април

Добавен на Сряда, 03 Май 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, април, май, 2017
29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  9 кръг Левски (София) - Локомотив 5:1 к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) 0:6 ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  10 кръг Царско село 2015 - Локомотив 7:0 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) 3:0 сл. р. ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски 9:2 ст. Локомотив 10:40 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг София спорт  - Локомотив 0:4 к-с Герман 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, програма, резултати, април, 2017
Резултати 26.04.2017 г. /Сряда/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5 27.04.2017 г. /Четвъртък/ 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0 Програма 29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  9 кръг Левски (София) - Локомотив к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  10 кръг Царско село 2015 - Локомотив к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)   1:5   к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 23 Април 2017 / Локомотивци
Tags: Железни бригади, 20 април, рожден ден
На 20 април се навършиха точно осемнадесет години от основаването на най-митичната, фанатична и емблематична организация на червено-черните фенове - Ултрас Обединение "Железни Бригади". За това време преживяхме какво ли не, бяхме с отбора и в калта, и на върха, като направихме днешната агитка това, което е. източник: http://ultrasloko.com/   [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Програма
Tags: ДЮШ, програма, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, април, 2017
Локомотив 2010 – 2010 – 3:3 Локомотив 2009 – Шампион – 3:4 Локомотив 2008 - ДИТ - 3: 0 Локомотив 2007 – Септември – 5:3 Локомотив 2006 – Марек – 2:1 Локомотив 2005 – ДИТ – 0:5 Локомотив 2004 – Царско село – 1:5 Локомотив 2003 – Славия – 0:0 Локомотив 2002 – Пирин – 0:2 Локомотив 2001 – ЕСФА - 5:1 Локомотив 2000 – ЕСФА - 1:3 Локомотив 1998/1999 – ДИТ – 12:0 източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/  ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 12 Май 2016 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, класиране, април, май, 2016
СОФИЯ | Юноши старша възраст "Зона", р. 1997-1998 г. 19 и 20 кръг 28-04-2016 16:00 Септември (София) 1 - 2 ФК Локомотив 1929 (София)   05-05-2016 16:00 ФК Локомотив 1929 (София) 2 - 0 Марек 1915 (Дупница)   Класиране 1 Вихрен (Сандански) 20 13 5 2 51-22 29 44 2 ОФК Беласица (Петрич) 20 13 4 3 48-25 23 43 3 Септември (София) 20 12 2 6 58-26 32 38 4 ФК Локомотив 1929 (София) 20 10 6 4 46-17 29 36 5 Пирин (Гоце Делчев) 19 10 4 5 42-21 21 34 6 Септември (Симитли) 20 7 8 5 34-23 11 29 7 ФК София (София) 20 9 2 9 33-24 9 29 8 Пирин 2002 (Разлог) 20 7 2 11 29-49 -20 23 9 БМ Спорт (София) 20 6 3 11 47-57 -10 21 10 Марек 1915 (Дупница) 20 7 0 13 33-43 -10 21 11 Искър (Герман) 19 7 0 12 37-54 -17 ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 29 Април 2016 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, класиране, април, 2016
  СОФИЯ | Юноши старша възраст "Зона", р. 1997-1998 г. 18 кръг 21-04-2016 15:00 ФК Локомотив 1929 (София) 7 - 0 Искър (Герман)   Класиране   Отбор М П Р З Г Г-Р Т 1 Вихрен (Сандански) 18 12 4 2 46-21 25 40 2 ОФК Беласица (Петрич) 18 12 3 3 44-23 21 39 3 Пирин (Гоце Делчев) 18 10 3 5 41-20 21 33 4 Септември (София) 17 10 2 5 46-23 23 32 5 ФК Локомотив 1929 (София) 18 8 6 4 42-16 26 30 6 Септември (Симитли) 18 7 6 5 33-22 11 27 7 ФК София (София) 18 8 2 8 26-20 6 26 8 Искър (Герман) 18 7 0 11 36-52 -16 21 9 БМ Спорт (София) 18 6 2 10 45-52 -7 20 10 Пирин 2002 (Разлог) 17 6 2 9 24-41 -17 20 11 Марек 1915 (Дупница) 18 6 0 12 31-40 -9 18 12 Банско (Банско) 18 0 0 18 17-101 ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 21 Април 2016 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, класиране, април, 2016, Юлиян Петков
  След големия срив последвал идването и заминаването на агробароните ДЮШ Локомотив постепенно се възстановява. От 170 децата в школата вече достигат 270. Все още домакинските двубои не се играят в Надежда, но скоро предстои пускането в експлоатация на двата страхотни нови терена. От резултатите тази седмица изпъкват победа на набор 2003 с треньор Юлиян Петков над ЦСКА с 3:1 и загубата на набор 2002 от ДИТ с 5:1.   СОФИЯ | Юноши старша възраст "Зона", р. 1997-1998 г. 17 кръг ФК София - Локомотив 1:1 София, юноши младша възраст, р. 1999-2000 г. 23 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 5:1 Класиране     Отбор     М     П     Р     З     Г     Г-Р     Т 1    ФК Локомотив 1929 (София)    21    18    2    1    92-12    80    56 2   ... [ +++ ]
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Завърши 26-тия ДФТ "Котков и Начко", набор 2008 спечели турнира в "Царско село lokosf.info/%D0%B4%D0%B5%D…
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...