Печат

Резултати от двубоите за отборите в ДЮШ 21-22 април 2017

вкл. .

nabor2003 2017

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)   1:5   к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село
16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив


23.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов
10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 27 кръг Локомотив - Пирин 2001 2:1 (Благоевград) ст. Локомотив
15:20 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг Локомотив - Победа 2013 (София) 8:0 к-с Герман
16:00 ч. Юноши старша София (столица) - Зонална група – 1998-1999 г. 25 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 4:2 ст. Локомотив

Печат

Резултати от пролетния сезон до момента ДЮШ Локомотив

вкл. .

Юноши старша София (столица) - Зонална група
05.03.2017 10:30 16 кръг Локомотив - Банско (Банско)     8:0
13.03.2017 15:00 16 кръг Септември - Локомотив 2:2
20.03.2017 12:00 18 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ 1:0
19 кръг Локомотив - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 служебна победа
30.03.2017 14:00 20 кръг Вихрен (Сандански) - Локомотив 0:3
02.04.2017 14:00 21 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:3
17.04.2017 16:00 23 кръг Локомотив - Хебър(Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг БМ Спорт (София) - Локомотив 1:1

1    Локомотив    24    19    5    0    79-12    62
2    Марек (Дупница)        24    18    2    4    72-24    56
3    Чавдар (Етрополе)    23    17    3    3    82-25    54
4    Вихрен (Сандански)    24    15    3    6    64-32    48
5    Ботев 57 (София)    24    14    4    6    60-36    46
6    БМ Спорт (София)    24    13    1    10    72-49    40

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30 19 кръг Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Локомотив - Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг ЕСФА (София) - Локомотив 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:2
20.04.2017 11:30 26 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1

1    ЦСКА (София)    24    21    1    2    81-18    64
2    Левски (София)    21    19    2    0    86-8    59
3    Септември (София)    22    14    3    5    46-20    45
4    Витоша (Бистрица)    22    13    3    6    44-45    42
5    Локомотив    23    12    5    6    45-27    41
6    Вихрен (Сандански)    23    12    4    7    49-32    40

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
03.03.2017 12:00 12 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Гранит (Владая) - Локомотив 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Локомотив - ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Интернационал (София) -  Локомотив - Прекратен при 0:0

1    Локомотив     16    14    0    2    42-11    42
2    Чавдар (Етрополе)    17    11    3    3    43-17    36
3    Лъвчета (София)    18    10    5    3    42-15    35
4    БМ Спорт (София)    17    10    2    5    29-23    32
5    Левски-Раковски (София)    17    9    3    5    38-19    30
6    ДИТ Спорт (София)    17    9    2    6    44-25    29

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
04.03.2017 11:00 16 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Лъвчета (София) - Локомотив 0:6
01.04.2017 13:00 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Славия (София) - Локомотив 2:0
08.04.2017 11:00 22 кръг Локомотив - Царско село (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1:6

1    Левски (София)    21    21    0    0    101-11    63
2    ЦСКА (София)    22    15    6    1    83-13    51
3    Славия (София)    22    14    3    5    70-25    45
4    Левски-Раковски (София)    21    13    4    4    42-20    43
5    Локомотив 22    13    3    6    57-36    42
6    ОФК Пирин (Благоевград)    22    10    2    10    40-41    32

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
05.03.2017 09:30 15 кръг Национал (София) - Локомотив 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Локомотив - Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Септември - Локомотив 2:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Славия  - Локомотив 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 7:0

1    Левски (София)    20    20    0    0    102-5    60
2    ЦСКА (София)    20    14    2    4    91-27    44
3    Славия (София)    20    11    3    6    39-26    36
4    Национал (София)    20    11    2    7    62-49    35
5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28
6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1
09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9

1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15
2    Елит-София (София)    5    5    0    0    28-3    15
3    Велбъжд (Кюстендил)    5    4    0    1    23-4    12
4    Олимпия (София)    5    4    0    1    26-9    12
5    Марек 1915 (Дупница)    5    3    1    1    15-11    10
6    Царско село (София)    5    3    0    2    26-9    9
7    Средногорец (Златица)    5    2    1    2    12-11    7
8    Локомотив    5    2    1    2    12-18    7

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Национал (София) - Локомотив 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Локомотив - Левски (София)     1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Метал (Перник) - Локомотив 1:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1:4
29.03.2017 13:40 5 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 5:0
08.04.2017 14:50 7 кръг Локомотив - Славия (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг ЦСКА (София) - Локомотив 2:0

