Tags: ВИДЕО, Младен Додич, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
Tags: ВИДЕО, Иво Иванов, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
Tags: ВИДЕО, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Вторник, 03 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: железен, дух, втора лига, Поморие, Бургас, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Локомотив продължи с добрите си игри и победи Поморие с 2:3. Двубоят се състоя в град Бургас, а футболисти и фенове отдадоха почит с едноминутно мълчание в памет на Радослав Спасов - Радо Буфера. Поморие поведе още в 6-тата минута след точно отбелязана дузпа от игралият и за Локомотив Любомир Божинов. В 27-мата минута Том проби и центрира от ляво, Иво Иванов стреля, Тодоров отби, но топката попадна в Станкев, който изравни резултата 1:1. В края на полувремето Локомотив отбеляза втори гол, но той бе отменен. Буквално в следващата атака Божинов отбеляза второто си попадение в срещата с далечен удар и Поморие бе с гол аванс на почивката. Второто полувреме домакините се прибраха в своята половина и разчитаха на опасните си контраатаки, Локомотив разиграваше и търсеше попадения. В 73-тата минута Цветков центрира от фаул, а Емил Виячки хитро се измъкна от защитата на Поморие и преодоля вратаря за 2:2. Локомотив продължи да търси победно попадение и то стана факт седем минути преди изтичане ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Юли 2015 / Водна топка
Tags: водна топка, ДЮШ, Бургас
  01.07.2015 г. Отборът на "Локомотив Никола Нанов" във възрастта момчета (родени 2001 г. и по-малки) тръгва за втория финален турнир на Топ 6 от държавното първенство по водна топка в Бургас, за да спечели пет победи от предстоящите си 5 мача. Стане ли това отборът, воден от Васил Нанов и Илия Георгиев, ще защити титлата си от миналата година. Преди месец в първия турнир на финалната шестица във Варна младите локомотивци допуснаха изненадваща загуба от "Комодор" с 3:5, завършиха наравно с КПС "Варна" и спечелиха двубоите си със "Славия" (7:5), "Тича" (12:4) и "Черноморец" (9:7). Сега в тима ще е и централният защитник Артур Сирож, което сериозно променя физиономията на целия отбор. Във Варна той не игра поради ангажименти с изпити след 7 клас. Сега мачовете в Бургас са от петък до неделя, 3-5 юли на басейн "Флора" в Бургас. След първия турнир в класирането води тимът на КПС „Варна“ с 13 точки, пред „Локомотив Никола Нанов“ - 10, „Черноморец“ ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Юни 2014 / Новини
Tags: набор 2003, турнир, Бургас, Звездичка ...
Малките локомотивци родени 2003 година записаха добро представяне на турнира в град Бургас. За втори път Община Бургас, ДФК Звездичка и БФС организират международен турнир по футбол за деца "Мини Шампионска лига" в две възрастови групи - 2003-2004 г. и 2005-2006 г. Ето отборите участници, родени 2003-2004 г.: Група „А” 1. Стяуа (Букурещ) 2. ЦСКА (София) 3. Славия (София) 4. Реал Сан Просперо (Италия) Група "Б" 1. Звездичка (Бургас) 2. Локомотив (София) 3. Феърплей (Охрид) 4. Одрин (Турция) В малкия финал, "Локомотив" /Сф/ надделя над "Стяуа". Надпреварата беше оспорвана, а напрежението минаваше критичната си граница. На финала ЦСКА се наложиха с класическото 3:0 над домакините от "Звездичка". Източници: http://www.viasport.bg/ http://www.novsport.com/  ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 13 Май 2014 / Мъже
Tags: видео, Черноморец, А група, 2013/2014, пролет, Бургас, Димитър Димитров, Херо
  [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 20 Март 2014 / Мъже
Tags: видео, Купа на България, 1/4 финал, втора среща, 2013/2014, Черноморец, Бургас
Добавен на Сряда, 19 Март 2014 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, 1/4 финал, втора среща, 2013/2014, Черноморец, Бургас
Днес 19.03.2014 от 18:00 час може да гледате прякото излъчване на 2-рата среща от 1/4 финалите за Купа на България между Черноморец Бс - Локомотив от линка по-долу: ТВ предаване на живо от  нюз7.бг В първия двубой Локомотив взе минимална преднина от 1:0. [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 09 Януари 2014 / Пълен запис
Tags: видео, А група, 17 кръг, 2013/2014, Черноморец, Бургас, пълен запис
 FwtRyuuw-Hc Пълен запис на мача от 17 кръг срещу срещу Черноморец в Бургас 2013/2014 година. Безумна загуба с 2:1. свали мача от тук (с десен бутон запази като) [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Ноември 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 17 кръг, 2013/2014, Черноморец, Бургас
