Локомотив победи Ботев Враца с 2:0

home botev vr

Верни на традицията, предавахме на живо победата на Локомотив над Ботев Враца с 2:0.

Силното първо полувреме на железничарите доведе до два гола след мълниеносни атаки - Васев откри резултата за Локомотив, показвайки на треньора  на Ботев Враца, че е сгрешил с отношението си към него, а втория гол отбеляза Димитър Георгиев след пас на Даниел Пеев.

Гостите се опитаха да се върнат в мача, но Локомотив не им даде шанс, като пропуски на железничарите през втората част запазиха резултата. Загубата бе първа за Ботев в последните 4 кръга, а с победата Локомотив с изкачи на шеста позиция във временното класиране.

Двете агитки създадоха хубава атмосфера на стадиона, включително със "стерео" скандирания "Българи юнаци!"

Следващият ни двубой ще е на 14-и април, петък, от 17:00 часа в град Гълъбово.