Tags: Видео, Горна Оряховица, пролет, Втора лига, ВПЛ
  [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Локомотив, Горна Оряховица, пролет, 2021, железничарско дерби, Втора лига
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Май 2019 / Двубои А отбор
Tags: 29 кръг, Горна Оряховица, Втора лига
В последната си домакинска среща от сезон 2018/2019 Локомотив победи съименниците си от Горна Оряховица с 4:1. Младите футболисти на Локомотив играха освободено и с бързи атаки, на които гостите трудно противодействаха.  За пореден път пролича, че когато Локомотив поведе през първата част в резултата играе значително по-добре в целия двубой и умело се възползва от откритите пространства. Тодор Чаворски откри резултата след като засече центриране на Вачев. Самият Вачев удвои с попадение в 57-ата минута. Само две минути по-късно резултатът стана класически, след като Александров беше точен. В 78-ата минута отново той направи 4:0 с много красив прострелен удар. Попов в 80-ата минута отбеляза почетно попадение за гостите фиксира и крайния резултат. След този успех столичани изпревариха горнооряховци и са на 6-то място в класирането виж тук. В последния кръг Локомотив ще играе на Националния стадион "Васил Левски" с ЦСКА 1948. [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Мъже
Tags: видео, Горна Оряховица, контрола, пролет, 2019
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Горна Оряховица, представяне, пролет, 2019
В последната си контролна среща преди започване на пролетния полусезон мъжкият отбор Локомотив победи съимениците ни от град Горна Оряховица. Двубоят започна с превъзходство за столичани, като преди почивката паднаха 4 гола във вратата на гостите. Резултата откри Александров в 17-та минута, а последвалите бързи атаки на играчите в червено-черно доведоха до два гола на Чаворски, един на Романов, а след почивката отбеляза и Стефанов. Стартов състав на Локомотив: на вратата Александър Любенов,  в защита Марио Петков, Мартин Василев, Евгени Зюмбулев, Христос Контохритос, полузащитници Краси Милошев, Джихат Кямил и Александър Алекандров, в предни позиции Влади Романов, Цветомир Вачев и Тодор Чаворски През второто полувреме в игра влязоха бековете Марио Благоев и Иван Калайджийски, Алекандър Горанов в центъра на защитата. В средата на терена се включиха Илиян Стефанов, Исмаел Тайдер и Валентин Николов. В предни позиции се включи Йордан Тодоров.  Първият двубой от пролетния ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 09 Ноември 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Горна Оряховица, Локомотив, ВПЛ, 14 кръг, 2018
 Утре, 10 ноември Локомотив гостува на съимениците ни от град Горна Оряховица.  Началният час на железничарското дерби от 14 кръг на Втора професионална лига е от 14:30. Двата отбора са разделени само от 2 точки разлика, което е предпоставка за двубой със сериозна битка.  Локомотив върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!! по текст и от https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Май 2018 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Николай Цветков, втора лига, Горна Оряховица, ВПЛ
[ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Май 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Горна Оряховица, табло, ВПЛ, 2018
    ВИДЕО: Локомотив - Локомотив (ГО) 3:0 27 кръг ВПЛ 2017/2018 В двубой от 27 кръг на Втора лига Локомотив победи с 3:0 горнооряховските ни съименници. Двубоят бе на високи обороти и пълно себераздаване и от двата отбора. Горанов откри резултата в 20-тата минута с гол с глава след центриране от ъглов удар. През втората част Цветков отбеляза с рядко срещан красив диагонален параболичен удар, а крайното 3:0 оформи Романов в самия край на мача. В класирането оставаме на трета позиция, като се запази разлика от 3 точки от първото място и Царско село и 4 точки пред четвъртите - Монтана. Вижте резултатите от целия кръг и класирането кликвайки тук. В битка за първото място, в почивния понеделник 07 май от 17:30 ч., излизаме срещу Царско село в едноименния комплекс на околовръстното шосе на София. Вярваме, че пак ще сме едно, защото Локомотив - това сме всички ние! ЛОКОМОТИВ – ЛОКОМОТИВ (ГО) 3:0 1:0 Александър Горанов 20, 2:0 Николай Цветков 58, 3:0 Владислав Романов ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 30 Април 2018 / Мъже
Tags: видео, Горна Оряховица, втора лига, 27 кръг, ВПЛ, 2018
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Април 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Локомотив, Горна Оряховица, ВПЛ, 2018
 ВИДЕО: Локомотив - Локомотив (ГО) 3:0 27 кръг ВПЛ 2017/2018 В понеделник от 17:30 часа, на стадион Локомотив посрещаме съименниците ни от Горна Оряховица. Гостите са обигран и корав отбор, а както се видя от гостуването има във Враца, във Втора лига, никой да бъде подценяван. В Локомотив сме пределно концентрирани, сега е време всички да скочим. Остават ни няколко мача до първата крайна гара от нашия път – Първа лига. Ако изиграем и тях заедно, ще успеем. Ботев (Враца), Монтана и Царско село победиха днес. Вижте резултатите до момента и класирането кликвайки тук.  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! Очаквайте и включването на новото табло.   ПРИЗИВА ВИЖТЕ ТУК: Всички заедно за Локомотив    източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Tags: на живо, Локомотив, Горна Оряховица, втора лига, ВПЛ, 12 кръг, 2017
Двубоят Локо ГО - Локомотив може да проверите за предаване на живо  около 15:30 часа линковете по-долу   линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, за първия линк изберете stream 1 след тов изчакайте да се появи бутона close ad и го натиснете за да започне картината, качеството  не е много добро. Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 17 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, ВПЛ, Локомотив, Горна Оряховица, Купа на България, осминафинал, Литекас, Ловеч, 2017
  Следващите 7 дни са белязани от две гостувания за Локомотив, феновете организират безплатно пътуване до Горна Оряховица. Първо в петък 20 октомври от 15:45 часа Локомотив ще гостува в двубой от 12-тия кръг на Втора професионална лигана гоорнооряховските железничари.  Тимът на домакините бе част от Първа професионална лига през изминалия сезон и ни очаква интересен двубой, в който всеки ще се хвърли за победа. Ултрас Обединение Железни Бригади и фенклубът на Локомотив организират безплатно пътуване за мача с влак за ученици и членове. За записване до четвъртък на телефон 0988981785! Второто гостуване е във вторник 24 октомври от 17:00 часа в 1/8 финална среща от турнира за Купата на България. Локомотив гостува на Литекс в Ловеч, като е амбициран да продължи с добрите си игри и в следващата фаза. Регламента на турнира определя да се играе само една среща и победителят (вкл. след продължения и дузпи) от нея ще продължи на 1/4 финал. Елате и подкрепете Локомотив ... [ +++ ]