програма

Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 12 кръг, 15 кръг, втора лига, Купа на България, осминафинали
Купа България 1/8 финал 24.10 /вторник/ Царско село - Ботев Пд 15.00 Диема спорт   Литекс - Локомотив Сф 17.00     Дунав Рс - Струмска слава 18.00     ЦСКА-София - Ботев Враца 18.00 Диема спорт 25.10 /сряда/ Монтана - Левски Сф   15.00 Диема спорт   Славия Сф - Локомотив Пд 17.30   26.10/четвъртък/ Етър ВТ - Септември Сф 18.00     Лудогорец - Берое 19.00 Диема спорт   XII кръг 20.10 /петък/ Локомотив ГО - Локомотив Сф 15.45 Диема спорт   Струмска слава - Несебър 16.00     Литекс - ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Септември 2017 / Ръгби
Tags: ръгби, програма, 2017, 2018
ПРОГРАМА ЗА ПЪРВЕНСТВОТО ПО РЪГБИ15 МЪЖЕ 2017-2018 А ГРУПА 1.ВАЛЯЦИТЕ ПК 2. НСА 3.БАЛКАНСКИ КОТКИ БК 4.ЛОКОМОТИВ СФ Б ГРУПА 1.ЯНТРА ГАБРОВО 2.ВАРНА 3.БОТЕВ БУРГАС 4.АКАДЕМИК 5.СОФИЯ/ВАРВАРИТЕ А ГРУПА ИГРАЕ СЕ ВСЕКИ СРЕЩУ ВСЕКИ НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ ,ПОЛУФИНАЛИ И ФИНАЛИ ЗА 1-4 МЯСТО. ОТБОРИТЕ ОТ Б ГРУПА РАЗПРЕДЕЛЯТ МЕСТАТА ОТ 5-9. КУПА БЪЛГАРИЯ МЪЖЕ15 1.НСА 2.ВАЛЯЦИТЕ 3.ЛОКОМОТИВ 4. БАЛКАНСКИ КОТКИ ИГРАЕ СЕ НА ДИРЕКТНИ ЕЛИМИНАЦИЙ , И ФИНАЛИ ЗА 1-2,3-4 МЯСТО. ЛОКОМОТИВ -НСА БАЛЯЦИТЕ- БЕРКОВИЦА ПОБЕДИТЕЛИТЕ ЗА 1-2 ПОБЕДЕНИТЕ ЗА 3-4 КУПА БГ РЪГБИ 7 МЪЖЕ 9 ОТБОРА В ГРАД БЕРКОВИЦА ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ 15 1.ВАЛЯЦИТЕ 2.ЛОКОМОТИВ 3.ЯНТРА 4.ВАРНА 5.БАЛКАНСКИ КОТКИ ГРУПАТА ИГРАЕ СЕ ВСЕКИ СРЕЩУ ВСЕКИ НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ ,КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ПО ТОЧКИ. МАЧОВЕТЕ НА РК.ЛОКОМОТИВ ЗА ЕСЕННИЯ ДЯЛ 1. МЪЖЕ 7 КУПА БГ БЕРКОВИЦА 09.09.2017 10.00Ч 2 МЪЖЕ КУПА БГ15 СОФИЯ ЛОКО-НСА 17.09.2017 16.00Ч 3. МЪЖЕ КУПА БГ15 ФИНАЛИ 23/24.09.2017 4.ЮСВ 15 ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 29 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 7 кръг, 11 кръг, втора лига
  VII кръг 09.09 /събота/ Оборище Пан. - Поморие 17.00     Ботев Гълъбово - Царско село 17.00     Монтана - Несебър 17.00     Локомотив Сф - Нефтохимик Бс   17.00     Созопол - Струмска слава 18.00   10.09 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив ГО 17.00   11.09 /понеделник/ Ботев Вр - Литекс 17.00 Диема спорт   Марица Пд - Черноморец Балч 17.00   VIII кръг 15.09 /петък/ Струмска слава - Нефтохимик Бс 17.00     Несебър - Марица Пд 17.00     Созопол - Ботев Гълъбово 18.00 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 16 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, 6 кръг, 2017, есен
VI кръг Втора лига 25.08 /петък/ Литекс - Лудогорец ІІ 19.00   26.08 /събота/ Струмска слава - Локомотив Сф 18.00     Нефтохимик Бс   - Марица Пд 18.00     Поморие - Ботев Вр 20.00     Царско село - Созопол 18.00     Черноморец Балч - Монтана 18.00   27.08 /неделя/ Несебър - Оборище Пан. 18.00   28.08 /понеделник/ Локомотив ГО - Ботев Гълъбово 20.30 Диема спорт БФС си запазва правото на промени в програмата             Програмата за 6-ти кръг на Втора лига е съгласуван с БПФЛ и Футбол Про Медиа. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 14 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, 5 кръг, 2017, есен
Вижте програмата кликвайки ТУК [ +++ ]
Добавен на Неделя, 30 Юли 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, 3 кръг, 4 кръг, 2017, есен
