Tags: Програма, 5 кръг, Първа лига
V кръг 05.08 /петък/ Спартак 1918 Вн - Хебър 1918 Пз 18.30 Диема спорт   Славия - Лудогорец 21.00 Диема спорт 06.08 /събота/ ЦСКА 1948 - Ботев Вр 18.45 Диема спорт   Левски - Пирин Бл 21.00 Диема спорт 07.08 /неделя/ Берое - Черно море 18.45 Диема спорт   Ботев Пд - ЦСКА-София 21.00 Диема спорт 08.08/понеделник/ Септември Сф - Локомотив 18.30 Диема спорт   Локомотив Пд - Арда Кж 20.45 Диема спорт [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Март 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, 23 кръг, 24 кръг, 25 кръг Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
  Март XXIII кръг 15.30 14.03/неделя Спортист Своге - Пирин Бл 12.00 Диема спорт   Локомотив - Добруджа 14.30 Диема спорт   Созопол - Струмска слава       Янтра Гб - Хебър Пз     15.03/понеделник/ Нефтохимик 1962 - Литекс       Миньор Пк - Септември Сф       Локомотив ГО 3-0 сл Кариана         Септември Сим и Лудогорец ІІ - Почиват     XXIV кръг 15.30 19.03 /петък/ Литекс - Локомотив 15.00 Диема спорт   Септември Сф - Янтра Гб       Струмска слава - Лудогорец ІІ     ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Август 2020 / Програма А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, програма, дни и часове, 1-5 кръг, сезон 2020/2021
Програма кръг 1 ДатаЧасДомакин Гост 07.08.20 17:45 Хебър 1918 -:-  ФК Пирин АД 07.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:-  Миньор 08.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:-  ПФК Септември Сф 08.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:-  ФК Кариана 08.08.20 18:00 Спортист 2009 -:-  ФК Локомотив 08.08.20 19:00 Септември См -:-  ФК Литекс 08.08.20 19:00 ФК Созопол -:-  ПФК Добруджа 1919 08.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:-  ПФК Нефтохимик 1962 АД   Програма кръг 2 ДатаЧасДомакин Гост 14.08.20 17:45 Миньор -:- Спортист 2009 15.08.20 18:00 Септември См -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД 15.08.20 18:00 ФК Локомотив -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица 15.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ПФК Лудогорец 1945 II 15.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Септември ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Ноември 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Кариана, 15 кръг, ВПЛ, 2019/2020
начало 13:15 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Ноември 2019 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Кариана, 15 кръг, 2019, Втора лига
В неделя на емблематичния 10 ноември, но не 1989, а 2019 година Локомотив ще играе с отбора на Кариана (Ерден) в град София, двубой от ВПЛ.  Началният час на двубоя е от 14:30. Наставникът на "червено-черните" Младен Додич сподели: "Корав и неприятен съперник. Безспорно приятната изненада от началото на сезона. Макар че за мен не е изненада. Играят добър футбол. Твърди са при единоборствата и няма да ни е лесно. Надявам се да покажем нашата си игра и да спечелим" В отбора на гостите ще липсва игралия и в Локомотив титулярен защитник на Стоян Предев. Вероятно за него полусезонът свърши предварително. Левият бек се контузи при домакинското равенство 0:0 с Ботев (Гълъбово), а ядрено-магнитния резонанс, който си направи, показа, че има разтегната вътрешна връзка на лявото коляно. До края на ноември 26-годишният футболист ще ходи със специална шина. В най-добрия случай Предев да се завърне на терена на 8 декември, когато карианци гостуват на Монтана на стадион "Огоста" в регионалното ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 23 Август 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Спартак Плевен, 5 кръг ВПЛ, 2019
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 18 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Спартак Плевен, 5 кръг, 2019
С победата железничарите събраха 12 точки, колкото имат и водачите в класирането. Верни на традицията следихме на живо развитието на двубоя тук. Локомотив започна с натиск мача, но Спартак отговори с бързи контраатаки, като при една то тях Василев спаси 100% положение. Постепенно железничарите заглушиха контраатаките на гостите, но високите защитници на Спартак не оставяха много пространства пред нападателите ни и в повечето случаи ударите им бяха твърде слаби за да затруднят Антонов. В заключителните 5 минути на полувремето Локомотив натисна, като първо Ферари стреля силно, но добре пласирания вратар спаси. Антонов все пак капитулира в добавеното време когато Георгиев отбеляза след големи карамболи центриране от корнер. През втората част Локомотив имаше няколко изгодни шанса да отбележи втори гол и да затвори мача, но или направили силен мач Антонов спасяваше или направилите силни включвания Орачев и Китан Василев не развиваха правилно финала на атаките. След 80-тата минута Спартак ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 15 Август 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, 4 кръг, 5 кръг, 6 кръг, 7 кръг, Втора лига, 2019
