Печат

Децата от набор 2008 спечелиха бронз от международния детски турнир в Панагюрище

вкл. .

turnir Pan 2018 loko2008 bronz Barezi

Децата от набор 2008 Локомотив (София) спечели третото място в международния детски турнир за купата "Проф. д-р Лъчезар Цоцорков". Талантите от школата победиха в малкия финал на състезанието Миньор (Перник) с 11:0. Турнира бе спечелен от Национал (София), които на финала победиха Черноморец с 12:1, като "железничарите" загубиха полуфинала срещу  с 3:11. Малките "чуковете" от Перник пък отстъпиха с 3:7 на Черноморец (Бургас). В групата си Локомотив записа 4 победи и драматична загуба от Черноморец с 3:4, като впечатляваща бе победата над формацията Милан с 12:2.

turnir Pan 2018 loko2008 bronz

Детски международен футболен турнир " Проф. д-р Лъчезар Цоцорков" се проведе в зала " Арена Асарел" в Панагюрище. В него участваха 10 отбора с възпитаници, родени през 2008 г., на футболни школи от Панагюрище, София, Пловдив, Бургас и деца от академиите на италианските футболни клубове " Милан" и " Ювентус".

източник: https://www.fclokomotiv1929.com

Печат

Децата на Локомотив победиха формация на Милан с 12:2

вкл. .

 

Децата на Локомотив София поднесоха голямата изненада на международния детски футболен турнир "Проф. д-р Лъчезар Цоцорков". Столичани победиха убедително гранда Милан с 12:2. Днес състезанието за деца родени през 2008 година бе официално открито, след което се проведоха 12 срещи. Утре е последният ден на турнира, като предстоят да се изиграят финалите при децата.   

Кулминацията на турнира е утре, от 19:30 часа, когато ще се проведе„Мач на звездите”. Канал 3 ще излъчи НА ЖИВО шоу мача от "Арена Асарел" в Панагюрище. Зрителите ни ще могат да се насладят отново на магическите отигравания на легендите на италианския футбол - Салватор Скилачи, Франко Барези, Морено Торичели, Анджело Коломбо, Стефано Еранио, Стефано Такони и Диего Факира. Българските участници в шоу мача ще са Георги Иванов-Гонзо, Наско Сираков, Даниел Боримиров, Цанко Цветанов, Йордан Господинов, Асен Караславов и Бончо Генчев.

От своя страна пък легендите, както и всички останали участници, са впечатлени от прекрасните условия, които предлага Панагюрище - чудесната зала "Арена Асарел", както и двата хотела, в които са настанени - "Парк-хотел Асарел" и "Каменград".

Ето и всички резултати от първия ден на турнира:

Локомотив (София) – Черноморец (Бургас) 3:4

Миньор (Перник) – Олимпия (София) 7:3

Лион (Пловдив) – Оборище (Панагюрище) 3:5

Кронос (Пловдив) – Национал (София) 1:12

Оборище (Панагюрище) – Черноморец (Бургас) 3:14

Миньор (Перник) – Кронос (Пловдив) 4:4

Локомотив (София) – Милан 12:2

Ювентус – Олимпия (София) 4:1

Милан – Оборище (Панагюрище) 10:4

Ювентус – Кронос (Пловдив) 4:2

Лион (Пловдив) -  Черноморец (Бургас) 2:4

Национал (София) – Миньор (Перник) 13:0

Вижте и видео с интервютата на Филип Боков със съорганизатора на турнира Ивайло Рачев, както и с управителя на зала "Арена Асарел" Иван Нетов.

източник: http://kanal3.bg/

Печат

Футбол - резултати деца и юноши 23.11 - 25.11.2018

вкл. .

2008 2019

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

15 кръг| Локомотив (София) 21Пирин (Благоевград)

 

Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г.

14 кръг| Локомотив (София) 8 – 1 Елит - София

 

Деца "Зона", р. 2004-2005 г.

17 кръг| Локомотив (София) 4 – 3 Ботев 57 (София)

 

Деца, група I, р. 2004-2005 г.

13 кръг|Левски (София) 8 - 0 Локомотив (София)

 

Деца, група "А", р. 2008 г.

11 кръг|Миньор (Перник) 2 - 6 Локомотив (София)

 

Печат

Футбол - резултати деца и юноши 17.11 - 18.11.2018

вкл. .

44862238 297564544425772 627701846743449600 n

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

13кръг| Локомотив (София)1 0 Хебър (Пазарджик)

14кръг| Левски-Раковки (София) 1 – 0 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст Зона I, р. 2002-2003 г.

