U15 победиха Славия, U17 отиват на квалификации за държавните финали

U15 победиха Славия, U17 отиват на квалификации за държавните финали

Волейболиските от U15 се наложиха над тима на ВК Славия. След около час и половина игра,...

Контрола Локомотив - Ботев (Ихтиман) 14:00 ст. Локомотив

Контрола Локомотив - Ботев (Ихтиман) 14:00 ст. Локомотив

  ЩЕ СЛЕДИМ ПРЯКО РАЗВИТИЕТО НА ДВУБОЯ В СТРАНИЦА МУ (КЛКНЕТЕ ТУК ОКОЛО 14:00) По време на...

 Жените втори след първия кръг на шампионата

Жените втори след първия кръг на шампионата

Отборът на Ботев 2000 поведе във временното класиране след мачовете от първия кръг на...

Добро представяне за децата на Локомотив на

Добро представяне за децата на Локомотив на "Пирин Къп"

   Децата на Локомотив записаха добро представяне на традиционния футболен турнир...

Пътуване до Монтана

Пътуване до Монтана

  Фенклубът на Локомотив организира пътуване с автобус до Монтана за втория пролетен кръг...

 Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

  Капитанът на Локомотив Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона заради...

Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

Мачовете в двете квалификационни групи от новото държавно първенство по водна топка за мъже на...

  • U15 победиха Славия, U17 отиват на квалификации за държавните финали

    U15 победиха Славия, U17 отиват на квалификации за държавните финали

  • Контрола Локомотив - Ботев (Ихтиман) 14:00 ст. Локомотив

    Контрола Локомотив - Ботев (Ихтиман) 14:00 ст. Локомотив

  •  Жените втори след първия кръг на шампионата

    Жените втори след първия кръг на шампионата

  • Добро представяне за децата на Локомотив на

    Добро представяне за децата на Локомотив на "Пирин Къп"

  • Пътуване до Монтана

    Пътуване до Монтана

  •  Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

    Александър Бранеков ще пропусне втория дял от сезона

  • Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

    Мъжете от Локомотив Никола Нанов безапелационни в групата А

Печат

Резултати и класиране в ДЮШ Локомотив 27 април - 08 май 2016 г.

вкл. .

20120526223340

СОФИЯ | Юноши старша възраст "Зона", р. 1997-1998 г.

19 и 20 кръг

28-04-2016 16:00 Септември (София) 1 - 2 ФК Локомотив 1929 (София)  
05-05-2016 16:00 ФК Локомотив 1929 (София) 2 - 0 Марек 1915 (Дупница)  

Класиране

1 Вихрен (Сандански) 20 13 5 2 51-22 29 44
2 ОФК Беласица (Петрич) 20 13 4 3 48-25 23 43
3 Септември (София) 20 12 2 6 58-26 32 38
4 ФК Локомотив 1929 (София) 20 10 6 4 46-17 29 36
5 Пирин (Гоце Делчев) 19 10 4 5 42-21 21 34
6 Септември (Симитли) 20 7 8 5 34-23 11 29
7 ФК София (София) 20 9 2 9 33-24 9 29
8 Пирин 2002 (Разлог) 20 7 2 11 29-49 -20 23
9 БМ Спорт (София) 20 6 3 11 47-57 -10 21
10 Марек 1915 (Дупница) 20 7 0 13 33-43 -10 21
11 Искър (Герман) 19 7 0 12 37-54 -17 21
12 Банско (Банско) 20 0 0 20 19-116 -97 0

 

СОФИЯ | Юноши младша възраст "Зона", р. 1999-2000 г.

