Печат

Програма „А” футболна група Есен 2013 година, 1-23 кръг

вкл. .

bfs

 

 ТВ предаване на живо в  нюз7.бг

Актуално класиране и резултати вижте тук

Месец юли 2013 г.

І кръг

19.07 /петък/

Черноморец Бс

-

Черно море Вн  

21.00

НЮЗ-7

20.07 /събота/

Любимец

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Локомотив Сф

18.30

 

 

ЦСКА

-

Локомотив Пд

20.00

ТВ-7

21.07 /неделя/

Ботев Пд

-

Левски

18.00

ТВ-7

 

Литекс

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

22,07 /понеделник/

Славия

-

Берое СЗ

18.00

НЮЗ-7

 

23.07 /вторник/

  ШЛ – ІІ-ри кръг реванши

24.07 /сряда/

  ШЛ – ІІ-ри кръг реванши

25.07 /четвърт./

  Лига Европа – ІІ-ри кръг реванши

ІІ кръг

26.07 /петък/

Локомотив Сф

-

Литекс

18.00

НЮЗ-7

27.07 /събота/

Черно море Вн    

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

 

Нефтохимик

-

Любимец

18.30

 

 

Лудогорец Рз

-

Черноморец Бс

20.00

ТВ-7

28.07 /неделя/

Ботев Пд

-

Пирин ГД

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Локомотив Пд

20.00

ТВ-7

29.07 /понеделник/

Берое СЗ

-

ЦСКА

21.00

НЮЗ-7

 

30.07 /вторник/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг първа среща

31.07 /сряда/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг първа среща

01.08 /четвърт./

  Лига Европа – ІІІ-ти кръг първа среща

 

Месец август 2013 година

ІІІ кръг

02.08 /петък/

Черноморец Бс

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

03.08 /събота/

Любимец

-

Локомотив Сф

18.00

 

 

Славия

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Черно море Вн  

20.00

ТВ-7

04.08 /неделя/

Пирин ГД

-

Левски

18.00

НЮЗ-7

 

Литекс

-

Ботев Пд

20.00

ТВ-7

05.08 /понеделник/

Локомотив Пд

-

Берое СЗ

21.00

НЮЗ-7

 

 

06.08 /вторник/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг реванши

07.08 /сряда/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг реванши

08.08 /четвърт./

  Лига Европа – ІІІ-ти кръг реванши

 

ІV кръг

09.08 /петък/

Нефтохимик

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

10.08 /събота/

Черно море Вн  

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Литекс

18.00

 

 

Лудогорец Рз

-

ЦСКА

20.00

ТВ-7

11.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Любимец

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Берое СЗ

20.00

ТВ-7

12.08 /понеделник/

Локомотив Сф

-

Черноморец Бс

18.00

НЮЗ-7

 

14.08 /сряда/

Македония – България  - Контролна среща – Нац. отбор

 

V кръг

16.08 /петък/

Славия

-

Локомотив Сф

18.00

НЮЗ-7

17.08 /събота/

Любимец

-

Пирин ГД

18.00

 

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец Рз

19.00

ТВ-7

 

ЦСКА

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

18.08 /неделя/

Черноморец Бс

-

Ботев Пд

18.00

НЮЗ-7

 

Литекс

-

Левски

20.00

ТВ-7

19.08 /понеделник/

Берое СЗ

-

Черно море Вн  

21.00

НЮЗ-7

 

 

20.08 /вторник/

  ШЛ – плейофи

21.08 /сряда/

  ШЛ – плейофи

22.08 /четвърт./

  Лига Европа – плейофи

 

 

VІ кръг

23.08 /петък/

Нефтохимик

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ-7

24.08 /събота/

Локомотив Сф

-

ЦСКА

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Черноморец Бс

18.00

 

 

Лудогорец Рз

-

Берое СЗ

20.00

ТВ-7

25.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Черно море Вн  

20.00

ТВ-7

26.08 /понеделник/

Литекс

-

Любимец

21.00

НЮЗ-7

 

 

27.08 /вторник/

  ШЛ – плейофи реванши

28.08 /сряда/

  ШЛ – плейофи реванши

29.08 /четвърт./

  Лига Европа – плейофи реванши

30.08 /петък./

  Суперкупа – ШЛ- ЛЕ

 

 

VІІ кръг

30.08 /петък/

Берое СЗ

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

31.08 /събота/

Славия

-

Пирин ГД

18.00

 

 

Черно море Вн  

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

Черноморец Бс

-

Литекс

20.00

ТВ-7

01.09 /неделя/

Любимец

-

Левски

18.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Ботев Пд

20.00

ТВ-7

02.09 /понеделник/

Локомотив Пд

-

Локомотив Сф

21.00

НЮЗ-7

 

Забележка:  БФС си запазва правото на промени в програмата. Програмата от І до VІІ кръг включително е съгласувана с БПФЛ и "Футбол ПроМедия". Програмата до края на сезона ще бъде обявена на 05.09.2013 година.

