Печат

Контрола Локомотив - Апоел Петах Тиква 0:1

вкл. .

Pamet Nachko3

Локомотив записа нова домакинска загуба под ръководството на слабия Велев. Този път препядствието бе втородивизионният израелски тим Апоел Петах Тиква.

 

Краен резултат 0:1

46' 0:1 Гомес

Състави и текст директно по минути в  гонг.бг

Повече в медиен обзор

 

Печат

А група 2 кръг: Локомотив - Литекс 0:2

вкл. .

 loko liteks 0:2

Краен резултат 0:2

15' 0:1 Джордан  89' 0:2 Славчев

 Класиране и резултати от останлите среща от 2-рия кръг на А група вижте тук.

Състави и текст директно по минути в  гонг.бг

Повече в медиен обзор

Печат

Локомотив : Литекс - 26 юли, петък, 18:00 ч.

вкл. .

dom litex
В петък, 26 юли от 18:00 часа, Локомотив посреща Литекс в първия си домакински мач за сезона. Срещата ще се играе на родния стадион Локомотив, като отворен за привържениците на Локомотив ще бъде единствено "А" сектор. Гостуващите фенове ще бъдат настанени в сектор Г. Цените на билетите за друбоя все още не са ясни, но се очаква да са диапазона между 6, 8 и 10 лв.
 
ПРИЗОВАВАМЕ ВСЕКИ ЛОКОМОТИВЕЦ, НА КОГОТО МУ ПУКА ЗА БЪДЕЩЕТО НА ЛОКОМОТИВ, ДА СИ ЗАКУПИ СЕЗОННА КАРТА.
 
Освен, че с нейното закупуването ще помогнете на ДЮШ на Локомотив, ще си спестите и сериозна сума - очаква се билетите за домакинските мачове да струват общо над 150 лв. за минимум 20 мача. Сезонната карта ще важи за всички домакинства в "А" група и Купата на България. В продажба е и VIP карта за ложите на стадиона с гарантирано паркомясто, като нейната цена е 500 лв.

Картите се продават в кафето ("При Бойко") до тревното помощтно игрище на стадион Локомотив от 10:00 до 22:00 часа.
map karti
 
Желаещите да си закупят картата в петък е добре да дойдат поне час преди началото на мача с Литекс, т.е. към 17 часа.
 
Не изчаквайте последния момент, бройката на отпечатаните карти е ограничена!
 
Печат

А група 1 кръг: Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 2:2

вкл. .

 
Пирин ГД - Локомотив
снимки: infomreja.bg

 

Краен резултат 2:2

10' 1:0 Георги Петров 19' 2:0 Марио Близаков 61' 2:1 Крум Бибишков 71' 2:2 Бранимир Костадинов

44' червен картон Маркиньос 55' червен картон Витанов

 

Състави и текст директно по минути в  гонг.бг

 

Повече в медиен обзор

Печат

Пирин Гоце Делчев - Локомотив 20 юли 18:30

вкл. .

 локо

Днес от 18:30 Локомотив, гостува на Пирин в гр. Гоце Дилчев. Срещата е първа за двата състава през новия сезон. Локомотив все още няма победа над този съперник в А група. Време е за първа такава! Телевизионно излъчване няма да има.

 

Състави и текст директно по минути в  гонг.бг

Печат

Програма „А” футболна група Есен 2013 година, 1-23 кръг

вкл. .

bfs

 

 ТВ предаване на живо в  нюз7.бг

Актуално класиране и резултати вижте тук

Месец юли 2013 г.

