Локомотив отпадна в турнира за Купата на България

guest litex

Локомотив загуби с 1:0 гостуването на Литекс в Ловеч и отпадна на 1/8 финален етап в турнира за Купата на България. Единственият гол на мача падна след като съдията Баяйцалиев отсъди изключително спорен фаул в 87-та минута пред наказателното поле на Локомотив. От подаръка се възползва опитния Ивайло Раденцов, който се превърна в герой за тима си, реализирайки в 90-ата минута. Играчът на Литекс не остави шанс на дебютиралия за "железничарите" Андрея Ефремов с прецизно изпълнение от фаул. Ключова за Локомотив се оказа липсата на Том, Иво Иванов, Мартин Станкев и Николай Цветков в този мач.

Поради контузии и заплаха от картони, титулярите пропуснаха този мач, а заместниците им не успяха да пречупят домакините. Верни на традицията предавахме на живо с коментар двубоя от Ловеч, като пълните записи може да чуете по-долу.

В събота предстои дерби на върха и двубоя на сезона за Локомотив, след като посрещаме вторите в класирането на втора лига - Царско село на стадиона в район Надежда.