Tags: на живо, официално, представяне, Струмска слава, контроли, лято, 2017
Гледайте двубоя тук   [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, контрола, Ботев
Локомотив започва с ранна контрола двубоите от лятната подготовка за сезон 2017/2018. На официалният терен ще ни гостува отбора на Ботев (Враца). За врачани това ще е втори двубой, след като в сряда загубиха драматично с 4:3 гостуването си на Царско село. След 10:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона   Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Банско, втора лига, последен кръг
Локомотив гостува днес в град Банско на едноименния тим в мач от последния 30 кръг за сезон 2016/2017 на Втора професионална лига. Тимът ни се представи отлично през пролетния сезон, а домакините бележат добри резултати в последните двубои и въпреки, че изпаднаха в Трета лига. Всичко това е предпоставка за напрегнат двубой в курортния град. Днес сайта ще се презарежда автоматично на всеки 5 минути. След 17:30 кликнете на Покажи цялата статия и вижте най-долу.   От lokosf.info отново ще опитаме да ви държим информирани за най-интересното в мача с туит коментари на живо и видео включвания от трибуните. Резултатите от интересния 30 кръг и кой на кое място ще завърши може да следите кликвайки тук   използвани са материали от http://www.fclokomotiv1929.com Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 13 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Царско село, София
Локомотив продължава с хубавата и резултатна игра през пролетния полусезон. В събота 13 май 2017 г. ще се изправим срещу тима на Царско село от 18:00 ч. Домакините, водени от шампиона с Локомотив Никола Спасов, също се представят отлично през пролетта, което е предпоставка за красив футбол. Двубоя ще се играе на стадиона (терен 3), който се намира в близост до Южната дъга на околовръстното шосе и бул. Черни връх. Капацитета му е за около 1000 зрители, като близо 200 от седящите места са покрити. Входа е за комплекса от към Околовръстното шосе. След 18:00 ч. проверете за включвания на живо с атмосфера и картина от трибуните на стадиона и туит коментари в края на тази статия   или в туит линията вградена в сайта (вижте в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. Tweets by @LokomotivSF При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Б група, Созопол, 27 кръг
Очакваме интересен сблъсък. За Ваше улеснение може да закупите билети онлайн, а също и от касите на НДК, Арена Армеец, бензиностанции OMV, Office 1 Superstore, Ориндж и другите партньорски каси на тикетпро, които може да видите кликвайки тук. Билети може да закупите онлайн кликвайки тук от ticketpro.bg След 18:00 ч. проверете за туит коментари в края на тази статия на живо или в туит линията вградена в сайта (виж?те в дясно над Програма и резултати) или заредете директно туитър акаунта ни Днес lokosf.info ще се обновява автоматично на всеки 5 минути. След победата над Витоша в Бистрица за Локомотив отново предстои двубой срещу един от отборите борещи се за класиране в първа лига.   Tweets by @LokomotivSF [ +++ ]
Добавен на Неделя, 30 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Витоша, Бистица, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 17:00 ч. Витоша - Локомотив на живо от стадион Бистрица. Ще предаваме с епизодични включвания с видео с атмосферата на стадиона и коментар на развитието на мача. С туитове ще следим резултата. (вижте секцията в дясно над Програма и резултати)  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с видео включванията Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути, при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Гълъбово, Ботев
След 17:00 ч. ще следим пряко двубоя между Ботев и Локомотив от стадион "Христо Ботев" в град Гълъбово. Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО Очаквайте статистика от двубоя и текст на живо в страницата на мачая отворете я кликвайки ТУК. Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 10 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ. 2017, Ботев Враца
По време на двубоя Оборище - Локомотив, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди, като ще предаваме най-интересното с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за евентуално предаване на живо. НА ЖИВО Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Етър, Велико Търново, втора лига, ВПЛ
Очаквайте след 16:30 ч. Етър - Локомотив на живо от стадион Ивайло. Ще предаваме по два различни канала (вижте видеата по-долу, те ще се променят преди мача) единия с коментар на целия мач на живо, а другия с епизодични включвания с видео сигнал с атмосферата на стадиона.  Кликнете ТУК за да заредите цялата страница с коментара на ЖИВО и видео включванията Страницата няма да се обновява автоматично, така че при необходимост моля презаредете я с F5 от клавиатурата или рефреш бутона на браузъра ви. При проблем от телефон или таблет гледайте в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Лудогорец, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 05 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Септември, Драгалевци, втора лига, ВПЛ
