втора лига

Добавен на Събота, 22 Юли 2017 / Новини А отбор
Tags: състав, втора лига, есен, 2017
  Състав на ФК Локомотив 1929 София за Сезон 2017/2018 Вратари  1 Цветомир Витков  24 Ивайло Яначков  22 Васил Вълчев  Защитници 15  Александър  Горанов  3  Евгени  Зюмбюлев  23 Емил  Виячки    5  Георги Пунев  21 Виктор  Райчев  17 Галин  Ташев Полузащитници и нападатели  13 Кристиан Николов   7  Александър Александров  26 Красимир Милошев   9 Илия Димитров  19 Марио Йорданов  14 Иво Иванов  11 Денис Стоилов   8 Стоян  Кадифчин  18 Николай  Цветков  20 Атанас Курдов  10 Илиян Стефанов   6 Владимир Семерджиев   източник: http://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Юли 2017 / Футболисти
Tags: Никола Спасов, Втора лига, Локомотив
Мнозина специалисти твърдят, че от догодина Царско село ще играе в елита. Разполагате ли с потенциал да влезете при най-добрите футболни отбори на България? Не, в никакъв случай не мога да кажа, че разполагаме с отбор за Първа лига. Имаме добър, стабилен отбор за Втора лига. Говори се, че можем да бъдем в Първа лига и донякъде има резон. Надявам се отборът да играе по един и същи начин всяка седмица. Нищо чудно и да стигнем до Първа лига. Няма такава цел, но няма да бъдем и спирани. Във всеки един мач ще играем за победа, ще събираме точки и докъдето стигнем. Имате ли наблюдения върху школата на Царско село – как се работи, има ли талантливи деца и кога реално можем да видим продукт от нея в първия отбор? Естествено, че имам наблюдения върху академията и децата в Царско село. Има много талантливи деца, най-вече родените 2005 година, които станаха шампиони на България и по-малките възрасти. Има деца, работи се правилно, нещата в академията са подредени. След пет-шест години наистина ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 31 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 30 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет, последен кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Банско - Локомотив 1:4 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: Банско, втора лига, последен кръг, железни юнаци
Локомотив завърши по чудесен начин сезон 2016/2017. Железничарите победиха с 4:1 в Банско тима от едноименния град. Срещата започна с натиск на Локомотив, но постепенно домакините изравниха играта. Двата отбора размениха по едно пропуснато 100% положение, като Любенов чудесно парира удара на останалия очи в очи срещу него футболист. В 43-тата минута се стигна до поредица от удари към вратата на Банско, топката попадна в Димитър Георгиев, който с техничен удар прати топката в паяжината на десния ъгъл на вратата на Банско за 0:1 и поздрави феновете целувайки емблемата на своята фланелка. През второто полувреме футболистите на домакините се опитаха да се върнат в мача, но първо мощно воле на Горанов направи резултата 0:2, а в последствие и бърза атака на Пеев, Васев и завършена от Георгиев направиха резултата класически в полза на Локомотив. Двата отбора не се отказаха да търсят още голове и в 85-тата минута със силен далечен шут Александров покачи на 0:4. В самият край на мача донеслият ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Банско, втора лига, последен кръг
Локомотив гостува днес в град Банско на едноименния тим в мач от последния 30 кръг за сезон 2016/2017 на Втора професионална лига. Тимът ни се представи отлично през пролетния сезон, а домакините бележат добри резултати в последните двубои и въпреки, че изпаднаха в Трета лига. Всичко това е предпоставка за напрегнат двубой в курортния град. Днес сайта ще се презарежда автоматично на всеки 5 минути. След 17:30 кликнете на Покажи цялата статия и вижте най-долу.   От lokosf.info отново ще опитаме да ви държим информирани за най-интересното в мача с туит коментари на живо и видео включвания от трибуните. Резултатите от интересния 30 кръг и кой на кое място ще завърши може да следите кликвайки тук   използвани са материали от http://www.fclokomotiv1929.com Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Сряда, 24 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 29 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Несебър 3:1 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 21 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: последно домакинство, Несебър, 29 кръг, ВПЛ, Б група, втора лига
