10 кръг

Добавен на Сряда, 04 Октомври 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 10 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Поморие - Локомотив 2:3 [ +++ ]
Tags: железен, дух, втора лига, Поморие, Бургас, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Локомотив продължи с добрите си игри и победи Поморие с 2:3. Двубоят се състоя в град Бургас, а футболисти и фенове отдадоха почит с едноминутно мълчание в памет на Радослав Спасов - Радо Буфера. Поморие поведе още в 6-тата минута след точно отбелязана дузпа от игралият и за Локомотив Любомир Божинов. В 27-мата минута Том проби и центрира от ляво, Иво Иванов стреля, Тодоров отби, но топката попадна в Станкев, който изравни резултата 1:1. В края на полувремето Локомотив отбеляза втори гол, но той бе отменен. Буквално в следващата атака Божинов отбеляза второто си попадение в срещата с далечен удар и Поморие бе с гол аванс на почивката. Второто полувреме домакините се прибраха в своята половина и разчитаха на опасните си контраатаки, Локомотив разиграваше и търсеше попадения. В 73-тата минута Цветков центрира от фаул, а Емил Виячки хитро се измъкна от защитата на Поморие и преодоля вратаря за 2:2. Локомотив продължи да търси победно попадение и то стана факт седем минути преди изтичане ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Октомври 2016 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 10 кръг, ВПЛ, втора лига, 2016, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с ЦСКА-София 2 - Локомотив 2:1 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Октомври 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, ЦСКА, 10 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Петък, 21 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ЦСКА, 10 кръг, ВПЛ, София
В събота от 16:00 часа, ЦСКА посреща Локомотив на стадион Българска армия. Локомотив е в серия от 5 мача беа загуба, а ЦСКА 2 в 9-тия кръг допусна първа загуба в Поморие. Голям е шансът да не предаваме двубоя на живо! Подкрепете Локомотив на стадиона в Борисовата градина! [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Ноември 2015 / Мъже
Tags: ВИДЕО, 2015, 10 кръг, Банкя, СРГ, Север
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Ноември 2015 / Двубои А отбор
Tags: СРГ, Банкя, 10 кръг, 20151129
Излизаме в пореден мач-апотеоз на романтичния футбол. Гостите от Банкя  са поредните, които хвърлят закани преди мач Живко Пъшев: "Банкя ще спре терора на Локо Сф"!  и заслужат поне 10 гола във вратата си. В приятелската среща преди старта на сезона Локомотив победи с 7:1. Трябва да не губим тръпката за мач. Защото разгромните резултати предразполагат и към пренебрежение и лежерно отношение.   Последното от което Локомотив има нужда в момента.   Една Емблема, едно Име - само Локо, само Ние!     Цените на билетите за мача са 3 лв., като за пенсионери и ученици входът е свободен. Сезонни карти все още се продават на цена от 35 лв. [ +++ ]
Добавен на Петък, 27 Септември 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 10 кръг, 2013/2014, Лудогорец, съдии
Стоп кадър от единственият репортаж с картина на отсъдената засада, с която бе отменен голът на Локомотив в срещата с Лудогорец, в мач от Х-и кръг на "А" група. С червена елипса е оградено местоположението на Браннеков, който отбеляза незечетеният гол. Линията на наказателното поле дава добра представа за това, че той не е в засада. Кликнете върху снимката по-долу за да я видите в по-голям размер.   Цялото видео може да видите на http://www.livesport.bg/video/ima-li-zasada-i-duzpa-za-loko-sf-6579.html   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 26 Септември 2013 / Мъже
Tags: Видео, А група, 10 кръг, Лудогорец
Добавен на Сряда, 25 Септември 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 10 кръг, 2013/2014, Лудогорец, Стойчо Стоев
Поредна среща между Локомотив и Лудогорец завърши със сериозни съмнения, че съдийската бригада повлия осезателно върху крайният резултат. Локомотив загуби с 1:2 след като в началните 30 минути Лудогорец отбелязаха 2 гола. В края на полувремето червено-черните върнаха 1 гол и пропуснаха да отбележат втори. В крайна сметка мачът завърши без повече голове, а на два пъти имаше спорни ситуации за дузпа в наказателното поле на Лудогорец. Най-спорният момент обаче бе отменения гол на изскочилият от дълбочина Бранеков, а няколко минути по-късно бе отменен гол и на Маркиньос отново поради засада. В медиите видео репортажи от срещата липсват, но ще се опитаме да открием и покажем ясно ситуациите. Спорната засада за отменения гол на Локомотив срещу Лудогорец  ВИДЕО Локомотив - Лудогорец 1:2 Краен резултат 1:2 25' 0:1 Александров 29' 0:2 Марселиньо 37' 1 :2 Трифонов   Класиране и резултати от останалите среща от 10-тия кръг на А група може да проследите тук. Състави и текст ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 23 Септември 2013 / Новини А отбор
Tags: А група, 2013/2014, 10 кръг, Лудогорец
В сряда, 25 септември 2013 г. от 17 часа, Локомотив среща вдъхновения тим на Стойчо Стоев и щаба му локомотивци. Да посрещтнем подобаващо железничарите у дома и подкрепим Локомотив от трибуните. Мачът няма да бъде излъчван по телевизията, така че единствения шанс да се гледа ще е на стадиона. Очаква се билетите да са на цена 6 или 10 лв. Сезонните карти все още са в продажба на цена 60 лв. и могат да се закупят всеки ден от 10 до 22 часа в кафето до сектор А на стадион Локомотив. Очаква ни много сериозен мач, срещу много сериозен противник. Обикновено мачовете ни с подобни съперници биват наричани “дербита”, но в момента състоянието на Локомотив е такова, че това определение (за съжаление) трудно би могло да бъде дадено. В момента сме в ролята на отбор, който (въпреки гръмките закани и обявления преди старта на сезона) със зъби и нокти драпа за да запази позицията си в “А” група.   Но, нека все пак погледнем моментното състояние на двата отбора: - в Разград определено ... [ +++ ]