втора лига

Добавен на Събота, 16 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Черноморец, Балчик, ВПЛ, 8 кръг, 2017
Поредна съдийска дузпа срещу Локомотив и домакините водят с 1:0 на полувремето.СКАНДАЛНО: сектор за гостите не е отворен, липсва вода и няма работещи тоалетни. развитието по минути, статистика и съставите вижте тук Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Черноморец (Балчик) в двубоя от 8 кръг на Втора професионална лига. Домакините и Локомотив са в добра форма и предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона под скалите в град Балчик. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. резултатите от останалите двубои на живо вижте тук Очаквайте тук около 17:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. Your browser does not support ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Септември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 7 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с 88 години и Локомотив - Нефтохимик 2:0 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, втора лига, 2017
       Водени от доброто настроение, създадено от всички по повод 88 години Локомотив, отиваме на най-далечното си гостуване през този сезон. Домакините от Черноморец Балчик започнаха колебливо шампионата, но в последните 2 кръга записаха 2 победи (над Монтана и Марица). Локомотив трябва да се доказва във всеки мач и бори въпреки всичко. Очакваме слънчево морско време и интересен мач под скалите на красивия стадион в град Балчик. Елате и подкрепете Локомотив и в тази далечна дестинация.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 31 Август 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 6 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ със смешен коментар и минивидео без скандалните моменти Струмска слава - Локомотив 2:1 от Диема Спорт ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 27 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: мафия, съдии, поръчка, втора лига, Струмска слава, Радомир, ВПЛ, 6 кръг, 2017
Верни на традицията, предавахме с преки включвания двубоя на Локомотив от град Радомир. Локомотив претърпя поражение с 2:1 в скандален мач, в който основни герои се превърна троицата от съдийската бригада за мокри поръчки, начело с Рюстем Карагарен. Главният съдия даде спорна дузпа за домакините, на три пъти подмина игра с ръка и един бодичек в наказателното поле на домакините поле, а помощниците му пък вдигнаха куп спорни засади в ущърб на Локомотив. Грубите влизания на домакините бяха толерирани по време на целия мач, а върхът на всичко бе, че в края на срещата се наложи резервите ни да гонят топката, тъй като децата на домакините просто не го правеха. За да замаже ситуацията, Карагарен все пак изгони подскачащия при всяко действие помощник треньор на домакините. Изгони също и касапина Мицаков, цяла минута преди края на редовните 90. Зад бруталните съдийски действия прозират намеренията на едно селско отборче от "Околовръстното" на София да се добере до Първа лига, за да стане ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 26 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Струмска слава, Радомир, ВПЛ, 6 кръг, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от около 18:00 часа включвания с аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Струмска слава (Радомир) в двубоя от 6 кръг на Втора професионална лига. Предпоставките са за пореден интересен двубой. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук около 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 18:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 24 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Струмска слава, Радомир, ВПЛ, 6 кръг
    В събота 26 август 2017 г. от 18:00 ч. Локомотив гостува на тима на Струмска слава (Радомир) в двубой от 6 кръг на Втора професионална лига. Домакините са долната част на класирането, но показават добри игри и отбелязват много голеве. Локомотив е едноличен лидер в групата и е в серия от 4 поредни победи. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в град Радомир.   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 23 Август 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 5 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Марица - Локомотив 1:3 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Марица, Пловдив, Коматево, ВПЛ, 5 кръг, 2017
Локомотив Сф обърна с 3:1 Марица в пловдивския квартал Коматево за четвъртата си поредна победа, дошла в петия кръг на Втора лига. Локомотивци изиграха две коренно различни полувремена – първото слабо, второто далеч по-добро, и направиха пълен обрат от 0:1 до 3:1 през вторите 45 минути. вижте галерията от мача на gong.bg кликвайки ТУК вижте пълна статистика от мача кликвайки ТУК Слабото като игра първо полувреме роди твърде малко интересни моменти пред двете врати. Първият бе претенция за дузпа за Марица, когато защитник на Локомотив се хвърли на шпагат, а топката може би докосна и ръката му. После в 16-ата Евгени Зюмбулев с глава изпрати опасно топката по посока вратата на пловдивчани, но тя все пак мина встрани. Минутите се нижеха безинсетересно, когато в 43-ата Рангел Игнатов получи топката на границата на пеналта на гостите, обърна се, стреля и порази долния десен ъгъл на вратата им за 1:0. След почивката на терена все едно излезе друг отбор на Локомотив. Софиянци ... [ +++ ]
