Tags: ВИДЕО, Витоша, контрола
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: контрола, контролна среща, Витоша
  В контролна среща Локомотив победи с 3:1 Витоша Бистрица. Двубоят се игра на изкуствения терен в спортния комплекс. Поради непрестанния дъжд и студеното време полувремената бяха с продължителност 40 минути. Локомотив поведе с гол на Александров, а в 35-тата минута Станкев удвои преднината на столичните железничари. Две минути по-късно гостите намалиха на 2:1, но след още две втори гол на Александров възстанови преднината на Локомотив. За втората част Младен Дочич смени почти целия състав и в игра се появиха футболисти от червено-черната ДЮШ. През първите минути футболистите на Витоша упражниха сериозен натиск, но постепенно младите железничари изравниха играта. Въпреки няколкото добри положения пред двата отбора, резултатът се запази 3:1. Следващият двубой на Локомотив е срещу Литекс в събота 14 октомври от 16:00 часа на стадион Локомотив. Елате и подкрепете отбора по пътя, който заедно ще извървим! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ВИДЕО: Локомотив - Витоша ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 06 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Резултата на живо може да следите кликвайки тук след 15:00 часа. Двубоят ще е на изкуствения терен. Локомотив София и Витоша Бистрица ще изиграят контрола в събота на 7-ми октомври  от 15:00 часа на стадион Локомотив. Все още не е ясно дали двубоят ще се проведе на основния или на помощния терен, като това ще се разбере в деня на мача в зависимост от атмосферните условия. В състава на Локомотив ще отсъства Илия Димитров, който е част от младежкия отбор на България U-21 за квалификационните срещи с Казахстан. Първия двубой е днес в 18:30 на "Трейс арена" в Стара Загора, а втората среща е на 10 октомври 2017 г. в Казахстан на стадион "Астана арена" в Астана. източник: http://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Tags: Витоша, Бистица, втора лига, ВПЛ
Верни на традицията предавахме на живо с преки включвания победата на Локомотив, над Витоша в Бистрица. Вълчинов: Публиката ни помогна! Вече играем за по-горно класиране (видео) Вижте тук класирането и другите резултати от 26 кръг Пред около 350 зрители, стотина от които подкрепящи гостите, локомотивци изиграха един от най-солидните си мачове като гости този сезон и спечелиха едва втората си победа навън /първата бе още в първия кръг срещу Левски Карлово/. Витоша така и не успя да създаде чиста ситуация за гол цял мач, като единствените добри атаки бяха два пробива до аутлинията в близост до вратата през първата част, завършили обаче без удари. Единственият по-опасен изстрел и то над вратата на гостите отправи в 45-ата минута Георги Амзин. целия текст на https://gong.bg/  Предавахме двубоя в туитер акаунта ни https://twitter.com/LokomotivSF както и с видео минути, които може да видите по-долу: [ +++ ]
Tags: на живо, Витоша, Бистица, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 17:00 ч. Витоша - Локомотив на живо от стадион Бистрица. Ще предаваме с епизодични включвания с видео с атмосферата на стадиона и коментар на развитието на мача. С туитове ще следим резултата. (вижте секцията в дясно над Програма и резултати)  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с видео включванията Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути, при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Витоша, Бистрица, 26 кръг, 2017
Тази неделя 30 април 2017 г. ще се изправим срещу едни от лидерите в класирането - Витоша от 17:00 ч. на стадиона им в Бистица. За домакините играят Венци Бонев, Йордан Върбанов и юношата на Локо Николай Христозов.  Вход свободен, билети няма. За привържениците на Локомотив ще бъде отворен сектора за гости (зад вратата - в дясно на снимката). Влизането ще е през входа за гости от към улица Буйновско ждрело, където е наличен и паркинг. Полиция ще насочва пристигащите и регулира движението в района. Стадиона се намира в началото на селището при влизане от към София. За да видите снимките и картите в по-голям размер кликнете на тях.  Кликнете тук за отворите инерактивна карта на района   Така изглеждаше стадион Бистрица от улица Буйновско ждрело, преди ремонта в дясно преди стадиона се намира голям паркинг. С градски транспорт може да се достигне до стадиона с автобусни лини: 69 може да го хванет от метростанция Г. М. Димитров 98 може да го хванет ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Април 2017 / Футболисти
Tags: Върбанов, футболисти, Витоша
