Печат

Резултати ДЮШ 25-26.03.2017

вкл. .

SAM 0011 800x500 c

Локомотив набор 2009/2010 – Щурче – 4:6
Локомотив набор 2009 – Витоша 13 – 3:4
Локомотив набор 2007 – Витоша 13 – 1:2
Локомотив набор 2006 – ДИТ– 1:3
Локомотив набор 2005 – Пирин Благоевград – 4:1
Локомотив набор 2004 – БМ Спорт – 6:0
Локомотив набор 2003 – Септември – 0:2
Локомотив набор 2002 – Лъвчета – 6:0
Локомотив набор 2001 – Гранит Владя - 2:1
Локомотив набор 2000 – Витоша Бистрица - 2:3

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Печат

Локомотив изпрати 4 футболисти за националните отбори

вкл. .

natsionali2003

Валентин Николов и Теодор Цветанов, който спечели награда най-добър футболист на годината на ДЮШ "Питър Берквист" бяха поканени за лагер в националния отбор - набор 2003. С повиквателните на Валентин и Теодор се възражда традицията футболисти от всички възрасти на Локомотив да бъдат национални състезатели. Лагерът на Лъвчетата стартира в понеделник, 27 март в базата на трикольорите в квартал Бояна.

Играещите в първия състав на Локомотив Илия Димитров и Мики Орачев също получиха покани и се включиха в подготовката на националния тим на България до 21 години (U21). Отборът ще отпътува на 26 март за Скопие, където на 28 март, вторник, от 14:00 часа на тренировъчен център "Петър Милошевски" ще проведе приятелската среща с тима на Македония. 

Ръководството на клуба пожелава успех и благодари за усърдната работа на всички треньори, с чиято помощ, децата и школата постигат все по-високи резултати.

източник: http://www.fclokomotiv1929.com

Печат

Локо (София) спечели битката за върха с Марек (98)

вкл. .

Локомотив (София) спечели с минималното 1:0 срещата с Марек от 18-ия кръг на зоналното първенство при юношите старша възраст, родени през 1998 г.

Мачът бе директен сблъсък за първото място в класирането. Преди кръга Локомотив бе на лидерската позиция с 43 точки, а Марек - на второто място с 41.

След днешната победа "железничарите" се откъснаха с 5 точки преднина пред дупничани. На третата позиция е Чавдар (Етрополе), който има равен брой точки с Марек.

Срещата не започна добре за гостите. Още в 5-ата минута Михаил Йорданов се контузи и бе принудително заменен. 

Първата ситуация в мача се откри пред деветката на Локомотив Александър Григоров. След центриране от пряк свободен удар, той засече с глава, но топката излезе в аут.

В 15-ата минута пробив на Мартин Вълчинов отляво завърши с центриране, но Кристиан Наков нямаше късмет да се разпише за домакините.

Малко по-късно футболистът на Марек Мирослав Николов опита от пряк свободен удар да затрудни вратаря на Локомотив Драгомир Петков, който не допусна да бъде изненадан.

В 22-ата минута атака на Локомотив, отново отляво, завърши с подаване на Мартин Вълчинов към Антонио Стойков, който с хубав диагонален удар откри резултата.

Марек отговори с нов изстрел на Николов, но над вратата.

През второто полувреме нямаше много чисти положения пред двете врати. Локомотив имаше възможност да удвои аванса си след центриране от корнер и разбъркване в наказателното поле, но Майкъл Георгиев изби от голлинията. Малко по-късно Мартин Вълчинов пропусна да се разпише.

Удар на Николай Ганчев от Марек бе спасен от стража на Локомотив.

Гостите се опитаха в още няколко ситуации да стигнат поне до равенството, но така и не намериха верния път към вратата на "червено-черните".