III кръг 05.08 /събота/ Локомотив ГО - Струмска слава 18.00     Царско село - Литекс 18.00     Созопол - Поморие 18.00     Ботев Гълъбово - Несебър 18.00     Ботев Вр - Нефтохимик Бс 1962 18.00     Оборище Пан. - Локомотив Сф 18.00   06.08 /неделя/ Лудогорец ІІ - Черноморец Балч 20.00   07.08 /понеделник/ Монтана - Марица Пд 18.00 Диема спорт ІV кръг 10.08 /четвъртък/ Литекс - Созопол 20.30 Диема спорт 12.08 /събота/ Струмска слава - Марица Пд 18.00     Локомотив Сф - Монтана 18.00  ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 23 Юли 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, ВПЛ, 2 кръг, 2017
Втора професионална лига ІІ-ри кръг 29.07 /събота/ Струмска слава - Монтана 18.30     Черноморец Балч - Ботев Гълъбово 18.30     Несебър - Созопол 18.30     Литекс - Локомотив ГО 18.30   30.07 /неделя/ Поморие - Царско село 18.30   31.07/понеделник/ Нефтохимик Бс 1962 - Лудогорец ІІ 18.30     Локомотив Сф - Ботев Вр 18.30 Диема спорт 2   Марица Пд - Оборище Пан. 18.30   БФС си запазва правото на промени в програмата             Програмата за 3-ти кръг на Първа лига и 2-ри кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа. източник: http://bfunion.bg/ ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 30 Юни 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, 1 кръг, 2017, Лудогорец, Разград
източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ Първия двубой на Локомотив за сезон 2017/2018 ще бъде на 23 юли от 20:00 часа срещу втория тим на Лудоорец Разград. Вижте цялата програма за І кръг по-долу: 22.07 /събота/ Царско село - Несебър 18.30   Ботев Гълъбово - Нефтохимик Бс 1962 18.30   Ботев Вр - Марица Пд 18.30   Оборище Пан. - Монтана 18.30   Созопол - Черноморец Балч 19.00   Литекс - Струмска слава 20.00 23.07 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив Сф 20.00 24.07/понеделник/ Локомотив ГО - Поморие 18.00 Вижте и Програмата на Локомотив за есенния полусезон във Втора лига Програма на контролните срещи на Локомотив - лято 2017 [ +++ ]
Добавен на Петък, 23 Юни 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, контроли, лято, 2017
Представяме ви програмата на контролните срещи на Локомотив за лято 2017 г. статията ще се обновява при нова информация. Контролните срещи със Славия (София) и Оборище (Панагюрище) няма да се състоят. Търси се съперник за Събота, 08.07.2017 г. 1 Събота, 01.07.2017 17:30 10:00 ФК Локомотив София  - ФК Ботев Враца ст. Локомотив 3:1 2 Понеделник, 03.07.2017 18:00 ФК Хебър Пазарджик - ФК Локомотив София ст. Георги Бенковски, гр. Пазарджик 2:2 3 Четвъртък, 06.07.2017 18:30 ФК Локомотив София - ФК Созопол база на ФК Пирин 2001, гр. Благоевград 1:2 4 Събота, 08.07.2017 oтпада 5 Вторник, 11.07.2017 18:00 ФК Локомотив София - ФК Миньор Перник ст. Локомотив 2:0 6 Събота, 15.07.2017 18:00 ФК Локомотив София ФК Струмска слава Радомир  ст. Локомотив   1:2 Актуалните резултати следете на страницата със статистика. Вижте и Програмата на Локомотив за есенния полусезон във Втора лига 2017/2018 тук. обновена 16 юли 2017 г.  ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Юни 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, пролет, 2017
Актуални резултати и цялата уточнена програма за втора лига вижте кликвайки ТУК.   Днес бе теглен жребия за програмата на есенния полусезон на 2017/2018 във Втора лига, вижте двубоите на Локомотив по-долу: I кръг 23 юли 2017 20:00 (неделя) Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив II кръг 31 юли 2017 18:15 (понеделник) Локомотив - Ботев (Враца) III кръг 05 август 2017 18:00 (събота) Оборище (Панагюрище) - Локомотив IV кръг 12 август 2017 18:00 (събота) Локомотив - Монтана 1921 (Монтана) V кръг 20 август 2017 18:00 (неделя) Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив VI кръг 26 август 2017 18:00 (събота) Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив VII кръг 09 септември 2017 17:00 (събота) Локомотив - Нефтохимик 1962 (Бургас) и 88 години Локомотив VIII кръг 16 септември 2017 17:00 (събота) Черноморец (Балчик) - Локомотив IX кръг 24 септември 2017 17:00 (неделя)  Локомотив - Несебър (Несебър) X кръг 02 октомври 2017 20:00 (понеделник) Поморие (Поморие) - Локомотив XI кръг 14 октомври ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 13 Май 2017 / Програма А отбор