Защитникът Йордан Върбанов е един от най-опитните футболисти в селекцията на Витоша (Бистрица). Юношата на Розова долина (Казанлък) направи име в българския футбол още като играч на ЦСКА, с чиято фланелка два пъти стана шампион на България и записа паметни мачове в евротурнирите срещу Галатасарай и Блекбърн. Впоследствие Върбанов носи фланелката на друг роден клуб със сериозни традиции – Локомотив (София), преди да предприеме азиатското си приключение. В периода 2008 – 2010 Данчо бе в редиците на китайския Хангжоу Грийнтаун, където сега треньор на вратарите е Здравко Здравков, а след това изкара и един сезон в Анхуи Жуифанг. След одисеята си в Китай бранителят се завърна в България и отново сложи фланелката на столичните „железничари“. От 2013 Йордан е футболист на Витоша (Бистрица) и макар че този февруари навърши 37 години, продължава да бъде сред основните играчи в тима на Костадин Ангелов. Пред официалния сайт на клуба Върбанов говори за първите си години в професионалния футбол, азиатската ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 02 Ноември 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Витоша, 11 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Неделя, 30 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: съдии, втора лига, Витоша, Бойко Борисов, 2016
Верни на традицията, отново предавахме на живо мача от 11-кръг на Б група между Локомотив и Витоша Бистрица. Димитър Васев и Калоян Караджинов бяха заели места в сектора сред привържениците на Локо, а по трибуните присъстваха около 900 зрители. Срещата завърши при резултат 1:1 като основен принос за това има съдийската тройка Станимир Лозанов Тренчев, Иван Стефчов Станев и Красимир Владимиров Миланов, очевадно слугували на бившия тим на Бойко Борисов. Асистент съдиите спираха всяко излизане от задна позиция на футболистите на Локомотив и подминаха три засади на Бистричани. Главният съдия Тренчев пък подминаваше нарушения на футболистите на Витоша, като върхът бе неосъдената дузпа в полза на Локомотив в 70-тата минута, как се разви мачът по минути вижте тук.   Всички резултати от 11 кръг и класирането във втора професионална лига вижте тук Следващия кръг Локомотив гостува на лидера в петък 04 ноември 2016 г. (поради изборите) от 14:30 часа в град Созопол. [ +++ ]
Tags: на живо, ВПЛ, Витоша
Следете двубоя със съобщения на живо в страницата на мача в lokosf.info кликвайки тук , информацията ще се презарежда автоматично на всеки 60 секунди. [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ВПЛ, Витоша
В неделя от 15 часа Локомотив ще посрещне тима на Витоша Бистрица. Напомняме, че утре в 4:00 е небходимо да превъртите стрелките на чассовниците с един час. След негативните резултати се нуждаем от завръщане на верния път, а футболистите от нашата подкрепа. Ние сме Локо, ела на стадиона и пей с нас. [ +++ ]
Добавен на Събота, 30 Юли 2016 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Витоша, Бистрица, лято, 2016, Втора лига
Предавахме двубоя с текст на живо http://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/21/809 Локомотив Сф допусна пълен обрат от 2:0 и загуби с 2:3 от Витоша Бистрица в контрола, играна в „Надежда“ пред 500 зрители. Двата втородивизионни съперника предложиха коренно различна игра в двете полувремена, което се отрази на резултата. През първото Локо Сф взе два гола преднина. Първия вкара Мисяк в 39-ата след хубава комбинация с Пеев и Георгиев. Две по-късно отбитата топка от вратаря на Витоша Василев попадна у Пеев, който направи резултата 2:0 за Локомотив. През второто полувреме обаче по-свежият отбор бе този на Витоша и той стигна до три гола и победата. Първо гол на Отефе Оу не бе зачетен заради засада, но много скоро същият тъмнокож играч с добавка намали на 1:2 в 59-ата минута. Само две минути след това далечен удар на Михаил Петров донесе втори гол и изравняване за Витоша. Три минути преди края на мача след корнер отново Михаил Петров достигна до топката и я прати в мрежата ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 26 Юли 2016 / Новини А отбор
Tags: контроли, подготовка, Кариана, Ерден, Витоша, Бистрица, лято, 2016
Обновена: Контролната среща на 27.07 няма да се проведе В сряда (27.07.2016 г.) от 18:00 часа отборът на Локомотив ще проведе поредната си контролна среща. Мачът ще се играе на помощния затревен терен срещу отбора на ФК Кариана (Ерден). В събота (30.07.2016 г.) от 18:00 часа Локомотив ще посрещне първия отбор на Витоша (Бистрица) на централния терен на стадион Локомотив. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Tags: контрола, Витоша Бистрица, отлагане
Поради неблагоприятните атмосферни условия и с цел запазване на тревната покривка на официалния терен на стадион Локомотив контролната футболна среща между съставите на ФК Локомотив София и ФК Витоша Бистрица няма да се състои през настоящата седмица. Последния официален домакински двубой за 2015 година е насрочен за неделя 29 ноември от 14:00 часа, като ФК Локомотив ще посрещне ФК Банкя. източник: http://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]