пролет

Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 24 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Ботев Гълъбово - Локомотив 2:1 ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Програма
Tags: ДЮШ, програма, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, пролет, 2017
...  7    62-49    35 5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28 6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24 Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1 19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3 27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0 02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1 09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9 1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15 2    Елит-София ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 23 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 07 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 24 кръг, 25 кръг, 26 кръг, пролет, ВПЛ
  Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:   Април ХXIV кръг 17.00 часа 14.04/петък/ Царско село 2015 - Оборище Пан       Созопол - Спартак Пл       ЦСКА -София 2 - Поморие       Несебър - Левски Карлово       Ботев Гълъбово - Локомотив       Ботев Вр - Етър ВТ     15.04 /събота/ Лудогорец 2 - Банско 14.00   17.04 /понеделник/ Витоша Бистрица - Септември Сф 15.30 Диема спорт ХXV кръг 17.00 часа 22.04 /събота/ Етър ВТ - Ботев Гълъбово   ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 05 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 22 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Етър - Локомотив 3:1 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 21 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 21 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Лудогорец 2 1:0 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 20 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - Поморие 3:0 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 21 кръг, 22 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Март Отложена среща от XVIII – ти кръг 15.03/сряда/ Лудогорец 2 - Созопол 15.30   XXI кръг 15.30 15.03/сряда/ Септември Сф - Ботев Вр 14.00   18.03 /събота/ Спартак Пл - Ботев Гълъбово     18.03 /събота/ Левски Карлово - Витоша Бистрица     18.03 /събота/ Несебър - Царско село 2015     19.03 /неделя/ Оборище Пан - ЦСКА -София 2     19.03 /неделя/ Локомотив - Лудогорец 2     20.03/понеделник/ Банско - Созопол     20.03/понеделник/ Поморие - Етър ВТ 17.30 Диема спорт Април XXII кръг 17.00 01.04 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 19 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ със Септември - Локомотив 1:1 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Март 2017 / Ръгби
Tags: Програма, Ръгби, пролет, 2017
ПРОГРАМА ПРОЛЕТ 2017 Ръгби 15 мъже Група А 7 кръг 12.03.2017 14:00 Балкански Котки – НСА 12.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 8кръг 19.03.2017 16:00 НСА- Валяците 18.03.2017 15:00 Локомотив- Балкански Котки 9кръг 02.04.2017 14:00 Янтра- НСА 01.04.2017 16:00 Валяците- Балкански Котки 10 кръг 9.04.2017 13:00 Балкански Котки -Янтра 8.04.2017 15:00 Локомотив –Валяците Група А 22/23.04. Първи ½ финал 29/30.04 Втори ½ финал 6,7,8 .05. Финал Ръгби 7 мъже 04 .06.2017 Държ. П -во в Габрово 18.06 . Купа България в Бургас --------------------------------------------------- ЮНОШИ.U18 26.03.2017 11:00 Валяците – Варна 26.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 01.05.17 или 12.05. Финал Ръгби 7 11 .06.2017 ДП в Перник ----------------------------------------------------------------- МСК Ръгби 15 НО Юноши 15 – 23.04.2017 г. Словакия Ръгби 15 НО Мъже 16 – 21.05.2017г. Черна Гора Ръгби 7 НО Мъже 01 – 02.07.2017г. Бургас Ръгби 7 НО Жени 24 – 25.06.2017г. Словакия ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Февруари 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 18 кръг, 20 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Февруари ХVІІІ кръг 14.00 25.02 /събота/ Витоша Бистрица - Царско село 2015       Ботев Гълъбово - Банско       Ботев Вр - Левски Карлово       Етър ВТ - Оборище Пан       Локомотив 1929 Сф - Спартак Пл     26.02/неделя/ ЦСКА -София 2 - Несебър     27.02/понеделник/ Поморие - Септември Сф 17.30 Диема спорт   Лудогорец 2 - Созопол     XIX кръг 15.30 03.03/петък/ Несебър - Витоша Бистрица 15.30 Диема спорт 2 05.03/неделя/ Септември Сф - Локомотив 1929 Сф       ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 10 Януари 2017 / Новини А отбор
Tags: първа тренировка, 2016/2017, пролет, зима, Даниел Васев, Александър Манолов, Никола Иванов, Цветан Генков
