Tags: ВИДЕО, Ботев, Гълъбово, ВПЛ, 24 кръг, 2017
начало 7:25 [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Гълъбово, Ботев
Верни на традицията предавахме на живо Ботев (Г) - Локомотив от град Гълъбово. Железничарите загубиха с 2:1 след най-слабата си продукция за полусезона. Неприятната новина е че контузията на капитана на Локомотив Даниел Пеев, който не игра днес, се е усложнила и вероятно ще пропусне всички срещи до края на сезона. Така след Хадзилиадис втори ключов футболист е тежко контузен. Срещата днес пропусна и наказания Зюмбюлев. Статистика от двубоя с текст коментар на живо в страницата на мача вижте кликвайки ТУК След много слабо първо полувреме домакините поведоха с 1:0 от гол паднал след разбъркване последвало корнер. През второто полувреме Ботев вкара втори гол след центриране от фаул, при който футболист на домакините надскочи защитата на железничарите и отбеляза с глава за 2:0. Пробив на Александров принуди вратаря на Гълъбово да изчисти една топка, която бе овладяна от Димитър Георгиев, който намали за 2:1 в 70-тата минута. В оставащите 20 минути железничарите натиснаха изморения ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Гълъбово, Ботев
След 17:00 ч. ще следим пряко двубоя между Ботев и Локомотив от стадион "Христо Ботев" в град Гълъбово. Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО Очаквайте статистика от двубоя и текст на живо в страницата на мачая отворете я кликвайки ТУК. Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 12 Април 2017 / Двубои А отбор
Локомотив продължава с хубава игра през пролетния полусезон. Този петък (денят е почивен) 14 април 2017 г. ще се изправим срещу Ботев (Гълъбово) от 17:00 ч. на стадиона в миньорския град. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/64-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D0%B3-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-14-%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8A%D0%BA-17-00-%D1%81%D1%82-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2 ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 10 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Враца, ВПЛ, 23 кръг, 2017
Верни на традицията, предавахме на живо победата на Локомотив над Ботев Враца с 2:0. Силното първо полувреме на железничарите доведе до два гола след мълниеносни атаки - Васев откри резултата за Локомотив, показвайки на треньора  на Ботев Враца, че е сгрешил с отношението си към него, а втория гол отбеляза Димитър Георгиев след пас на Даниел Пеев. Гостите се опитаха да се върнат в мача, но Локомотив не им даде шанс, като пропуски на железничарите през втората част запазиха резултата. Загубата бе първа за Ботев в последните 4 кръга, а с победата Локомотив с изкачи на шеста позиция във временното класиране. Двете агитки създадоха хубава атмосфера на стадиона, включително със "стерео" скандирания "Българи юнаци!" Следващият ни двубой ще е на 14-и април, петък, от 17:00 часа в град Гълъбово. Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни ВИДЕО: Локомотив - Ботев Враца 2:0 23 кръг ВПЛ 2016/2017 Георгиев: Забавлявах се на терена и се получи Пеев: Искаме ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ. 2017, Ботев Враца
По време на двубоя Оборище - Локомотив, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди, като ще предаваме най-интересното с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за евентуално предаване на живо. НА ЖИВО Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 06 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, дерби, Ботев, Враца, 2017
Един двубой на два отбора с традиции отново бе насрочен за делничен работен ден. Добрата новина е че поне е в 17:00 и от фуболния клуб се погрижиха да модернизират продажбата на билети: "За Ваше улеснение вече може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg" Локомотив и Ботев излизат с идентични позиции. Железничарите са 7-ми във временното класиране, а врачани 8-ми. Локомотив спечели 10 точки през пролетта, Ботев 8. В Локомотив контузии лекуват основни играчи като Даниел Пеев и Димитър Георгиев, а Хадзилиадис е с много тежка контузия, скъсани връзки и два менискуса. В Ботев един от най-добрите футболисти на тима от началото на втория дял Денис Цолев също е с тежка травма - скъсани връзки на глезена, а изпълняващият длъжността спортен директор на тима Димитър Мутафов вече ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 31 Януари 2017 / Двубои А отбор
Tags: контрола, 2017, Ботев, Враца, Струмяни, подготовка
