Лудогорец

Добавен на Понеделник, 25 Март 2024 / Мъже
Tags: Видео, Лудогорец, Александър Любенов
Тежка загуба и скандална опасна неспортсменска контузия за Александър Любенов [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Септември 2023 / Мъже
Tags: видео, Лудогорец, Ангел Колев
  [ +++ ]
Добавен на Вторник, 19 Септември 2023 / Програма А отбор
Tags: програма, първа лига, Лудогорец
X кръг 22.09 /петък/ Ботев Вр - Берое 15.00 Диема спорт   ЦСКА 1948 - Черно море 17.30 Диема спорт   Ботев Пд - ЦСКА-София 20.00 Диема спорт 23.09 /събота/ Арда Кж - Хебър 1918 Пз 15.00 Диема спорт   Локомотив Пд - Славия 17.30 Диема спорт   Левски - Етър ВТ 20.00 Диема спорт 24.09 /неделя/ Пирин Бл - Крумовград 18.00 Диема спорт   Локомотив - Лудогорец 20.30 Диема спорт X кръг 26.09/вторник/ Берое - ЦСКА 1948 17.00 Диема спорт   Черно море - Ботев Пд 19.30 Диема спорт 27.09/сряда/ Хебър 1918 Пз -  ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2023 / Двубои А отбор
Tags: Лудогорец, съдии, БФС
Локомотив загуби с 1:0 от Лудогорец в Разград. Домакините доминираха в мача, но това и бе тактиката на Станислав Генчев. С мисъл за 1/2 финала в сряда той бе прекроил състава си за да запази от наказания основни футболисти. В края на първото полувреме Рапосо пресилено бе изгонен за втори жълт картон и Локомотив остана с човек (или 4) по-малко на терена. Лудогорец изстреля 13 точни удара към врата на Гайе, но най-чисто положение бе за столичните железничари. Рейд на Франса, започнал от центъра на терена го изведе очи в очи с вратаря на домакините, но удара бе спасен. Ударите на домакините бяха от малък ъгъл или в обхвата на вратаря, но при един корнер Тиаго отбеляза единствения гол в срещата. ВИДЕО: Лудогорец - Локомотив 1:0 [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2023 / Мъже
Tags: видео, Лудогорец, съдии, БФС, червен картон
  [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 20 Април 2023 / Новини А отбор
Tags: Лудогорец, Разград, билети
Билетите за мача от 27-мия кръг на Първа лига между Лудогорец и Локомотив, който ще се играе на 21 април (петък) от 18:45 ч. на стадион "Хювефарма Арена", вече са в продажба. Лудогорец призовава привържениците на Локомотив да се възползват от онлайн продажбата на билети за сектор Г от този линк https://tickets.ludogorets.com/bg/bileti/pfk-ludogorec-1945-fk-lokomotiv-1929-razgrad-hyuvefarma-arena-1350297/performance.html Онлайн билетите трябва да бъдат разпечатани на хартия. За този двубой, треньорът на железничарите Станислав Генчев няма да има възможност да използва Матеус Дуарте в предстоящия двубой с Лудогорец в петък. Причината е, че бразилецът си изкара петия жълт картон от началото на сезона и вчера Дисциплинарната комисия го наказа за една среща. 46-годишният наставник почти сигурно ще заложи на Кацаров на мястото на Матеус. Този пост не е чужд за 29-годишния футболист, тъй като по-рано през кампанията действаше на него. В момента Генчев разчита на схема на игра с трима ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 09 Ноември 2022 / Новини А отбор
Tags: железни, железничари, бойци, мисия невъзможна, Лудогорец, Левски, ЦСКА-София
Локомотив изигра пореден силен двубой срещу водещите тимове и продължава да се намира на едва 3 точки от Топ 6 след гостуването на лидера в класирането. "Червено-черните", които през миналата кампания попаднаха в последната четворка, която се бореше да не изпадне, бележат страхотен прогрес през този сезон под ръководството на Станислав Генчев, което се доказа и в срещите с евроучастниците. Тимът завършва есенния дял с много впечатляващ баланс в тях - 3 победи и 2 равенства в 5 двубоя. Те спънаха ЦСКА-София още във втория кръг у дома, когато армейците се измъкнаха от поражение в добавеното време след гол на Браян Морено от корнер. Две седмици по-късно обаче Ботев Пловдив нямаше същия късмет и отстъпи с 0:2 в столичния квартал "Надежда" след попадения на Димитър Митков и Илия Димитров. В 10-ия и 12-ия кръг отново на стадион "Локомотив" железничарите шокираха всички, като победиха последователно у дома Левски с 3:2 и Лудогорец с 1:0. Краси Милошев на два пъти и Димитров бяха точни срещу ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Октомври 2022 / Мъже
Tags: Видео, Локомотив, Лудогорец
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Октомври 2022 / Двубои А отбор
Tags: железни, Локомотив, Лудогорец
