Жените втори след първия кръг на шампионата

Жените втори след първия кръг на шампионата

Отборът на Ботев 2000 поведе във временното класиране след мачовете от първия кръг на...

Мауро Бертони от академията на Милан е в школата на Локомотив през тази седмица

Мауро Бертони от академията на Милан е в школата на Локомотив през тази седмица

Продължава сътрудничеството между Локомотив и  Милан. Тази седмица в школата  ще...

Добро представяне за децата на Локомотив на

Добро представяне за децата на Локомотив на "Пирин Къп"

   Децата на Локомотив записаха добро представяне на традиционния футболен турнир...

Пътуване до Монтана

Пътуване до Монтана

  Фенклубът на Локомотив организира пътуване с автобус до Монтана за втория пролетен кръг...

 Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

  Капитанът на Локомотив Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона заради...

Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

Мачовете в двете квалификационни групи от новото държавно първенство по водна топка за мъже на...

Момичетата победиха Левски, девойките загубиха от Ахил

Момичетата победиха Левски, девойките загубиха от Ахил

Момичетата от ВК Локомотив изиграха впечатляващ мач срещу ВК Левски. Срещата продължи около 2...

  •  Жените втори след първия кръг на шампионата

    Жените втори след първия кръг на шампионата

  • Мауро Бертони от академията на Милан е в школата на Локомотив през тази седмица

    Мауро Бертони от академията на Милан е в школата на Локомотив през тази седмица

  • Добро представяне за децата на Локомотив на

    Добро представяне за децата на Локомотив на "Пирин Къп"

  • Пътуване до Монтана

    Пътуване до Монтана

  •  Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

    Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

  • Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

    Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

  • Момичетата победиха Левски, девойките загубиха от Ахил

    Момичетата победиха Левски, девойките загубиха от Ахил

Печат

Програма Втора Лига 12-15 кръг и 1/8 финали Купа на България

вкл. .

Купа България 1/8 финал

24.10 /вторник/

Царско село

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Локомотив Сф

17.00

 
 

Дунав Рс

-

Струмска слава

18.00

 
 

ЦСКА-София

-

Ботев Враца

18.00

Диема спорт

25.10 /сряда/

Монтана

-

Левски Сф  

15.00

Диема спорт

 

Славия Сф

-

Локомотив Пд

17.30

 

26.10/четвъртък/

Етър ВТ

-

Септември Сф

18.00

 
 

Лудогорец

-

Берое

19.00

Диема спорт

 

XII кръг

20.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

15.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Несебър

16.00

 
 

Литекс

-

Нефтохимик Бс 1962

16.00

 
 

Царско село

-

Марица Пд

16.00

 
 

Созопол

-

Монтана

17.00

 

21.10/събота/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Вр

16.00

 

22.10 /неделя/

Поморие

-

Черноморец Балч

16.00

 
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан.

16.00

 

 

Втора лига

XIII кръг 16.00

28.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Царско село

14.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Струмска слава

16.00

 
 

Монтана

-

Ботев Гълъбово

16.00

 
 

Марица Пд

-

Созопол

16.00

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Локомотив ГО

16.00

 
 

Черноморец Балч

-

Литекс

16.00

 

29.10 /неделя/

Несебър

-

Поморие

15.00

 

30.10/понеделник/

Оборище Пан.

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

XIV кръг

03.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Монтана

14.30

 

04.11 /събота/

Струмска слава

-

Поморие

14.30

 
 

Локомотив ГО

-

Черноморец Балч

14.30

 
 

Царско село

-

Нефтохимик Бс 1962

14.30

 
 

Ботев Гълъбово

-

Марица Пд

14.30

 
 

Ботев Вр

-

Оборище Пан.

14.30

 
 

Созопол

-

Локомотив Сф

15.30

 

05.11 /неделя/

Литекс

-

Несебър

13.00

Диема спорт

XV кръг

18.11 /събота/

Оборище Пан.

-

Струмска слава

14.30

 
 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.30

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Созопол

14.30

 
 

Черноморец Балч

-

Царско село

14.30

 
 

Несебър

-

Локомотив ГО

14.30

 

19.11 /неделя/

Монтана

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

14.30

 
 

Поморие

-

Литекс

14.30

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата за 1/8 финал купа България и от 12 - ти до 15-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg/

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...