Tags: ВПЛ, Нефтохимик, Лазур, Бургас, 2020/2021, есен
Следете резултата от двубоя кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: шедьовър, Бурас, Нефтохимик, Лазур, Диян Петков
Двата отбора се раздадоха при завръщане на домакините на Лазур и завършиха зрелищно 3:3.    ВИДЕО: Нефтохимик - Локомотив 3:3 16 кръг ВПЛ 2019/2020 Изключително неприятни сцени след края на мача когато феновете на домакините опитаха да влязат във физическа саморазправа с привърженици на Локомотив. Пострадали няма, както вероятно и отново няма да има агитка на Нефтохимик при гостуването им в София.  В зрелищен сблъсък на терена головете за бургазлии вкараха Николай Костов (42-дузпа) и Димитър Костадинов (47, 60). За "червено-черните" се разписаха Илиян Стефанов (50) и Светослав Диков (70-дузпа, 77). Локомотив започна мача с натиск, като до 30-тата минута владееше инициатива и пропусна да поведе. Постепенно домакините изравниха играта и 5 минути преди края на полувремето Педро Ферари спря с ръка удар към вратата на Локомотив Сф и реферът Петър Григоров без колебание посочи бялата точка. Николай Костов вкара дузпата и Нефтохимик поведе в резултата. Втората част ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Ноември 2019 / Новини А отбор
Tags: Нефтохимик, Лазур, ефбет
В неделя от 12:15 Локомотив гостува в Бургас тима на Нефтохимик. Домакините се завръщат на Лазур, след като бяха финансирани с над 300 000 лв. годишно от Ефбет. Тимът им е пределно мобилизиран да направи успешно преоткриване на стадиона пред много публика. Локомотив съшо ще има традиционната подкрепа на желязната агитка в Бургас. Железничарите ще пристигна със самучувствие след разгрома над тим от Първа лига Витоша - Локомотив 0:4. Очакванията са за здрав двубой от двата отбора. А нашите Локомотив да покаже освободена и силна игра като в контролите с тимовете от Първа лига. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]