ВПЛ

Добавен на Вторник, 17 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, ВПЛ, Локомотив, Горна Оряховица, Купа на България, осминафинал, Литекас, Ловеч, 2017
  Следващите 7 дни са белязани от две гостувания за Локомотив, феновете организират безплатно пътуване до Горна Оряховица. Първо в петък 20 октомври от 15:45 часа Локомотив ще гостува в двубой от 12-тия кръг на Втора професионална лигана гоорнооряховските железничари.  Тимът на домакините бе част от Първа професионална лига през изминалия сезон и ни очаква интересен двубой, в който всеки ще се хвърли за победа. Ултрас Обединение Железни Бригади и фенклубът на Локомотив организират безплатно пътуване за мача с влак за ученици и членове. За записване до четвъртък на телефон 0988981785! Второто гостуване е във вторник 24 октомври от 17:00 часа в 1/8 финална среща от турнира за Купата на България. Локомотив гостува на Литекс в Ловеч, като е амбициран да продължи с добрите си игри и в следващата фаза. Регламента на турнира определя да се играе само една среща и победителят (вкл. след продължения и дузпи) от нея ще продължи на 1/4 финал. Елате и подкрепете Локомотив ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Борис Илиев, Радослав Спасов, Радо Буфера, Литекс
Червено - черните отново са лидери във Втора лига. Столичните Железничари за пореден път зарадваха верните си фенове  с красива игра и четири гола във вратата на гостуващия отбор на Литекс. Двубоят започна  с минута мълчание в памет на бившият футболист на Локомотив Борис Илиев, а в 21-та минута  със скандирания публиката отдаде почит на един от най преданите привърженици Радослав Спасов (Радо Буфера), загинал в катастрофа. Първия гол в срещата отбеляза Иво Иванов в още 6-та минута, като се оказа най-съобразителен след изпълнен ъглов удар и от близо откри резултата. След още 15 минути игра, Николай Цветков тресна гредата с хубав удар. През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Локомотив. В 75-ата минута Николай Цветков удвои резултата след самостоятелна акция. 85-ата бе минутата, в която отново Цветков направи преднината на желеничарите класическа. Пекрасно изпълнение на Том за 4:0 минути преди края довърши гостите от Ловеч. 1:0 Иво Иванов 6, ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 04 Октомври 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 10 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Поморие - Локомотив 2:3 [ +++ ]
Tags: железен, дух, втора лига, Поморие, Бургас, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Локомотив продължи с добрите си игри и победи Поморие с 2:3. Двубоят се състоя в град Бургас, а футболисти и фенове отдадоха почит с едноминутно мълчание в памет на Радослав Спасов - Радо Буфера. Поморие поведе още в 6-тата минута след точно отбелязана дузпа от игралият и за Локомотив Любомир Божинов. В 27-мата минута Том проби и центрира от ляво, Иво Иванов стреля, Тодоров отби, но топката попадна в Станкев, който изравни резултата 1:1. В края на полувремето Локомотив отбеляза втори гол, но той бе отменен. Буквално в следващата атака Божинов отбеляза второто си попадение в срещата с далечен удар и Поморие бе с гол аванс на почивката. Второто полувреме домакините се прибраха в своята половина и разчитаха на опасните си контраатаки, Локомотив разиграваше и търсеше попадения. В 73-тата минута Цветков центрира от фаул, а Емил Виячки хитро се измъкна от защитата на Поморие и преодоля вратаря за 2:2. Локомотив продължи да търси победно попадение и то стана факт седем минути преди изтичане ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Петък, 29 Септември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 9 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Несебър 4:1 [ +++ ]
Добавен на Петък, 29 Септември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Несебър, ВПЛ, 8 кръг, 2017
начало 7:20 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Септември 2017 / Новини А отбор
Tags: втора лига, Несебър, 9 кръг, ВПЛ
С хубава игра Локомотив надви с 4:1 коравия тим на Несебър. Железничарите показаха стабилност и израстване, като чудесно се включиха новите попълнения в тима, които допълнително повишиха конкуренцията и качеството на състава. С днешната победа Локомотив отново излезе начело в класирането на Втора професионална лига. Утре предстои двубой във Враца между вторите и третите Ботев и Царско село. Временното класиране може да видите кликвайки тук. Благодарим за подкрепата на всички локомотивци и се извиняваме за временното неудобство и опашки, поради проблеми с интернет връзката, при продажбата на билети. 1:0 Илия Димитров 22, 1:1 Иван Колев 36, 2:1 Евгени Зюмбулев 44, 3:1 Илия Димитров 58, 4:1 Илия Димитров 83 ЛОКОМОТИВ: 24 Ивайло Яначков, 6 Владимир Семерджиев /84-Александър Горанов/, 23 Емил Виячки, 66 Александър Бранеков, 3 Евгени Зюмбулев, 14 Иво Иванов, 77 Мартин Станкев /81-Денис Стоилов/, 33 Евертон Джилио Том, 9 Илия Димитров, 18 Николай Цветков, 20 Здравко Димитров /71-Александър ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Септември 2017 / Двубои А отбор
  В неделя 24 септември 2017 г. от 17:00 ч. Локомотив посреща силния тим на Несебър. На стадиона в район "Надежда" един срещу друг ще се изправят 3-тият срещу 4-тия във временното класиране на Втора професионална лига. След слабия си старт в началото на сезона гостите подобриха значително резултатите си и са в серия от 5 мача без загуба. Локомотив продължава с добрата игра и резултати и отстрани в Верея (Стара Загора) - 5-ти във временното класиране на Първа професионална лига в 1/16 финал за Купата на България. Елате на стадиона и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник:  http://www.fclokomotiv1929.com/   [ +++ ]
Добавен на Петък, 22 Септември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 8 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Черноморец (Балчик) - Локомотив 2:2 [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 18 Септември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Черноморец. Балчик, 8 кръг ВПЛ, 2017
FhdjX1Rk16k [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Черноморец, Балчик, ВПЛ, 8 кръг, 2017
Поредна съдийска дузпа срещу Локомотив и домакините водят с 1:0 на полувремето.СКАНДАЛНО: сектор за гостите не е отворен, липсва вода и няма работещи тоалетни. развитието по минути, статистика и съставите вижте тук Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Черноморец (Балчик) в двубоя от 8 кръг на Втора професионална лига. Домакините и Локомотив са в добра форма и предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона под скалите в град Балчик. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. резултатите от останалите двубои на живо вижте тук Очаквайте тук около 17:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. Your browser does not support ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Септември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 7 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с 88 години и Локомотив - Нефтохимик 2:0 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, втора лига, 2017
       Водени от доброто настроение, създадено от всички по повод 88 години Локомотив, отиваме на най-далечното си гостуване през този сезон. Домакините от Черноморец Балчик започнаха колебливо шампионата, но в последните 2 кръга записаха 2 победи (над Монтана и Марица). Локомотив трябва да се доказва във всеки мач и бори въпреки всичко. Очакваме слънчево морско време и интересен мач под скалите на красивия стадион в град Балчик. Елате и подкрепете Локомотив и в тази далечна дестинация.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 31 Август 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 6 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ със смешен коментар и минивидео без скандалните моменти Струмска слава - Локомотив 2:1 от Диема Спорт ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]