Статии

Дори и в контроли съдийските безобразия продължават

away marica

Верни на традицията предавахме с преки включвания контролата на Локомотив в Драгалевци. Въпреки липсата на 4 (Яначков, Виячки, Димитров и Ташев) от досегашните титуляри през първото полувреме железничарите изнесоха една от най-добрите си продукции през този полусезон. Резултата на полувремето (3:1) въобще не олицетворяваше продукцията, която изнесоха двата отбора. През по-голямата част Локомотив бе по-активния и креативен отбор, но за пореден път съдийската тройка обслужваше един от отборите и то в контрола!!! Септемврийци действаха грубо и в резултат на действията им 2-ма железничари напуснаха принудително терена, като нарушение срещу Стефанов дори не бе отсъдено въпреки, че бе в наказателното поле. Помощниците на главния съдия действаха в тон с него и вдигнаха куп измислени засади, а върха бе през второто полувреме когато един от тях отмени гол на Локомотив по неясно какви причини. Грубите действия на Септември бяха подминавани и не се отсъждаха фалове и картони, като това дотолко изнерви публика, че започнаха скандирания отборът да напусне терена. Така навръх 2 септември загубихме в една контрола, резултата на която е 3-ма контузени локомотивци, 5 получени гола и 3 отбелязани (два от дузи и един отменен) и цяло полувреме игра за няколко голобради юноши на Локомотив.