І кръг

19.07 /петък/

Черноморец Бс

-

Черно море Вн  

21.00

НЮЗ-7

20.07 /събота/

Любимец

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Локомотив Сф

18.30

 

 

ЦСКА

-

Локомотив Пд

20.00

ТВ-7

21.07 /неделя/

Ботев Пд

-

Левски

18.00

ТВ-7

 

Литекс

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

22,07 /понеделник/

Славия

-

Берое СЗ

18.00

НЮЗ-7

 

23.07 /вторник/

  ШЛ – ІІ-ри кръг реванши

24.07 /сряда/

  ШЛ – ІІ-ри кръг реванши

25.07 /четвърт./

  Лига Европа – ІІ-ри кръг реванши

ІІ кръг

26.07 /петък/

Локомотив Сф

-

Литекс

18.00

НЮЗ-7

27.07 /събота/

Черно море Вн    

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

 

Нефтохимик

-

Любимец

18.30

 

 

Лудогорец Рз

-

Черноморец Бс

20.00

ТВ-7

28.07 /неделя/

Ботев Пд

-

Пирин ГД

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Локомотив Пд

20.00

ТВ-7

29.07 /понеделник/

Берое СЗ

-

ЦСКА

21.00

НЮЗ-7

 

30.07 /вторник/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг първа среща

31.07 /сряда/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг първа среща

01.08 /четвърт./

  Лига Европа – ІІІ-ти кръг първа среща

 

Месец август 2013 година

ІІІ кръг

02.08 /петък/

Черноморец Бс

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

03.08 /събота/

Любимец

-

Локомотив Сф

18.00

 

 

Славия

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Черно море Вн  

20.00

ТВ-7

04.08 /неделя/

Пирин ГД

-

Левски

18.00

НЮЗ-7

 

Литекс

-

Ботев Пд

20.00

ТВ-7

05.08 /понеделник/

Локомотив Пд

-

Берое СЗ

21.00

НЮЗ-7

 

 

06.08 /вторник/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг реванши

07.08 /сряда/

  ШЛ – ІІІ-ти кръг реванши

08.08 /четвърт./

  Лига Европа – ІІІ-ти кръг реванши

 

ІV кръг

09.08 /петък/

Нефтохимик

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

10.08 /събота/

Черно море Вн  

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Литекс

18.00

 

 

Лудогорец Рз

-

ЦСКА

20.00

ТВ-7

11.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Любимец

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Берое СЗ

20.00

ТВ-7

12.08 /понеделник/

Локомотив Сф

-

Черноморец Бс

18.00

НЮЗ-7

 

14.08 /сряда/

Македония – България  - Контролна среща – Нац. отбор

 

V кръг

16.08 /петък/

Славия

-

Локомотив Сф

18.00

НЮЗ-7

17.08 /събота/

Любимец

-

Пирин ГД

18.00

 

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец Рз

19.00

ТВ-7

 

ЦСКА

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

18.08 /неделя/

Черноморец Бс

-

Ботев Пд

18.00

НЮЗ-7

 

Литекс

-

Левски

20.00

ТВ-7

19.08 /понеделник/

Берое СЗ

-

Черно море Вн  

21.00

НЮЗ-7

 

 

20.08 /вторник/

  ШЛ – плейофи

21.08 /сряда/

  ШЛ – плейофи

22.08 /четвърт./

  Лига Европа – плейофи

 

 

VІ кръг

23.08 /петък/

Нефтохимик

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ-7

24.08 /събота/

Локомотив Сф

-

ЦСКА

18.00

НЮЗ-7

 

Пирин ГД

-

Черноморец Бс

18.00

 

 

Лудогорец Рз

-

Берое СЗ

20.00

ТВ-7

25.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

 

Левски

-

Черно море Вн  

20.00

ТВ-7

26.08 /понеделник/

Литекс

-

Любимец

21.00

НЮЗ-7

 

 

27.08 /вторник/

  ШЛ – плейофи реванши

28.08 /сряда/

  ШЛ – плейофи реванши

29.08 /четвърт./

  Лига Европа – плейофи реванши

30.08 /петък./

  Суперкупа – ШЛ- ЛЕ

 

 

VІІ кръг

30.08 /петък/

Берое СЗ

-

Нефтохимик

21.00

НЮЗ-7

31.08 /събота/

Славия

-

Пирин ГД

18.00

 

 

Черно море Вн  

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

 

Черноморец Бс

-

Литекс

20.00

ТВ-7

01.09 /неделя/

Любимец

-

Левски

18.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Ботев Пд

20.00

ТВ-7

02.09 /понеделник/

Локомотив Пд

-

Локомотив Сф

21.00

НЮЗ-7

 

Забележка:  БФС си запазва правото на промени в програмата. Програмата от І до VІІ кръг включително е съгласувана с БПФЛ и "Футбол ПроМедия". Програмата до края на сезона ще бъде обявена на 05.09.2013 година.

