Печат

Програма Втора Лига 12-15 кръг и 1/8 финали Купа на България

вкл. .

Купа България 1/8 финал

24.10 /вторник/

Царско село

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Локомотив Сф

17.00

 
 

Дунав Рс

-

Струмска слава

18.00

 
 

ЦСКА-София

-

Ботев Враца

18.00

Диема спорт

25.10 /сряда/

Монтана

-

Левски Сф  

15.00

Диема спорт

 

Славия Сф

-

Локомотив Пд

17.30

 

26.10/четвъртък/

Етър ВТ

-

Септември Сф

18.00

 
 

Лудогорец

-

Берое

19.00

Диема спорт

 

XII кръг

20.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

15.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Несебър

16.00

 
 

Литекс

-

Нефтохимик Бс 1962

16.00

 
 

Царско село

-

Марица Пд

16.00

 
 

Созопол

-

Монтана

17.00

 

21.10/събота/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Вр

16.00

 

22.10 /неделя/

Поморие

-

Черноморец Балч

16.00

 
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан.

16.00

 

 

Втора лига

XIII кръг 16.00

28.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Царско село

14.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Струмска слава

16.00

 
 

Монтана

-

Ботев Гълъбово

16.00

 
 

Марица Пд

-

Созопол

16.00

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Локомотив ГО

16.00

 
 

Черноморец Балч

-

Литекс

16.00

 

29.10 /неделя/

Несебър

-

Поморие

15.00

 

30.10/понеделник/

Оборище Пан.

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

XIV кръг

03.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Монтана

14.30

 

04.11 /събота/

Струмска слава

-

Поморие

14.30

 
 

Локомотив ГО

-

Черноморец Балч

14.30

 
 

Царско село

-

Нефтохимик Бс 1962

14.30

 
 

Ботев Гълъбово

-

Марица Пд

14.30

 
 

Ботев Вр

-

Оборище Пан.

14.30

 
 

Созопол

-

Локомотив Сф

15.30

 

05.11 /неделя/

Литекс

-

Несебър

13.00

Диема спорт

XV кръг

18.11 /събота/

Оборище Пан.

-

Струмска слава

14.30

 
 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.30

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Созопол

14.30

 
 

Черноморец Балч

-

Царско село

14.30

 
 

Несебър

-

Локомотив ГО

14.30

 

19.11 /неделя/

Монтана

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

14.30

 
 

Поморие

-

Литекс

14.30

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата за 1/8 финал купа България и от 12 - ти до 15-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg/

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

LokomotivSF
LokomotivSF Том с прекрасно прехвърляне и 4:0 за Локомотив! #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...