----

Локомотив (София) - Марек 1:0

 

Антонио Стойков (22)

 

Локомотив (София): Драгомир Петков-капитан, Гюней Юсеин, Кристиан Николов, Николай Данаилов, Димитър Велков (Кони-Калоян Великов), Красимир Милошев, Антонио Стойков (Денис Гетов), Мартин Вълчинов (Даниел Алексиев), Александър Григоров (Тони Тодоров), Кристиян Наков (Виктор Стоев), Мартин Михайлов (Евгени Герасимов); 

Треньор: Ради Георгиев;

 

Марек: Благовест Христов, Страхил Заров, Майкъл Георгиев, Илиян Калинчев-капитан, Васил Калинчев (Симеон Димитров), Бойчо Влахов (Кристиян Любенов), Борис Василев, Роберто Иванов, Михаил Йорданов (Иван Георгиев, Стоил Борисов), Мирослав Николов (Симеон Петров), Николай Ганчев;

Треньор: Цветан Видински;

 

Съдии: Светослав Михайлов, Димитър Влъчков, Марин Бонев; 

Делегат на БФС: Павел Атанасов;

 

Жълти картони: Кристиан Николов (Локомотив); Бойчо Влахов, Стоил Борисов, Страхил Заров, Роберто Иванов (Марек); 

 

София, ст. "Локомотив", изкуствен терен - 150 зрители.

 

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Локомотив (София) 18 14 4 0 55-11 44 46
2 Марек 1915 (Дупница) 18 13 2 3 53-15 38 41
3 Чавдар (Етрополе) 18 13 2 3 49-16 33 41
4 Вихрен (Сандански) 18 11 3 4 52-22 30 36
5 Ботев 57 (София) 18 10 2 6 42-28 14 32
6 Септември (София) 18 8 5 5 29-18 11 29
7 Пирин (Гоце Делчев) 18 9 1 8 31-31 0 28
8 БМ Спорт (София) 18 9 0 9 59-44 15 27
9 Велбъжд (Кюстендил) 18 8 1 9 20-28 -8 25
10 Хебър-1918 (Пазарджик) 18 7 3 8 32-29 3 24
11 Септември (Симитли) 18 7 2 9 38-26 12 23
12 Витоша (Бистрица) 18 7 1 10 54-47 7 22
13 Оборище (Панагюрище) 18 4 2 12 22-53 -31 14
14 ДИТ Спорт (София) 18 4 1 13 26-46 -20 13
15 ОФК Беласица (Петрич) 18 4 1 13 30-66 -36 13
16 Банско (Банско) 18 1 0 17 16-128 -112 3

източник: http://www.viasport.bg/

Печат

Програма на двубоите за отборите в ДЮШ 18-20 март 2017

вкл. .

програма

18.03.2017 г. /Събота/

11:00 ч. Елитна група (U-15) - Югозападна зона Деца А 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски 1:1 ст. Локомотив
11:20 ч. Футбол 7 - Деца род. 2006 г. Група  -  А  3 кръг Локомотив - Нса  0:5 к-с Драгалевци
12:00 ч. Футбол 9 - Деца род. 2005 г. Група  -  А  3 кръг Метал Пк - Локомотив 1:0 к-с Царско село
15:00 ч. Юноши младша Б род. 2001 г. Локомотив - ДИТ 2:1 ст. Локомотив


19.03.2017 г. /Неделя/

09:30 ч. Об?ластна група Деца Б  Група  -  А 17 кръг Локомотив - ЦСКА 0:4 ст. Локомотив
10:30 ч. Футбол 11 - Деца Род. 2004 г. Група - Б 2 кръг Миньор Бобов Дол- Локомотив 3:3 к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша възраст „ЗОНА” – 2000-2001 г. 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин /Бл/ 3:0 ст. Локомотив
14:10 ч. Футбол 7 - Деца Род. 2007 г. Група - Б 2 кръг Шампион - Локомотив 1:1 к-с Герман

20.03.2017 г. /Понеделник/

12:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 8 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ ст. Локомотив

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Печат

Набор 2005 победи "Левски", резултати и класиране ДЮШ 08-12 март 2017

вкл. .

diush loko levski 1 0

Набор 2005 победи "Левски", вижте резултатите и извадково класиране от ДЮШ Локомотив за 12-14 март 2017

Юноши старша (столица) - Зонална група
12.03.2017 14:00     17 кръг     
Септември (София) - Локомотив  3:0

1     Локомотив     17     13     3     1     52:12     42
2     Марек 1915 (Дупница)     17     13     2     2     53:14     41
3     Чавдар (Етрополе)     17     12     2     3     42:16     38
4     Вихрен 1925 (Сандански)     17     10     3     4     51:22     33
5     Ботев 57 СОУ (София)     17     10     2     5     40:25     32

