Печат

Програма на контролните срещи на Локомотив - лято 2017

вкл. .

programa

Представяме ви програмата на контролните срещи на Локомотив за лято 2017 г. статията ще се обновява при нова информация. Контролните срещи със Славия (София) и Оборище (Панагюрище) няма да се състоят. Търси се съперник за Събота, 08.07.2017 г.

1 Събота, 01.07.2017 17:30 10:00 ФК Локомотив София  - ФК Ботев Враца ст. Локомотив 3:1
2 Понеделник, 03.07.2017 18:00 ФК Хебър Пазарджик - ФК Локомотив София ст. Георги Бенковски, гр. Пазарджик 2:2
3 Четвъртък, 06.07.2017 18:30 ФК Локомотив София - ФК Созопол база на ФК Пирин 2001, гр. Благоевград 1:2
4 Събота, 08.07.2017 oтпада
5 Вторник, 11.07.2017 18:00 ФК Локомотив София - ФК Миньор Перник ст. Локомотив 2:0
6 Събота, 15.07.2017 18:00 ФК Локомотив София ФК Струмска слава Радомир  ст. Локомотив   1:2

Актуалните резултати следете на страницата със статистика.

Вижте и Програмата на Локомотив за есенния полусезон във Втора лига 2017/2018 тук.

обновена 16 юли 2017 г.

Печат

Програмата на Локомотив за есенния полусезон във Втора лига

вкл. .

vtoraligaАктуални резултати и цялата уточнена програма за втора лига вижте кликвайки ТУК.

 

Днес бе теглен жребия за програмата на есенния полусезон на 2017/2018 във Втора лига, вижте двубоите на Локомотив по-долу:

I кръг 23 юли 2017 20:00 (неделя) Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив
II кръг 31 юли 2017 18:15 (понеделник) Локомотив - Ботев (Враца)
III кръг 05 август 2017 18:00 (събота) Оборище (Панагюрище) - Локомотив
IV кръг 12 август 2017 18:00 (събота) Локомотив - Монтана 1921 (Монтана)
V кръг 20 август 2017 18:00 (неделя) Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив
VI кръг 26 август 2017 18:00 (събота) Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив
VII кръг 09 септември 2017 17:00 (събота) Локомотив - Нефтохимик 1962 (Бургас) и 88 години Локомотив
VIII кръг 16 септември 2017 17:00 (събота) Черноморец (Балчик) - Локомотив
IX кръг 24 септември 2017 17:00 (неделя)  Локомотив - Несебър (Несебър)
X кръг 02 октомври 2017 20:00 (понеделник) Поморие (Поморие) - Локомотив
XI кръг 14 октомври 2017 16:00 (събота) Локомотив - Литекс (Ловеч)
XII кръг Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив
XIII кръг Локомотив - Царско село 2015 (София)
XIV кръг Созопол (Созопол) - Локомотив
XV кръг Локомотив - Ботев (Гълъбово)

Контролната среща със Славия, част от лятната подготовка, няма да се състои. Търси се нов съперник за 03 юли 2017 г.

 
актуализирана 16 септември 2017г.
Печат

Програма 29 и 30 кръг Втора Лига

вкл. .

bfs

 

XХІX кръг 18.00 часа

19.05 /петък/

Етър ВТ

-

Царско село 2015

 

17:30

21.05 /неделя/

ЦСКА -София 2

-

Лудогорец 2

   
 

Ботев Гълъбово

-

Витоша Бистрица

   
 

Ботев Вр

-

Созопол

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Несебър

   
 

Поморие

-

Банско

   
 

Септември Сф

-

Левски Карлово

   
 

Спартак Пл

-

Оборище Пан

   

ХXX кръг 17.30

27.05 /събота/

Лудогорец 2

-

Спартак Пл

   
 

Оборище Пан

-

Септември Сф

   
 

Левски Карлово

-

Поморие

   
 

Банско

-

Локомотив 1929 Сф

   
 

Несебър

-

Етър ВТ

   
 

Царско село 2015

-

Ботев Вр

   
 

Созопол

-

Ботев Гълъбово

   
 

Витоша Бистрица

-

ЦСКА -София 2

 

 17:30

източник: http://bfunion.bg/

Печат

СТК утвърди програмата за още два кръга 27 и 28

вкл. .

bfs

Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:

м.май

ХXVІІ кръг 18.00 часа

06.05 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Лудогорец 2

   
 

Локомотив

-

Созопол

   
 

Поморие

-

Царско село 2015

   
 

Септември Сф

-

Несебър

   
 

Спартак Пл

-

Банско

   
 

Оборище Пан

-

Левски Карлово

   

08.05/понеделник/

Етър ВТ

-

Витоша Бистрица

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

ЦСКА - София 2

   

