гостуване

Добавен на Неделя, 03 Март 2024 / Новини А отбор
Tags: пролет, 2024, гостуване
ФК Локомотив започна с две победи при гостуванията си срещу Хебър и Етър и домакинска загуба от Крумовград пролетния полусезон, а феновете на отбора отдадоха почит на 3-ма доайени Локомотивци напуснали този свят. ВИДЕО: Етър - Локомотив 1:2 ВИДЕО: Локомотив - Крумовград 0:2 ВИДЕО: Хебър - Локомотив 0:1 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Март 2023 / Двубои А отбор
Tags: Варна, гостуване, победа
Локомотив победи с 1:2 Спартак при гостуването във Варна. Победата бе важна с оглед разгромната загуба от ЦСКА 1948 в предишния кръг. Железничарите бяха пределно мотивирани да изтрият срама и се представиха на ниво. Победата бе много важна и за домакините и те я преследваха, но Локомотив игра умно и прибра 3-те точки за София. След бърза контра, Вутов отбеляза за 0:1 в 4-тата минута, но 4 минути по-късно за изстрел от границата на наказателното и рикошет в ръка на защитник Спартак получи дузпа и изравни. В началото на втората част Ненов посрещна избита от корнер топка и отбеляза победния гол за Локомотив. [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 16 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: Добрич, Добруджа, екскурзия, гостуване, втора лига, фенове
На 15 март 2003-a година (Тодоровден) бе последното гостуване на Локомотив София в Добрич. Гостуване, за което тогава се стягахме цяла зима и накрая отидохме 6 човека със 17 знамена. На Централна гара се събрахме едва четирима и в последния момент, буквално минута преди да тръгне влака, дойде и петият човек, а в Добрич, на място, дойде и едно момче от региона. Помня, че си изкарахме страхотно, въпреки че в Добрич по това време на сезона беше много студено - футболен град, хората ни спираха по улиците и искаха да разговарят с нас - първите локомотивци, които виждали в града си. После вечерта историите в механа Герана, където местни девойки ни заявиха, че много обичали софиянци и не ни пускаха да си ходим. Бяхме в лош период по време на Гиговата ера. Слаб Локомотив, първите недоволства срещу лицето Гигов. Хората в Добрич се чудеха как така за толкова слаб отбор сме отделили средства и време да дойдем да го подкрепяме посред зима. Локомотив тогава беше 12-и, а Добруджа 13-и от 14 ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Май 2018 / Фенове
Tags: фенове, видео, дим, Гълъбово, гостуване
  [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 05 Март 2018 / Двубои А отбор
Tags: съдии, ГЕРБ, Монтана, гостуване, изгонени, разгром
Локомотив бе разгромен с 4:0 при гостуването си на Монтана. Над 100 железничари направиха домакинска атмосфера в снега на стадион Огоста, но футболистите ги разочароваха. През първата част, червено-черните играха слабо и безидейно, а колективна грешка на защитата и вратаря позволиха на Монтана да открие резултата.  През втората част Локомотив подобри играта си, владееше повече топката и достигна до две положения, като при едното Здравко Димитров се подхлъзна преди да стреля, а при най-чистото няколко футболисти на Локомотив си подаваха топката в малкото налазателно поле, без така и да отправят удар към вратата на Монтана. След това основно действащо лице стана главния съдия, депутата от ГЕРБ Апостолов, който изгони Виячки и Бранеков. За първото изгонване Виячки трябва да понесе отговорност за безумните си действия, но второто бе скандално, тъй като футболист на Монтана спря с брутален фаул бърза атака на Локомотив, а съдията я подмина. Въпреки, че бе с 9 души на терена, Додич ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Март 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Монтана, гостуване, пътуване, втора лига