Верни на традицията предавахме на живо с включвания и туит коментари двубоя на Локомотив (вижте в края на статията). Атмосферата на трибуните бе прекрасна, акустика на сектора е несравнима с А сектор. Ръководството Локомотив си заслужава да се замисли, дали да не отвори сектора за фенове на железничарите. Другите резултати и класирането вижте тук Локомотив обърна гостуващия Несебър с 3:1 в оспорван мач от предпоследния 29-и кръг на Втора лига. Локомотивци бяха наказани със затваряне на сектор А на стадиона в „Надежда“ и феновете на домакините бяха настанени в клетката за гостуващи привърженици, откъдето се раздадоха вокално.  статията от гонг вижте на https://gong.bg/ ZdokGwC9be0 Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Срещата от 29 кръг е последното домакинство в София преди края на сезона, който Локомотив ще завърши с гостуване в град Банско, на едноименния отбор в събота 27 май 2017 г. от 17:30 ч. След 18:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона и туит коментари в края на тази статия   или в туит линията вградена в сайта (вижте в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Петък, 19 Май 2017 / Двубои А отбор
В неделя 21 май 2017 г. мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на Несебър от 18:00 ч. на стадион Локомотив. Поради наложено наказание, А сектор на стадиона ще бъде затворен и на него няма да бъде допускана публика. Ще бъде отворен сектор Г, като билети ще се продават пред сектора. Срещата от 29 кръг е последното домакинство в София преди края на сезона, който Локомотив ще завърши с гостуване в град Банско, на едноименния отбор в събота 27 май 2017 г. от 17:30 ч. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 17 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 28 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет, селяци
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Царско село - Локомотив 3:0 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Събота, 13 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Царско село, София
Верни на традицията предавахме на живо с включвания и туит коментари двубоя на Локомотив от комплекс Царско село, но мача бе тотално опорочен от неадекватната съдийска бригада и селското поведение на футболистите на отбора на Селото. Повече от половината зрители подкрепяха Локомотив на поизпълненото стадионче, а символичната клетка бе тясна за железничарската агитка. В 15-тата минута бе подмината 2 метрова засада на Диков, който навлезе в наказателното поле където последва съприкосновение, което с радост бе превърнато в дузпа от реферът Станислав Ставров. Последва попадение на игралия и за Локомотив Павел Петков, който провокира феновете и не бе далеч до това да отнесе няколко близки поздрава. Същият футболист вкара втори гол от дистанция при контра на домакините в 33-ата минута, след като прехвърли Любенов. Този път обаче явно респектиран, не посмя да покаже селското си поведение. В края на полувремето след центриране от фаул и избита топка Георги Коруджиев също прехвърли Любенов. ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Царско село, София
Локомотив продължава с хубавата и резултатна игра през пролетния полусезон. В събота 13 май 2017 г. ще се изправим срещу тима на Царско село от 18:00 ч. Домакините, водени от шампиона с Локомотив Никола Спасов, също се представят отлично през пролетта, което е предпоставка за красив футбол. Двубоя ще се играе на стадиона (терен 3), който се намира в близост до Южната дъга на околовръстното шосе и бул. Черни връх. Капацитета му е за около 1000 зрители, като близо 200 от седящите места са покрити. Входа е за комплекса от към Околовръстното шосе. След 18:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона и туит коментари в края на тази статия   или в туит линията вградена в сайта (вижте в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 13 Май 2017 / Програма А отбор
Tags: Програма, втора лига, 29 кръг, 30 кръг, 2017
