Печат

Резултати ДЮШ

вкл. .

20120526223340

Дата: 22.10.2016 г.
Набор: 2008 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – Олимпия – 2:0

Дата: 22.10.2016 г.
Набор: 2005 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – Елит – 8:0

Дата: 23.10.2016 г.
Набор: 2003 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – ЦСКА – 2:2
Голмайстори: Б. Арнаудски – 1 гола; Д. Костов ¬– 1 гол.

Дата: 22.10.2016 г.
Набор: 2002 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – Елит – 1:1
Голмайстори: И. Петков – 1 гол.

Дата: 22.10. 2016 г.
Набор: 2001 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – Алтлетик 11 – 3:0
Голмайстори: Н. Карталов – 1 гола; А. Милчев ¬– 2 гола.

Дата: 23.10. 2016 г.
Набор: 2000 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – Пирин 2001 – 1:1
Голмайстори: Н. Иванов – 1 гол.

Дата: 24.10. 2016 г.
Набор: 1998 - 1999 г.
Футболна среща: Локомотив София 1929 – БМ Спорт – 5:0
Голмайстори: Г. Петров – 2 гола; К. Николов – 1 гол; К. Милошев – 1 гол; Е. Герасимов – 1 гол.

Печат

Локомотив набор 98 победи Хебър с 2:0

вкл. .

На 17 октомври юношите на Локомотив София, родени 1998-1989 година, победиха домакините от отбора на Хебър (Пазарджик) с резултат 2:0.
През първото полувреме мачът беше равностоен, като съдията показа по един червен картон и на двата отбора. От тима на Локомотив червен картон получи Масларски. Второто полувреме започна с тотален превес на нашите юноши.
25 мин. преди края на срещата беше открит резултата, като точен за Локомотив беше Борисов, а вторият гол беше отбелязан с глава от Николов.

Печат

Футбол - резултати деца и юноши 14.10 - 17.10

вкл. .

 

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

8кръг

17-10-2016   16:00 Хебър-1918 (Пазарджик) 0 - 2 Локомотив (София)

Локомотив набор 98 победи Хебър с 2:0

 

 

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

9кръг

16-10-2016   11:30  Левски-Раковски (София) 0 - 1 Локомотив (София)

 

Класиране

Отбор                              М       П       Р        З        Г.Р.     Т

3        Вихрен (Сандански)        8        5        1        2        21-10  16

4       Локомотив (София)         7        5        0        2        17-7   15

5        Миньор (Перник)            8        5        0        3        19-16  15

 

 

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

7кръг

15-10-2016   16:00 БМ Спорт (София)          1 - 0   Локомотив (София)

Класиране

Отбор                                  М       П       Р        З        Г.Р.      Т

1        БМ Спорт (София)               7        6        0        1        12-6     18

2       Локомотив (София)             7        5        0        2       16-8     15

3       Левски-Раковски (София)    7        4        2        1       20-8     14

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

9кръг

15-10-2016   11:00  Септември (София) 1 – 2 Локомотив (София)

Класиране

          Отбор                              М       П       Р        З        Г. Р.        T

1        Локомотив (София)        9         8       1        0       28-10       25

2        Левски (София)              8         8       0       0        37-4        24

3        ЦСКА (София)                9         7       1        1         32-9       22

 

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

7кръг

16-10-2016   09:30 Спортист 13 (София) 2 – 2 Локомотив (София)

 

Класиране

Отбор                             М       П       Р        З         Г. Р.              Т

4        ЦСКА (София)               7        4        0        3        31-20           12

5        Локомотив (София)      7        3        1         3         8-10            10

6        Спортист 13 (София)     7       2        2        3        22-30            8

 

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

4 кръг

15-10-2016   09:00 Марек 1915 (Дупница) 2 – 3 Локомотив (София)

 

Класиране

Отбор                              М       П       Р        З        Г. Р.              Т

9        Славия (София)               4        1        0        3        5-10             3

10      Локомотив (София)         4        1        0        3        3-13             3

11       ДИТ Спорт (София)        3        0        0        3        1-7               0

 

 

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

3 кръг

16-10-2016   11:20  ДИТ Спорт (София) 1 - 1 Локомотив (София)

 

Класиране

Отбор                                        М       П       Р         З        Г. Р.              Т

6        Металург 1957 (Перник)          3         1        0        2        5-14             3

