спа

Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Борис Илиев, Радослав Спасов, Радо Буфера, Литекс
Червено - черните отново са лидери във Втора лига. Столичните Железничари за пореден път зарадваха верните си фенове  с красива игра и четири гола във вратата на гостуващия отбор на Литекс. Двубоят започна  с минута мълчание в памет на бившият футболист на Локомотив Борис Илиев, а в 21-та минута  със скандирания публиката отдаде почит на един от най преданите привърженици Радослав Спасов (Радо Буфера), загинал в катастрофа. Първия гол в срещата отбеляза Иво Иванов в още 6-та минута, като се оказа най-съобразителен след изпълнен ъглов удар и от близо откри резултата. След още 15 минути игра, Николай Цветков тресна гредата с хубав удар. През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Локомотив. В 75-ата минута Николай Цветков удвои резултата след самостоятелна акция. 85-ата бе минутата, в която отново Цветков направи преднината на желеничарите класическа. Пекрасно изпълнение на Том за 4:0 минути преди края довърши гостите от Ловеч. 1:0 Иво Иванов 6, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Октомври 2017 / Спорт
Tags: карате, Спас Спасов, Локомотив
SlWpgWRl8G8 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Август 2017 / Всичко
Tags: Спартак, Варна, 99 години, празник, протест
Феновете на Спартак Варна отпразнуваха подобаващо 99-тата годишнина на клуба. Те продължават борбата си за възраждане на клуба. Честито и успех, традициите са вечни! KxvTIG47BYU -ikCFwuy6B8   [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Юли 2017 / Футболисти
Tags: Никола Спасов, Втора лига, Локомотив
Мнозина специалисти твърдят, че от догодина Царско село ще играе в елита. Разполагате ли с потенциал да влезете при най-добрите футболни отбори на България? Не, в никакъв случай не мога да кажа, че разполагаме с отбор за Първа лига. Имаме добър, стабилен отбор за Втора лига. Говори се, че можем да бъдем в Първа лига и донякъде има резон. Надявам се отборът да играе по един и същи начин всяка седмица. Нищо чудно и да стигнем до Първа лига. Няма такава цел, но няма да бъдем и спирани. Във всеки един мач ще играем за победа, ще събираме точки и докъдето стигнем. Имате ли наблюдения върху школата на Царско село – как се работи, има ли талантливи деца и кога реално можем да видим продукт от нея в първия отбор? Естествено, че имам наблюдения върху академията и децата в Царско село. Има много талантливи деца, най-вече родените 2005 година, които станаха шампиони на България и по-малките възрасти. Има деца, работи се правилно, нещата в академията са подредени. След пет-шест години наистина ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 16 Май 2017 / Художествена гимнастика
Tags: художествена гимнастика, спа, хотел, Персенк
  Вдъхновени от усърдието и успехите на златните ни момичета, SPA Hotel PERSENK подкрепя малките надежди от спортен клуб по художествена гимнастика „Локомотив София”. "Щастливи сме, че работят с нас за сбъдването на детски мечти и са част подпомагането на най – красивия български спорт. Вярвайки, че бъдещето на страната ни е в ръцете на децата, SPA Хотел Персенк 5* застава плътно зад усилията ни!" обявиха от клуба. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 28 Февруари 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Спартак, 18 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: 18 кръг, Спартак, ВПЛ, Б група, втора лига
Локомотив стартира убедително пролетта на 2017 година. Пред повече от 500 зрители, столичните железничари наделяха с 1:0 над Спартак Плевен. Победният гол отбеляза завърналият се в Локомотив, възпитаник на нашата школа Никола Иванов. Попадението стана след триходова акция с Даниел Пеев в 27-та минута. През второто полувреме Локомотив имаше тотален превес и само отличната игра на вратарят на Спартак запази минимална победата на Локомотив. Гостите от Плевен се отчетоха с по един опасен удар в двете полувремена, които обаче Любенов с вещина спаси. Вижте тук статистика от двубоя. Вижте резултатите от другите срещи и временното класиране тук. Видео на живо: Локомотив - Спартак Пл 1:0 НА ЖИВО Локомотив - Спартак Пл 14:00 Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември на 05 март неделя от 15:30 ч. [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Февруари 2017 / Футбол
Tags: на живо, Локомотив, Спартак, ВПЛ, Б група, втора лига
Четете за развитието НА ЖИВО Локомотив - Спартак Пл 14:00  ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември на 05 март неделя от 15:30 ч. [ +++ ]