  ПОДНАСЯМЕ ОГРОМНИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ, НО АУДИО КОМЕНТАРА НА ДВУБОЯ ОТ КОМАТЕВО ПРОПАДНА   основните събития може да следите в страницата на мача кликвайки тук   [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Марица, Пловдив, Коматево, ВПЛ, 5 кръг, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от 18:00 часа пълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Марица (Пловдив) в двубоя от 5 кръг на Втора професионална лига. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в Коматево. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук преди 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 18:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Август 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 4 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Монтана 1:0 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 3 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Оборище - Локомотив 1:2 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 17 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Марица, Пловдив, ВПЛ, 5 кръг
    В неделя 20 август 2017 г. от 18:00 ч. Локомотив гостува на тима на Марица (Пловдив). Двубоят е от 5 кръг на Втора професионална лига, като Марица все още не са лицензирали обствения си стадион и поради това мача ще бъде на стадиона в базата на Ботев (Пловдив) в Коматево. Домакините са сред последните във временното класиране, но записаха впечатляваща победа с 3:6 при гостуването си на Струмска слава в последния кръг. Локомотив излиза като лидер в класирането и серия от 3 поредни победи. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и в Коматево.   източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 16 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, 6 кръг, 2017, есен
VI кръг Втора лига 25.08 /петък/ Литекс - Лудогорец ІІ 19.00   26.08 /събота/ Струмска слава - Локомотив Сф 18.00     Нефтохимик Бс   - Марица Пд 18.00     Поморие - Ботев Вр 20.00     Царско село - Созопол 18.00     Черноморец Балч - Монтана 18.00   27.08 /неделя/ Несебър - Оборище Пан. 18.00   28.08 /понеделник/ Локомотив ГО - Ботев Гълъбово 20.30 Диема спорт БФС си запазва правото на промени в програмата             Програмата за 6-ти кръг на Втора лига е съгласуван с БПФЛ и Футбол Про Медиа. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Tags: ВПЛ, втора лига, Монтана
  В равностоен двубой от 4 кръг на Втора Лига съставът на Локомотив победи гостуващия тим на Монтана с минималното 1 - 0. Николай Цветков от Столичните Железничари имаше удобни ситуации да отбележи, но вратарят на гостите успяваше да отрази ударите му. Голът за победата на червено - черните отбеляза Емил Виячки в 66 мин. с глава след ъглов удар.  Така Локомотив остава начело на Втора Лига след третата си поредна победа. ЛОКОМОТИВ: 24 Ивайло Яначков, 16 Васил Попов, 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбулев, 17 Галин Ташев, 14 Иво Иванов, 7 Александър Александров /71-Илиян Стефанов/, 6 Владимир Семерджиев /61-Стоян Кадифчин/, 9 Илия Димитров, 18 Николай Цветков /88-Виктор Райчев/, 11 Денис Стоилов /Резерви: 1 Цветомир Витков, 13 Кристиян Николов, 21 Виктор Райчев, 8 Стоян Кадифчин, 26 Красимир Милошев, 10 Илиян Стефанов, 19 Марио Йорданов/ Старши треньор – Младен Додич МОНТАНА: 13 Неманя Счекич, 14 Николай Пърнаров, 3 Иван Михов, 13 Йордан Йорданов, 17 Тодор Георгиев, 19 Юлиян ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 11 Август 2017 / А отбор
Локомотив посреща състава на Монтана в среща от 4 кръг на ВПЛ сезон 2017/2018. Червено - черните са в отлична позиция, след двете поредни победи над Ботев Враца и Оборище Панагюрище. Гостите от Монтана записаха първи успех в мач от 3 кръг срещу Марица с 2 -1. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Оборище, Панагюрище, ВПЛ, 3 кръг, 2017
... Кадифчин  /Резерви: 1 Цветомир Витков, 13 Кристиан Николов, 21 Виктор Райчев, 26 Красимир Милошев, 11 Денис Стоилов, 10 Илиян Стефанов, 19 Марио Йорданов / Старши треньор – Младен Додич ОБОРИЩЕ (ПАНАГЮРИЩЕ): 73 Росен Андонов, 3 Мартин Василев, 5 Любомир Гуцев, 88 Мартин Сандов, 16 Кристиян Петков, 15 Петър Тончев (65 мин - Боримир Карамфилов), 6 Никола Георгиев, 22 Цветомир Цонков, 11 Георги Нетов (69 мин - 28 Елидиано Лима), 13 Костадин Аджов(46 мин - 17 Ерай Карадайъ), 10 Фернандо Енрике Кавалканте /Резерви: 12 Иван Иванов, 9 Боримир Карамфилов, 28 Елидиано Лима, 17 Ерай Карадайъ, 2 Ангел Делчев, 8 Майк Кръстев, 77 Мариян Наплатанов / Старши треньор – Георги Чиликов  0:1 Цветков 4' 1:1 Тончев (дузпа) 55' 1:2 Димитров 79' Жълти картони: Иванов, Попов, Димитров, Ташев, Кадифчин (Локомотив) Главен съдия: Иван Пенчев Стадион: “Орчо Войвода”, Панагюрище, 200 зрители по материали от http://www.fclokomotiv1929.com/ Your browser does not support iframes.   ... [ +++ ]