  XХІX кръг 18.00 часа 19.05 /петък/ Етър ВТ - Царско село 2015   17:30 21.05 /неделя/ ЦСКА -София 2 - Лудогорец 2       Ботев Гълъбово - Витоша Бистрица       Ботев Вр - Созопол       Локомотив 1929 Сф - Несебър       Поморие - Банско       Септември Сф - Левски Карлово       Спартак Пл - Оборище Пан     ХXX кръг 17.30 27.05 /събота/ Лудогорец 2 - Спартак Пл       Оборище Пан - Септември Сф       Левски Карлово - Поморие       Банско - ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 12 Май 2017 / Двубои А отбор
Локомотив продължава с хубавата и резултатна игра през пролетния полусезон. В събота 13 май 2017 г. ще се изправим срещу тима на Царско село от 18:00 ч. Домакините, водени от шампиона с Локомотив Никола Спасов, също се представят отлично през пролетта, което е предпоставка за красив футбол. Двубоя ще се играе на стадиона (терен 3), който се намира в близост до Южната дъга на околовръстното шосе и бул. Черни връх. Капацитета му е за около 1000 зрители, като близо 200 от седящите места са покрити. Входа е за комплекса от към Околовръстното шосе. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! по материали на http://www.fclokomotiv1929.com/  ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 27 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Созопол 3:1 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 09 Май 2017 / Футболисти
Tags: Димитър Георгиев, голмайстор, Втора лига
С гола отбелязан срещу Созопол Димитър Георгиев поведе еднолично при голмайсторите на Втора лига. Георгиев вече има 14 попадения в сметката си, а след него се нареждат Симеон Ганчев - ФК Царско село - 12 гола и Милчо Ангелов ЦСКА-София 2, Костадин Аджов Септември (София) и Тодор Чаворски Ботев (Враца) с по 11 гола. Вижте статистиката кликвайки тук в История от изиграните мачове Силната игра на Локомотив очевидно вече компенсира липсата на Даниел Пеев и Анестис Хадзилиадис [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 08 Май 2017 / Новини А отбор
Tags: втора лига, Созопол, 27 кръг
 Момчетата на Явор Вълчинов зарадваха феновете с добра игра и победиха отбора на Созопол с 3:1. Резултата откри Илия Димитров след силен далечен удар в 13 мин. До края на полувремето Александър Манолов и Димитър Георгиев пропуснаха да увеличат преднината на Железничарите. Димитър Георгиев реализира втория гол в 54 мин. след асистенция на Даниел Васев. Гостите от Созопол върна един гол в 57 мин. чрез Пешов. Резултатът оформи Алекандър Манолов в добавеното време на срещата след находчиво и напористо отиграване. Въпреки трите почивни дни и големият християнски празник Гергьовден, верните фенове на Локомотив отново подкрепиха любимците си.  Съставът на Локомотив 24 Александър Любенов 6 Александър Горанов, 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбюлев, 18 Мики Орачев, 14 Никола Иванов, 17 Георгиос Бузукис, 94 Даниел Васев /83-Богомил Христов/ 9 Димитър Георгиев /69-Владислав Мисяк/, 11 Александър Манолов /90+4 Красимир Милошев/, 21 Илия Димитров /  Резерви: 1 Цветомир ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Б група, Созопол, 27 кръг
Очакваме интересен сблъсък. За Ваше улеснение може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите кликвайки тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg След 18:00 ч. проверете за туит коментари в края на тази статия на живо или в туит линията вградена в сайта (виж?те в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. След победата над Витоша в Бистрица за Локомотив отново предстои двубой срещу един от отборите борещи се за класиране в първа лига.   Tweets by @LokomotivSF [ +++ ]
Добавен на Петък, 05 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Созопол, 27 кръг ВПЛ
След победата над Витоша в Бистрица за Локомотив отново предстои двубой срещу един от отборите борещи се за класиране в първа лига. Утре, събота 06 май 2017 г. мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на Созопол от 18:00 ч. на стадион Локомотив. Очакваме интересен сблъсък. За Ваше улеснение може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите кликвайки тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 04 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 26 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Витоша - Локомотив 0:2 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]