Печат

Юношите младша възраст (2000-2001) с тежка загуба от Вихрен

вкл. .

Вихрен се наложи с 5:2 като до 22-ата минута водеше с 3:0. Резултатът е изненада, след като железничарите бяха победили с 0:4 при визитата си в град Сандански през есента.
Двата тима са съседи в класирането. След днешната победа Вихрен изпревари „железничарите“ и вече е на четвърта позиция с 46 точки. „Червено-черните“ са пети с 44.

Клишето гласи, че когато не вкараш, получаваш гол и точно това се случи на изкуствения терен на стадион „Локомотив“. Нападателят на „Вихрен“ Росен Гроздилов открада една топка от бранителите на „железничарите“, напредна и изведе гостите напред в резултата.В 19-ата минута гостите нанесоха втори удар. Росен Гроздилов се възползва от нова грешка в отбраната на Локомотив и удвои аванса на санданчани.
Това очевидно оказа влияние върху играта на домакините и грешките в техния отбор продължиха. В 22-ата минута главният съдия Дениел Добрев отсъди дузпа за гостите за нарушение на Георги Манев срещу Йордан Харизанов. Зад топката застана Даниел Христов и шокира „железничарите“ с трети гол.След още 4 минути последва центриране на Виденов към Георги Христов, но топката бе избита в ъглов удар. Този път Георги Манев бе точен и намали на 1:3 след удар с глава.През второто полувреме домакините така и не намериха верния път към вратата на „Вихрен“. Гостите от своя страна отново изчакаха своя момент, за да направят победата си още по-изразителна. В 74-ата минута те получиха право да изпълнят втора дузпа. Този път нарушението бе на Георги Христов отново срещу Йордан Харизанов.
Изпълнителят бе същият. Даниел Христов бе точен за 1:4. Две минути по-късно капитанът на Вихрен Илиян Филчев наказа за пети път обърканата защита на домакините.

В последните минути остана време „Локомотив“ да направи загубата си малко по-почетна. Резервата Антон Тутовски вкара много красив гол с удар от въздуха, за да фиксира крайния резултат.

по материали на http://toppresa.com/

Печат

Резултати + програма на двубоите за отборите в ДЮШ 29 април - 1 май 2017

вкл. .

diush loko levski 1 0

Резултати
26.04.2017 г. /Сряда/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5

27.04.2017 г. /Четвъртък/
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0

Програма

Печат

Резултати от двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

nabor2003 2017

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)   1:5   к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село
16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив


23.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов
10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 27 кръг Локомотив - Пирин 2001 2:1 (Благоевград) ст. Локомотив
15:20 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг Локомотив - Победа 2013 (София) 8:0 к-с Герман
16:00 ч. Юноши старша София (столица) - Зонална група – 1998-1999 г. 25 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 4:2 ст. Локомотив

Печат

Програма на двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

topka

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село

Печат

Резултати от пролетния сезон до момента ДЮШ Локомотив

вкл. .

Юноши старша София (столица) - Зонална група
05.03.2017 10:30 16 кръг Локомотив - Банско (Банско)     8:0
13.03.2017 15:00 16 кръг Септември - Локомотив 2:2
20.03.2017 12:00 18 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ 1:0
19 кръг Локомотив - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 служебна победа
30.03.2017 14:00 20 кръг Вихрен (Сандански) - Локомотив 0:3
02.04.2017 14:00 21 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:3
17.04.2017 16:00 23 кръг Локомотив - Хебър(Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг БМ Спорт (София) - Локомотив 1:1

1    Локомотив    24    19    5    0    79-12    62
2    Марек (Дупница)        24    18    2    4    72-24    56
3    Чавдар (Етрополе)    23    17    3    3    82-25    54
4    Вихрен (Сандански)    24    15    3    6    64-32    48
5    Ботев 57 (София)    24    14    4    6    60-36    46
6    БМ Спорт (София)    24    13    1    10    72-49    40

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30 19 кръг Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Локомотив - Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг ЕСФА (София) - Локомотив 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:2
20.04.2017 11:30 26 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1

1    ЦСКА (София)    24    21    1    2    81-18    64
2    Левски (София)    21    19    2    0    86-8    59
3    Септември (София)    22    14    3    5    46-20    45
4    Витоша (Бистрица)    22    13    3    6    44-45    42
5    Локомотив    23    12    5    6    45-27    41
6    Вихрен (Сандански)    23    12    4    7    49-32    40

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
03.03.2017 12:00 12 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Гранит (Владая) - Локомотив 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Локомотив - ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Интернационал (София) -  Локомотив - Прекратен при 0:0

1    Локомотив     16    14    0    2    42-11    42
2    Чавдар (Етрополе)    17    11    3    3    43-17    36
3    Лъвчета (София)    18    10    5    3    42-15    35
4    БМ Спорт (София)    17    10    2    5    29-23    32
5    Левски-Раковски (София)    17    9    3    5    38-19    30
6    ДИТ Спорт (София)    17    9    2    6    44-25    29