 

БФС - СТК

 

източник: http://www.bfunion.bg/news/4064

 

 

8 кръг

 

13.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
00:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Черно море Черно море Лазур - : -
16:15 ч. Пирин ГД Пирин ГД - ЦСКА ЦСКА Градски стадион (ГД) - : -

 

14.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Локомотив Пд Локомотив Пд Христо Ботев (Пд) - : -
21:00 ч. Литекс Литекс - Славия Славия Ловеч - : -

 

15.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Берое Берое Локомотив Сф - : -
20:00 ч. Левски Левски - Лудогорец Лудогорец Георги Аспарухов - : -

 

16.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Любимец Любимец - Черноморец Черноморец Градски Стадион Любимец - : -

 

 

9 кръг

 

21.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Славия Славия - Любимец Любимец Славия - : -
17:00 ч. Черно море Черно море - Локомотив Сф Локомотив Сф Тича - : -
20:00 ч. Черноморец Черноморец - Левски Левски Лазур - : -

 

22.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
18:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Нефтохимик Нефтохимик Лудогорец Арена - : -
19:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Пирин ГД Пирин ГД Локомотив Пд - : -
21:00 ч. Берое Берое - Ботев Пд Ботев Пд Берое - : -

 

23.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
20:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Литекс Литекс Българска Армия - : -

 

 

 

10 кръг

 

25.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Черно море Черно море Христо Ботев (Пд) - : -
17:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Лудогорец Лудогорец Локомотив Сф - : -
17:00 ч. Пирин ГД Пирин ГД - Берое Берое Градски стадион (ГД) - : -
19:00 ч. Черноморец Черноморец - Славия Славия Лазур - : -
21:00 ч. Левски Левски - Нефтохимик Нефтохимик Георги Аспарухов - : -

 

26.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:30 ч. Любимец Любимец - ЦСКА ЦСКА Градски Стадион Любимец - : -
21:00 ч. Литекс Литекс - Локомотив Пд Локомотив Пд Ловеч - : -

 

 

11 кръг

28.09.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Славия Славия - Левски Левски Славия - : -
20:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Ботев Пд Ботев Пд Лудогорец Арена - : -
29.09.2013
час отбори         стадион резултат
14:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Любимец Любимец Локомотив Пд - : -
17:00 ч. Черно море Черно море - Пирин ГД Пирин ГД Тича - : -
18:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Черноморец Черноморец Българска Армия - : -
19:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Локомотив Сф Локомотив Сф Лазур - : -
30.09.2013
час отбори         стадион резултат
18:00 ч. Берое Берое - Литекс Литекс Берое - : -

 

 

 

12 кръг

04.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Левски Левски - Локомотив Сф Локомотив Сф Георги Аспарухов - : -
05.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:15 ч. Славия Славия - ЦСКА ЦСКА Славия - : -
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Нефтохимик Нефтохимик Христо Ботев (Пд) - : -
16:00 ч. Любимец Любимец - Берое Берое Градски Стадион Любимец - : -
18:00 ч. Литекс Литекс - Черно море Черно море Ловеч - : -
06.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Пирин ГД Пирин ГД - Лудогорец Лудогорец Градски стадион (ГД) - : -
18:00 ч. Черноморец Черноморец - Локомотив Пд Локомотив Пд Лазур - : -

 

 

13 кръг

18.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Ботев Пд Ботев Пд Локомотив Сф - : -
19.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Левски Левски Българска Армия - : -
18:00 ч. Берое Берое - Черноморец Черноморец Берое - : -
18:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Пирин ГД Пирин ГД Лазур - : -
20.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Славия Славия Локомотив Пд - : -
16:00 ч. Черно море Черно море - Любимец Любимец Тича - : -
18:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Литекс Литекс Лудогорец Арена - : -

 

ХІV кръг – 16.00 часа

25.10/петък/

Берое СЗ

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

26.10 /събота/

Левски

-

Ботев Пд

15.15

ТВ-7

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА

18.00

НЮЗ-7

27.10 /неделя/

Черно море Вн

-

Черноморец Бс

14.00

 

 

Нефтохимик

-

Литекс

14.30

НЮЗ-7

 

Локомотив Сф

-

Пирин ГД

15.00

 
 

Лудогорец Рз

-

Любимец

18.00

НЮЗ-7

 

ХV кръг – 15.00 часа

30.10 /сряда/

Пирин ГД

-

Ботев Пд

14.00

ТВ - 7

 

Славия

-

Черно море Вн

15.00

 
 

Любимец

-

Нефтохимик

15.00

 
 

Литекс

-

Локомотив Сф

16.00

НЮЗ-7

 

Черноморец Бс

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

31.10/четвъртък/

Локомотив Пд

-

Левски

16.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Берое СЗ

18.00

НЮЗ-7

 

м. Ноември

ХVІ кръг- 14.30 часа

02.11 / събота /

Ботев Пд

-

Литекс

14.30

ТВ - 7

 

Лудогорец Рз

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

03.11 /неделя/

Черно море Вн

-

ЦСКА

14.30

НЮЗ-7

 

Локомотив Сф

-

Любимец

14.30

 
 

Нефтохимик

-

Черноморец Бс

14.30

 

 

Берое СЗ

-

Локомотив Пд

16.30

 
 