Първата тренировка на мъжкият отбор на Локомотив, ще се състои на 11 януари 2017 г. (сряда) от 13:30 часа на стадион Локомотив. Сигурно е завръщането в родния клуб на Даниел Васев и Александър Манолов, като се очаква и Никола Иванов да се присъедини към тях, а Цветан Генков също е сред спряганите имена. Централният защитник Евгени Зюмбюлев, играл за последно в Царско село вероятно ще играе за Локомотив, както и футболистите на "Левски" Мики Орачев и Илия Димитров, които обаче ще изкарат първо лагер в Кипър, преди да бъдат преотстъпени. [ +++ ]
Добавен на Петък, 05 Август 2016 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, Б група, есен, пролет, професионална
  АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК Август І кръг – 18.00 часа 06.08 /събота/ Царско село 2015 - Ботев Гълъбово       Несебър - Ботев Вр       Банско - Етър ВТ       Оборище Пан - Поморие       Спартак Пл - Септември Сф     07.08 /неделя/ Витоша Бистрица - Лудогорец 2       Созопол - ЦСКА –София 2 19.00   08.08 /понеделник/ Левски Карлово - Локомотив 18:00 Diema Sport 2 ІІ кръг – 18.00 часа 13.08 /събота/ Локомотив - Оборище Пан       Етър ВТ - Левски Карлово       Ботев Гълъбово - ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Май 2016 / Фенове
Tags: Калоян Ангелов, футболист на полусезона, фенове, пролет, 2016
  [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Февруари 2016 / Програма А отбор
Tags: Програма, СРГ, А окръжна, Север, Пролет, полусезон
Актуални резултати и промени в програмата вижте тук: Резултати Програмата на цялата група вижте на: Програма на СРГ Север ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН 2015/2016 г. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Февруари 2016 / Програма А отбор
Tags: Програма, СРГ, А окръжна, Север, Пролет, полусезон
...  ст. „Кремиковци”   9 ФК „Левски” /Чепинци/ ст. „Чепинци”   10 ФК „Банкя 2009“ ст. „Иваняне“   11 ФК „Локомотив“ ст. „Локомотив“ 12 кръг - 06. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа   ОТБОР ДОМАКИН резултат ОТБОР ГОСТ БЕЛЕЖКИ   Локомотив   Надежда     Банкя   Изтребител ст. Бонсист   Левски /Чеп./   Сокол /Нег./     Кремиковци   Въстаник     София спорт   Вихър     почива   Спартак   13 кръг - 13. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа   ОТБОР ДОМАКИН резултат ОТБОР ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Май 2015 / Програма А отбор
Tags: последни кръгове, Програма, А група, Купа на България, Пролет, 2015, първа шестица, втора шестица
  СТК утвърждава програмата за последните два кръга на „А” и „Б” ФГ както следва: „А” ФГ ХХХІ кръг /9/ плейоф 21.05/четвъртък/ Марек - Хасково 18.00 Диема спорт 22.05/петък/ Славия - Черно море Вн 17.30 Диема спорт   Локомотив Пд      - Левски 20.00 Диема спорт 23.05/събота/ Берое СЗ - Ботев Пд 17.30 Нова спорт   Литекс - Лудогорец Рз 17.30 Диема   Локомотив Сф - ЦСКА                     17.30 Диема спорт   ХХХІІ кръг /10/ плейоф 26.05/вторник/ Черно море Вн - Локомотив Пд      ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 27 Март 2015 / Програма А отбор
Tags: програма, първа шестица, пролет, 2015, Локомотив
Записи на двубоите на Локомотив вижте тук Актуални резултати вижте тук Резултати и класиране от редовния сезон вижте тук 22 март (неделя), 15:15 ч. Локомотив - Литекс Диема Спорт 05 април (неделя), 20:00 ч.: Берое - Локомотив Диема спорт 13 април (понеделник), 17:00 ч.: Локомотив - Лудогорец Диема 20 април (понеделник), 20:00 ч.: ЦСКА - Локомотив  Диема спорт 26 април (неделя), 17:00 ч.: Локомотив - Ботев Диема спорт 3 май (неделя), 20:00 ч.: Литекс - Локомотив Диема 11 май (понеделник), 17:30 ч.: Локомотив - Берое Диема спорт 15 май (петък), 19:30 ч.: Лудогорец - Локомотив Диема спорт 23 май (събота), 17:30 ч.: Локомотив - ЦСКА Диема спорт 31 май (неделя), 18:00 ч.: Ботев - Локомотив Нова спорт [ +++ ]
Добавен на Сряда, 18 Март 2015 / Програма А отбор
Tags: Програма, А група, Купа на България, Пролет, 2015, първа шестица, втора шестица
  Записи на двубоите на Локомотив вижте тук Актуални резултати вижте тук Резултати и класиране от редовния сезон вижте тук Програмата на Локомотив пролет 2015   м.Април ХХІV кръг /2/ плейоф 03.04/петък/ Хасково - Локомотив Пд      17.00 Диема спорт 03.04/петък/ Левски - Черно море Вн 20.00 Диема спорт 04.04/събота/ Марек - Славия 17.00 Диема спорт 04.04/събота/ Лудогорец Рз - ЦСКА                     20.00 Диема спорт 05.04/неделя/ Ботев Пд - Литекс 17.00 Диема 05.04/неделя/ Берое СЗ - Локомотив Сф 20.00 Диема спорт   Купа България – 1/2 финали ... [ +++ ]
Страница 1 от 2
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Когато си направиш мача лесен - взимаш лека победа: Локомотив - Ботев (Враца) 2:0, краен резултат. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

начало 7:25

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...