ученици

Добавен на Четвъртък, 27 Юли 2017 / Бокс
Tags: бокс, ученици, европейско, 2017, Красимир Джуров, Борислав Георгиев, Роман Цветков
България зае четвърто място в отборното класиране на Европейското по бокс за ученици. Отботът ни завърши със 7 медала и един истински Шампион! Златото грабна Били Чолов в категория до 62 кг. Красимир Джуров (на снимката) от БК Локомотив и Радослав Росенов са вицеевропейски шампиони. Данчо Ганушев, Коста Симеонов, Даниел Кирилов и Антон Кирилов спечелиха бронзови медали. Поздравления за екипната работа на всички допринесли за този голям успех: Красимир Инински, Емилия Груева, Август Иванов, Паната, Нешо Симеонов, Борислав Георгиев, Роман Цветков, Борислав Бояджиев и всички лични треньори по клубовете. НЕКА СЕ ГОРДЕЕМ , ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ! [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Юли 2017 / Бокс
Tags: бокс, ученици, европейско
Националният отбор по бокс (ученици) извоюва 7 медала от Европейското първенство, което се провежда в Румъния. Класирайки се за полуфиналните срещи отличия си гарантираха Радослав Росенов в категория до 38,5 кг, Красимир Джуров в категория до 41,5 кг, Даниел Кирилов в категория до 46 кг, Антон Кирилов в категория до 50 кг, Данчо Ганушев в категория до 52 кг, Коста Росенов в категория до 56 кг и Били Чолов в категория до 62 кг. Полуфиналните и финалните срещи са на 24-ти и 25-ти юли, когато ще стане ясно с какъв блясък ще бъдат медалите. Тима се тренира от треньорите в Локомотив (Борислав Георгиев, Роман Цветков), като в него попадат 4-ма млади локомотивци. [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Април 2017 / Бокс
Tags: бокс, титли, ученици
3 Шампионски титли на България и 2 трети места, завоюваха младите ни надежди на изминалия ДЛОП и купа България за ученици в гр Сливен. Второ място в отборното класиране след първия кръг с 32 точки. Красимир Джуров 40 кг победи отново с ТКО , като заслужено бе удостоен с купата за най – добър боксьор на турнира. Даниел Стефанов 41.5 кг Шампион победа с 3:0 Габриел Пайнаров 43 кг Шампион победа с 3:0 Наско Дамянов 38.5 кг трето място Кристиян Йорданов 46 кг трето място източник: http://lokosofiaboxing.com/ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 03 Ноември 2016 / Бокс
Tags: ДЛШ, бокс, ученици, младежи
Боксов клуб Локомотив ще бъде представен от 7 боксьора при учениците и 3-ма при младежите [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 03 Октомври 2016 / Бокс
Tags: бокс, турнир, международен, Борислав Георгиев, 2016, ученици
Красимир Инински  -Президент на БФБокс Инж. Димитър Димов-Кмет на район Надежда Станимира Петрова - Световна Шампионка по бокс за жени Деница Елисеева - Бронзова медалистка от Световно първенство по бокс за жени Роман Цветков - треньор на нац. отбор по бокс за ученици Борислав Георгиев - Президент на БК Локомотив Сф Красимир Джуров - най-добре представил се боксьор на турнир "Локомотив" Емирджан Михмед - най-техничен боксьор Николай Атанасов - най-перспективен боксьор [ +++ ]
Добавен на Събота, 24 Септември 2016 / Бокс
Боксов клуб „Локомотив“ София съвместно с БФБокс организира IV-ти Международен боксов турнир „Локомотив“ 29.09-03.10 2016 г. Очакват се участници от Българи, Сърбия, Черна гора, Румъния, Израел, Косово и др.   Поканата е отправена към всички боксови клубове в страната, които имат състезатели в долупосочените възрастови групи и категории: Ученици: Родени между 2002 г. и 2003 г.; В следните категории: 38.5 кг; 40 кг; 44.5 кг; 52 кг; 59 кг; 62 кг; 76 кг. Юноши: Родени между 2000 г. и 2001 г.; В следните категории: 46 кг; 52 кг; 57 кг; 60 кг; 63 кг; 70 кг; 75 кг.   За контакти: Борислав Георгиев – Председател на БК „Локомотив“ e-mail address: borislavgeorgiev00@abv.bg; тел.: 0878422701    ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Август 2016 / Бокс
Tags: бокс, ученици, европейско, сребро, бронз
Тима на България с треньор президента на БК Локомотив София - Борислав Георгиев се завърна с ТРИ СРЕБЪРНИ МЕДАЛА, ЕДИН БРОНЗОВ и ТРИ 5-ти места Ясен Радев 41.5кг Сребърен медал Антон Георгиев 52кг Сребърен медал Николай Зафиров 62кг Сребърен медал Емил Исмаил 76кг Бронзов медал Даниел Стефанов 40кг 5-то място Николай Атанасов 48кг 5-място Емирджан Мехмед 59кг 5-то място Красимир Джуров 38.5 9-то място Северин Йорданов 46кг 20 изиграни мача,11 победи и 9 загуби записаха най-малките ни национали на ЕП по бокс за ученици в Загреб. Поздравления за мъжката игра на всички! [ +++ ]