1    Царско село (София)    8    7    1    0    30-3    22
2    Славия (София)    8    7    0    1    20-2    21
3    Национал (София)    8    6    2    0    18-2    20
4    ДИТ Спорт (София)    8    4    3    1    19-3    15
5    Метал (Перник)    8    4    2    2    9-5    14
6    Академик 1947 (София)    8    4    1    3    12-9    13
7    Левски (София)    8    3    2    3    16-7    11
8    ЦСКА (София)    8    3    2    3    11-18    11
9    София Спорт (София)    8    3    0    5    8-15    9
10    Левски-Раковски (София)    8    2    3    3    5-14    9
11    Локомотив    8    2    2    4    6-11    8
12    Пирин 2001 (Благоевград)    8    2    2    4    7-18    8

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Олимпия ФК (София) - Локомотив 0:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Локомотив - НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:1
01.04.2017 11:20 5 кръг Локомотив - Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Локомотив - Славия (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Витоша 13 (София) - Локомотив 3:2

1    Витоша 13 (София)    7    7    0    0    39-6    21
2    Славия (София)    7    6    1    0    31-3    19
3    Левски (София)    7    6    1    0    26-3    19
4    Царско село (София)    7    5    0    2    32-9    15
5    Национал (София)    7    5    0    2    28-7    15
6    ДИТ Спорт (София)    7    4    0    3    17-13    12
7    Ком - 98 (Годеч)    7    2    4    1    9-9    10
8    НСА (София)    7    3    1    3    15-19    10
9    Локомотив    7    3    0    4    11-24    9
10    ЦСКА (София)    7    1    2    4    9-18    5

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Сердика (София) - Локомотив    2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Шампион (София)    - Локомотив 1:1
27.03.2017 09:30 3 кръг Локомотив - Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Септември (София) - Локомотив 3:5
09.04.2017 09:30 4 кръг Локомотив - Кремиковци (София) 8:0

1    Младост 2015 (София)    5    4    1    0    25-4    13
2    Витоша 13 (София)    5    4    1    0    13-5    13
3    Локомотив    5    2    2    1    17-8    8
4    Септември (София)    5    2    1    2    15-10    7
5    Шампион (София)    4    2    1    1    4-3    7
6    Сердика (София)    5    2    1    2    6-7    7
7    Щурче (София)    5    2    1    2    11-16    7
8    Победа 2013 (София)    5    2    0    3    6-10    6

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

Печат

Резултати ДЮШ 01-02.04.2017

вкл. .

20120526223340

Локомотив 2010 – 2010 – 3:3
Локомотив 2009 – Шампион – 3:4
Локомотив 2008 - ДИТ - 3: 0
Локомотив 2007 – Септември – 5:3
Локомотив 2006 – Марек – 2:1
Локомотив 2005 – ДИТ – 0:5
Локомотив 2004 – Царско село – 1:5
Локомотив 2003 – Славия – 0:0
Локомотив 2002 – Пирин – 0:2
Локомотив 2001 – ЕСФА - 5:1
Локомотив 2000 – ЕСФА - 1:3
Локомотив 1998/1999 – ДИТ – 12:0

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Печат

Резултати ДЮШ 25-26.03.2017

вкл. .

SAM 0011 800x500 c

Локомотив набор 2009/2010 – Щурче – 4:6
Локомотив набор 2009 – Витоша 13 – 3:4
Локомотив набор 2007 – Витоша 13 – 1:2
Локомотив набор 2006 – ДИТ– 1:3
Локомотив набор 2005 – Пирин Благоевград – 4:1
Локомотив набор 2004 – БМ Спорт – 6:0
Локомотив набор 2003 – Септември – 0:2
Локомотив набор 2002 – Лъвчета – 6:0
Локомотив набор 2001 – Гранит Владя - 2:1
Локомотив набор 2000 – Витоша Бистрица - 2:3

източник: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Печат

Локомотив изпрати 4 футболисти за националните отбори

вкл. .

natsionali2003

Валентин Николов и Теодор Цветанов, който спечели награда най-добър футболист на годината на ДЮШ "Питър Берквист" бяха поканени за лагер в националния отбор - набор 2003. С повиквателните на Валентин и Теодор се възражда традицията футболисти от всички възрасти на Локомотив да бъдат национални състезатели. Лагерът на Лъвчетата стартира в понеделник, 27 март в базата на трикольорите в квартал Бояна.

Играещите в първия състав на Локомотив Илия Димитров и Мики Орачев също получиха покани и се включиха в подготовката на националния тим на България до 21 години (U21). Отборът ще отпътува на 26 март за Скопие, където на 28 март, вторник, от 14:00 часа на тренировъчен център "Петър Милошевски" ще проведе приятелската среща с тима на Македония. 

Ръководството на клуба пожелава успех и благодари за усърдната работа на всички треньори, с чиято помощ, децата и школата постигат все по-високи резултати.

