пролет

Добавен на Сряда, 17 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 28 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет, селяци
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Царско село - Локомотив 3:0 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 27 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Созопол 3:1 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 04 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 26 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Витоша - Локомотив 0:2 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 25 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - ЦСКА-София 2 2:2 ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 27 кръг, 28 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва: м.май ХXVІІ кръг 18.00 часа 06.05 /събота/ Ботев Гълъбово - Лудогорец 2       Локомотив - Созопол       Поморие - Царско село 2015       Септември Сф - Несебър       Спартак Пл - Банско       Оборище Пан - Левски Карлово     08.05/понеделник/ Етър ВТ - Витоша Бистрица 17.30 Диема спорт   Ботев Вр - ЦСКА - София 2     ХXVІІІ кръг 18.00 часа 13.05 /събота/ Лудогорец 2 - Оборище Пан       Левски ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)   1:5   к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 24 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Ботев Гълъбово - Локомотив 2:1 ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Програма
Tags: ДЮШ, програма, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, пролет, 2017
...  7    62-49    35 5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28 6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24 Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1 19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3 27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0 02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1 09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9 1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15 2    Елит-София ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 23 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 07 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 24 кръг, 25 кръг, 26 кръг, пролет, ВПЛ
  Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:   Април ХXIV кръг 17.00 часа 14.04/петък/ Царско село 2015 - Оборище Пан       Созопол - Спартак Пл       ЦСКА -София 2 - Поморие       Несебър - Левски Карлово       Ботев Гълъбово - Локомотив       Ботев Вр - Етър ВТ     15.04 /събота/ Лудогорец 2 - Банско 14.00   17.04 /понеделник/ Витоша Бистрица - Септември Сф 15.30 Диема спорт ХXV кръг 17.00 часа 22.04 /събота/ Етър ВТ - Ботев Гълъбово   ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 05 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 22 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Етър - Локомотив 3:1 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 21 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 21 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Лудогорец 2 1:0 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 20 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - Поморие 3:0 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 21 кръг, 22 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Март Отложена среща от XVIII – ти кръг 15.03/сряда/ Лудогорец 2 - Созопол 15.30   XXI кръг 15.30 15.03/сряда/ Септември Сф - Ботев Вр 14.00   18.03 /събота/ Спартак Пл - Ботев Гълъбово     18.03 /събота/ Левски Карлово - Витоша Бистрица     18.03 /събота/ Несебър - Царско село 2015     19.03 /неделя/ Оборище Пан - ЦСКА -София 2     19.03 /неделя/ Локомотив - Лудогорец 2     20.03/понеделник/ Банско - Созопол     20.03/понеделник/ Поморие - Етър ВТ 17.30 Диема спорт Април XXII кръг 17.00 01.04 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 08 Март 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 19 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ със Септември - Локомотив 1:1 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Март 2017 / Ръгби
Tags: Програма, Ръгби, пролет, 2017
ПРОГРАМА ПРОЛЕТ 2017 Ръгби 15 мъже Група А 7 кръг 12.03.2017 14:00 Балкански Котки – НСА 12.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 8кръг 19.03.2017 16:00 НСА- Валяците 18.03.2017 15:00 Локомотив- Балкански Котки 9кръг 02.04.2017 14:00 Янтра- НСА 01.04.2017 16:00 Валяците- Балкански Котки 10 кръг 9.04.2017 13:00 Балкански Котки -Янтра 8.04.2017 15:00 Локомотив –Валяците Група А 22/23.04. Първи ½ финал 29/30.04 Втори ½ финал 6,7,8 .05. Финал Ръгби 7 мъже 04 .06.2017 Държ. П -во в Габрово 18.06 . Купа България в Бургас --------------------------------------------------- ЮНОШИ.U18 26.03.2017 11:00 Валяците – Варна 26.03.2017 14:00 Янтра – Локомотив 01.05.17 или 12.05. Финал Ръгби 7 11 .06.2017 ДП в Перник ----------------------------------------------------------------- МСК Ръгби 15 НО Юноши 15 – 23.04.2017 г. Словакия Ръгби 15 НО Мъже 16 – 21.05.2017г. Черна Гора Ръгби 7 НО Мъже 01 – 02.07.2017г. Бургас Ръгби 7 НО Жени 24 – 25.06.2017г. Словакия ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Февруари 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 18 кръг, 20 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Февруари ХVІІІ кръг 14.00 25.02 /събота/ Витоша Бистрица - Царско село 2015       Ботев Гълъбово - Банско       Ботев Вр - Левски Карлово       Етър ВТ - Оборище Пан       Локомотив 1929 Сф - Спартак Пл     26.02/неделя/ ЦСКА -София 2 - Несебър     27.02/понеделник/ Поморие - Септември Сф 17.30 Диема спорт   Лудогорец 2 - Созопол     XIX кръг 15.30 03.03/петък/ Несебър - Витоша Бистрица 15.30 Диема спорт 2 05.03/неделя/ Септември Сф - Локомотив 1929 Сф       ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 10 Януари 2017 / Новини А отбор
Tags: първа тренировка, 2016/2017, пролет, зима, Даниел Васев, Александър Манолов, Никола Иванов, Цветан Генков
Първата тренировка на мъжкият отбор на Локомотив, ще се състои на 11 януари 2017 г. (сряда) от 13:30 часа на стадион Локомотив. Сигурно е завръщането в родния клуб на Даниел Васев и Александър Манолов, като се очаква и Никола Иванов да се присъедини към тях, а Цветан Генков също е сред спряганите имена. Централният защитник Евгени Зюмбюлев, играл за последно в Царско село вероятно ще играе за Локомотив, както и футболистите на "Левски" Мики Орачев и Илия Димитров, които обаче ще изкарат първо лагер в Кипър, преди да бъдат преотстъпени. [ +++ ]
Добавен на Петък, 05 Август 2016 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, Б група, есен, пролет, професионална
  АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК Август І кръг – 18.00 часа 06.08 /събота/ Царско село 2015 - Ботев Гълъбово       Несебър - Ботев Вр       Банско - Етър ВТ       Оборище Пан - Поморие       Спартак Пл - Септември Сф     07.08 /неделя/ Витоша Бистрица - Лудогорец 2       Созопол - ЦСКА –София 2 19.00   08.08 /понеделник/ Левски Карлово - Локомотив 18:00 Diema Sport 2 ІІ кръг – 18.00 часа 13.08 /събота/ Локомотив - Оборище Пан       Етър ВТ - Левски Карлово       Ботев Гълъбово - ... [ +++ ]
Страница 1 от 3
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


partciBY
partciBY Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!! : lokosf.info/%D0%BC%D0%B5%D… #lokosfinfo

Retweeted

 

ВИДЕО

начало 5:30

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...