11 кръг

Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: класиране, втора лига, 11 кръг
След хубавата победа с 4:0 над Литекс и равенството на Ботев Враца и Ботев Гълъбово, Локомотив се върна водачеството във втора лига. Вижте всички резултати и класирането след 11 кръг кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Октомври 2017 / Локомотивци
Tags: втора лига, Радо, Буфера, Литекс, Дрес код, ЧЕРНО, 11 кръг, 2017
Локомотив (София) - Литекс - 14 октомври (събота) 16:00 часа, стадион Локомотив. Дрес код ЧЕРНО. За мача ще бъдат извадени всички знамена на Локомотив, дано Радо гледа от небето и да се радва. 21 минута на мача ще е неговата минута, в която ще го почитаме всеки мач, Нека да дадем всичко най-добро от себе си в памет на един от нас! Феновете на Локомотив молим всеки който е съпричастен с трагедията сполетяла всички ни, да дойдат на мача с черни или тъмни дрехи. Ще има и кутия в която всеки един от Вас може да помогне с пари на семейството на Радо в този ужасен момент! Локо е магията която продължава даже след смъртта.. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 29 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 7 кръг, 11 кръг, втора лига
  VII кръг 09.09 /събота/ Оборище Пан. - Поморие 17.00     Ботев Гълъбово - Царско село 17.00     Монтана - Несебър 17.00     Локомотив Сф - Нефтохимик Бс   17.00     Созопол - Струмска слава 18.00   10.09 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив ГО 17.00   11.09 /понеделник/ Ботев Вр - Литекс 17.00 Диема спорт   Марица Пд - Черноморец Балч 17.00   VIII кръг 15.09 /петък/ Струмска слава - Нефтохимик Бс 17.00     Несебър - Марица Пд 17.00     Созопол - Ботев Гълъбово 18.00 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 02 Ноември 2016 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 11 кръг, ВПЛ, втора лига, 2016, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Витоша (Б) 1:1 [ +++ ]
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Левски, София
Днес от 15 часа Локомотив гостува на Левски на стадион "Георги Аспарухов". Привържениците на Локомотив ще бъдат в сектор Г на стадиона, като билетите са с цена 5 лв. Срещата ще бъде излъчена пряко по ТВ7 и в интернет в  нюз7.бг Да подкрепим Локомотив на Герена - петък 04.10.2013 г. 15:00 ч. Скандалният Ристосков ще свири на "Герена" Цецо Генков: Мачът срещу Локомотив ще е по-специален [ +++ ]
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Левски, София, Ристосков
снимка gong.bg   Скандалният Христо Ристосков за второ поредно гостуване ще е съдия на софийското дерби Левски - Локомотив. Всички помним тенденциозното му съдийство от 17 април 2013 г. и безкрайната му наглост с изказванията след двубоя. За награда БФС отново изпраща ценния си кадър да свири на "Герена", вместо да го изхвърли от футболното съдийство.  „Не трябва от един мач и една дузпа да правим трагедии. Достатъчно сме „miserable“ (жалък, нещастен – бел. ред.) всички във футбола. Има съдийски наблюдатели и комисия, които трябва да казват, аз като стана такъв, тогава ще давам оценки. Трябва всички да сме по-толерантни един към друг. Напрежението се нагнетява, а нивото на всички ни е много ниско. Георги Марков като ме е сравнил с Ахмед Ахмед, да е жив и здрав. Аз какво да направя?“ - завърши култовото си изказване реферът от Сандански. цитат от гонг.бг [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Мъже
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Нефтохимик, Бургас
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Двубои А отбор
снимка: http://flagman.bg/ Локомотив победи с 0:2 при гостуването си на Нефтохимик в Бургас. Железничарите отбелязаха 2 гола в началните 20 минути . В края на полувремето бургазлии пропуснаха дузпа. ВИДЕО Нефтохимик - Локомотив 0:2 Коментар на живо: Нефтохимик - Локомотив 0:2 Видео репортаж на флагман.бг Краен резултат 0:2 8' 0:1 Маркиньос 19' 0:2 Гаел Класиране и резултати от останалите среща от 11-тия кръг на А група може да проследите тук. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Повече в медиен обзор   Изкълчени глезени за Том и Махамат от Локо Сф Понеделник, 30 Септември 2013 17:22 Гонг : Gong : Новини Локо (Сф) прекъсна четиримесечна черна серия Понеделник, 30 Септември 2013 03:24 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg И Локо София наказа Нефтохимик Неделя, 29 Септември 2013 23:57 SPORTNI.bg Нефтохимик - Локомотив (София) на живо в Novsport.com Неделя, 29 Септември 2013 21:00 Агенция НовСпорт [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Септември 2013 / Новини А отбор
 Натиснете бутона PLAY в средата на екрана по–долу:       Резултати и класиране след останалите срещи от А група тук.  Още новини от медиен обзор [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Септември 2013 / Новини А отбор
Утре от 19 часа Локомотив гостува на Нефтохимик в Бургас. Срещата е от 11-тият кръг на А група и няма да бъде излъчвана в ефира на нито една телевизия. Ще се опитаме да ви изненадаме приятно, така че заредете сайта преди началото на двубоя. Your browser does not support iframes. [ +++ ]