IV кръг 10.08 /събота/ Спартака Пл - Ботев Гълъбово 18.00     Поморие - Хебър Пз 18.00     Струмска слава - Кариана 18.00     Септември Сф - Литекс 18.00     Локомотив ГО - Нефтохимик 1962 19.30     Пирин Бл - Локомотив Сф 20.00   12.08/понеделник/ Спартак Вн - Лудогорец ІІ 18.00     Монтана - ЦСКА 1948 20.30 Диема спорт   Черноморец Бч - Почива     V кръг   16.08/петък/ Ботев Гълъбово - Спартак Вн 20.00   17.08 /събота/ Хебър Пз - Локомотив ГО 18.00     Локомотив ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 25 Април 2019 / Мъже
Tags: видео, Струмска слава, 25 кръг, ВПЛ, Втора лига
начало 21:15 [ +++ ]
Добавен на Събота, 20 Април 2019 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Струмска слава, втора лига, ВПЛ, 25 кръг
Верни на традицията днес от 17:00 ще следим на живо Локомотив - Струмска слава вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Струмска слава  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. Локомотив няма победа над тима от Радомир в последните 3 години (вижте статистиката кликвайки тук), а точката, която ни бе отнета от съдиите миналата година в мача с тях в крайна сметка ни коства влизането в Първа лига. Минута преди края на мача през 2018 година гол на И. Димитров беше отменен поради засада, която не съществуваше. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 07 Април 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, 24 кръг, 25 кръг, 26 кръг, 27 кръг, 2019
м.април XXIV кръг 17.00 12.04/петък/ Ботев Гълъбово - Черноморец Балч       Поморие - Лудогорец ІІ     13.04 /събота/ Литекс - Несебър       Струмска слава - Локомотив ГО       Кариана - Локомотив     14.04 /неделя/ Царско село - Добруджа 1919     15.04/понеделник/ ЦСКА 1948 - Пирин Бл 19.00   15.04/понеделник/ Арда Кж - Монтана 17.30 Диема спорт XXV кръг 17.00 20.04 /събота/ Локомотив ГО - Литекс       Черноморец Балч - Кариана   ст. Младост Вн   Локомотив - Струмска слава   ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 23 Ноември 2018 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, ЦСКА 1948, 15 кръг, ВПЛ, 2018
Предварителната продажба на билети се извършва на https://besttickets.bg и може да ги закупите кликвайки тук. В деня на мача се продават пенсионерски билети с цена 4 лв, а децата влизат безплатно. На официалния сайт на ФК Локомотив бе съобщено, че "Привържениците на ЦСКА 1948 ще бъдат настанени в "клетка" в северната част на В сектор, тъй като това е сектора лицензиран за публиката подркрепяща гостуващия тим. За Феновете на Локомотив ще бъде отворен А сектор."  Oz8I8JmkFLE  използван е текст от https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 30 Август 2018 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 5 кръг, ВПЛ, втора лига, 2018, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Царско село 0:1 [ +++ ]
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 25 кръг, 26 кръг, ВПЛ, втора лига, 2018, пролет
  или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Литекс - Локомотив 0:0 [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Ноември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 15 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен
  или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - Ботев (Г) 1:1 ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Ноември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Ботев, Гълъбово, 15 кръг, ВПЛ, 2017
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Ноември 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Гълъбово, 15 кръг, ВПЛ
Локомотив изпусна ценни две точки в битката за промоция, като завърши 1:1 у дома срещу коравия тим на Ботев Гълъбово. След днешните двубои Локомотив е на 3-то място и вече изостава на 5 точки от лидера Ботев Враца. Вижте красирането тук. Двубоят на 2 декември във Враца ще е ключов за първото място, а фен клуба и Железни бригади организират общо пътуване за последния мач за годината, запишете се и покажете, че ние сме Локомотив. Локомотивци създадоха няколко ситуации още в началните 15 минути, но добри изяви на вратаря Иванов и недостатъчната концентрация на нападателите в тези епизоди оставиха двете нули в резултата. Локомотивци продължиха да бъдат по-настъпателният тим, но и Ботев имаше две добри ситуации, предотвратени от македонския вратар на домакините Андрея Ефремов. Тези усилия обаче се оказаха недостатъчни и за двете страни и полувремето завърши без гол. Локомотив се оживи след почивката, но имаше срещу себе си много корав съперник. В 55-ата минута Иво Иванов стреля ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 12 кръг, 15 кръг, втора лига, Купа на България, осминафинали
Купа България 1/8 финал 24.10 /вторник/ Царско село - Ботев Пд 15.00 Диема спорт   Литекс - Локомотив Сф 17.00     Дунав Рс - Струмска слава 18.00     ЦСКА-София - Ботев Враца 18.00 Диема спорт 25.10 /сряда/ Монтана - Левски Сф   15.00 Диема спорт   Славия Сф - Локомотив Пд 17.30   26.10/четвъртък/ Етър ВТ - Септември Сф 18.00     Лудогорец - Берое 19.00 Диема спорт   XII кръг 20.10 /петък/ Локомотив ГО - Локомотив Сф 15.45 Диема спорт   Струмска слава - Несебър 16.00     Литекс - ... [ +++ ]