7        Локомотив (София)                  2         0        1        1         2-6              1

8        Спартак-2015 (София)              3         0        0        3        2-8              0

 

 

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

3 кръг

14-10-2016   11:40  Локомотив (София) 4 – 1 РД Спорт (София)

 

Класиране

Отбор                                       М       П       Р        З        Г. Р.              Т

1        Велбъжд (Кюстендил)             3        3        0        0        21-2             9

2        Локомотив (София)                 3        3        0        0        20-1             9

3        Метал (Перник)                       3        2        0        1        16-2             6

 

 

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

3 кръг

15-10-2016   09:30 Локомотив (София) 0 – 9 Царско село (София)

 

Класиране

Отбор                                        М       П       Р        З        Г. Р.              Т

7        Септември (София)                  2        0        0        2        0-4               0

8        Левски-Раковски (София)        2        0        0        2        0-8               0

9        Локомотив (София)                 3        0        0        3        0-21             0

Печат

Програма и резултати деца и юноши 05.10 - 10.10

вкл. .

programa

 

 Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

7 кръг

10-10-2016 16:00 Локомотив (София) 2 - 0  Витоша (Бистрица)

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

7 кръг

09-10-2016 11:30 ЦСКА (София) 2 - 1 Локомотив (София)

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

6 кръг

08-10-2016 16:00 Локомотив (София) 3 - 1 Интернационал (София)

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

7 кръг

05-10-2016 11:00 Царско село (София) 2 - 3 Локомотив (София)

8 кръг

08-10-2016 11:00 Локомотив (София) 3 - 2 Чавдар (Етрополе)

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

6кръг

09-10-2016 09:30 Локомотив (София) 0 - 1 Национал (София)

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

2 кръг

08-10-2016  16:00 Национал (София) 5 - 0 Локомотив (София)

 

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

Локомотив (София)        -         почива

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

2 кръг

09-10-2016  11:40  Щурче (София) 0 - 10 Локомотив (София)

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

2 кръг

06-10-2016  13:00 НСА (София) 10 – 0 Локомотив (София)

Печат

Царско село спечели детския турнир в памет на Начко Михайлов

вкл. .

ФК Локомотив София 1929, Столична Община, район „Надежда“ и Български футболен съюз – зонален съвет София, възродиха една от най-големите традиции на клуба, а именно „Детски турнир в памет на великия Атанас Михайлов“. Събитието се проведе на 2 октомври (неделя) на стадион „Локомотив“, изкуствен терен.

Най –добър вратар – Росен Койчев, Славия
Най-добър нападател – Тодор Радински, Царско Село
Приз Атанас Михайлов – Михаил Полендаков, ДИТ


Fair Play – отбор Надежда


- 6 място – отборНадежда
- 5 място – Локомотив
- 4 място – Левски Раковски
- 3 място – Славия
- 2 място – ДИТ
- 1 място – Царско Село

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Печат

Програма и резултати деца и юноши 30.09-03.10

вкл. .

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1998-1999 г.

6кръг

03-10-2016  16:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 4  Локомотив (София)

 

 

Юноши младша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

6 кръг

02-10-2016  10:30 Локомотив (София) 3 - 1 ЕСФА (София)

 

 

 

Юноши младша възраст, р. 2000-2001 г.

5кръг

01-10-2016   16:00 ЕСФА (София) 0 - 3 Локомотив (София)

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона

6 кръг

01-10-2016   11:00  Локомотив (София) 2 - 2 Славия (София)

 

 

Деца "Б", р. 2003 г. - I група

5кръг

03-10-2016  13:00 ДИТ Спорт (София) 0 - 1 Локомотив (София)

 

 

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2004 г., гр. “А”

Играе се на Драгалевци

1 кръг

01-10-2016   14:30 Локомотив (София) 0 - 3 Септември (София)

 

 

Футбол 7, р. 2006 г. - група "А

Играе се на Драгалевци

1 кръг

30-09-2016  11:20  НСА (София) 5 - 1 Локомотив (София)

 

 

Футбол 9, р. 2005 г. - група "Б"

Играе се на Царско Село

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 6 - 0 Ферион (София)

 

 

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група "А"

Играе се на "Спортна зона", Герман

1 кръг

01-10-2016   13:00 Локомотив (София) 0 - 2 Метал (Перник)

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Том с прекрасно прехвърляне и 4:0 за Локомотив! #lokosfinfo
 

ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...