втора лига

Добавен на Неделя, 23 Април 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, Втора лига, 25 кръг
С приближаването към края на сезона, битката във втора лига става все по-ожесточена. След вчерашните резултати Спартак Плевен, Оборище и Ботев Гълъбово не успяха да спечелят важни точки и са в опасната зона. С победата си Поморие показа, че има апетит към баражите за А група и третото място, на което се намират загубилите от Бистрица Етър продължава да е водач, а Царско село и Несебър вече може да са спокойни в златната среда. Левски К победи Банско в мач на честта, но двата отбора скоро и на теория ще изпаднат във Трета лига. В понеделник са последните 3 мача вкл и Локомотив - ЦСКА-София 2 24 април 17:00 25 кръг ВПЛ Отворете резултатите и класирането кликвайки тук Резултати от кръга - 25 кръг (22.04.2017 - 24.04.2017) Събота, 22.04.2017 - 25. Кръг 17:00 h     0 - 0 (0:0, 0:0)   17:00 h     2 - 1 (1:1, 0:1)   17:00 h     1 - 3 (0:1, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ЦСКА, София, втори отбор, 2017
В понеделник 24 април 2017 г. мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на ЦСКА-София 2 от 17:00 ч. на стадион Локомотив. Важен двубой, в който очакваме интересен сблъсък. Мачът ще се играе в делничен работен ден, поради практиката на БФС мачовете на вторите отбори да следват с ден, тези на първите. Резултати и класиране след съботните мачове във Втора лига След 17:00 ч. проверете за коментари на живо в туит линията вградена в сайта (вижте в дясно под Абонамент за новини) или заредете директно туитър акаунта ниДнес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 3 минути. Билети ще се продават в деня на мача, след 16:00 ч., на касите на стадиона. За феновете на ЦСКА-София 2 ще бъде отворена касата пред сектора за гости от към ул. Петър Панайотов. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/   [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 24 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Ботев Гълъбово - Локомотив 2:1 ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Гълъбово, Ботев
Верни на традицията предавахме на живо Ботев (Г) - Локомотив от град Гълъбово. Железничарите загубиха с 2:1 след най-слабата си продукция за полусезона. Неприятната новина е че контузията на капитана на Локомотив Даниел Пеев, който не игра днес, се е усложнила и вероятно ще пропусне всички срещи до края на сезона. Така след Хадзилиадис втори ключов футболист е тежко контузен. Срещата днес пропусна и наказания Зюмбюлев. Статистика от двубоя с текст коментар на живо в страницата на мача вижте кликвайки ТУК След много слабо първо полувреме домакините поведоха с 1:0 от гол паднал след разбъркване последвало корнер. През второто полувреме Ботев вкара втори гол след центриране от фаул, при който футболист на домакините надскочи защитата на железничарите и отбеляза с глава за 2:0. Пробив на Александров принуди вратаря на Гълъбово да изчисти една топка, която бе овладяна от Димитър Георгиев, който намали за 2:1 в 70-тата минута. В оставащите 20 минути железничарите натиснаха изморения ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Гълъбово, Ботев
След 17:00 ч. ще следим пряко двубоя между Ботев и Локомотив от стадион "Христо Ботев" в град Гълъбово. Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО Очаквайте статистика от двубоя и текст на живо в страницата на мачая отворете я кликвайки ТУК. Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 23 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 12 Април 2017 / Двубои А отбор
Локомотив продължава с хубава игра през пролетния полусезон. Този петък (денят е почивен) 14 април 2017 г. ще се изправим срещу Ботев (Гълъбово) от 17:00 ч. на стадиона в миньорския град. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/64-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D0%B3-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-14-%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8A%D0%BA-17-00-%D1%81%D1%82-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2 ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 10 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Враца, ВПЛ, 23 кръг, 2017
Верни на традицията, предавахме на живо победата на Локомотив над Ботев Враца с 2:0. Силното първо полувреме на железничарите доведе до два гола след мълниеносни атаки - Васев откри резултата за Локомотив, показвайки на треньора  на Ботев Враца, че е сгрешил с отношението си към него, а втория гол отбеляза Димитър Георгиев след пас на Даниел Пеев. Гостите се опитаха да се върнат в мача, но Локомотив не им даде шанс, като пропуски на железничарите през втората част запазиха резултата. Загубата бе първа за Ботев в последните 4 кръга, а с победата Локомотив с изкачи на шеста позиция във временното класиране. Двете агитки създадоха хубава атмосфера на стадиона, включително със "стерео" скандирания "Българи юнаци!" Следващият ни двубой ще е на 14-и април, петък, от 17:00 часа в град Гълъбово. Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни ВИДЕО: Локомотив - Ботев Враца 2:0 23 кръг ВПЛ 2016/2017 Георгиев: Забавлявах се на терена и се получи Пеев: Искаме ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ. 2017, Ботев Враца