Tags: Програма, втора лига, 29 кръг, 30 кръг, 2017
  XХІX кръг 18.00 часа 19.05 /петък/ Етър ВТ - Царско село 2015   17:30 21.05 /неделя/ ЦСКА -София 2 - Лудогорец 2       Ботев Гълъбово - Витоша Бистрица       Ботев Вр - Созопол       Локомотив 1929 Сф - Несебър       Поморие - Банско       Септември Сф - Левски Карлово       Спартак Пл - Оборище Пан     ХXX кръг 17.30 27.05 /събота/ Лудогорец 2 - Спартак Пл       Оборище Пан - Септември Сф       Левски Карлово - Поморие       Банско - ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, програма, резултати, април, 2017
Резултати 26.04.2017 г. /Сряда/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5 27.04.2017 г. /Четвъртък/ 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0 Програма 29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  9 кръг Левски (София) - Локомотив к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  10 кръг Царско село 2015 - Локомотив к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 27 кръг, 28 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва: м.май ХXVІІ кръг 18.00 часа 06.05 /събота/ Ботев Гълъбово - Лудогорец 2       Локомотив - Созопол       Поморие - Царско село 2015       Септември Сф - Несебър       Спартак Пл - Банско       Оборище Пан - Левски Карлово     08.05/понеделник/ Етър ВТ - Витоша Бистрица 17.30 Диема спорт   Ботев Вр - ЦСКА - София 2     ХXVІІІ кръг 18.00 часа 13.05 /събота/ Лудогорец 2 - Оборище Пан       Левски ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Програма
Tags: ДЮШ, програма, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 07 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 24 кръг, 25 кръг, 26 кръг, пролет, ВПЛ
  Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:   Април ХXIV кръг 17.00 часа 14.04/петък/ Царско село 2015 - Оборище Пан       Созопол - Спартак Пл       ЦСКА -София 2 - Поморие       Несебър - Левски Карлово       Ботев Гълъбово - Локомотив       Ботев Вр - Етър ВТ     15.04 /събота/ Лудогорец 2 - Банско 14.00   17.04 /понеделник/ Витоша Бистрица - Септември Сф 15.30 Диема спорт ХXV кръг 17.00 часа 22.04 /събота/ Етър ВТ - Ботев Гълъбово   ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Март 2017 / Програма
Tags: ДЮШ, програма, март, 2017
18.03.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Елитна група (U-15) - Югозападна зона Деца А 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски 1:1 ст. Локомотив 11:20 ч. Футбол 7 - Деца род. 2006 г. Група  -  А  3 кръг Локомотив - Нса  0:5 к-с Драгалевци 12:00 ч. Футбол 9 - Деца род. 2005 г. Група  -  А  3 кръг Метал Пк - Локомотив 1:0 к-с Царско село 15:00 ч. Юноши младша Б род. 2001 г. Локомотив - ДИТ 2:1 ст. Локомотив 19.03.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Об?ластна група Деца Б  Група  -  А 17 кръг Локомотив - ЦСКА 0:4 ст. Локомотив 10:30 ч. Футбол 11 - Деца Род. 2004 г. Група - Б 2 кръг Миньор Бобов Дол- Локомотив 3:3 к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша възраст „ЗОНА” – 2000-2001 г. 