Печат

Турнирът Купа „Проф. Иван Славков“ бе открит официално

вкл. .

Турнирът Купа „Проф. Иван Славков“ бе открит официално на стадион „Васил Левски“. Надпреварата за подготвителна група деца, родени през 2008 г. по футбол 7 е в памет на бившия президент на БФС и председател на БОК. Турнирът се провежда за втората поредна година от Зоналния съвет към БФС – София на Националния стадион в сътрудничество с Министерството на младежта и спорта и „Национална спортна база“ ЕАД.

Министър Красен Кралев даде начало на надправарата.

„Радостно е, че интересът към втория турнир в памет на проф. Иван Славков се увеличава. Благодаря на Българския футболен съюз за отличната работа, която имахме през последните години. Едно от нещата, с които се гордея най-много е създаването на Програмата за развитието на детско-юношеския футбол, която бе изпълнена перфектно от БФС през миналата година. Продължава я и тази, като сме отделили повече средства, увеличен е обхватът на отборите и аз съм убеден, че съвсем скоро ще има реалните резултати от нея. Виждате, че и при младежките формации националните отбори се представяме по-добре, клубните също работят и е важно държавата да помага на най-популярния спорт и практикуван спорт в България“, заяви Красен Кралев.

След официалното откриване, на което присъстваха още съпругата на Иван Славков – Валя, заместник-изпълнителният директор на БФС Антон Попов, изпълнителният директор на Национална спортна база Пламен Манолов, председателят на зоналния съвет на БФС Валентин Чакъров и бившият капитан на националния отбор Георги Димитров-Джеки, малките футболисти изслушаха с ръка на сърцето българския химн и развяха огромния трибагреник, поставен пред тях. 

Откриването на турнира бе излъчено на живо в канала на Българския футболен съюз в YouTube – BFU TV. Видео от събитието може да гледате тук: https://www.youtube.com/watch?v=OrQs2Fd7S5k

12 отбора и близо 200 деца участват в тазгодишното издание на турнира. Това са: "Левски" (София), "Левски-Раковски" (София), "Славия" (София), "Локомотив 1929" (София), "ДИТ" (София), "Царско село" (София), "Лъвчета" (София), "Национал" (София), "Ферион" (София), "Септември" (София), "БМ Спорт" (София) и "София Спорт".

Закриването ще се състои на 14 май, неделя от 20:00 часа и отново ще бъде излъчено на живо в BFU TV.

Призьорите ще бъдат наградени с купи, а всички деца ще получат медали, екипи, топки, храна и напитки, които са осигурени от ЗС към БФС – София.

Резултати и програма на турнира Купа „Проф. Иван Славков“

Отдел "Връзки с обществеността и медии"                        

източник: http://bfunion.bg

Печат

Фланелка на Стоичков изпраща деца на Локо в Швеция

вкл. .

loko boy

Фланелка на Локомотив Сф от юбилейния мач на Камата гарантира пътуването на децата на Локомотив Сф /родени 2005 г./ на традиционния турнир Готия къп в Гьотеборг, Швеция.

За фланелката бе организиран благотворителен търг, който да набере необходимите средства за самолетни билети до скандинавската страна.

Търгът бе спечелен от бизнесмена Александър Александров от корпорация „Развитие“, който плати за нея сумата от 15 000 лева, а с това и осигури участието на децата в турнира.

Освен Локомотив Сф, в Готия къп България ще бъде представена и от децата на Локомотив Пд /родени 2004 г./.

„Моята мечта бе да се класираме за плейофите за влизане в Първа лига. Няма да успеем, но се надявам следващата година това да стане. Засега не сме готови за участие в Първа лига, все още няма дарители и спонсори, но очаквам след края на шампионата да има желаещи да подпомогнат отбора”, сподели собственикът на Локо Сф Иван Василев.

източник: https://gong.bg/

Печат

Резултати + програма на двубоите за отборите в ДЮШ 29 април - 1 май 2017

вкл. .

diush loko levski 1 0

Резултати
26.04.2017 г. /Сряда/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5

27.04.2017 г. /Четвъртък/
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0

Програма

Печат

Резултати от двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

nabor2003 2017

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)   1:5   к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село
16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив


23.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов
10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 27 кръг Локомотив - Пирин 2001 2:1 (Благоевград) ст. Локомотив
15:20 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг Локомотив - Победа 2013 (София) 8:0 к-с Герман
16:00 ч. Юноши старша София (столица) - Зонална група – 1998-1999 г. 25 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 4:2 ст. Локомотив

Печат

Резултати от пролетния сезон до момента ДЮШ Локомотив

вкл. .

Юноши старша София (столица) - Зонална група
05.03.2017 10:30 16 кръг Локомотив - Банско (Банско)     8:0
13.03.2017 15:00 16 кръг Септември - Локомотив 2:2
20.03.2017 12:00 18 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ 1:0
19 кръг Локомотив - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 служебна победа
30.03.2017 14:00 20 кръг Вихрен (Сандански) - Локомотив 0:3
02.04.2017 14:00 21 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:3
17.04.2017 16:00 23 кръг Локомотив - Хебър(Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг БМ Спорт (София) - Локомотив 1:1

1    Локомотив    24    19    5    0    79-12    62
2    Марек (Дупница)        24    18    2    4    72-24    56
3    Чавдар (Етрополе)    23    17    3    3    82-25    54
4    Вихрен (Сандански)    24    15    3    6    64-32    48
5    Ботев 57 (София)    24    14    4    6    60-36    46
6    БМ Спорт (София)    24    13    1    10    72-49    40