Това е Железен Отбор! След победата над носителя на Купата на България "Левски", Локомотив победи и действащия шампион "Лудогорец". Това е първо поражение от началото на сезона в Първа Лига за разградчани. В голяма част от мача Локомотив бе с човек повече на терена след като в 14-тата минута Сисиньо удари с глава Рапосо и заслужено бе изгонен. Класата на гостите си личеше, но Любенов и отборът се представиха отлично в дефанзивен план запазвайки вратата суха в няколко решителни ситуации. Гола за победата на Локомотив отбеляза Франса, след бърза контраатака и пас на Илия Димитров. В 87-та минута Вутов действа твърде настъпателно в една ситуация и фаулира грубо футболист на Лудогорец. Съдията вдигна директен червен картон и в последните 9 минути от мача двата отбора бяха с 10 футболисти. Железните момчета отново се бориха до последната минута и заслужено ликуваха. ВИДЕО: За Железните фенове няма прегради Видео: Локомотив - Лудогорец 1:0 Локомотив  - Лудогорец 1:0 1:0 Карлос ... [ +++ ]
Tags: дерби, Лудогорец, наказание, БФС, фенове
Локомотив приема шампиона Лудогорец в среща от 12-ия кръг на Първа Лига. Двубоят на стадион „Локомотив“ в  започва в 13:45 ч. На този ден преди години напуснаха този свят Начко Михайлов и Радо, вечна памет! [ +++ ]
Добавен на Събота, 01 Октомври 2022 / Новини А отбор
Tags: виртуални, билети, Лудогорец
След невероятните последни два мача на Локомотив, срещу Левски у дома [3-2] и срещу Пирин в Благоевград [0-1], в следващият кръг посрещаме шампиона Лудогорец на стадион „Локомотив“.    За огромно съжаление, срещата ще се играе пред празни трибуни, след като Дисциплинарната комисия наказа Локомотив с един мач без публика, заради повторно нарушение на чл. 37, ал.1, т. 4, б. Б, предложение 1 за хвърлени предмети с последствие.   Въпреки това, нашите верни фенове ще имат възможност отново да докажат своята безрезервна подкрепа, закупувайки виртуален билет за двубоя.   Цената на билетите е 10 лева, като чрез тяхното закупуване помагате за развитието на клуба, както финансово, така и морално. Билетите могат да бъдат закупени в цялата мрежа на Eventim, както и онлайн кликвайки ТУК.   Железни сте! САМО ЛОКО! [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Май 2021 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Лудогорец 2, Разград, завръщане, Първа лига
Your browser does not support the video tag. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Май 2021 / Двубои А отбор
Tags: завръщане, Разград, Лудогорец 2, Втора лига, Ефбет лига, Първа лига, 2021, Светослав Диков. голмайстор
Светослав Диков спечели приза за голмайстор на шампионата. В последния си мач от първенството осигурилия си място в елита тим на Локомотив победи силно играещият втори отбор на Шампионите на България за сезон 2020/2021 с 1:4 . Вижте крайното класиране във Втора професионална лига кликвайки тук или тук. Двубоят на стадион "Гнездо на орли" започна с гол за Лудогорец II. Още в 3-та минута Илкер Будинов реализира за 1:0. В 43-та минута "железничарите" изравниха чрез Владимир Семерджиев. Почивката дойде при този резултат. През втората част Локомотив отбеляза още три попадения във вратата на Владимир Русанов. На два пъти точен бе Владимир Семерджиев, съответно в 67-та и 74-та минута. Крайният резултат оформи Светослав Диков в 83-та минута. Вижте статистика от мача кликвайки тук, резултатите от всички мачове може да видите тук и тук. Лудогорец II: Владимир Русанов, Димитър Илиев, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Мартин Русков, Велислав Минков, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 17 Февруари 2020 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Лудогорец 2, 19 кръг, ВПЛ, 2019/2020, 2020
0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Лудогорец, Гнездо на орли, 2020, Разград
Локомотив загуби нелепо в Разград. Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (вижте тук). "Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат с два гола паднали от центрирания след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута. Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов. Стефанов удари греда през първата част за Локомотив. Загубата в Разград отдалечи Локомотив на 6 точки от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна пък Хебър се изравни по точки с "червено-черните". 0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
  Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 14:00 часа. Match Preview: Лудогорец II - Локомотив За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Февруари 2020 / Новини А отбор
Tags: Локомотив София, Лудогорец, Втора лига, Бараж, Разград, Том, Наско Милев, Денислав Станчев, Димитър Георгиев, Цветомир Вачев, Илиян Стефанов