Ще следим рвзултата от двубоя на живо,с а сайта ще се обновява автоматично на всеки 90секунди. Честит национален празник! В понеделник 05 март Локомотив гостува в град Монтана на местния отбор. Двубоят е от 12:30 часа и бе преместен от петък за последния почивен ден от празничничните почивни дни по случай 3 март. Локомотив и Монтана имат сериозни амбиции за класиране в Първа лига и това предвещава сериозен сблъсък в северозападния град. Фенклубът на Локомотив организира пътуване, а повече информация за условията може да намерите в статията по-долу. БФС одобри четири нови промени в програмата на Втора лига за 18 кръг и 19 кръг които може да видите като кликнете върху цифрите на кръговете.  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!  източник: https://lokomotivsofia.bg/ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Ноември 2017 / Локомотивци
Tags: гостуване, Враца, дерби, втора лига, 17 кръг, 2017, ВПЛ
По стечение на обстоятелствата, последният мач за 2017-та година се оказва гостуване на Ботев Враца - пряк конкурент за "А" група и с решаващо значение на кое място ще зимува Локомотив София. ULTRAS LOKO SOFIA oрганизира автобусно пътуване за мача: НЕКА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ, КАКТО МОЖЕМ И ПОДКРЕПИМ ОТБОРА НА МАКС!!! Дата: 02 Декември 2017 г. (събота) Час: 09:30 на ст. "Локомотив" (мачът е с начален час 13:00 ч.) ЦЕНА: 5 лв. Записване във фейсбук групата или попитайте на телефон: 0886 446 786 ЕДНА ИДЕЯ, ЕДНО ИМЕ! САМО ЛОКО, САМО НИЕ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 29 Март 2017 / Двубои А отбор
Tags: пътуване, гостуване, Етър, Велико Търново, 2017
На 1 април от 17 часа на стадион Ивайло във Велико Търново предстои голям футболен празник. Срещат се водача в класирането на Б група Етър и лидера на пролетния сезон Локомотив София. По всичко личи, че интереса към мача е много голям и ще постави 2 рекорда за сезона, а именно за най-посетен мач и най-голяма гостуваща публика. Стани част от големия празник като подкрепиш Локомотив заедно с нас от сектора за гости. Записванията за пътуването продължават на 0988981785 на 0886446786. Локомотив има нужда от подкрепата на всеки свой фен! Легендата продължава! ЕДНА ИДЕЯ! ЕДНО ИМЕ! САМО ЛОКО! САМО НИЕ! [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Март 2017 / Локомотивци
Фенклубът на Локомотив организира пътуване за дербито във Велико Търново. Един срещу друг се изправят лидерът на пролетния полусезон Локомотив срещу лидера във временното класиране Етър. Цена на пътуването 15 лева / 5 лв. за лица под 18 години. Местата са ограничени и бързо се изчерпват. Свържете се, ако искате да пътувате с организирания транспорт!!! [ +++ ]
Добавен на Вторник, 27 Септември 2016 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, Литекс, гостуване, 2016
Отборът на Литекс... 2? 3? Който е бившият Ботев (Луковит), префасониран в школата на Литекс. Както и да е, от БФС забъркаха такава манджа тази година, че е малко трудно човек да се ориентира кой отбор кой е, къде играе и защо. Важното в случая е, че победителите в двойките ще се определят в един мач, а при равенство в редовното време ще се стигне до продължения и дузпи. Мачовете ще бъдат разпределени в дните 25, 26 и 27 октомври. В първия кръг, в който се включиха отбори от Първа лига, доста от тях отпаднаха и така до топ 16 попаднаха 10 отбора от елита, 5 от Втора лига и един от Трета. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Август 2016 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, спартак, плевен, загуба, ВПЛ
Спартак (Плевен) се наложи трудно с 2:0 над десет от Локомотив в Плевен. Александър Горанов получи втори жълт и червен картон в края на първото полувреме заради спорна игра с ръка в наказателното поле, а Иво Иванов изпусна дузпата. Плевенчани обаче се добраха до победата с два гола в края на мача, след груби грешки в ахилесовата пета на отбора още от миналта година - кадифената ни защита.   Стартови състави: Спартак (Плевен): Димитър Пантев, Мартин Митов, Стенислав Георгиев, Цветелин Радев, Тихомир Тодоров, Кристиян Иванов, Иво Иванов, Владимир Каптиев, Григор Допалчиев, Кирил Вълов, Стефан Христов Локомотив (София): Емил Петров, Мартин Димитров, Емил Виячки, Александър Горанов, Васил Вакадинов, Богомил Христов, Йордан Ризов, Даниел Пеев, Владислав Мисяк, Калоян Ангелов, Димитър Георгиев ВИДЕО: Спартак - Локомотив 2:0 3 кръг ВПЛ 2016/2017 Видео: Ангел Колев - Съдията отново предреши мача Видео: Мартин Димитров - Всеки знае какво е Локомотив [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Август 2016 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, организирана екскурзия, екскурзия, Спартак Плевен
