Печат

Резултати от пролетния сезон до момента ДЮШ Локомотив

вкл. .

Юноши старша София (столица) - Зонална група
05.03.2017 10:30 16 кръг Локомотив - Банско (Банско)     8:0
13.03.2017 15:00 16 кръг Септември - Локомотив 2:2
20.03.2017 12:00 18 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ 1:0
19 кръг Локомотив - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 служебна победа
30.03.2017 14:00 20 кръг Вихрен (Сандански) - Локомотив 0:3
02.04.2017 14:00 21 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:3
17.04.2017 16:00 23 кръг Локомотив - Хебър(Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг БМ Спорт (София) - Локомотив 1:1

1    Локомотив    24    19    5    0    79-12    62
2    Марек (Дупница)        24    18    2    4    72-24    56
3    Чавдар (Етрополе)    23    17    3    3    82-25    54
4    Вихрен (Сандански)    24    15    3    6    64-32    48
5    Ботев 57 (София)    24    14    4    6    60-36    46
6    БМ Спорт (София)    24    13    1    10    72-49    40

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30 19 кръг Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Локомотив - Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг ЕСФА (София) - Локомотив 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:2
20.04.2017 11:30 26 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1

1    ЦСКА (София)    24    21    1    2    81-18    64
2    Левски (София)    21    19    2    0    86-8    59
3    Септември (София)    22    14    3    5    46-20    45
4    Витоша (Бистрица)    22    13    3    6    44-45    42
5    Локомотив    23    12    5    6    45-27    41
6    Вихрен (Сандански)    23    12    4    7    49-32    40

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
03.03.2017 12:00 12 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Гранит (Владая) - Локомотив 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Локомотив - ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Интернационал (София) -  Локомотив - Прекратен при 0:0

1    Локомотив     16    14    0    2    42-11    42
2    Чавдар (Етрополе)    17    11    3    3    43-17    36
3    Лъвчета (София)    18    10    5    3    42-15    35
4    БМ Спорт (София)    17    10    2    5    29-23    32
5    Левски-Раковски (София)    17    9    3    5    38-19    30
6    ДИТ Спорт (София)    17    9    2    6    44-25    29

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
04.03.2017 11:00 16 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Лъвчета (София) - Локомотив 0:6
01.04.2017 13:00 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Славия (София) - Локомотив 2:0
08.04.2017 11:00 22 кръг Локомотив - Царско село (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1:6

1    Левски (София)    21    21    0    0    101-11    63
2    ЦСКА (София)    22    15    6    1    83-13    51
3    Славия (София)    22    14    3    5    70-25    45
4    Левски-Раковски (София)    21    13    4    4    42-20    43
5    Локомотив 22    13    3    6    57-36    42
6    ОФК Пирин (Благоевград)    22    10    2    10    40-41    32

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
05.03.2017 09:30 15 кръг Национал (София) - Локомотив 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Локомотив - Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Септември - Локомотив 2:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Славия  - Локомотив 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 7:0

1    Левски (София)    20    20    0    0    102-5    60
2    ЦСКА (София)    20    14    2    4    91-27    44
3    Славия (София)    20    11    3    6    39-26    36
4    Национал (София)    20    11    2    7    62-49    35
5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28
6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1
09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9

1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15
2    Елит-София (София)    5    5    0    0    28-3    15
3    Велбъжд (Кюстендил)    5    4    0    1    23-4    12
4    Олимпия (София)    5    4    0    1    26-9    12
5    Марек 1915 (Дупница)    5    3    1    1    15-11    10
6    Царско село (София)    5    3    0    2    26-9    9
7    Средногорец (Златица)    5    2    1    2    12-11    7
8    Локомотив    5    2    1    2    12-18    7

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Национал (София) - Локомотив 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Локомотив - Левски (София)     1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Метал (Перник) - Локомотив 1:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1:4
29.03.2017 13:40 5 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 5:0
08.04.2017 14:50 7 кръг Локомотив - Славия (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг ЦСКА (София) - Локомотив 2:0

1    Царско село (София)    8    7    1    0    30-3    22
2    Славия (София)    8    7    0    1    20-2    21
3    Национал (София)    8    6    2    0    18-2    20
4    ДИТ Спорт (София)    8    4    3    1    19-3    15
5    Метал (Перник)    8    4    2    2    9-5    14
6    Академик 1947 (София)    8    4    1    3    12-9    13
7    Левски (София)    8    3    2    3    16-7    11
8    ЦСКА (София)    8    3    2    3    11-18    11
9    София Спорт (София)    8    3    0    5    8-15    9
10    Левски-Раковски (София)    8    2    3    3    5-14    9
11    Локомотив    8    2    2    4    6-11    8
12    Пирин 2001 (Благоевград)    8    2    2    4    7-18    8

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Олимпия ФК (София) - Локомотив 0:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Локомотив - НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:1
01.04.2017 11:20 5 кръг Локомотив - Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Локомотив - Славия (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Витоша 13 (София) - Локомотив 3:2

1    Витоша 13 (София)    7    7    0    0    39-6    21
2    Славия (София)    7    6    1    0    31-3    19
3    Левски (София)    7    6    1    0    26-3    19
4    Царско село (София)    7    5    0    2    32-9    15
5    Национал (София)    7    5    0    2    28-7    15
6    ДИТ Спорт (София)    7    4    0    3    17-13    12
7    Ком - 98 (Годеч)    7    2    4    1    9-9    10
8    НСА (София)    7    3    1    3    15-19    10
9    Локомотив    7    3    0    4    11-24    9
10    ЦСКА (София)    7    1    2    4    9-18    5

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Сердика (София) - Локомотив    2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Шампион (София)    - Локомотив 1:1
27.03.2017 09:30 3 кръг Локомотив - Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Септември (София) - Локомотив 3:5
09.04.2017 09:30 4 кръг Локомотив - Кремиковци (София) 8:0

1    Младост 2015 (София)    5    4    1    0    25-4    13
2    Витоша 13 (София)    5    4    1    0    13-5    13
3    Локомотив    5    2    2    1    17-8    8
4    Септември (София)    5    2    1    2    15-10    7
5    Шампион (София)    4    2    1    1    4-3    7
6    Сердика (София)    5    2    1    2    6-7    7
7    Щурче (София)    5    2    1    2    11-16    7
8    Победа 2013 (София)    5    2    0    3    6-10    6

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

LokomotivSF
LokomotivSF Завърши 26-тия ДФТ "Котков и Начко", набор 2008 спечели турнира в "Царско село lokosf.info/%D0%B4%D0%B5%D…
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...