Печат

02.07.2013 г. Контрола Локомотив - Ягодина (Сърбия) 0:1 - ст. Локомотив 18:00 ч.

вкл. .

локо

Днес от 18:00 часа Локомотив ще домакинства в поредния си двубой от лятната подготовка. Среща ще се играе на стадион Локомотив в столицата. Съперник е сръбския ФК Ягодина, носител на Купата на своята страна. Ягодина ще е един от представителите на Сърбия в Лига Европа, като жребия им отреди за съперник руския Рубин Казан. Камери на стадиона няма да бъдат допускани.

Lokomotiv Iagodina 201307

Локомотив загуби с 0:1 след гол с глава на Стоянови в 15-тата минута. Срещата бе с много малко положения за гол пред двете врати, а играчите на сръбския отбор влизаха изключително грубо в единоборствата. В резултат на това двама футболисти бяха контузени, като Джиби претърпя и операция.

Краен резултат 0:1 ст. Локомотив, гр. София

15' 0:1 Стоянович

източник на видеото: сайт на ФК Ягодина