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30 19 кръг Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Локомотив - Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг ЕСФА (София) - Локомотив 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:2
20.04.2017 11:30 26 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1

1    ЦСКА (София)    24    21    1    2    81-18    64
2    Левски (София)    21    19    2    0    86-8    59
3    Септември (София)    22    14    3    5    46-20    45
4    Витоша (Бистрица)    22    13    3    6    44-45    42
5    Локомотив    23    12    5    6    45-27    41
6    Вихрен (Сандански)    23    12    4    7    49-32    40

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
03.03.2017 12:00 12 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Гранит (Владая) - Локомотив 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Локомотив - ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Интернационал (София) -  Локомотив - Прекратен при 0:0

1    Локомотив     16    14    0    2    42-11    42
2    Чавдар (Етрополе)    17    11    3    3    43-17    36
3    Лъвчета (София)    18    10    5    3    42-15    35
4    БМ Спорт (София)    17    10    2    5    29-23    32
5    Левски-Раковски (София)    17    9    3    5    38-19    30
6    ДИТ Спорт (София)    17    9    2    6    44-25    29

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
04.03.2017 11:00 16 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Лъвчета (София) - Локомотив 0:6
01.04.2017 13:00 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Славия (София) - Локомотив 2:0
08.04.2017 11:00 22 кръг Локомотив - Царско село (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1:6

1    Левски (София)    21    21    0    0    101-11    63
2    ЦСКА (София)    22    15    6    1    83-13    51
3    Славия (София)    22    14    3    5    70-25    45
4    Левски-Раковски (София)    21    13    4    4    42-20    43
5    Локомотив 22    13    3    6    57-36    42
6    ОФК Пирин (Благоевград)    22    10    2    10    40-41    32

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
05.03.2017 09:30 15 кръг Национал (София) - Локомотив 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Локомотив - Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Септември - Локомотив 2:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Славия  - Локомотив 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 7:0

1    Левски (София)    20    20    0    0    102-5    60
2    ЦСКА (София)    20    14    2    4    91-27    44
3    Славия (София)    20    11    3    6    39-26    36
4    Национал (София)    20    11    2    7    62-49    35
5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28
6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1
09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9

1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15
2    Елит-София (София)    5    5    0    0    28-3    15
3    Велбъжд (Кюстендил)    5    4    0    1    23-4    12
4    Олимпия (София)    5    4    0    1    26-9    12
5    Марек 1915 (Дупница)    5    3    1    1    15-11    10
6    Царско село (София)    5    3    0    2    26-9    9
7    Средногорец (Златица)    5    2    1    2    12-11    7
8    Локомотив    5    2    1    2    12-18    7

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Национал (София) - Локомотив 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Локомотив - Левски (София)     1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Метал (Перник) - Локомотив 1:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1:4
29.03.2017 13:40 5 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 5:0
08.04.2017 14:50 7 кръг Локомотив - Славия (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг ЦСКА (София) - Локомотив 2:0

1    Царско село (София)    8    7    1    0    30-3    22
2    Славия (София)    8    7    0    1    20-2    21
3    Национал (София)    8    6    2    0    18-2    20
4    ДИТ Спорт (София)    8    4    3    1    19-3    15
5    Метал (Перник)    8    4    2    2    9-5    14
6    Академик 1947 (София)    8    4    1    3    12-9    13
7    Левски (София)    8    3    2    3    16-7    11
8    ЦСКА (София)    8    3    2    3    11-18    11
9    София Спорт (София)    8    3    0    5    8-15    9
10    Левски-Раковски (София)    8    2    3    3    5-14    9
11    Локомотив    8    2    2    4    6-11    8
12    Пирин 2001 (Благоевград)    8    2    2    4    7-18    8

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Олимпия ФК (София) - Локомотив 0:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Локомотив - НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:1
01.04.2017 11:20 5 кръг Локомотив - Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Локомотив - Славия (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Витоша 13 (София) - Локомотив 3:2

1    Витоша 13 (София)    7    7    0    0    39-6    21
2    Славия (София)    7    6    1    0    31-3    19
3    Левски (София)    7    6    1    0    26-3    19
4    Царско село (София)    7    5    0    2    32-9    15
5    Национал (София)    7    5    0    2    28-7    15
6    ДИТ Спорт (София)    7    4    0    3    17-13    12
7    Ком - 98 (Годеч)    7    2    4    1    9-9    10
8    НСА (София)    7    3    1    3    15-19    10
9    Локомотив    7    3    0    4    11-24    9
10    ЦСКА (София)    7    1    2    4    9-18    5

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Сердика (София) - Локомотив    2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Шампион (София)    - Локомотив 1:1
27.03.2017 09:30 3 кръг Локомотив - Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Септември (София) - Локомотив 3:5
09.04.2017 09:30 4 кръг Локомотив - Кремиковци (София) 8:0

1    Младост 2015 (София)    5    4    1    0    25-4    13
2    Витоша 13 (София)    5    4    1    0    13-5    13
3    Локомотив    5    2    2    1    17-8    8
4    Септември (София)    5    2    1    2    15-10    7
5    Шампион (София)    4    2    1    1    4-3    7
6    Сердика (София)    5    2    1    2    6-7    7
7    Щурче (София)    5    2    1    2    11-16    7
8    Победа 2013 (София)    5    2    0    3    6-10    6

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Мачът в три думи: пропуски, лежане и равенство - 1:1. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

начало 7:15

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...