Локомотив Сф разгроми един от преките си конкуренти във Втора лига Ботев Враца с 6:2. Контролата се състоя при хубаво време на изкуствения терен в Струмяни. За столичани два гола реализира Димитър Георгиев, а по един добавиха Александър Александров, Емил Виячки, Илия Димитров и Даниел Пеев. „Червено-черните“ пропуснаха и дузпа чрез Даниел Васев, спасена от вратаря на Ботев Христо Иванов. Иван Иванов вкара двата гола за победените. Любопитен факт е, че в състава на Ботев неофициален дебют направи Павел Головодов, младия бивш играч на ЦСКА, около когото се вдигна доста шум. Локомотивци поведоха още в 1-ата минута, врачани изравниха в 16-ата, но в 45-ата отново излязоха напред. Врачани се държаха докъм 68-ата минута, когато намалиха резултата на 3:2 в полза на Локо Сф. Софиянци обаче се развихриха в последните седем минути и направиха победата си внушителна – 6:2. Това е третата победа в три мача за Локо Сф, докато това бе първа загуба в проверките за врачани. Следващата контрола ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 20 Октомври 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, 9 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Неделя, 16 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, 2016, 9 кръг, победа
Верни на традицията предавахме на живо Локомотив - Ботев Г 2:1 виж мача по минути тук Резултатите от кръга и класирането вижте тук Локо Сф спечели втората си победа от началото на първенството във Втора лига. Железничарите надвиха у дома си Ботев Гълъбово с 2:1 в мач от 9-ия кръг. Първият пълен успех за отбора от „Надежда“ бе в 1-ия кръг над Левски Карлово. Така след трите нулеви равенства в предните кръгове Локо Сф спечели три точки и изпревари с една днешния си съперник, който остана с 9 пункта. Локо Сф започна мача със силен натиск, който се увенча с гол в 17-ата минута. След като няколко минути по-рано изведеният сам срещу вратаря Димитър Георгиев копна топката, но не успя да уцели вратата, този път повтори упражнението успешно. Елегантно и технично – 1:0 за локомотивци. Ботев отвърна с опасна атака в 27-ата минута, завършила с диагонален удар отблизо на Ивелин Илиев, който вратарят Александър Любенов отрази, избивайки в корнер. В 34-ата минута след прострелно центриране ... [ +++ ]
Tags: на живо, Ботев, 2016
Следете двубоя със съобщения на живо в страницата на мача в lokosf.info , информацията ще се презарежда автоматично на всеки 60 секунди.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, 9 кръг, ВПЛ, време
Деца до 12 години влизат без пари, за пенсионери билетът е 3 лв. Локомотив промени програмата и приема Ботев Гълъбово в неделя от 16:00 часа на стадиона ни в Надежда. Бойкият ни тим ще търси първа победа у дома, с която да изпревари Ботев в класирането. Гълабовчани обаче се представят отлично при гостуванията си през настоящия сезон и загубиха само от Оборище, а записаха равенства с Царско село, Банско и Септември. В последните 4 двубоя Локомотив записа 3 равенства и 1 загуба, Ботев е с 3 загуби и 1 равен. Време ни е за домакинска победа.  Да подкрепим Локомотив в този важен мач!!! Една ИСТОРИЯ, едно име само Локо, само ние! [ +++ ]
Добавен на Сряда, 05 Октомври 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Враца, 8 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Събота, 01 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Враца, първенство, ВПЛ
Локомотив и Ботев (Враца) не излъчиха победител в среща от VIII кръг на ВПЛ. Следихе двубоя със съобщения на живо по минути, които може да видите ТУК Победа на Поморие в Гълабово обаче остави Локомотив зоната на изпадащите, преди изиграването на последните 2 мача от 8-мия. Вижте класирането тук Първото полувреме премина в бавно темпо, като Ботев имаха превъзходство и отправиха няколко удара без успех. Втората част обаче двата отбора ни представиха далеч по-динамична игра. След 70-та минута всеки се хвърили да търсу победата. Николай Йорданов пък подмина дузпа за Локомотив 10 минути преди края. След срещата Бойко Величков от домакините подаде оставка. [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Юли 2016 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Ботев, Враца, лято, 2016
Локомотив продължава с неубедителните игри от предсезонната лятна подготовка. На стадиона във Враца железничарите допуснаха загуба с 3:1. Самата загуба не е повод за притеснение, но очевидно новия треньор и новите футболисти не се сработват. За момента не се вижда нито отборен дух, нито добра игра. Головете за Ботев отбелязах Мартин Димов и два Венци Иванов. За Локомотив беше точен Димитър Георгиев. Двубоя предавахме на живо с текст със събития по минути. снимки: https://www.facebook.com/BotevVratzaOfficial/ [ +++ ]