Тази седмица "лудницата" започва. Подновяваме първенството във Втора лига, а Локомотив гостува в Разград на дубъла на Лудогорец, където ще търси първа победа от три мача насам в първенството. А също така и победа в дебюта на Ради Здравков.  Отборът проведе не лоша зимна подготовка и по думите на старши треньора е готов да се пребори за третото място. Ръководството на клуба за добро или лошо, запазва мълчание и избягва публични изявления, като за цялата подготовка само Бойчо Величков даде кратко интервю, след контролата в Своге. Двама футболисти бяха освободени (Димитър Георгиев и Цветомир Вачев) и други двама  привлечени на същите позиции, или с две думи отборът си е почти същият от есента. Само че, ако можем да съдим по контролите се oпитва да играе футбол. Дано добрата игра от подготовката се пренесе и в официалните мачове, понеже помним как есента "разбивахме" "елитните" ни отбори с по четири гола разлика и няколко дни по късно не успяхме да вкараме гол на опашкар ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Януари 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора Лига, Програма, Локомотив София, Пирин, Спартак, Ботев, Лудогорец
Както вече стана традиция, БФС отново пусна програмата само за няколко кръга от предстоящия пролетен полусезон. Този път от Футболния съюз отпуснаха информация за цели четири кръга. В първия пролетен кръг, който се пада 19-и за сезона (18-и мач за Локомотив) гостуваме в Разград. Мачът най-вероятно ще се играе на главния терен на базата на Лудогорец - "Гнездо на Орли". В следващите два мача приемаме като домакини отборите на Ботев Гълъбово и Пирин Благоевград съответно на 22-и и 29-и февруари. Както стана известно, след решението на БФС да отхвърли жалбата от страна на ръководството, следващите 5 домакински мача Локомотив ще играе пред празни трибуни. Lokosf.info ще направи всички възможно мачовете да се предават с коментар на живо в сайта ни. Последният мач, който БФС бяха така благосклонни да издадат кога и къде ще се играе е този със Спартак Плевен. Той ще бъде в началото на месец Март в Ловеч, ако разбира се домакините все още са участници в първенството. Добре известно ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 10 Декември 2019 / Локомотивци
Tags: Илиян Енев, мафия, БФС, нова телевизия, диема, коментатор, Кирил Домусчиев, Лудогорец
Един от гласовете на българския футбол още от времето, когато родният шампионат беше излъчван по "ТВ 7" - Илиян Енев, е бил свален от ефир по настояване на клубното ръководство на Лудогорец, съобщава Actualno.com. През изминалия уикенд той е трябвало да коментира срещата ЦСКА - Лудогорец на стадион "Българска армия", но е бил информиран, че това няма да се случи.  Поводът за това решение на Лудогорец, чийто собственик Кирил Домусчиев е собственик и на Нова Броудкастинг груп, е коментарът на популярния глас в телевизията по време на двубоя на "орлите" срещу Локомотив Плодвив, и по-точно моментът, в който главният рефер в срещата подмина ситуация, при която можеше да отсъди дузпа в полза на "смърфовете". В 68' Йосип Томашевич нахлу в наказателното поле на Лудогорец и беше препънат от защитника на домакините Сисиньо в пеналтерията, без играчът на Лудогорец да е докоснал топката.  "В наказателното поле се развиват действията. Да видим дали Сисиньо изби топката? Не можа да играе ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Юли 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Лудогорец II, 2 кръг, 2019-2020, есен
Верни на традицията, предавахме с текст на живо победата на железничарите. Отборът на Локомотив записа първа победа през този сезон във Втора лига. "Железничарите" надвиха с 2:0 Лудогорец II в първото си домакинство за този сезон на стадион Локомотив. Двете попадения паднаха след почивката, а техни автори бяха Домич (56) и Димитър Георгиев (78), които се разписаха с глава. Вторият пропусна дузпа (отсъдена за бутане срещу него) в 17-ата минута след като би слабо по земя. Локомотив започна двубоя с устрем, но след дузпата последваха слаби минути. В кара на полувремето железничарите отново натиснаха, като това продължи и през втората част. Натиска бе дотолкова сериозен, че Локомотив изпълни 8 корнера за 20 минути. Именно при 5-тия от тях Локомотив поведе. 20 минути по-късно Георгиев отклони топката след фаул и се реваншира за пропуска си. Следващия двубой на Локомотив е в събота 3 август от 18:00 часа срещу Ботев (Гълъбово), но се очаква срещата да се играе на Трейс Арена в град Стара ... [ +++ ]