Tags: ВИДЕО, Младен Додич, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
Tags: ВИДЕО, Иво Иванов, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
Tags: ВИДЕО, Поморие. Бургас, 10 кръг ВПЛ, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Вторник, 03 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: железен, дух, втора лига, Поморие, Бургас, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Локомотив продължи с добрите си игри и победи Поморие с 2:3. Двубоят се състоя в град Бургас, а футболисти и фенове отдадоха почит с едноминутно мълчание в памет на Радослав Спасов - Радо Буфера. Поморие поведе още в 6-тата минута след точно отбелязана дузпа от игралият и за Локомотив Любомир Божинов. В 27-мата минута Том проби и центрира от ляво, Иво Иванов стреля, Тодоров отби, но топката попадна в Станкев, който изравни резултата 1:1. В края на полувремето Локомотив отбеляза втори гол, но той бе отменен. Буквално в следващата атака Божинов отбеляза второто си попадение в срещата с далечен удар и Поморие бе с гол аванс на почивката. Второто полувреме домакините се прибраха в своята половина и разчитаха на опасните си контраатаки, Локомотив разиграваше и търсеше попадения. В 73-тата минута Цветков центрира от фаул, а Емил Виячки хитро се измъкна от защитата на Поморие и преодоля вратаря за 2:2. Локомотив продължи да търси победно попадение и то стана факт седем минути преди изтичане ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Март 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Поморие, 20 кръг, ВПЛ, 2017
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Поморие, 20 кръг
Футболистите на Локомотив изиграха поредния си силен мач. Под ръководството на Явор Вълчинов столичните железничари представят ново лице, което дава надежди за локомотивска доминация тази пролет. Двубоят днес бе динамичен и изпълнен с много положения. Въпреки категоричния резултат, гостите от Поморие съвсем не бяха боксова круша и също заслужават поздравления за играта си. Два гола за Локомотив отбеляза Димитър Георгиев, който с 10 гола дели второто място сред голмайсторите на Б група. Илия Димитров отбеляза втория гол, а с нова отлична игра Александър Любенов записа 7-ма суха мрежа. Даниел Пеев може би пропусна за първи път в официален двубой дузпа, след като вратаря на Поморие усети удара му в стил Паненка. След победата Локомотив се изкачи на 8-ма позиция. Вижте резултатите и класирането ТУК, като по форма (последните 6 кръга) железничарите са лидери. На двубоя присъстваха и двама бизнесмени от Дубай, потенциални инвеститори в Локомотив, a феновете на Локомотив поздравиха със ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Петък, 10 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Поморие, Б група
В събота 11 март 2017 г. мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на Поморие от 15:30 ч. на стадион Локомотив. Добрата игра и резултати са предпоставка за добро настоение въпреки прогнозата за лошо време. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 15 Септември 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Поморие, 5 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Неделя, 11 Септември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, втора лига
Локомотив загуби гостуването си в Поморие с 2:0. Следихе двубоя със съобщения на живо по минути ТУК част от новите попълнения не взеха участие тъй като все още не са получени жълтите им карти. Загубата смъкна Локо в зоната на изпадащите, преди изиграването на последните 2 мача от 5-тия. Вижте класирането тук [ +++ ]
Следете двубоя със съобщения на живо ТУК, информацията се презарежда автоматично на всеки 60 секунди по време на мача. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 07 Септември 2016 / Новини А отбор
Tags: Ангел Колев, БФС, Поморие, Лудогорец, програма
    Старши треньорът на Локо (Сф) Ангел Колев изрази недоволството си от програмата на Втора лига. Както е известно, “червено-черните” гостуват на 11 септември (неделя) в Поморие в мач от 5-ия кръг на първенството, а само 4 дни по-късно им предстои визита в Разград на Лудогорец II. “Сега в неделя ни предстои много трудно гостуване в Поморие. Съперникът е много силен отбор. Загубихме две поредни срещи, които си бяха спечелени, след уникални наши и съдийски грешки – срещу Спартак (Плевен) и Септември. Безсмислено е да се тюхкаме и вайкаме, вече е минало. Сега ни остава да се концентрираме и мобилизираме за Поморие, започна специалистът пред vitoshanews.com. -Аз не знам как да коментирам безумното решение на БФС, или по-точно на някой си там, да ни праща да играем само 4 дни по-късно в Разград. Не мога да намеря думи, за да определя това, което се случва. В българския футбол аз не помня да е имало такава бъркотия. Каква е причината да играем в четвъртък аз не мога да разбера. ... [ +++ ]