 

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30     19 кръг     
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2

1     ЦСКА (София)   17   15   0   2   59:14   45
2     Левски (София)     16     14     2     0     65:6     44
3     Септември (София)     17     12     3     2     42:11     39
4     Локомотив      16     10     3     3     34:16     33
5     Витоша (Бистрица)     16     10     2     4     33:36     32
6     ФК Миньор (Перник)     17     9     2     6     37:38     29

 

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
11.03.2017 13:00     13 кръг     
Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2     

1     Локомотив     13     11     0     2     33:8     33
2     Чавдар (Етрополе)     13     8     3     2     34:12     27
3     Септември (София)     13     8     2     3     35:16     26
4     Левски-Раковски (София)     13     8     2     3     34:16     26
5     Лъвчетата (София)     13     6     4     3     30:13     22

 

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
11.03.2017 11:00     17 кръг
Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1

1     Левски (София)     16     16     0     0     81:6     48
2     ЦСКА (София)     16     13     2     1     72:10     41
3     Локомотив    16     11     2     3     44:29     35
4     Славия 1913 (София)     16     10     2     4     58:19     32
5     Левски-Раковски (София)     15     8     3     4     26:19     27

 

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
12.03.2017 09:30     16 кръг     
Локомотив - Спортист 13 (София)     2:1

1   Левски (София)      15   16   0   0   80:3    45
2   ЦСКА (София)        15   10   2   4   68:26   32
3     Славия 1913 (София)     16     9     2     5     31:21     29
4     Национал (София)     16     8     2     6     45:39     26
5     Локомотив      16     7     3     6     24:24     24
6     Спортист 13 (София)     16     5     5     6     32:42     20
7     ДИТ Спорт (София)     16     5     3     8     33:30     18

 

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група

12.03.2017 13:30     1 кръг     
Локомотив - Интернационал (София)     2:1


13. Царско село 2015 (София)            1    1   0   0   13:0     3
14. Елит София (София)                  1    1   0   0    7:1     3
15. Пирин 2001 (Благоевград)            1    1   0   0    6:0     3
16. Велбъжд (Кюстендил)                 1    1   0   0    6:2     3
17. Локомотив            1    1   0   0    2:1     3
18. Марек 1915 (Дупница)                1    0   1   0    3:3     1
19. Средногорец 2016 (Златица)          1    0   1   0    3:3     1
20. Интернационал (София)               1    0   0   1    1:2     0
21. Миньор 2014 (Бобов дол)             1    0   0   1    2:6     0
22. Олимпия ФК (София)                  1    0   0   1    1:7     0
23. БМ Спорт (София)                    1    0   0   1    0:6     0
24. Надежда (Доброславци)               1    0   0   1    0:13    0

 

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
11.03.2017 08:30     2 кръг     
Локомотив -     Левски (София)     1:0

1 Царско село 2015 (София)            2    2   0   0   11:0     6
2 ДИТ Спорт (София)                   2    2   0   0   10:0     6
3     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     3:0     6
4     Национал (София)     2     1     1     0     3:0     4
5     Локомотив     2     1     1     0     1:0     4
6     ЦСКА (София)     2     1     1     0     3:1     4
7     Левски (София)     2     1     0     1     2:1     3

 

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
08.03.2017 09:00     2 кръг     
Олимпия ФК (София)      - Локомотив 0:2

1     Витоша 13 (София)     2     2     0     0     10:1     6
2     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     8:1     6
3     Локомотив     2     2     0     0     6:3     6
3     НСА (София)     2     2     0     0     6:3     6
5     Ком 98 (Годеч)     2     1     1     0     3:2     4

 

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50     1 кръг     
Сердика (София) - Локомотив    2:2

18     Победа 2013 (София)     1     1     0     0     2:1     3
19     Шампиони (София)     1     1     0     0     1:0     3
20     Локомотив     1     0     1     0     2:2     1
20     Сердика (София)     1     0     1     0     2:2     1

 

снимка: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Победа след напрегнат завършек на мача - Локомотив - Монтана 1:0. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...