 

БФС - СТК

 

източник: http://www.bfunion.bg/news/4064

 

 

8 кръг

 

13.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
00:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Черно море Черно море Лазур - : -
16:15 ч. Пирин ГД Пирин ГД - ЦСКА ЦСКА Градски стадион (ГД) - : -

 

14.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Локомотив Пд Локомотив Пд Христо Ботев (Пд) - : -
21:00 ч. Литекс Литекс - Славия Славия Ловеч - : -

 

15.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Берое Берое Локомотив Сф - : -
20:00 ч. Левски Левски - Лудогорец Лудогорец Георги Аспарухов - : -

 

16.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Любимец Любимец - Черноморец Черноморец Градски Стадион Любимец - : -

 

 

9 кръг

 

21.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
17:00 ч. Славия Славия - Любимец Любимец Славия - : -
17:00 ч. Черно море Черно море - Локомотив Сф Локомотив Сф Тича - : -
20:00 ч. Черноморец Черноморец - Левски Левски Лазур - : -

 

22.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
18:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Нефтохимик Нефтохимик Лудогорец Арена - : -
19:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Пирин ГД Пирин ГД Локомотив Пд - : -
21:00 ч. Берое Берое - Ботев Пд Ботев Пд Берое - : -

 

23.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
20:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Литекс Литекс Българска Армия - : -

 

 

 

10 кръг

 

25.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Черно море Черно море Христо Ботев (Пд) - : -
17:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Лудогорец Лудогорец Локомотив Сф - : -
17:00 ч. Пирин ГД Пирин ГД - Берое Берое Градски стадион (ГД) - : -
19:00 ч. Черноморец Черноморец - Славия Славия Лазур - : -
21:00 ч. Левски Левски - Нефтохимик Нефтохимик Георги Аспарухов - : -

 

26.09.2013

 

час отбори         стадион резултат
16:30 ч. Любимец Любимец - ЦСКА ЦСКА Градски Стадион Любимец - : -
21:00 ч. Литекс Литекс - Локомотив Пд Локомотив Пд Ловеч - : -

 

 

11 кръг

28.09.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Славия Славия - Левски Левски Славия - : -
20:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Ботев Пд Ботев Пд Лудогорец Арена - : -
29.09.2013
час отбори         стадион резултат
14:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Любимец Любимец Локомотив Пд - : -
17:00 ч. Черно море Черно море - Пирин ГД Пирин ГД Тича - : -
18:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Черноморец Черноморец Българска Армия - : -
19:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Локомотив Сф Локомотив Сф Лазур - : -
30.09.2013
час отбори         стадион резултат
18:00 ч. Берое Берое - Литекс Литекс Берое - : -

 

 

 

12 кръг

04.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Левски Левски - Локомотив Сф Локомотив Сф Георги Аспарухов - : -
05.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:15 ч. Славия Славия - ЦСКА ЦСКА Славия - : -
16:00 ч. Ботев Пд Ботев Пд - Нефтохимик Нефтохимик Христо Ботев (Пд) - : -
16:00 ч. Любимец Любимец - Берое Берое Градски Стадион Любимец - : -
18:00 ч. Литекс Литекс - Черно море Черно море Ловеч - : -
06.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Пирин ГД Пирин ГД - Лудогорец Лудогорец Градски стадион (ГД) - : -
18:00 ч. Черноморец Черноморец - Локомотив Пд Локомотив Пд Лазур - : -

 

 

