Печат

Локомотив - Миньор (Пк) 2:0

вкл. .

loko minior 2 0

В приятелска среща Локомотив победи Миньор (Перник) с 2:0. Илия Димитров откри резултата с глава в петата минута, след центриране на Виктор Райчев, отляво по атаката на Локо. Димитров можеше да се разпише и втори път през първото полувреме, както и в средата на второто. Вторият гол в мача бе в края на второто полувреме когато Марио Йорданов засече центриране от фаул за крайното 2:0.

1:0 Илия Димитров 5, 2:0 Марио Йорданов 90

Локомотив: 24. Ивайло Яначков, 3. Евгени Зюмбюлев, 23. Емил Виячки, 7. Александър Александров, 21. Виктор Райчев, 9. Илия Димитров, 15. Иво Иванов, 6. Галин Ташев, 8. Стоян Кадифчин, 18. Николай Цветков, 20. Атанас Курдов
Резерви: 1. Цветомир Витков, 13. Кристиян Николов, 26. Красимир Милошев, 19. Марио Йорданов, 11. Денис Стоилов, 10. Илиян Стефанов, 16. Стефан Аличков, 17. Джорджи Димитров
Старши треньор: Младен Додич

Миньор: 1. Алекс Георгиев, 5. Димитър Савов, 4. Любомир Илиев, 6. Десислав Аризанов, 26. Антон Киров, 15. Илиян Илиев, 10. Томислав Павлов, 88. Даниел Гогов, 23. Георги Недялков, 30. Мирослав Иванов, 14. Любомир Христов
Резерви: 12. Мартин Първанов, 2. Николай Парашкевов, 3. Живко Станимиров, 20. Владимир Гогов, 19. Даниел Йорданов, 18. Валентин Валентинов, 24. Роберт Владимиров, 13. Кристиян Слишков
Старши треньор: Данаил Бачков

Последната контрола на Локомотив е в събота от 18:00 часа на стадион Локомотив срещу новака във втора лига Струмска слава.