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин /Бл/ 3:0 ст. Локомотив 14:10 ч. Футбол 7 - Деца Род. 2007 г. Група - Б 2 кръг Шампион - Локомотив 1:1 к-с Герман 20.03.2017 г. /Понеделник/ 12:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 8 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ ст. Локомотив източник: ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 21 кръг, 22 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Март Отложена среща от XVIII – ти кръг 15.03/сряда/ Лудогорец 2 - Созопол 15.30   XXI кръг 15.30 15.03/сряда/ Септември Сф - Ботев Вр 14.00   18.03 /събота/ Спартак Пл - Ботев Гълъбово     18.03 /събота/ Левски Карлово - Витоша Бистрица     18.03 /събота/ Несебър - Царско село 2015     19.03 /неделя/ Оборище Пан - ЦСКА -София 2     19.03 /неделя/ Локомотив - Лудогорец 2     20.03/понеделник/ Банско - Созопол     20.03/понеделник/ Поморие - Етър ВТ 17.30 Диема спорт Април XXII кръг 17.00 01.04 ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Март 2017 / Ръгби
Tags: Програма, Ръгби, пролет, 2017
ПРОГРАМА ПРОЛЕТ 2017 Ръгби 15 мъже Група А 7 кръг 12.03.2017 14:00 Балкански Котки – НСА 12.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 8кръг 19.03.2017 16:00 НСА- Валяците 18.03.2017 15:00 Локомотив- Балкански Котки 9кръг 02.04.2017 14:00 Янтра- НСА 01.04.2017 16:00 Валяците- Балкански Котки 10 кръг 9.04.2017 13:00 Балкански Котки -Янтра 8.04.2017 15:00 Локомотив –Валяците Група А 22/23.04. Първи ½ финал 29/30.04 Втори ½ финал 6,7,8 .05. Финал Ръгби 7 мъже 04 .06.2017 Държ. П -во в Габрово 18.06 . Купа България в Бургас --------------------------------------------------- ЮНОШИ.U18 26.03.2017 11:00 Валяците – Варна 26.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 01.05.17 или 12.05. Финал Ръгби 7 11 .06.2017 ДП в Перник ----------------------------------------------------------------- МСК Ръгби 15 НО Юноши 15 – 23.04.2017 г. Словакия Ръгби 15 НО Мъже 16 – 21.05.2017г. Черна Гора Ръгби 7 НО Мъже 01 – 02.07.2017г. Бургас Ръгби 7 НО Жени 24 – 25.06.2017г. Словакия ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Февруари 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 18 кръг, 20 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Февруари ХVІІІ кръг 14.00 25.02 /събота/ Витоша Бистрица - Царско село 2015       Ботев Гълъбово - Банско       Ботев Вр - Левски Карлово       Етър ВТ - Оборище Пан       Локомотив 1929 Сф - Спартак Пл     26.02/неделя/ ЦСКА -София 2 - Несебър     27.02/понеделник/ Поморие - Септември Сф 17.30 Диема спорт   Лудогорец 2 - Созопол     XIX кръг 15.30 03.03/петък/ Несебър - Витоша Бистрица 15.30 Диема спорт 2 05.03/неделя/ Септември Сф - Локомотив 1929 Сф       ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 16 Януари 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, контроли, А отбор, зима, 2017
21 януари 2017 г. (събота) 14:00 Локомотив - Хебър /Пазарджик, ст. Локомотив изкуствен терен 3:2 25 януари 2017 г. (четвъртък) 14:30 Пансерайкос /Серес, Гърция/ - Локомотив, в гр. Серес 0:2 28 януари 2017 г. (събота)  Локомотив - Ботев /Враца/, в с. Струмяни изкуствен терен 6:2 31 януари 2017 г. (вторник) 12:00 Локомотив - Германея /Сапарева баня/, в с. Склаве 3:0 8 февруари 2017 г. (сряда) 14:00 Локомотив - Миньор /Перник/, ст. Локомотив изкуствен терен 3:1 11 или 12 февруари 2017 г. (събота/неделя) неуточнен Локомотив - Левски /София/, неуточнена ОТПАДА 15 февруари 2017 (сряда)  15:00 Славия - Локомотив, ст. Градски,  Сандански 0:0 18 февруари 2017 г. (събота) 14:00 Локомотив - Сливнишки герой /Сливница/, ст. Локомотив официален терен 1:0 Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове [ +++ ]
Страница 1 от 3
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Том с прекрасно прехвърляне и 4:0 за Локомотив! #lokosfinfo
 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...