13 кръг

18.10.2013
час отбори         стадион резултат
15:00 ч. Локомотив Сф Локомотив Сф - Ботев Пд Ботев Пд Локомотив Сф - : -
19.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. ЦСКА ЦСКА - Левски Левски Българска Армия - : -
18:00 ч. Берое Берое - Черноморец Черноморец Берое - : -
18:00 ч. Нефтохимик Нефтохимик - Пирин ГД Пирин ГД Лазур - : -
20.10.2013
час отбори         стадион резултат
16:00 ч. Локомотив Пд Локомотив Пд - Славия Славия Локомотив Пд - : -
16:00 ч. Черно море Черно море - Любимец Любимец Тича - : -
18:00 ч. Лудогорец Лудогорец - Литекс Литекс Лудогорец Арена - : -

 

ХІV кръг – 16.00 часа

25.10/петък/

Берое СЗ

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

26.10 /събота/

Левски

-

Ботев Пд

15.15

ТВ-7

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА

18.00

НЮЗ-7

27.10 /неделя/

Черно море Вн

-

Черноморец Бс

14.00

 

 

Нефтохимик

-

Литекс

14.30

НЮЗ-7

 

Локомотив Сф

-

Пирин ГД

15.00

 
 

Лудогорец Рз

-

Любимец

18.00

НЮЗ-7

 

ХV кръг – 15.00 часа

30.10 /сряда/

Пирин ГД

-

Ботев Пд

14.00

ТВ - 7

 

Славия

-

Черно море Вн

15.00

 
 

Любимец

-

Нефтохимик

15.00

 
 

Литекс

-

Локомотив Сф

16.00

НЮЗ-7

 

Черноморец Бс

-

Лудогорец Рз

18.00

НЮЗ-7

31.10/четвъртък/

Локомотив Пд

-

Левски

16.00

НЮЗ-7

 

ЦСКА

-

Берое СЗ

18.00

НЮЗ-7

 

м. Ноември

ХVІ кръг- 14.30 часа

02.11 / събота /

Ботев Пд

-

Литекс

14.30

ТВ - 7

 

Лудогорец Рз

-

Славия

18.00

НЮЗ-7

03.11 /неделя/

Черно море Вн

-

ЦСКА

14.30

НЮЗ-7

 

Локомотив Сф

-

Любимец

14.30

 
 

Нефтохимик

-

Черноморец Бс

14.30

 

 

Берое СЗ

-

Локомотив Пд

16.30

 
 

Левски

-

Пирин ГД

18.00

НЮЗ-7

06.11 /сряда/-07.11/четвъртък/

Купа „България”  1/8 финали – първи срещи

 

ХVІІ кръг – 14.30 часа

09.11 / събота /

Славия

-

Нефтохимик

14.30

 
 

Литекс

-

Пирин ГД

14.30

 
 

Берое СЗ

-

Левски

15.15

ТВ 7

 

Черноморец Бс

-

Локомотив Сф

18.00

НЮЗ 7

10.11 / неделя /

Любимец

-

Ботев Пд

14.30

НЮЗ 7

 

ЦСКА

-

Лудогорец Рз

17.30

ТВ 7

11.11/понеделник/

Локомотив Пд

-

Черно море Вн

18.00

НЮЗ 7

15.11 /петък/ - 19.11/вторник/

Плейофи  СП

 

ХVІІІ кръг – 14.30 часа

22.11 /петък/

Локомотив Сф

-

Славия

13.30

ТВ  7

23.11 /събота/

Пирин ГД

-

Любимец

14.30

 
 

Черно море Вн

-

Берое СЗ

14.30

 
 

Левски

-

Литекс

15.15

ТВ 7

 

Лудогорец Рз

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ 7

24.11 /неделя/

Ботев Пд

-

Черноморец Бс

14.30

НЮЗ 7

25.11/понеделник/

Нефтохимик

-

ЦСКА

14.30

НЮЗ 7

26.11 /вторник/

ШЛ – V кръг групова фаза

27.11 /сряда/

ШЛ – V кръг групова фаза

28.11 /четвърт/

Лига Европа – V кръг групова фаза

 

