на живо

Добавен на Събота, 16 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Черноморец, Балчик, ВПЛ, 8 кръг, 2017
Поредна съдийска дузпа срещу Локомотив и домакините водят с 1:0 на полувремето.СКАНДАЛНО: сектор за гостите не е отворен, липсва вода и няма работещи тоалетни. развитието по минути, статистика и съставите вижте тук Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Черноморец (Балчик) в двубоя от 8 кръг на Втора професионална лига. Домакините и Локомотив са в добра форма и предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона под скалите в град Балчик. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. резултатите от останалите двубои на живо вижте тук Очаквайте тук около 17:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. Your browser does not support ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Септември, контрола, лято, 2017
Верни на традицията, очаквайте в празничния 02 септември около 10:30 часа включвания с аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Септември. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Очаквайте тук  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 10:30 часа. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet Explorer. С последните версии на Opera има проблем със звука, за да слушате предаването моля, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 26 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Струмска слава, Радомир, ВПЛ, 6 кръг, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от около 18:00 часа включвания с аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Струмска слава (Радомир) в двубоя от 6 кръг на Втора професионална лига. Предпоставките са за пореден интересен двубой. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук около 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 18:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Марица, Пловдив, Коматево, ВПЛ, 5 кръг, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от 18:00 часа пълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Марица (Пловдив) в двубоя от 5 кръг на Втора професионална лига. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в Коматево. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук преди 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 18:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване вътре може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Август 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Оборище, Панагюрище, ВПЛ, 3 кръг, 2017
Верни на традицията, очквайте днес от 18:00 часа пълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Оборище (Панагюрище) в двубоя от 3 кръг на Втора професионална лига. Домакините са лидери във временното класиране преди тази среща,  а Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадион "Орчо войвода" в град Панагюрище. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. Очаквайте тук преди 18:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. Your browser does not support iframes. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 31 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ, 2 кръг, 2017, Ботев, Враца
В 18:00 часа кликвайки тук проверете за коментарно студио и последващо предване на живо на Локомотив - Ботев (Вр) Припомняме, че в продажба вече са и сезонните абонаментни карти, които ще се продават и в в кафето между официалния и помощния терен от 9:00 до 20:30 ч., а ветераните на Локомотив могат да получат карти за достъп за двубоите на наследилите ги железничари във всеки работен ден между 8:30 и 17:30 часа в офиса на клуба. Подкрепете Локомотив!!!   [ +++ ]
Добавен на Събота, 15 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, официално, представяне, Струмска слава, контроли, лято, 2017
Гледайте двубоя тук   [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, контрола, Ботев
Локомотив започва с ранна контрола двубоите от лятната подготовка за сезон 2017/2018. На официалният терен ще ни гостува отбора на Ботев (Враца). За врачани това ще е втори двубой, след като в сряда загубиха драматично с 4:3 гостуването си на Царско село. След 10:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона   Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Банско, втора лига, последен кръг
Локомотив гостува днес в град Банско на едноименния тим в мач от последния 30 кръг за сезон 2016/2017 на Втора професионална лига. Тимът ни се представи отлично през пролетния сезон, а домакините бележат добри резултати в последните двубои и въпреки, че изпаднаха в Трета лига. Всичко това е предпоставка за напрегнат двубой в курортния град. Днес сайта ще се презарежда автоматично на всеки 5 минути. След 17:30 кликнете на Покажи цялата статия и вижте най-долу.   От lokosf.info отново ще опитаме да ви държим информирани за най-интересното в мача с туит коментари на живо и видео включвания от трибуните. Резултатите от интересния 30 кръг и кой на кое място ще завърши може да следите кликвайки тук   използвани са материали от http://www.fclokomotiv1929.com Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 13 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Царско село, София
Локомотив продължава с хубавата и резултатна игра през пролетния полусезон. В събота 13 май 2017 г. ще се изправим срещу тима на Царско село от 18:00 ч. Домакините, водени от шампиона с Локомотив Никола Спасов, също се представят отлично през пролетта, което е предпоставка за красив футбол. Двубоя ще се играе на стадиона (терен 3), който се намира в близост до Южната дъга на околовръстното шосе и бул. Черни връх. Капацитета му е за около 1000 зрители, като близо 200 от седящите места са покрити. Входа е за комплекса от към Околовръстното шосе. След 18:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона и туит коментари в края на тази статия   или в туит линията вградена в сайта (вижте в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Б група, Созопол, 27 кръг
Очакваме интересен сблъсък. За Ваше улеснение може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите кликвайки тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg След 18:00 ч. проверете за туит коментари в края на тази статия на живо или в туит линията вградена в сайта (виж?те в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. След победата над Витоша в Бистрица за Локомотив отново предстои двубой срещу един от отборите борещи се за класиране в първа лига.   Tweets by @LokomotivSF [ +++ ]
Добавен на Неделя, 30 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Витоша, Бистица, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 17:00 ч. Витоша - Локомотив на живо от стадион Бистрица. Ще предаваме с епизодични включвания с видео с атмосферата на стадиона и коментар на развитието на мача. С туитове ще следим резултата. (вижте секцията в дясно над Програма и резултати)  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с видео включванията Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути, при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Гълъбово, Ботев
След 17:00 ч. ще следим пряко двубоя между Ботев и Локомотив от стадион "Христо Ботев" в град Гълъбово. Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО Очаквайте статистика от двубоя и текст на живо в страницата на мачая отворете я кликвайки ТУК. Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 10 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ. 2017, Ботев Враца
По време на двубоя Оборище - Локомотив, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди, като ще предаваме най-интересното с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за евентуално предаване на живо. НА ЖИВО Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Етър, Велико Търново, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 16:30 ч. Етър - Локомотив на живо от стадион Ивайло. Ще предаваме по два различни канала (вижте видеата по-долу, те ще се променят преди мача) единия с коментар на целия мач на живо, а другия с епизодични включвания с видео сигнал с атмосферата на стадиона.  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО и видео включванията Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Лудогорец, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 05 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Септември, Драгалевци, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Драгалевци. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Футбол
Tags: на живо, Локомотив, Спартак, ВПЛ, Б група, втора лига
Четете за развитието НА ЖИВО Локомотив - Спартак Пл 14:00  ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември на 05 март неделя от 15:30 ч. [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Очаквайте тук в 14:00 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Преди двубоя Даниел Пеев получи награда за най-добър играч на полусезона. В мрачно, студено и дъждовно време 500 зрители подкрепят Локомотив. 1:0 в 27 минута Иванов открива резултата. Мисяк в 35 минута пропусна сам срещу вратаря на Спартак. Начало на второто полувреме, Пеев стреля от далеч над вратата. В 47 минута Любенов спаси изстрел от 2 метра на тъмнокожия футболист на Спартак. 55 минута спорно бе отменен гол на Георгиев след пробив на Васев. 90 минута Многото добри намеси на вратаря на плевенчани запазиха крайния резултат 1:0. Вижте повече във видео минутите кликвай ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември в неделя от 15:30 ч. Гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]