25 и 26 кръг

28-04-2016 11:00 ФК Локомотив 1929 (София) 1 - 1 Левски-Раковски (София)  
08-05-2016 11:00 Елит-София (София) 2 - 0 ФК Локомотив 1929 (София)  

 

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Левски (София) 22 16 2 4 64-18 46 50
2 Септември (София) 23 16 1 6 47-14 33 49
3 Марек 1915 (Дупница) 24 14 3 7 55-29 26 45
4 ОФК Пирин (Благоевград) 24 12 6 6 31-25 6 42
5 ДИТ Спорт (София) 24 12 5 7 46-27 19 41
6 Левски-Раковски (София) 25 11 5 9 58-35 23 38
7 ФК Локомотив 1929 (София) 24 11 4 9 37-36 1 37
8 Славия (София) 24 11 2 11 43-40 3 35
9 Пирин 2001 (Благоевград) 24 10 3 11 26-31 -5 33
10 ФК София (София) 24 9 4 11 35-47 -12 31
11 Пирин (Гоце Делчев) 25 9 1 15 28-61 -33 28
12 Миньор (Перник) 24 8 2 14 35-39 -4 26
13 БМ Спорт (София) 23 8 1 14 33-59 -26 25
14 Елит-София (София) 24 5 5 14 32-54 -22 20
15 Велбъжд (Кюстендил) 24 4 2 18 20-75 -55 14

 

СОФИЯ | Юноши младша възраст, р. 1999-2000 г.

25 и 26 кръг

04-05-2016 11:30 Септември (София) 0 - 0 ФК Локомотив 1929 (София)  
07-05-2016 14:00 ФК Локомотив 1929 (София) 6 - 1 Витоша (Бистрица)  

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 ФК Локомотив 1929 (София) 24 19 4 1 100-15 85 61
2 Чавдар (Етрополе) 24 17 4 3 64-18 46 55
3 Септември (София) 24 15 6 3 106-24 82 51
4 Ботев 57 (София) 25 15 5 5 82-29 53 50
5 БМ Спорт (София) 24 14 5 5 101-39 62 47
6 ФК София (София) 24 10 7 7 43-32 11 37
7 ДИТ Спорт (София) 25 10 5 10 64-66 -2 35
8 Олимпиец (София) 24 9 7 8 80-47 33 34
9 Витоша (Бистрица) 24 10 4 10 56-47 9 34
10 Обеля (София) 25 8 5 12 48-74 -26 29
11 Интернационал (София) 25 7 5 13 36-61 -25 26
12 Гранит (Владая) 24 8 2 14 68-106 -38 26
13 Лъвчета (София) 24 6 0 18 34-84 -50 18
14 Атлетик 11 (София) 24 3 1 20 42-118 -76 10
15 Изтребител (Иваняне) 24 0 2 22 21-185 -164 2

 

ЕЛИТНИ ЮНОШЕСКИ ГРУПИ | Елитна юношеска група до 15 г. - Югозападна зона

 25 и 26 кръг

27-04-2016 11:00 ФК Локомотив 1929 (София) 3 - 0 БМ Спорт (София)  
07-05-2016 11:00 Витоша (Бистрица) 3 - 2 ФК Локомотив 1929 (София)  

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Левски (София) 26 23 2 1 110-12 98 71
2 ЦСКА (София) 26 22 2 2 100-19 81 68
3 Славия (София) 26 22 0 4 91-18 73 66
4 ДИТ Спорт (София) 26 19 1 6 105-22 83 58
5 Левски-Раковски (София) 26 17 2 7 72-31 41 53
6 Витоша (Бистрица) 26 16 1 9 62-46 16 49
7 ФК Локомотив 1929 (София) 26 11 6 9 29-21 8 39
8 ОФК Пирин (Благоевград) 26 11 1 14 35-45 -10 34
9 Ферион (София) 26 11 1 14 37-66 -29 34
10 Чавдар (Етрополе) 26 8 6 12 26-41 -15 30
11 Велбъжд (Кюстендил) 26 7 5 14 28-50 -22 26
12 Пирин 2001 (Благоевград) 26 7 4 15 17-58 -41 25
13 Миньор (Перник) 26 4 4 18 19-81 -62 16
14 БМ Спорт (София) 26 4 1 21 14-96 -82 13
15 ЕСФА (София) 26 3 2 21 18-99 -81 11
16 Марек 1915 (Дупница) 26 2 4 20 11-69 -58 10

 

СОФИЯ | Деца "Б", р. 2002 г. - I група

21 кръг

08-05-2016 09:30 Спортист 13 (София) 2 - 4 ФК Локомотив 1929 (София)  