В стремежа си да осигури постоянна и качествена подкрепа на отбора, особено в ключовите гостувания, агитката в сътрудничество с "Клуба на привържениците на Локомотив", организират пътуване за мача със Спартак (Плевен). Подробностите са както следва: Дата: 22.08.2016 (понеделник); Час: среща в 13:00 ч., тръгване от ст. "Локомотив" в 14:00 ч.; Цени: 5 лв. за ученици, студенти и пенсионери, както и за всички членове на Фенклуба с платен членски внос; За всички останали: 7 лв. Записване: тази събота на мача с Оборище. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 08 Май 2016 / Двубои А отбор
Tags: Банкя, 21 кръг, СРГ, 2015/2016, гостуване, стадион Локомотив
Локомотив победи с 1:10 отбора на Банкя. Двубоят се игра на стадион Локомотив, като домакини бяха Банкя. През първото полувреме Локомотив отбеляза 6 безответни гола. Първи отбеляза Николай Велков след грешка в отбраната на домакините. Втория гол бе дело на Бонев, който отбеляза и втори за 0:5. Последва гол и на капитана Калоян Анголев. Георг Василев, вкара за 0:4, като добави още един гол и през второто полувреме. За 0:6 на преди почивката се разписа Костадин Велков. Второто полувреме Локомотив намали оборотите, а Банкя отбелязаха почетния си гол в 87-та минута чрез Стамен Тодоров. За Локомотив се разписаха още Росен Йорданов, Борис Мидилев, а Ангелов отбеляза втори гол. Интересен факт от мача: Банкя завършиха срещата с човек по-малко, тъй като имаха повече играчи с разтежения отколкото смени на резервната скамейка. Вижте развитието на мача по минути тук Класирането тук ВИДЕО: Банкя - Локомотив 1:10 21 кръг СРГ 2015/2016 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Септември 2015 / Двубои А отбор
Tags: стадиони, гостуване, А окръжна, Бенковски, Иваняне, Подгумер, Войняговци, Царско село, Ботунец, Чепинци, Негован, Требич
  Благодарение на труда на Член на нашия Екип ви представяме стадионите на отборите от Северна АОФГ.В снимките по-долу може да разгледате терени, на които ще играем през следващия сезон. Но да не изпадаме в голословия, ами да караме подред:     1. Спортен комплекс "Царско село", капацитет 356 седящи места - ФК "София спорт" stadioni_A_obl/Tsarsko_selo 2. Стадион "Ботунец", капацитет 3 500 седящи места - ФК "Кремиковци" stadioni_A_obl/Botunets 3. Игрище "село Чепинци", капацитет 0 седящи места - ФК "Левски" (Чепинци) stadioni_A_obl/Chepinci 4. Игрище "село Негован", капацитет 0 седящи места - ФК "Сокол" (Негован) stadioni_A_obl/Negovan 5. Стадион "Георги Бенковски", квартал "Бенковски", капацитет около 150 седящи места на паркови пейки. Има и ложа с кафе-бар . Играе ФК "Сокол" (Бенковски) stadioni_A_obl/Benkovski 6. Спортен комплекс "Гунди 2008", село Войнеговци, капацитет 0 седящи места - ФК "Въстаник" (Войнеговци) stadioni_A_obl/Voinegovci ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Декември 2014 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, екскурзия, пловдив, заплати, Елтон, Камбуров, защита