Левски

-

Пирин ГД

18.00

НЮЗ-7

06.11 /сряда/-07.11/четвъртък/

Купа „България”  1/8 финали – първи срещи

 

ХVІІ кръг – 14.30 часа

09.11 / събота /

Славия

-

Нефтохимик

14.30

 
 

Литекс

-

Пирин ГД

14.30

 
 

Берое СЗ

-

Левски

15.15

ТВ 7

 

Черноморец Бс

-

Локомотив Сф

18.00

НЮЗ 7

10.11 / неделя /

Любимец

-

Ботев Пд

14.30

НЮЗ 7

 

ЦСКА

-

Лудогорец Рз

17.30

ТВ 7

11.11/понеделник/

Локомотив Пд

-

Черно море Вн

18.00

НЮЗ 7

15.11 /петък/ - 19.11/вторник/

Плейофи  СП

 

ХVІІІ кръг – 14.30 часа

22.11 /петък/

Локомотив Сф

-

Славия

13.30

ТВ  7

23.11 /събота/

Пирин ГД

-

Любимец

14.30

 
 

Черно море Вн

-

Берое СЗ

14.30

 
 

Левски

-

Литекс

15.15

ТВ 7

 

Лудогорец Рз

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ 7

24.11 /неделя/

Ботев Пд

-

Черноморец Бс

14.30

НЮЗ 7

25.11/понеделник/

Нефтохимик

-

ЦСКА

14.30

НЮЗ 7

26.11 /вторник/

ШЛ – V кръг групова фаза

27.11 /сряда/

ШЛ – V кръг групова фаза

28.11 /четвърт/

Лига Европа – V кръг групова фаза

 

ХІХ кръг – 14.30 часа

30.11 /събота/

Черно море Вн

-

Левски

13.00

НЮЗ 7

 

Черноморец Бс

-

Пирин ГД

14.30

 
 

Любимец

-

Литекс

14.30

 
 

ЦСКА

-

Локомотив Сф

15.15

ТВ 7

 

Локомотив Пд

-

Нефтохимик

17.15

НЮЗ 7

01.12 /неделя/

Славия

-

Ботев Пд

14.00

НЮЗ 7

 

Берое СЗ

-

Лудогорец Рз

16.00

НЮЗ 7

 

м. Декември

ХХ кръг – 14.00 часа

04.12 /сряда/

Лудогорец Рз

-

Черно море Вн

14.00

ТВ 7

 

Литекс

-

Черноморец Бс

18.00

НЮЗ 7

 

Пирин ГД

-

Славия

14.00

 
 

Локомотив Сф

-

Локомотив Пд

14.00

 
 

Нефтохимик

-

Берое СЗ

14.00

 
 

Левски

-

Любимец

16.00

НЮЗ 7

05.12 /четвъртък/

Ботев Пд

-

ЦСКА

14.00

ТВ 7

 

ХХІ кръг – 14.00 часа

07.12 /събота/

Славия

-

Литекс

13.00

НЮЗ 7

 

Черно море Вн

-

Нефтохимик

14.00

 
 

Черноморец Бс

-

Любимец

14.00

 

.

Лудогорец Рз

-

Левски

15.15

ТВ 7

 

Берое СЗ

-

Локомотив Сф

17.15

НЮЗ 7

08.12 /неделя/

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

14.00

ТВ 7

 

ЦСКА

-

Пирин ГД

16.00

НЮЗ 7

ХХІІ кръг - 14.00 часа

11.12 /сряда/

Любимец

-

Славия

   
 

Пирин ГД

-

Локомотив Пд

   
 

Локомотив Сф

-

Черно море Вн

14.00

НЮЗ 7

 

Литекс

-

ЦСКА

16.30

ТВ 7

12.12 /четвъртък/

Ботев Пд

-

Берое СЗ

14.00

ТВ 7

 

Левски

-

Черноморец Бс

16.00

НЮЗ 7

Отлага се

Нефтохимик

-

Лудогорец Рз

   

10.12 /вторник/

ШЛ – VІ кръг групова фаза

11.12 /сряда/

ШЛ – VІ кръг групова фаза

12.12 /четвърт/

Лига Европа – VІ кръг групова фаза

 

ХXІІІ кръг – 14.00 часа

14.12 /събота/

Локомотив Пд

-

Литекс

15.15

ТВ7

 

ЦСКА

-

Любимец

17.15

НЮЗ 7

15.12/неделя/

Нефтохимик

-

Левски

14,00

НЮЗ 7

 

Берое СЗ

-

Пирин ГД

14,00

 
 

Славия

-

Черноморец Бс

14,00

 
 

Лудогорец Рз

-

Локомотив Сф

16.30

НЮЗ 7

16.12/понеделник/

Черно море Вн

-

Ботев Пд

14.00

НЮЗ 7

 

-         Забележка:

-         БФС си запазва правото на промени в програмата

-              Програмата от ХІV до ХVІ кръг включително е съгласувана с БПФЛ и Футбол ПроМедиа.

-              Програмата до края на сезона ще бъде обявена до 18.10.2013 година.

-         23.09.2013 г. БФС – СТК

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...