Tags: Видео, СРГ, Спартак, Подгомер, фенове
Tags: Видео, СРГ, Спартак, Подгомер, екшън, съдия, фенове
zxXJcpVQaIo [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Април 2016 / Двубои А отбор
Tags: СРГ, Спартак, Подгомер
 Вижте развитието на мача по минути тук Видео: Локомотив - Спартак Подгомер 8:0 16 кръг СРГ Радостта на феновете и играчите на Локомотив (Сф) след победата над Спартак (Подгумер) Екшън в Надежда на Локомотив - Спартак Подгомер   [ +++ ]
Tags: Снимки, Спартак, Подгомер
Локо Сф остана на косъм от неприятна за себе си изненада, но все пак победи мъчно Спартак в село Подгумер с 3:2. Домакините откриха резултата още в 6-ата минута чрез Веселин Шекеров и подсказаха, че ще бъдат костелив орех за локомотивци в мача от петия кръг на СРГ-север. Локомотив изравни бързо чрез Йордан Ризов в 9-ата, но така и не успя да върже своята игра и полувремето дойде при 1:1. Веднага след почивката Локомотив нанесе решителен двоен удар, с което поведе с 3:1. Точен в 49-ата минута бе Калоян Ангелов, а само 60 секунди по-късно Калоян Бонев изскочи сам срещу вратаря и вкара третия гол за своите. Спартак обаче не се отказа и се наложи вратарят на „железничарите“ Асенов на два пъти да отбива силни далечни удари на подгумерци. Домакините имаха претенции и за дузпа за предполагаема игра с ръка на Савич в пеналта. Съдията не отсъди нищо, както бе и при подобно желание на гостите през първата част. В 83-ата минута Венцислав Кръстев се измъкна от защитата и намали ... [ +++ ]