Печат

Програма на двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

topka

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село


16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив


23.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов
10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 27 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) ст. Локомотив
15:20 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг Локомотив - Победа 2013 (София) к-с Герман
16:00 ч. Юноши старша София (столица) - Зонална група – 1998-1999 г. 25 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) ст. Локомотив

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Share
LokomotivSF
LokomotivSF Победа след напрегнат завършек на мача - Локомотив - Монтана 1:0. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...