Очаквайте тук в 15:30 ч. включвания на живо от стадион Драгалевци. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Кликнете ТУК за да видите минутите на ЖИВО   При проблем от телефон или таблет гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Футбол
Tags: на живо, Локомотив, Спартак, ВПЛ, Б група, втора лига
Четете за развитието НА ЖИВО Локомотив - Спартак Пл 14:00  ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември на 05 март неделя от 15:30 ч. [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Очаквайте тук в 14:00 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Преди двубоя Даниел Пеев получи награда за най-добър играч на полусезона. В мрачно, студено и дъждовно време 500 зрители подкрепят Локомотив. 1:0 в 27 минута Иванов открива резултата. Мисяк в 35 минута пропусна сам срещу вратаря на Спартак. Начало на второто полувреме, Пеев стреля от далеч над вратата. В 47 минута Любенов спаси изстрел от 2 метра на тъмнокожия футболист на Спартак. 55 минута спорно бе отменен гол на Георгиев след пробив на Васев. 90 минута Многото добри намеси на вратаря на плевенчани запазиха крайния резултат 1:0. Вижте повече във видео минутите кликвай ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември в неделя от 15:30 ч. Гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, контрола, аудио, видео, коментар, Сливнишки герой
Очаквайте от 14:00 със съдействието на ръководството на футболния клуб, предаването ни на живо от ст. Локомотив. Кратките срокове ни притискат, но освен аудио коментара ще се опитаме да добавим и картина (без HD качество).  Гледайте на живо/записи ТУК И. Димитров откри за Локомотив в 10-тата минута. Полувремето завърши при този резултат.  Локомотив е по-активния отбор и логично води в резултата. Очаквайте второто полувреме в ново видео във връзката по-долу. В началото на второто полувреме Сливнишки герой се опита да изнесе играта и направи 2 опасни атаки. Последва активизиране за Локомoтив, който с ранна преса в дълги периоди не позволяваше на гостите дори да изнесат топката от собствената си полувина, но пропуски на Алексанров, Георгиев и Хадзиалидис запазиха резултата 1:0. Начало 8Sm-GA-WeEo Първо полувреме _uaeCJ6IYG8 cqeE7hHbFGI Второ полувреме lWy6qgQ14A0 [ +++ ]
Добавен на Събота, 10 Декември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Оборище, втора лига, Панагюрищер, коментар
Your browser does not support iframes. Очаквайте тук от 14:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet Explorer. С последните версии на Opera има проблем със звука, за да слушате предаването моля, използвайте някой от другите изброени по-горе браузъри!!! Ако използвате Edge заредете страницата предаването от ТУК Ако отваряте сайта през мобилен телефон или таблет, моля опитайте да заредите предаването от следния линк ТУК Ако нямате инсталирани ... [ +++ ]
Tags: на живо, Оборище, втора лига, Панагюрище
По време на двубоя Оборище - Локомотив, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за да слушате предаването ни на живо. Слушайте с преки включвания от Панагюрище НА ЖИВО Оборище - Локомотив ТУК Развоя на срещата по минути вижте тук! Резултати на живо от другите двубои и временно класиране във втора лига вижте ТУК [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 05 Декември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, ВПЛ, Левски, 16 кръг
Верни на традицията предавахме на живо (с аудио коментар и туит съобщения), разгромната победа на Локомотив над Левски Карлово. Железничарите отбелязаха по 3 гола във всяко полувреме 10' След пробив на Хадзилиадис, Даниел Пеев бележи за 1:0 30' Чудесен пас за Георгиев, който сам срещу вратарят бележи за 2:0 41' Хубава контратака, Пеев подава на Горанов и резултата вече е 3:0  '47 Мисяк и '63 Георгиев - голмайстори 89' Калоян Бонев бележи за 6:0 Записите от мача може да чуете по-долу: Your browser does not support iframes. Your browser does not support iframes. Your browser does not support iframes. Your browser does not support iframes. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 04 Декември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Левски, втора лига
По време на двубоя Локомотив - Левски, началната страница на Lokosf.info ще презарежда автоматично на всеки 60 секунди с туит съобщения за развоя на мача. Кликнете на линка по-долу за да слушате предаването ни на живо от стадион Локомотив. Слушайте преки включвания НА ЖИВО от Локомотив - Левски ТУК Резултати и временно класиране във втора лига вижте ТУК [ +++ ]
Your browser does not support iframes. Очаквайте тук от 14:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. За да стартира предаването е необходимо да имате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука). Ако предаването не стартира или има съобщение, че приставката не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet Explorer. С последните версии на Opera има проблем със звука, за да слушате предаването моля, използвайте някой от другите изброени по-горе браузъри!!! Ако отваряте сайта през мобилен телефон или таблет, моля опитайте да заредите предаването от следния линк ТУК Ако нямате инсталирани необходимите добавки предаването няма да зареди. Работим ... [ +++ ]