ХІХ кръг – 14.30 часа

30.11 /събота/

Черно море Вн

-

Левски

13.00

НЮЗ 7

 

Черноморец Бс

-

Пирин ГД

14.30

 
 

Любимец

-

Литекс

14.30

 
 

ЦСКА

-

Локомотив Сф

15.15

ТВ 7

 

Локомотив Пд

-

Нефтохимик

17.15

НЮЗ 7

01.12 /неделя/

Славия

-

Ботев Пд

14.00

НЮЗ 7

 

Берое СЗ

-

Лудогорец Рз

16.00

НЮЗ 7

 

м. Декември

ХХ кръг – 14.00 часа

04.12 /сряда/

Лудогорец Рз

-

Черно море Вн

14.00

ТВ 7

 

Литекс

-

Черноморец Бс

18.00

НЮЗ 7

 

Пирин ГД

-

Славия

14.00

 
 

Локомотив Сф

-

Локомотив Пд

14.00

 
 

Нефтохимик

-

Берое СЗ

14.00

 
 

Левски

-

Любимец

16.00

НЮЗ 7

05.12 /четвъртък/

Ботев Пд

-

ЦСКА

14.00

ТВ 7

 

ХХІ кръг – 14.00 часа

07.12 /събота/

Славия

-

Литекс

13.00

НЮЗ 7

 

Черно море Вн

-

Нефтохимик

14.00

 
 

Черноморец Бс

-

Любимец

14.00

 

.

Лудогорец Рз

-

Левски

15.15

ТВ 7

 

Берое СЗ

-

Локомотив Сф

17.15

НЮЗ 7

08.12 /неделя/

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

14.00

ТВ 7

 

ЦСКА

-

Пирин ГД

16.00

НЮЗ 7

ХХІІ кръг - 14.00 часа

11.12 /сряда/

Любимец

-

Славия

   
 

Пирин ГД

-

Локомотив Пд

   
 

Локомотив Сф

-

Черно море Вн

14.00

НЮЗ 7

 

Литекс

-

ЦСКА

16.30

ТВ 7

12.12 /четвъртък/

Ботев Пд

-

Берое СЗ

14.00

ТВ 7

 

Левски

-

Черноморец Бс

16.00

НЮЗ 7

Отлага се

Нефтохимик

-

Лудогорец Рз

   

10.12 /вторник/

ШЛ – VІ кръг групова фаза

11.12 /сряда/

ШЛ – VІ кръг групова фаза

12.12 /четвърт/

Лига Европа – VІ кръг групова фаза

 

ХXІІІ кръг – 14.00 часа

14.12 /събота/

Локомотив Пд

-

Литекс

15.15

ТВ7

 

ЦСКА

-

Любимец

17.15

НЮЗ 7

15.12/неделя/

Нефтохимик

-

Левски

14,00

НЮЗ 7

 

Берое СЗ

-

Пирин ГД

14,00

 
 

Славия

-

Черноморец Бс

14,00

 
 

Лудогорец Рз

-

Локомотив Сф

16.30

НЮЗ 7

16.12/понеделник/

Черно море Вн

-

Ботев Пд

14.00

НЮЗ 7

 

-         Забележка:

-         БФС си запазва правото на промени в програмата

-              Програмата от ХІV до ХVІ кръг включително е съгласувана с БПФЛ и Футбол ПроМедиа.

-              Програмата до края на сезона ще бъде обявена до 18.10.2013 година.

-         23.09.2013 г. БФС – СТК

Печат

10.07.2013 г. Официално представяне Локомотив - Сливнишки герой

вкл. .

460x304

За днес 10 юли 2013 от 18:00 часа, на стадион Локомотив е насрочено официалното представяне на съставът на мъжкия отбор по футбол на Локомотив София. След него ще се състои контролна среща със състава на Сливнишки герой от град Сливница.

Нека покажем, че Локомотив се обича! Входа за срещата е свободен.

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

начало 10:20

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...