Печат

Набор 2005 победи "Левски", резултати и класиране ДЮШ 08-12 март 2017

вкл. .

diush loko levski 1 0

Набор 2005 победи "Левски", вижте резултатите и извадково класиране от ДЮШ Локомотив за 12-14 март 2017

Юноши старша (столица) - Зонална група
12.03.2017 14:00     17 кръг     
Септември (София) - Локомотив  3:0

1     Локомотив     17     13     3     1     52:12     42
2     Марек 1915 (Дупница)     17     13     2     2     53:14     41
3     Чавдар (Етрополе)     17     12     2     3     42:16     38
4     Вихрен 1925 (Сандански)     17     10     3     4     51:22     33
5     Ботев 57 СОУ (София)     17     10     2     5     40:25     32

 

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30     19 кръг     
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2

1     ЦСКА (София)   17   15   0   2   59:14   45
2     Левски (София)     16     14     2     0     65:6     44
3     Септември (София)     17     12     3     2     42:11     39
4     Локомотив      16     10     3     3     34:16     33
5     Витоша (Бистрица)     16     10     2     4     33:36     32
6     ФК Миньор (Перник)     17     9     2     6     37:38     29

 

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
11.03.2017 13:00     13 кръг     
Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2     

1     Локомотив     13     11     0     2     33:8     33
2     Чавдар (Етрополе)     13     8     3     2     34:12     27
3     Септември (София)     13     8     2     3     35:16     26
4     Левски-Раковски (София)     13     8     2     3     34:16     26
5     Лъвчетата (София)     13     6     4     3     30:13     22

 

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
11.03.2017 11:00     17 кръг
Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1

1     Левски (София)     16     16     0     0     81:6     48
2     ЦСКА (София)     16     13     2     1     72:10     41
3     Локомотив    16     11     2     3     44:29     35
4     Славия 1913 (София)     16     10     2     4     58:19     32
5     Левски-Раковски (София)     15     8     3     4     26:19     27

 

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
12.03.2017 09:30     16 кръг     
Локомотив - Спортист 13 (София)     2:1

1   Левски (София)      15   16   0   0   80:3    45
2   ЦСКА (София)        15   10   2   4   68:26   32
3     Славия 1913 (София)     16     9     2     5     31:21     29
4     Национал (София)     16     8     2     6     45:39     26
5     Локомотив      16     7     3     6     24:24     24
6     Спортист 13 (София)     16     5     5     6     32:42     20
7     ДИТ Спорт (София)     16     5     3     8     33:30     18

 

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група

12.03.2017 13:30     1 кръг     
Локомотив - Интернационал (София)     2:1


13. Царско село 2015 (София)            1    1   0   0   13:0     3
14. Елит София (София)                  1    1   0   0    7:1     3
15. Пирин 2001 (Благоевград)            1    1   0   0    6:0     3
16. Велбъжд (Кюстендил)                 1    1   0   0    6:2     3
17. Локомотив            1    1   0   0    2:1     3
18. Марек 1915 (Дупница)                1    0   1   0    3:3     1
19. Средногорец 2016 (Златица)          1    0   1   0    3:3     1
20. Интернационал (София)               1    0   0   1    1:2     0
21. Миньор 2014 (Бобов дол)             1    0   0   1    2:6     0
22. Олимпия ФК (София)                  1    0   0   1    1:7     0
23. БМ Спорт (София)                    1    0   0   1    0:6     0
24. Надежда (Доброславци)               1    0   0   1    0:13    0

 

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
11.03.2017 08:30     2 кръг     
Локомотив -     Левски (София)     1:0

1 Царско село 2015 (София)            2    2   0   0   11:0     6
2 ДИТ Спорт (София)                   2    2   0   0   10:0     6
3     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     3:0     6
4     Национал (София)     2     1     1     0     3:0     4
5     Локомотив     2     1     1     0     1:0     4
6     ЦСКА (София)     2     1     1     0     3:1     4
7     Левски (София)     2     1     0     1     2:1     3

 

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
08.03.2017 09:00     2 кръг     
Олимпия ФК (София)      - Локомотив 0:2

1     Витоша 13 (София)     2     2     0     0     10:1     6
2     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     8:1     6
3     Локомотив     2     2     0     0     6:3     6
3     НСА (София)     2     2     0     0     6:3     6
5     Ком 98 (Годеч)     2     1     1     0     3:2     4

 

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50     1 кръг     
Сердика (София) - Локомотив    2:2

18     Победа 2013 (София)     1     1     0     0     2:1     3
19     Шампиони (София)     1     1     0     0     1:0     3
20     Локомотив     1     0     1     0     2:2     1
20     Сердика (София)     1     0     1     0     2:2     1

 

снимка: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

LokomotivSF
LokomotivSF Въпреки отпадането добро представяне за младите железничари, които в този мач бяха без наказания Ерик Манолков и получилия контузия вчера Св
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...