Гостуваме в Пловдив на т. нар. ни съименник със странна история, "предхождаща" нашата според кюстендилското летоброене, но да не се отплесваме. Предвид последните събитя в "А" група с арестите на футболисти за черно тото (повечето от които бивши и настоящи на същия този "Локомотив" от Пловдив), би трябвало да очакваме лесен мач. Но дали? Сблъсъците ни с "пловдивчани" винаги са били напрегнати и двуостри, така че надали можем да очакваме лесен двубой, особено в Пловдив - публиката им със сигурност ще е нахъсана, а не се съмнявам - и играчите, макар и предполагаемата липса на лидера им Мартин Камбуров, който не се знае дали ще е излязъл от ареста дотогава... за да влезе на терена в екипа с черно-бялото райе (каква ирония).   При нас, от друга страна, новините са, че проблемите (разбирайте заплатите) са изчистени. Или поне по-голямата част от тях.   Възможно е Елтон да пропусне сблъсъка, след като според някои медии той бил избягал от "П"ФК Локомотив, а според Кичо Добрев ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 29 Октомври 2014 / Двубои А отбор
Tags: купа, гълъбово, гостуване, резултат, състави
Под обилен дъжд Локомотив прекърши като гост Ботев (Гълъбово) още в първия 1/8 финален мач за Купата на България: - Локомотив откри резултата в 11-ата минута с гол с глава на Марко Ранджелович, след центриране от фаул на Даниел Генов - 0:1; - травма още в 15-ата минути принуди Димитър Васев да замени Преслав Йорданов с Ламжед Шехуди, който нещастно изравни резултата с автогол в 29-ата минута - 1:1; - в повторение на ситуацията при първия гол, Локомотив отново поведе в резултата в 33-ата минута, само дето този път Марко Ранджелович отбеляза с крак за 1:2; - само 6 минути по-късно Том реализира трети гол за Локомотив, при бърза контраатака след извеждащо подаване на Влади Романов - 1:3; - Шехуди се "извини" за автогола си след поредна контра в 48-ата минута - 1:4, а в 50-ата Том удари гредата на вратата на гълъбовци; - Ливраменто заменя Том, две смени и за домакините; - с по греда преди края на мача се отчетоха още Васев и Манолов.  КРАЕН РЕЗУЛТАТ: Ботев (Гълъбово) ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 23 Октомври 2014 / Двубои А отбор
Tags: гостуване, литекс, ловеч, съдия
Гостуваме на Литекс в пореден важен мач за влизането ни в първата шестица. Статистиката ни в Ловеч е доста неприятна - две равенства и само една победа, извоювана в сезон, който не би трябвало да искаме да си спомняме. Друго интересно нещо от тази статистика е това, че мачовете ни с Литекс рядко завършват с равенство - от 39 срещи това се е случвало само три пъти.   Уви, Димитър Васев получи лоши новини преди срещата, тъй като твърдо аут ще бъде централният защитник Траян Траянов, а след мача с Ботев контузия получи и Даниел Гаджев, но след като пропусна две тренировки, сега той е възстановен и ще пътува за Ловеч. Най-лошата новина обаче е, че един от моторите на отбора, Ламджед Шехуди, е пропуснал последната тренировка на (може би по семейни причини) и към момента не се знае дали ще е на разположение на треньора.   Главен съдия на мача ще бъде Станислав Ставров с помощници Антон Терзиев и Даниел Ников, а за четвърти съдия е назначен Георги Славов.     ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Март 2014 / А отбор
Tags: екскурзия, Пловдив, пътуване, гостуване, Ботев, А група
Агитката на Локомотив и сдружение "Железничари" организират екскурзия за мача с Ботев ПД на 08. 03. 2014 г. в 13.30 ч.   Условия за екскурзията: - привърженици до 18 г. - цена 5 лв. - привърженици над 18 г. - цена 10 лв. В тези цени не е включен билета за мача, който ще бъде 6, 8 или 10 лв! Тръгване: 08. 03. 2014 г. от стадион "Локомотив", в 10:00 ч Двата пункта за срещи са: 1. Стадион ,,Локомотив" (кафето на Бойко) - 09:30 ч. 2. Метростанция "Цариградско шосе" (спирката в посока към Пловдив) - часът ще се нагоди в зависимост от това кога точно ще се тръгне от началната спирка. Апелираме към всички желаещи да се запишат или да дадат заявка до четвъртък, за да можем да подсигурим транспорта. Който може да дойде в последния момент няма да бъде върнат, но е хубаво да се знае приблизителната бройка на пътуващите. Транспортът (коли, бус, автобус) ще зависи от броя на пътуващите. Молим под статията, в коментарите, да напишат и хора, които ще имат ... [ +++ ]