Печат

Програма на двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

topka

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село

Печат

Програма на двубоите за отборите в ДЮШ 18-20 март 2017

вкл. .

програма

18.03.2017 г. /Събота/

11:00 ч. Елитна група (U-15) - Югозападна зона Деца А 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски 1:1 ст. Локомотив
11:20 ч. Футбол 7 - Деца род. 2006 г. Група  -  А  3 кръг Локомотив - Нса  0:5 к-с Драгалевци
12:00 ч. Футбол 9 - Деца род. 2005 г. Група  -  А  3 кръг Метал Пк - Локомотив 1:0 к-с Царско село
15:00 ч. Юноши младша Б род. 2001 г. Локомотив - ДИТ 2:1 ст. Локомотив


19.03.2017 г. /Неделя/

09:30 ч. Об?ластна група Деца Б  Група  -  А 17 кръг Локомотив - ЦСКА 0:4 ст. Локомотив
10:30 ч. Футбол 11 - Деца Род. 2004 г. Група - Б 2 кръг Миньор Бобов Дол- Локомотив 3:3 к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша възраст „ЗОНА” – 2000-2001 г. 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин /Бл/ 3:0 ст. Локомотив
14:10 ч. Футбол 7 - Деца Род. 2007 г. Група - Б 2 кръг Шампион - Локомотив 1:1 к-с Герман

20.03.2017 г. /Понеделник/

12:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 8 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ ст. Локомотив

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Печат

Програма и резултати деца и юноши 05.10 - 10.10

вкл. .

programa

 

 Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

7 кръг

10-10-2016 16:00 Локомотив (София) 2 - 0  Витоша (Бистрица)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

7 кръг

09-10-2016 11:30 ЦСКА (София) 2 - 1 Локомотив (София)

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

6 кръг

08-10-2016 16:00 Локомотив (София) 3 - 1 Интернационал (София)

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

7 кръг

05-10-2016 11:00 Царско село (София) 2 - 3 Локомотив (София)

8 кръг

08-10-2016 11:00 Локомотив (София) 3 - 2 Чавдар (Етрополе)

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

6кръг

09-10-2016 09:30 Локомотив (София) 0 - 1 Национал (София)

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

2 кръг

08-10-2016  16:00 Национал (София) 5 - 0 Локомотив (София)

 

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

Локомотив (София)        -         почива

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

2 кръг

09-10-2016  11:40  Щурче (София) 0 - 10 Локомотив (София)

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

2 кръг

06-10-2016  13:00 НСА (София) 10 – 0 Локомотив (София)

Печат

Програма и резултати деца и юноши 30.09-03.10

вкл. .

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

6кръг

03-10-2016  16:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 4  Локомотив (София)

 

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

6 кръг

02-10-2016  10:30 Локомотив (София) 3 - 1 ЕСФА (София)

 

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

5кръг

01-10-2016   16:00 ЕСФА (София) 0 - 3 Локомотив (София)

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

6 кръг

01-10-2016   11:00  Локомотив (София) 2 - 2 Славия (София)

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

5кръг

03-10-2016  13:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 1 Локомотив (София)

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

1 кръг

01-10-2016   14:30 Локомотив (София) 0 - 3 Септември (София)

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

1 кръг

30-09-2016  11:20  НСА (София) 5 - 1 Локомотив (София)

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 6 - 0 Ферион (София)

 

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 0 - 2 Метал (Перник)

Печат

Програма и Резултати- футбол юноши 19 - 27 Септември

вкл. .

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

5 кръг

24-09-2016 11:00 ОФК Пирин (Благоевград) 1 - 3 Локомотив (София)

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

4 кръг

19-09-2016  17:00 Велбъжд (Кюстендил) 0 – 2 Локомотив (София)

 

5 кръг

27-09-2016  17:00 Локомотив (София) 1 - 0 Вихрен (Сандански)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

4 кръг

21-09-2016  11:30  Локомотив (София) 3 – 0 Чавдар (Етрополе)

5 кръг

25-09-2016  11:30  Витоша (Бистрица) 2 - 1 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

4 кръг

24-09-2016  17:00 Локомотив (София) 5 - 2 Гранит (Владая)

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

4 кръг

25-09-2016  09:30 Локомотив (София) 2 - 0 Левски-Раковски (София)

Печат

Програма - футбол юноши 14 - 18 септември

вкл. .

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

3 кръг

14-09-2016  11:00  Левски-Раковски (София) 0 – 2 Локомотив (София)

4 кръг

17-09-2016  11:00  Локомотив (София) - Лъвчета (София)

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

3 кръг

16-09-2016  17:00 Марек 1915 (Дупница) -  Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

3 кръг

18-09-2016  11:30  ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София) с. Рилци

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

3 кръг

17-09-2016  17:00 ДИТ Спорт (София) - Локомотив (София)  57-мо СОУ

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

3 кръг

18-09-2016  09:30 Левски (София) - Локомотив (София)                                 ст. "Георги Аспарухов"

Печат

Програма - футбол юноши 10 - 12 септември

вкл. .

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

2 кръг

10-09-2016  11:00  Локомотив (София) - Витоша (Бистрица)   ст. Локомотив

 

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

2 кръг

12-09-2016  17:00 Локомотив (София) - Септември (София)  ст. Локомотив

 

 

 

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

 

2 кръг

11-09-2016   11:30  Локомотив (София) - Велбъжд (Кюстендил) ст. Локомотив

 

 

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

 

2 кръг

10-09-2016  17:00 Локомотив (София) - Лъвчета (София)       ст. Локомотив

 

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

2 кръг

10-09-2016  16:00 Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)    ст. Локомотив

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Мачът в три думи: пропуски, лежане и равенство - 1:1. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

начало 7:15

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...