Tags: програма, 18 кръг, Левски
XVІІІ кръг 24.11 /петък/ Берое - Хебър 1918 Пз 17.30 Диема спорт 25.11 /събота/ Ботев Вр - Локомотив Пд 12.30 Диема спорт   Ботев Пд - Пирин Бл 15.00 Диема спорт   ЦСКА-София - Етър ВТ 17.30 Диема спорт 26.11 /неделя/ ЦСКА 1948 - Арда Кж 12.45 Диема спорт   Лудогорец - Славия 15.15 Диема спорт   Черно море - Крумовград 17.45 Диема спорт 27.11/понеделник/ Локомотив - Левски 17.30 Диема спорт източник: https://bfunion.bg/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Януари 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, пролет, 18 кръг, 2021
  БФС публикува програмата за мачовете от Втора лига от 18-и до 20-и кръг за пролетния полусезон. 4 от мачовете на Локомотив са телевизионни, като 3 от тях са в делнични дни. XVIII кръг 14.00 12.02/петък/ Пирин Бл - Хебър Пз 15.00 Диема спорт 13.02 /събота/ Септември Сф - Струмска слава       Литекс - Септември Сим       Добруджа - Созопол       Нефтохимик 1962 - Локомотив ГО     15.02 /понеделник/ Локомотив - Спортист Своге 13.30 Диема спорт 16.02/вторник/ Миньор Пк - Лудогорец ІІ       Янтра Гб - Почива     XIX кръг 14.00 02 /събота/ Нефтохимик 1962 - Септември Сф   ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 08 Декември 2019 / Футбол
Tags: Младен Додич, ЦСКА 1948, ВПЛ, 18 кръг, ???
Tags: Поморие, Несебър, 8 кръг, Втора лига, 2019
Локомотив прекъсна негативната си серия от три поредни загуби след победа с 3:1 над Поморие при гостуването си на стадион "Несебър" от 8-ия кръг на Втора лига. Двубоят обаче стартира с гол във вратата на Локомотив. Новото попълнение на Поморие и бивш играч на Верея Нтойа отбеляза в 8-ата минута. Локомотив успя да изравни в 22-та минута с попадение на младежкия национал Цветомир Вачев, който се разписа след разбърване отблизо. Пет минути преди края на първото полувреме Александър Александров от фаул вкара втори гол за железничарите. След почивката Локомотив затвърди превъзходството си и в 71-та минута, отново Александров останал сам срещу вратаря пусна топката покрай него за крайното 1:3. С победата Локомотив остава на 4-то място във временното класиране, след като на Монтана ще бъде присъдена служебна победа над Спартак (Плевен). Всички резултатати от кръга и класирането след тях вижте кликвайки тук. Следващия кръг Локомотив е домакин на горнооряховските железничари, а мачът ще ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 27 Август 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Купа на България, Втора лига, 7 кръг, 8 кръг, 9 кръг
Купа на България Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа Дата Домакин   Гост 04.09 /сряда/ Миньор Пк - Струмска слава   Светкавица Тщ - Спартак Пл   Хитрино Хитрино - Кариана Ерден   Върбица 2006- Бенковски - Черноморец Бч   Лато – Алеко - Спартак 1918 Вн   Загорец Н.Загора - Пирин Благ.   Марица Пд - Локомотив ГО   Созопол Соз. - Поморие 05.09 /четвъртък/ Суворово 1-Суворово - ЦСКА 1948 Сф   Партизан Ч. бряг - Хебър 1918 Пз   Добруджа 1919 Дч - Локомотив Сф   Вихрен Санд. - Ботев Гъл   Дреновец Дреновец - Литекс 06.09/петък/ ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 17 Май 2019 / Мъже
Tags: видео, Несебър, 28 кръг, ВПЛ 2019
начало 15:20 [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Май 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Несебър, 28 кръг, ВПЛ, класиране
Само при невероятна въртележка Локомотив може да изпадне. Верни на традицията  следихме на живо Несебър - Локомотив (вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Несебър - Локомотив Железничарите започнаха добре двубоя и в 5-тата минута Вачев стреля от далечна удобна позиция, но топката мина над вратата. В средата на полувремето Контохристос изстреля  снаряд от сериозна дистанция, но вратара на домакините изби. В 34-тата минута Несебър получи дузпа от съдията Карагрен. След центриране в наказателното поле той видя непозволена игра с ръка. Диян Молдованов реализира за 1:0. В началото на втората част  Молдованов удвои след удар от центъра на терена, прехвърляйки Любенов. В 65-ата минута Евгени Зюмбулев бе изведен сам срещу вратаря, но удара му бе спасен. 10 минути преди края резерва Иван Михайлов бе точен с удар от близко за крайния резултат 3:0. Въпреки загубите в последните два двубоя Локомотив трудно може да изпадне. След резултатите от днешните двубои Добруджа изпадна ... [ +++ ]
Tags: втора лига, Несебър, на живо, 2019, 28 кръг
Верни на традицията днес от 18:00 ще следим на живо Несебър - Локомотив вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Несебър - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 30 Април 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 28 кръг, 29 кръг, 30 кръг
БФС публикува програмата за последните три кръга във Втора професионална лига за сезон 2018/2019. Програмата  е съобразена със задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05, 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол. XXVIII кръг 18.00 10.05 /петък/ ЦСКА 1948 - Локомотив ГО     11.05 /събота/ Литекс - Монтана 15.30 Диема спорт 2   Несебър - Локомотив Сф       Пирин Бл - Черноморец Балч       Струмска слава - Лудогорец ІІ       Кариана - Добруджа 1919       Ботев Гълъбово - Царско село       Арда Кж - Поморие     XXIX кръг 15.00 19.05 ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Мъже
Tags: видео, Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
LdeVMCvRr4Q [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
 Верни на традицията, предавахме за вас на живо Лудогорец 2 - Локомотив (вижте развитието по минуту кликвайки тук).  ВИДЕО: Лудогорец 2 - Локомотив 0:3 2 кръг ВПЛ 2018/2019 В първия си двубой от пролетния дял на сезон 2018/2019 Локомотив победи с 0:3 на втория отбор на Лудогорец (Разград). Железничарите надиграха младите си съперници, след като през първото полувреме поведоха с голове на Петков и Вачев. През втората част разградчани се опитаха да променят развоя на мача, но втория гол на Вачев предреши крайния победител. Със спечелните три точки от победата железничарите се изкачиха на осмо място във временното класиране. Останалите резултати и класирането след 18 кръг може да видите кликвайки тук.   ЛУДОГОРЕЦ 2 – ЛОКОМОТИВ 0:3 0:1 Марио Петков 26, 0:2 Цветомир Вачев 42, 0:3 Цветомир Вачев 75 ЛУДОГОРЕЦ 2 : 29 Наумов, 51 Будинов, 45 Климентов (78-Петров), 81 Митков, 82 Йорданов, 64 Янков, 87 П. М. Петров, 31 Вълчев, 58 Илиев (64-Кельовлуев), 72 Дост, ... [ +++ ]
Tags: Лудогорец 2, Разград, 18 кръг, ВПЛ, 2019
Развитието на резултата може да следите на живо кликвайки тук  източник за състава: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Март 2018 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, 18 кръг, ВПЛ, 2018
  или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Оборище (П) 1:0 [ +++ ]
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 8 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Черноморец (Балчик) - Локомотив 2:2 [ +++ ]