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
04.03.2017 11:00 16 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Лъвчета (София) - Локомотив 0:6
01.04.2017 13:00 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Славия (София) - Локомотив 2:0
08.04.2017 11:00 22 кръг Локомотив - Царско село (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1:6

1    Левски (София)    21    21    0    0    101-11    63
2    ЦСКА (София)    22    15    6    1    83-13    51
3    Славия (София)    22    14    3    5    70-25    45
4    Левски-Раковски (София)    21    13    4    4    42-20    43
5    Локомотив 22    13    3    6    57-36    42
6    ОФК Пирин (Благоевград)    22    10    2    10    40-41    32

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
05.03.2017 09:30 15 кръг Национал (София) - Локомотив 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Локомотив - Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Септември - Локомотив 2:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Славия  - Локомотив 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 7:0

1    Левски (София)    20    20    0    0    102-5    60
2    ЦСКА (София)    20    14    2    4    91-27    44
3    Славия (София)    20    11    3    6    39-26    36
4    Национал (София)    20    11    2    7    62-49    35
5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28
6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1
09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9

1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15
2    Елит-София (София)    5    5    0    0    28-3    15
3    Велбъжд (Кюстендил)    5    4    0    1    23-4    12
4    Олимпия (София)    5    4    0    1    26-9    12
5    Марек 1915 (Дупница)    5    3    1    1    15-11    10
6    Царско село (София)    5    3    0    2    26-9    9
7    Средногорец (Златица)    5    2    1    2    12-11    7
8    Локомотив    5    2    1    2    12-18    7

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Национал (София) - Локомотив 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Локомотив - Левски (София)     1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Метал (Перник) - Локомотив 1:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1:4
29.03.2017 13:40 5 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 5:0
08.04.2017 14:50 7 кръг Локомотив - Славия (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг ЦСКА (София) - Локомотив 2:0

1    Царско село (София)    8    7    1    0    30-3    22
2    Славия (София)    8    7    0    1    20-2    21
3    Национал (София)    8    6    2    0    18-2    20
4    ДИТ Спорт (София)    8    4    3    1    19-3    15
5    Метал (Перник)    8    4    2    2    9-5    14
6    Академик 1947 (София)    8    4    1    3    12-9    13
7    Левски (София)    8    3    2    3    16-7    11
8    ЦСКА (София)    8    3    2    3    11-18    11
9    София Спорт (София)    8    3    0    5    8-15    9
10    Левски-Раковски (София)    8    2    3    3    5-14    9
11    Локомотив    8    2    2    4    6-11    8
12    Пирин 2001 (Благоевград)    8    2    2    4    7-18    8

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Олимпия ФК (София) - Локомотив 0:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Локомотив - НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:1
01.04.2017 11:20 5 кръг Локомотив - Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Локомотив - Славия (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Витоша 13 (София) - Локомотив 3:2

1    Витоша 13 (София)    7    7    0    0    39-6    21
2    Славия (София)    7    6    1    0    31-3    19
3    Левски (София)    7    6    1    0    26-3    19
4    Царско село (София)    7    5    0    2    32-9    15
5    Национал (София)    7    5    0    2    28-7    15
6    ДИТ Спорт (София)    7    4    0    3    17-13    12
7    Ком - 98 (Годеч)    7    2    4    1    9-9    10
8    НСА (София)    7    3    1    3    15-19    10
9    Локомотив    7    3    0    4    11-24    9
10    ЦСКА (София)    7    1    2    4    9-18    5

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Сердика (София) - Локомотив    2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Шампион (София)    - Локомотив 1:1
27.03.2017 09:30 3 кръг Локомотив - Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Септември (София) - Локомотив 3:5
09.04.2017 09:30 4 кръг Локомотив - Кремиковци (София) 8:0

1    Младост 2015 (София)    5    4    1    0    25-4    13
2    Витоша 13 (София)    5    4    1    0    13-5    13
3    Локомотив    5    2    2    1    17-8    8
4    Септември (София)    5    2    1    2    15-10    7
5    Шампион (София)    4    2    1    1    4-3    7
6    Сердика (София)    5    2    1    2    6-7    7
7    Щурче (София)    5    2    1    2    11-16    7
8    Победа 2013 (София)    5    2    0    3    6-10    6

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Печат

Резултати ДЮШ 01-02.04.2017

вкл. .

20120526223340

Локомотив 2010 – 2010 – 3:3
Локомотив 2009 – Шампион – 3:4
Локомотив 2008 - ДИТ - 3: 0
Локомотив 2007 – Септември – 5:3
Локомотив 2006 – Марек – 2:1
Локомотив 2005 – ДИТ – 0:5
Локомотив 2004 – Царско село – 1:5
Локомотив 2003 – Славия – 0:0
Локомотив 2002 – Пирин – 0:2
Локомотив 2001 – ЕСФА - 5:1
Локомотив 2000 – ЕСФА - 1:3
Локомотив 1998/1999 – ДИТ – 12:0

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Победа след напрегнат завършек на мача - Локомотив - Монтана 1:0. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...