Очаквайте тук в 14:00 ч. включвания на живо от стадион Локомотив. Няма да предаваме картина от мача, но ще има коментар за най-интересното от развоя на двубоя и видео от трибуните. Страницата ще се обновява автоматично на 5 минути. Преди двубоя Даниел Пеев получи награда за най-добър играч на полусезона. В мрачно, студено и дъждовно време 500 зрители подкрепят Локомотив. 1:0 в 27 минута Иванов открива резултата. Мисяк в 35 минута пропусна сам срещу вратаря на Спартак. Начало на второто полувреме, Пеев стреля от далеч над вратата. В 47 минута Любенов спаси изстрел от 2 метра на тъмнокожия футболист на Спартак. 55 минута спорно бе отменен гол на Георгиев след пробив на Васев. 90 минута Многото добри намеси на вратаря на плевенчани запазиха крайния резултат 1:0. Вижте повече във видео минутите кликвай ТУК Следващата среща е в Драгалевци срещу борещите се за А група Септември в неделя от 15:30 ч. Гледайте всички видео минути в youtube Loko Sofia кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: фенове, ВПЛ, начало, Спартак Пл
Да се съберем и подкрепим Локомотив и в събота да бъде празник! Началото на пролетният полусезон е тази събота 25 февруари 2017 г. Мъжкият ни отбор ще изправи срещу тима на Спартак Плевен от 14:00 ч. на стадион Локомотив. След добрата игра и резултати от зимната подготовка стартираме полусезона с под пара. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! по материали и от: http://www.fclokomotiv1929.com/ вижте резултатите в Програма за контролни срещи зима 2017   [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Август 2016 / Футбол
Tags: Видео, Ангел Колев, фенове, Спартак, Плевен, 3 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Tags: Видео, Мартин Димитров, фенове, Спартак, Плевен, 3 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Понеделник, 22 Август 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Спартак, Плевен, 3 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Понеделник, 22 Август 2016 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, спартак, плевен, загуба, ВПЛ
Спартак (Плевен) се наложи трудно с 2:0 над десет от Локомотив в Плевен. Александър Горанов получи втори жълт и червен картон в края на първото полувреме заради спорна игра с ръка в наказателното поле, а Иво Иванов изпусна дузпата. Плевенчани обаче се добраха до победата с два гола в края на мача, след груби грешки в ахилесовата пета на отбора още от миналта година - кадифената ни защита.   Стартови състави: Спартак (Плевен): Димитър Пантев, Мартин Митов, Стенислав Георгиев, Цветелин Радев, Тихомир Тодоров, Кристиян Иванов, Иво Иванов, Владимир Каптиев, Григор Допалчиев, Кирил Вълов, Стефан Христов Локомотив (София): Емил Петров, Мартин Димитров, Емил Виячки, Александър Горанов, Васил Вакадинов, Богомил Христов, Йордан Ризов, Даниел Пеев, Владислав Мисяк, Калоян Ангелов, Димитър Георгиев ВИДЕО: Спартак - Локомотив 2:0 3 кръг ВПЛ 2016/2017 Видео: Ангел Колев - Съдията отново предреши мача Видео: Мартин Димитров - Всеки знае какво е Локомотив [ +++ ]
Tags: на живо, Спартак, Плевен, 3 кръг, втора лига, ВПЛ, Б група
ДВУБОЯ НА ЖИВО СТАТИСТИКА И ПО МИНУТИ ТУК [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Август 2016 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, организирана екскурзия, екскурзия, Спартак Плевен
В стремежа си да осигури постоянна и качествена подкрепа на отбора, особено в ключовите гостувания, агитката в сътрудничество с "Клуба на привържениците на Локомотив", организират пътуване за мача със Спартак (Плевен). Подробностите са както следва: Дата: 22.08.2016 (понеделник); Час: среща в 13:00 ч., тръгване от ст. "Локомотив" в 14:00 ч.; Цени: 5 лв. за ученици, студенти и пенсионери, както и за всички членове на Фенклуба с платен членски внос; За всички останали: 7 лв. Записване: тази събота на мача с Оборище. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 21 Юни 2016 / Футболисти
Tags: Никола Котков, помен, паметник, Георги Аспарухов
 На 30 юни 1971 година Никола Котков и Георги Аспарухов-Гунди пътуват от София за Враца, където са поканени да участват в мач по случай 50-годишнината на местния Ботев. Гунди шофира своята кола Алфа Ромео. Около 11:30 часа в прохода Витиня Алфа Ромео-то се врязва в резервоара на товарен автомобил. Следва възпламеняване и двете футболни легенди изгарят живи. НА 25 юни СЪБОТА от 12.00 часа в градинката на жк. "Надежда" 1 (в градинката между улиците Хан Кубрат, Калотина и Вера Игнатиева - вижте картата по-долу) ще сведем глави пред паметника на Никола Котков! Да почетем и да покажем своето уважение и признание към легендата на Локомотия София! Котето си замина млад от този свят, но остави спомена за себе си на поколенията...! Остана завинаги в сърцата на хората и винаги за нас ще бъде жив!  Честването се организира от Фенклуб Локомотив, като към него ще се присъединят и представители на футболен клуб Локомотив София 1929. ЛЕГЕНДИТЕ НЕ УМИРАТ!!! ЕЛА И ТИ ПОЧЕТИ ЕДИН ... [ +++ ]
Tags: СРГ, Спартак, Подгомер
 Вижте развитието на мача по минути тук Видео: Локомотив - Спартак Подгомер 8:0 16 кръг СРГ Радостта на феновете и играчите на Локомотив (Сф) след победата над Спартак (Подгумер) Екшън в Надежда на Локомотив - Спартак Подгомер   [ +++ ]