Tags: видео, Несебър, 28 кръг, ВПЛ 2019
начало 15:20 [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Май 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Несебър, 28 кръг, ВПЛ, класиране
Само при невероятна въртележка Локомотив може да изпадне. Верни на традицията  следихме на живо Несебър - Локомотив (вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Несебър - Локомотив Железничарите започнаха добре двубоя и в 5-тата минута Вачев стреля от далечна удобна позиция, но топката мина над вратата. В средата на полувремето Контохристос изстреля  снаряд от сериозна дистанция, но вратара на домакините изби. В 34-тата минута Несебър получи дузпа от съдията Карагрен. След центриране в наказателното поле той видя непозволена игра с ръка. Диян Молдованов реализира за 1:0. В началото на втората част  Молдованов удвои след удар от центъра на терена, прехвърляйки Любенов. В 65-ата минута Евгени Зюмбулев бе изведен сам срещу вратаря, но удара му бе спасен. 10 минути преди края резерва Иван Михайлов бе точен с удар от близко за крайния резултат 3:0. Въпреки загубите в последните два двубоя Локомотив трудно може да изпадне. След резултатите от днешните двубои Добруджа изпадна ... [ +++ ]
Tags: втора лига, Несебър, на живо, 2019, 28 кръг
Верни на традицията днес от 18:00 ще следим на живо Несебър - Локомотив вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Несебър - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 30 Април 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 28 кръг, 29 кръг, 30 кръг
БФС публикува програмата за последните три кръга във Втора професионална лига за сезон 2018/2019. Програмата  е съобразена със задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05, 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол. XXVIII кръг 18.00 10.05 /петък/ ЦСКА 1948 - Локомотив ГО     11.05 /събота/ Литекс - Монтана 15.30 Диема спорт 2   Несебър - Локомотив Сф       Пирин Бл - Черноморец Балч       Струмска слава - Лудогорец ІІ       Кариана - Добруджа 1919       Ботев Гълъбово - Царско село       Арда Кж - Поморие     XXIX кръг 15.00 19.05 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 17 Май 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 28 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет, селяци
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Царско село - Локомотив 3:0 ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 17 Май 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Царско село, селяци, ВПЛ, 28 кръг, 2017
начало 5:30 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига, 27 кръг, 28 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва: м.май ХXVІІ кръг 18.00 часа 06.05 /събота/ Ботев Гълъбово - Лудогорец 2       Локомотив - Созопол       Поморие - Царско село 2015       Септември Сф - Несебър       Спартак Пл - Банско       Оборище Пан - Левски Карлово     08.05/понеделник/ Етър ВТ - Витоша Бистрица 17.30 Диема спорт   Ботев Вр - ЦСКА - София 2     ХXVІІІ кръг 18.00 часа 13.05 /събота/ Лудогорец 2 - Оборище Пан       Левски ... [ +++ ]