Печат

Царско село спечели детския турнир в памет на Начко Михайлов

вкл. .

ФК Локомотив София 1929, Столична Община, район „Надежда“ и Български футболен съюз – зонален съвет София, възродиха една от най-големите традиции на клуба, а именно „Детски турнир в памет на великия Атанас Михайлов“. Събитието се проведе на 2 октомври (неделя) на стадион „Локомотив“, изкуствен терен.

Най –добър вратар – Росен Койчев, Славия
Най-добър нападател – Тодор Радински, Царско Село
Приз Атанас Михайлов – Михаил Полендаков, ДИТ


Fair Play – отбор Надежда


- 6 място – отборНадежда
- 5 място – Локомотив
- 4 място – Левски Раковски
- 3 място – Славия
- 2 място – ДИТ
- 1 място – Царско Село

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Печат

Програма и резултати деца и юноши 30.09-03.10

вкл. .

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

6кръг

03-10-2016  16:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 4  Локомотив (София)

 

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

6 кръг

02-10-2016  10:30 Локомотив (София) 3 - 1 ЕСФА (София)

 

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

5кръг

01-10-2016   16:00 ЕСФА (София) 0 - 3 Локомотив (София)

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

6 кръг

01-10-2016   11:00  Локомотив (София) 2 - 2 Славия (София)

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

5кръг

03-10-2016  13:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 1 Локомотив (София)

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

1 кръг

01-10-2016   14:30 Локомотив (София) 0 - 3 Септември (София)

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

1 кръг

30-09-2016  11:20  НСА (София) 5 - 1 Локомотив (София)

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 6 - 0 Ферион (София)

 

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 0 - 2 Метал (Перник)

Печат

Програма и Резултати- футбол юноши 19 - 27 Септември

вкл. .

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

5 кръг

24-09-2016 11:00 ОФК Пирин (Благоевград) 1 - 3 Локомотив (София)

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

4 кръг

19-09-2016  17:00 Велбъжд (Кюстендил) 0 – 2 Локомотив (София)

 

5 кръг

27-09-2016  17:00 Локомотив (София) 1 - 0 Вихрен (Сандански)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

4 кръг

21-09-2016  11:30  Локомотив (София) 3 – 0 Чавдар (Етрополе)

5 кръг

25-09-2016  11:30  Витоша (Бистрица) 2 - 1 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

4 кръг

24-09-2016  17:00 Локомотив (София) 5 - 2 Гранит (Владая)

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

4 кръг

25-09-2016  09:30 Локомотив (София) 2 - 0 Левски-Раковски (София)

Печат

Юноши на Локо София пробягаха 50 км за благотворителност

вкл. .

lokomotiv-sofiia-iunoshi

Децата от школата на ФК Локомотив София 1929 пробягаха близо 50 км за благотворителност. Малките герои се включиха в 24-часовия маратон на стадион „Васил Левски“ – Sofia24Run. Приходите от бягането им и 120-те обиколки, които направиха децата, ще отидат за подпомагане на българските параолимпийци!

С участието си в маратона, малките локомотивци отново дадоха пример за социална ангажираност и показаха любовта си към спорта. С присъединяването си към инициативата, те помогнаха със 120 лв., които ще се добавят към общата сума на всички, включили се в благотворителното събитие.

източник: http://gong.bg/

Печат

Резултати - футбол юноши 14 - 19 септември

вкл. .

20120526223340

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

3 кръг

14-09-2016  11:00  Левски-Раковски (София) 0 – 2 Локомотив (София)

Голмайстори: К. Сашов – 2 гола.

4 кръг

17-09-2016  11:00  Локомотив (София) 3 - 0 Лъвчета (София)

Голмайстори: К. Сашов – 2 гола; П. Ценов – 1 гол.

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

3 кръг

16-09-2016  17:00 Марек 1915 (Дупница) 2 - 2 Локомотив (София)

4 кръг

19-09-2016  17:00 Велбъжд (Кюстендил) 0 - 2 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

3 кръг

18-09-2016  11:30  ОФК Пирин (Благоевград) 1 - 3 Локомотив (София) с. Рилци

Голмайстори: Н. Иванов - 1 гол; А. Виденов – 2 гола.

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

3 кръг

17-09-2016  17:00 ДИТ Спорт (София) 2 - 3 Локомотив (София)  57-мо СОУ

Голмайстори: Н. Карталов – 2 гола; М. Янков – 1 гол.

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

3 кръг

18-09-2016  09:30 Левски (София) 3 - 0 Локомотив (София)         ст. "Георги Аспарухов"

 

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Печат

Програма - футбол юноши 14 - 18 септември

вкл. .

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

3 кръг

14-09-2016  11:00  Левски-Раковски (София) 0 – 2 Локомотив (София)

4 кръг

17-09-2016  11:00  Локомотив (София) - Лъвчета (София)

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

 

3 кръг

16-09-2016  17:00 Марек 1915 (Дупница) -  Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

3 кръг

18-09-2016  11:30  ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София) с. Рилци

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

3 кръг

17-09-2016  17:00 ДИТ Спорт (София) - Локомотив (София)  57-мо СОУ

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

 

3 кръг

18-09-2016  09:30 Левски (София) - Локомотив (София)                                 ст. "Георги Аспарухов"

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Победа след напрегнат завършек на мача - Локомотив - Монтана 1:0. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...