Класиране

1 Левски (София) 21 20 0 1 123-15 108 60
2 ЦСКА (София) 21 17 1 3 74-9 65 52
3 Славия (София) 21 14 2 5 52-18 34 44
4 ДИТ Спорт (София) 21 12 3 6 43-35 8 39
5 Лъвчета (София) 21 12 1 8 58-25 33 37
6 Левски-Раковски (София) 21 10 4 7 41-25 16 34
7 ФК Локомотив 1929 (София) 21 9 3 9 34-49 -15 30
8 Чавдар (Етрополе) 21 6 2 13 17-56 -39 20
9 Атлетик 11 (София) 21 5 3 13 24-60 -36 18
10 ФК София (София) 21 5 0 16 40-98 -58 15
11 Спортист 13 (София) 21 3 1 17 23-96 -73 10
12 Септември (София) 21 2 2 17 14-57 -43 8

 

СОФИЯ | Подготвителна група, р. 2003 г. - II фаза - група "А"

7 кръг

07-05-2016 15:30 ФК Локомотив 1929 (София) 0 - 0 Левски-Раковски (София) спортен комплекс "Драгалевци"

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Левски (София) 7 6 0 1 48-6 42 18
2 Национал (София) 7 6 0 1 37-16 21 18
3 ДИТ Спорт (София) 7 4 1 2 24-15 9 13
4 ФК Локомотив 1929 (София) 7 4 1 2 18-10 8 13
5 Славия (София) 7 4 1 2 23-7 16 13
6 ЦСКА (София) 7 4 0 3 30-14 16 12
7 Велбъжд (Кюстендил) 7 3 0 4 10-27 -17 9
8 Миньор (Перник) 7 2 0 5 13-19 -6 6
9 Левски-Раковски (София) 7 0 1 6 5-31 -26 1
10 ЕСФА (София) 7 0 0 7 6-69 -63 0

 

СОФИЯ | Футбол 9, р. 2004 г. - II фаза - група "Б"

8 кръг

08-05-2016 15:15 Марек 1915 (Дупница) 1 - 3 ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс "Царско село"

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Септември (София) 8 5 2 1 20-5 15 17
2 Сливнишки герой (Сливница) 8 5 2 1 18-6 12 17
3 Левски-Раковски (София) 8 4 4 0 26-4 22 16
4 ФК Локомотив 1929 (София) 8 4 3 1 11-4 7 15
5 Олимпия (София) 8 4 2 2 11-10 1 14
6 София Спорт (София) 8 3 3 2 12-7 5 12
7 Марек 1915 (Дупница) 8 3 3 2 17-13 4 12
8 ДАФ (София) 8 3 2 3 12-16 -4 11
9 Витоша (Бистрица) 8 2 1 5 8-22 -14 7
10 БМ Спорт (София) 8 2 0 6 10-16 -6 6
11 Щурче (София) 8 1 2 5 6-29 -23 5
12 Интернационал (София) 8 0 0 8 4-23 -19 0

 

СОФИЯ | Футбол 7, р. 2005 г. - II фаза - група "Б"

9 кръг

08-05-2016 10:10 ДИТ Спорт (София) 1 - 2 ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс "Драгалевци"

Класиране

  Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 9 7 2 0 25-10 15 23
2 ФК Локомотив 1929 (София) 9 7 0 2 19-8 11 21
3 Миньор (Перник) 9 6 1 2 21-6 15 19
4 Септември (София) 9 6 0 3 22-13 9 18
5 ДИТ Спорт (София) 9 6 0 3 16-9 7 18
6 Лъвчета (София) 9 4 3 2 14-9 5 15
7 Спортист 13 (София) 9 4 2 3 15-12 3 14
8 Марек 1915 (Дупница) 9 4 1 4 24-13 11 13
9 Конелиано (Герман) 9 4 0 5 12-17 -5 12
10 Олимпия (София) 9 3 1 5 15-15 0 10
11 Ферион (София) 9 2 2 5 18-19 -1 8
12 Победа 2013 (София) 9 1 2 6 9-25 -16 5
13 Футбол старс (София) 9 1 0 8 7-39 -32 3
14 Ботев 57 (София) 9 0 2 7 8-30 -22 2

 

източник: http://viasport.bg

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...