По безумен начин Локомотив загуби от Черноморец с 2:1 при гостуването си в Бургас. Грубите грешки в защита и пропуските от чисти позиции на Гаел, Маркиньос и Сота оставиха Локомотив почти без шансове за атака към челната седмица. Ще се запомни и изключително слабото съдийство на Радослав Станев, който като черешка на тортата в края на мача подмина спъване на Гаел в наказателното поле, допусна куп разправии и даде последен съдийски сигнал преди да е изтекло добавеното време. Пролича си и старата истина, че когато един отбор "пропусне" един мач, играчите губят своя ритъм. Краен резултат 2:1 52' 1:0 Павлов 70' 1:1 Базея 73' 2:1 Амари ВИДЕО Черноморец - Локомотив 2:1 Класиране и резултати от останалите среща от 17-тия кръг на А група може да проследите тук. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Повече в медиен обзор Генов: Съдията беше неадекватен Събота, 09 Ноември 2013 22:22 Topsport.bg - Локо (Сф) Стефан Генов: Съдията се държа неадекватно Събота, 09 Ноември ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Мъже
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Нефтохимик, Бургас
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Двубои А отбор
снимка: http://flagman.bg/ Локомотив победи с 0:2 при гостуването си на Нефтохимик в Бургас. Железничарите отбелязаха 2 гола в началните 20 минути . В края на полувремето бургазлии пропуснаха дузпа. ВИДЕО Нефтохимик - Локомотив 0:2 Коментар на живо: Нефтохимик - Локомотив 0:2 Видео репортаж на флагман.бг Краен резултат 0:2 8' 0:1 Маркиньос 19' 0:2 Гаел Класиране и резултати от останалите среща от 11-тия кръг на А група може да проследите тук. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Повече в медиен обзор   Изкълчени глезени за Том и Махамат от Локо Сф Понеделник, 30 Септември 2013 17:22 Гонг : Gong : Новини Локо (Сф) прекъсна четиримесечна черна серия Понеделник, 30 Септември 2013 03:24 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg И Локо София наказа Нефтохимик Неделя, 29 Септември 2013 23:57 SPORTNI.bg Нефтохимик - Локомотив (София) на живо в Novsport.com Неделя, 29 Септември 2013 21:00 Агенция НовСпорт [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Септември 2013 / Новини А отбор
 Натиснете бутона PLAY в средата на екрана по–долу:       Резултати и класиране след останалите срещи от А група тук.  Още новини от медиен обзор [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Септември 2013 / Новини А отбор
Утре от 19 часа Локомотив гостува на Нефтохимик в Бургас. Срещата е от 11-тият кръг на А група и няма да бъде излъчвана в ефира на нито една телевизия. Ще се опитаме да ви изненадаме приятно, така че заредете сайта преди началото на двубоя. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 12 Август 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 2013/2014, Черноморец, Бургас, 4 кръг
  В оспорвана среща Локомотив победи Черноморец с 2:1. Головете за Локомотив отбеляза Маркиньос в края на двете полувремена. Победата е първа за сезона, а във временното класиране, Локомотив заема 10-то място.   ПРОСЛЕДИХМЕ СРЕЩАТА НА ЖИВО ПО МИНУТИ ТУК     Краен резултат 2:1 17' 0:1 Балтанов (д)  42' 1:1 Маркиньос 90+3' 2:1 Маркиньос  Класиране и резултати от останалите среща от 4-тия кръг на А група вижте тук. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Повече в медиен обзор Локомотив София с първа победа в шампионата Понеделник, 12 Август 2013 23:09 SPORTNI.bg Стефан Генов доволен от успеха Понеделник, 12 Август 2013 23:16 SPORTNI.bg Балтанов: Дано поне веднъж и на нас така да ни върже Понеделник, 12 Август 2013 23:16 Агенция НовСпорт Гигов: Играхме сковано Понеделник, 12 Август 2013 23:08 Агенция НовСпорт Локомотив (София) – Черноморец (Бургас) на живо в Novsport.comПонеделник, 12 Август 2013 20:00 ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 12 Август 2013 / Новини А отбор
Днес, понеделник Локомотив се изправя срещу един доста неудобен напоследък за нас съперник. Двубоя започва от 18 часа на стадион Локомотив. Двата отбора са във втората половина на временното класиране, като бургазлии са десети, а Локомотив предпоследни. Срещата ще е първа за Стефан Генов начело на софийските железничари, а победата е без алтернатива. След закъснелите сътресения на треньорския мостик и безславното напускане на един съсухрен Кокал, всички ние очакваме най-накрая да видим една положителна промяна - най-вече в самите играчи, защото за момента и те, а не само бившият им треньор, Велев, са длъжници на Локомотив и на нас.   И двата отбора имаха достатъчно време завъзстановяване от последните си двубои и всички очакваме остър и динамичен двубой. За съжаление обаче, капитанът на Локомотив, Бранеков, пропуска този мач заради червения картон от мача с Любимец и Стефан Генов ще трябва да покаже и докаже своя нюх още от първия си мач в “Надежда”.   СРЕЩАТА ... [ +++ ]