източник: http://www.fclokomotiv1929.com

Печат

Набор 2005 победи "Левски", резултати и класиране ДЮШ 08-12 март 2017

вкл. .

diush loko levski 1 0

Набор 2005 победи "Левски", вижте резултатите и извадково класиране от ДЮШ Локомотив за 12-14 март 2017

Юноши старша (столица) - Зонална група
12.03.2017 14:00     17 кръг     
Септември (София) - Локомотив  3:0

1     Локомотив     17     13     3     1     52:12     42
2     Марек 1915 (Дупница)     17     13     2     2     53:14     41
3     Чавдар (Етрополе)     17     12     2     3     42:16     38
4     Вихрен 1925 (Сандански)     17     10     3     4     51:22     33
5     Ботев 57 СОУ (София)     17     10     2     5     40:25     32

 

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30     19 кръг     
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2

1     ЦСКА (София)   17   15   0   2   59:14   45
2     Левски (София)     16     14     2     0     65:6     44
3     Септември (София)     17     12     3     2     42:11     39
4     Локомотив      16     10     3     3     34:16     33
5     Витоша (Бистрица)     16     10     2     4     33:36     32
6     ФК Миньор (Перник)     17     9     2     6     37:38     29

 

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
11.03.2017 13:00     13 кръг     
Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2     

1     Локомотив     13     11     0     2     33:8     33
2     Чавдар (Етрополе)     13     8     3     2     34:12     27
3     Септември (София)     13     8     2     3     35:16     26
4     Левски-Раковски (София)     13     8     2     3     34:16     26
5     Лъвчетата (София)     13     6     4     3     30:13     22

 

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
11.03.2017 11:00     17 кръг
Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1

1     Левски (София)     16     16     0     0     81:6     48
2     ЦСКА (София)     16     13     2     1     72:10     41
3     Локомотив    16     11     2     3     44:29     35
4     Славия 1913 (София)     16     10     2     4     58:19     32
5     Левски-Раковски (София)     15     8     3     4     26:19     27

 

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
12.03.2017 09:30     16 кръг     
Локомотив - Спортист 13 (София)     2:1

1   Левски (София)      15   16   0   0   80:3    45
2   ЦСКА (София)        15   10   2   4   68:26   32
3     Славия 1913 (София)     16     9     2     5     31:21     29
4     Национал (София)     16     8     2     6     45:39     26
5     Локомотив      16     7     3     6     24:24     24
6     Спортист 13 (София)     16     5     5     6     32:42     20
7     ДИТ Спорт (София)     16     5     3     8     33:30     18

 

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група

12.03.2017 13:30     1 кръг     
Локомотив - Интернационал (София)     2:1


13. Царско село 2015 (София)            1    1   0   0   13:0     3
14. Елит София (София)                  1    1   0   0    7:1     3
15. Пирин 2001 (Благоевград)            1    1   0   0    6:0     3
16. Велбъжд (Кюстендил)                 1    1   0   0    6:2     3
17. Локомотив            1    1   0   0    2:1     3
18. Марек 1915 (Дупница)                1    0   1   0    3:3     1
19. Средногорец 2016 (Златица)          1    0   1   0    3:3     1
20. Интернационал (София)               1    0   0   1    1:2     0
21. Миньор 2014 (Бобов дол)             1    0   0   1    2:6     0
22. Олимпия ФК (София)                  1    0   0   1    1:7     0
23. БМ Спорт (София)                    1    0   0   1    0:6     0
24. Надежда (Доброславци)               1    0   0   1    0:13    0

 

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
11.03.2017 08:30     2 кръг     
Локомотив -     Левски (София)     1:0

1 Царско село 2015 (София)            2    2   0   0   11:0     6
2 ДИТ Спорт (София)                   2    2   0   0   10:0     6
3     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     3:0     6
4     Национал (София)     2     1     1     0     3:0     4
5     Локомотив     2     1     1     0     1:0     4
6     ЦСКА (София)     2     1     1     0     3:1     4
7     Левски (София)     2     1     0     1     2:1     3

 

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
08.03.2017 09:00     2 кръг     
Олимпия ФК (София)      - Локомотив 0:2

1     Витоша 13 (София)     2     2     0     0     10:1     6
2     Славия 1913 (София)     2     2     0     0     8:1     6
3     Локомотив     2     2     0     0     6:3     6
3     НСА (София)     2     2     0     0     6:3     6
5     Ком 98 (Годеч)     2     1     1     0     3:2     4

 

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50     1 кръг     
Сердика (София) - Локомотив    2:2

18     Победа 2013 (София)     1     1     0     0     2:1     3
19     Шампиони (София)     1     1     0     0     1:0     3
20     Локомотив     1     0     1     0     2:2     1
20     Сердика (София)     1     0     1     0     2:2     1

 

снимка: https://www.facebook.com/FCLokomotivSofia1929/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...