Купи за празник в Надежда и подкрепа за Търо (+СНИМКИ)

vitosha loko 1 4 04

В хубав празник се превърна финалния бараж за определяне на шампион на Софийската регионална група. Срещата премина под връчването на куп награди и с показване на подкрепа към големия Локомотивец - Търо. Търо се възстановява след втора операция, първата го застигна още преди началото на сезона, но това не му попречи да подкрепя любимия отбор от трибуните дори на много от гостуванията в селата около София.

Локомотив стартира ударно в мача. Подкрепяни от около 2000 души от трибуните (любопитно е дали това е рекордна посещаемост с среща от СРГ?) футболистите в червено-черно се развихриха. Още в 4-тата минута Калоян Бонев отбеляза за 0:1. Последва канонада от удари, вкл. и две греди, но втория гол падна чак в 43-тата минута отбелязан от Калоян Караджинов. В началото на второто полувреме Бонев отбеляза отново за 0:3. След класиката Локомотив сериозно намали оборотите и второто полувреме бе много вяло. Единствено головете на Ризов за Локомотив и на Пасхалис за Витоша 2 показаха живина.

На полувремето бе връчена Купата и златните медали на юношите младша възраст „Б” отбор, родени 2000 г. с треньор Радослав Георгиев, спечелили І-во място в градското първенство. Актавис отново показаха сериозната си подкрепа към ДЮШ и допълнително наградиха момчетата.

Калоян Ангелов бе награден за футболист на полусезон пролет 2016 г.

След края на двубоя бяха връчени и Купата за градски първенец и златните медали на мъжкия отбор на Локомотив