ХXVІІІ кръг 18.00 часа

13.05 /събота/

Лудогорец 2

-

Оборище Пан

   
 

Левски Карлово

-

Спартак Пл

   
 

Банско

-

Септември Сф

   
 

Несебър

-

Поморие

   
 

Царско село 2015

-

Локомотив

   

14.05 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Ботев Вр

   
 

Созопол

-

Етър ВТ

18.00

Диема спорт 2

 

ЦСКА -София 2

-

Ботев Гълъбово

източник: http://bfunion.bg/

Печат

СТК утвърди програмата за още три кръга 24 - 26

вкл. .

bfs

 

Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:

 

Април

ХXIV кръг 17.00 часа

14.04/петък/

Царско село 2015

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Спартак Пл

   
 

ЦСКА -София 2

-

Поморие

   
 

Несебър

-

Левски Карлово

   
 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив

   
 

Ботев Вр

-

Етър ВТ

   

15.04 /събота/

Лудогорец 2

-

Банско

14.00

 

17.04 /понеделник/

Витоша Бистрица

-

Септември Сф

15.30

Диема спорт

ХXV кръг 17.00 часа

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

   
 

Поморие

-

Витоша Бистрица

   
 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

   
 

Оборище Пан

-

Несебър

   
 

Левски Карлово

-

Банско

   

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

   
 

Локомотив

-

ЦСКА -София 2

   

ХXVІ кръг 17.00 часа

30.04 /неделя/

Банско

-

Оборище Пан

   
 

Несебър

-

Спартак Пл

   
 

Царско село 2015

-

Септември Сф

   
 

Витоша Бистрица

-

Локомотив

   
 

ЦСКА -София 2

-

Етър ВТ

   
 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

   
 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

02.05/вторник/

Лудогорец 2

-

Левски Карлово

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

  • Лудогорец 2 до края на първенството на Втора лига ще играе домакинските си срещи на Спортен комплекс „Гнездо на орли“ - град Разград.
Печат

Програма на Втора професионална лига за 21 и 22-ри кръг

вкл. .

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Март

Отложена среща от XVIII – ти кръг

15.03/сряда/

Лудогорец 2

-

Созопол

15.30

 

XXI кръг 15.30

15.03/сряда/

Септември Сф

-

Ботев Вр

14.00

 

18.03 /събота/

Спартак Пл

-

Ботев Гълъбово

   

18.03 /събота/

Левски Карлово

-

Витоша Бистрица

   

18.03 /събота/

Несебър

-

Царско село 2015

   

19.03 /неделя/

Оборище Пан

-

ЦСКА -София 2

   

19.03 /неделя/

Локомотив

-

Лудогорец 2

   

20.03/понеделник/

Банско

-

Созопол

   

20.03/понеделник/

Поморие

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

Април

XXII кръг 17.00

01.04 /събота/

Царско село 2015

-

Банско

   

01.04 /събота/

Витоша Бистрица

-

Оборище Пан

   

01.04 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Септември Сф

   

01.04 /събота/

Ботев Вр

-

Поморие

   

01.04 /събота/

Етър ВТ

-

Локомотив

   

01.04 /събота/

Созопол

-

Левски Карлово

18.00

 

02.04/неделя/

Лудогорец 2

-

Несебър

   

02.04/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Спартак Пл

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg

 

Печат

Програма на Втора професионална лига от 18-ти до 20-ти кръг

вкл. .

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Февруари

ХVІІІ кръг 14.00

25.02 /събота/

Витоша Бистрица

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Банско

   
 

Ботев Вр

-

Левски Карлово

   
 

Етър ВТ

-

Оборище Пан

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Спартак Пл

   

26.02/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Несебър

   

27.02/понеделник/

Поморие

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец 2

-

Созопол

   

XIX кръг 15.30

03.03/петък/

Несебър

-

Витоша Бистрица

15.30

Диема спорт 2

05.03/неделя/

Септември Сф

-

Локомотив 1929 Сф

   
 

Спартак Пл

-

Етър ВТ

   
 

Оборище Пан

-

Ботев Вр

   
 

Левски Карлово

-

Ботев Гълъбово

   
 

Царско село 2015

-

Созопол

   
 

Банско

-

ЦСКА -София 2

   

06.03/понеделник/

Поморие

-

Лудогорец 2

   

XX кръг 15.30

11.03 /събота/

Етър ВТ

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

 

Созопол

-

Несебър

   
 

Витоша Бистрица

-

Банско

   
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан

   
 

Ботев Вр

-

Спартак Пл

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Поморие

   

12.03/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Левски Карлово

   

13.03/понеделник/

Лудогорец 2

-

Царско село 2015

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Том с прекрасно прехвърляне и 4:0 за Локомотив! #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...