По време на двубоя Оборище - Локомотив, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди, като ще предаваме най-интересното с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за евентуално предаване на живо. НА ЖИВО Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 06 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, дерби, Ботев, Враца, 2017
Един двубой на два отбора с традиции отново бе насрочен за делничен работен ден. Добрата новина е че поне е в 17:00 и от фуболния клуб се погрижиха да модернизират продажбата на билети: "За Ваше улеснение вече може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg" Локомотив и Ботев излизат с идентични позиции. Железничарите са 7-ми във временното класиране, а врачани 8-ми. Локомотив спечели 10 точки през пролетта, Ботев 8. В Локомотив контузии лекуват основни играчи като Даниел Пеев и Димитър Георгиев, а Хадзилиадис е с много тежка контузия, скъсани връзки и два менискуса. В Ботев един от най-добрите футболисти на тима от началото на втория дял Денис Цолев също е с тежка травма - скъсани връзки на глезена, а изпълняващият длъжността спортен директор на тима Димитър Мутафов вече ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 05 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 22 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Етър - Локомотив 3:1 [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Етър, Велико Търново, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 16:30 ч. Етър - Локомотив на живо от стадион Ивайло. Ще предаваме по два различни канала (вижте видеата по-долу, те ще се променят преди мача) единия с коментар на целия мач на живо, а другия с епизодични включвания с видео сигнал с атмосферата на стадиона.  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО и видео включванията Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 21 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 21 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Лудогорец 2 1:0 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Лудогорец, 2017
FPM6kFUOtmM Верни на традицията предавахме с преки включвания победата на Локомотив над втория отбор на Лудогорец с 1:0. Въпреки липсата на Даниел Пеев железничарите владееха инициативата през целия двубой. За разлика от предишните си двубои, гостите не бяха заложили на футболисти от първия си състав и могат да са доволни от резултата. Нервите на "звездата" на разградския дубъл Чунчуков не издържаха и в 68-та минута заслужено бе изгонен с втори жълт картон. В средата на второто полувреме локомотивци упражниха толкова силен натиск, че лудогорци 10-минути едва излизаха от своето наказателно поле и в 80-ата минута Мики Орачев проби и центрира отляво, а Бузукис с глава отбеляза единствения гол в срещата. Въпреки лошото време в София около 600 зрители подкрепиха Локомотив в този мач. С победата Локомотив вече е 7-ти, а след паузата на 1 април 2017 г. предстои гостуване на лидерите в Етър. За срещата във Велико Търново фенклуба на Локомотив организира пътуване с цена 15 лева и 5 лв. ... [ +++ ]
Tags: на живо, Лудогорец, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 20 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - Поморие 3:0 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Поморие, 20 кръг
Футболистите на Локомотив изиграха поредния си силен мач. Под ръководството на Явор Вълчинов столичните железничари представят ново лице, което дава надежди за локомотивска доминация тази пролет. Двубоят днес бе динамичен и изпълнен с много положения. Въпреки категоричния резултат, гостите от Поморие съвсем не бяха боксова круша и също заслужават поздравления за играта си. Два гола за Локомотив отбеляза Димитър Георгиев, който с 10 гола дели второто място сред голмайсторите на Б група. Илия Димитров отбеляза втория гол, а с нова отлична игра Александър Любенов записа 7-ма суха мрежа. Даниел Пеев може би пропусна за първи път в официален двубой дузпа, след като вратаря на Поморие усети удара му в стил Паненка. След победата Локомотив се изкачи на 8-ма позиция. Вижте резултатите и класирането ТУК, като по форма (последните 6 кръга) железничарите са лидери. На двубоя присъстваха и двама бизнесмени от Дубай, потенциални инвеститори в Локомотив, a феновете на Локомотив поздравиха със ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Петък, 10 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Поморие, Б група
В събота 11 март 2017 г. мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на Поморие от 15:30 ч. на стадион Локомотив. Добрата игра и резултати са предпоставка за добро настоение въпреки прогнозата за лошо време. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 19 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ със Септември - Локомотив 1:1 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]