10кръгЛокомотив (София) 3 – 2 Пирин (Благоевград)

11 кръг| Царско село 2 – 0 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г.

12 кръг| Локомотив (София) 11 – 0 Гранит (Владая)

13 кръгЦарско село 0 – 7 Локомотив (София)

 

Деца "Зона", р. 2004-2005 г.

15 кръг| Локомотив (София) 2 – 2 Кюстендил(Кюстендил)

16 кръг| ЦСКА 1948 (София) 3- 3 Локомотив (София)

 

Деца, група I, р. 2004-2005 г.

11 кръгЛокомотив (София) 2- 3 Чавдар (Етрополе)

12 кръгЛокомотив (София) 5- 1 Олимпиец (София)

 

Деца, група "Б", р. 2006 г.

9 кръг|Локомотив (София) 3 – 3 Н Спорт (София)

 

Деца, група "А", р. 2007 г.

9 кръг| РД Спорт (София) 2 - 3 Локомотив (София)

 

Деца, група "А", р. 2008 г.

9 кръг| Ком – 98 (Годеч) 1- 2 Локомотив (София)

10 кръг| Локомотив (София) 2 – 1 София (Спорт)

 

Деца, група "А", р. 2009 г.

9 кръгЛокомотив (София) 0- 0 Левски-Раковки (София)

Печат

Резултати - футбол деца и юноши, 02 - 04 ноември 2018

вкл. .

for Lokosfinfo

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

12 кръг| Кюстендил (Кюстендил) 2 - 2 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст Зона I, р. 2002-2003 г.

9кръг| Миньор (Перник) 1 – 1 Локомотив (София)

 

Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г.

11кръгБарокко (София) 0 - 6 Локомотив (София)

 

Деца, група I, р. 2004-2005 г.

10 кръгЦарско село 6 – 0 Локомотив (София)

 

Деца, група "Б", р. 2006 г.

8 кръг|РД Спорт (София) 1 - 6 Локомотив (София)

 

Деца, група "А", р. 2007 г.

8 кръг|Локомотив (София) 2 -Младост 2015 (София)

 

Деца, група "А", р. 2009 г.

7 кръг| Локомотив (София) 1 - 1 Н Спорт (София)

Печат

ДЮШ ЛОКОМОТИВ 2018

вкл. .

ball 2016

Детско-юношеска школа ФК Локомотив Софияlokomotiv emblema 150


Тел. 02/936 52 22 и 02/936 05 35

email: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

 

Две са новите имена Георги Борисов и Михаил Захариев.

Бившият футболист на столичните "железничари" се завръща в "Надежда" от Ферион. Михаил Захариев пристига на стадион "Локомотив" от Левски-Раковски.

 

Локомотив U19 (2000-2001) – Михаил Михайлов

Локомотив U17 (2002) – Виктор Михайлов

Локомотив U16 (2003) – Юли Петков

Локомотив U15 (2004) – Георги Борисов

Локомотив (2005) – Ивайло Паргов

Локомотив (2006) – Михаил Захариев

Локомотив (2007) – Георги Симов

Локомотив (2008) – Димитър Михайлов

Локомотив (2009) – Радослав Георгиев

Локомотив (2010) – Живко Пъшев

 

Директор на ДЮШ на Локомотив (София): Иво Паргов

по материали на http://viasport.bg

Печат

Футбол - резултати деца и юноши 26.10 - 28.10

вкл. .

IMG095400

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г.

11 кръг|Локомотив (София8 - 1 Струмска Слава

 

Юноши младша възраст Зона I, р. 2002-2003 г.

8 кръг| Локомотив (София) 1 – 3 ЦСКА 1948

 

Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г.

10кръг| Локомотив (София5 - 1 Олимпиец (София)

 

Деца "Зона", р. 2004-2005 г.

13 кръг|Струмска Слава 0 - 10 Локомотив (София)

 

Деца, група I, р. 2004-2005 г.

9 кръг| Локомотив (София) 1 – 1 Левски Раковски

 

Деца, група "Б", р. 2006 г.

7 кръг|Левски Раковски 2 -1 Локомотив (София)

 

Деца, група "А", р. 2007 г.

7 кръг| Ботев 57 (София) 3 -0 Локомотив (София)

 

Деца, група "А", р. 2008 г.

7 кръг| Локомотив (София) 1 – 3 Септември (София)

 

Деца, група "А", р. 2009 г.

6 кръг| Локомотив (София) 2 - 2 Славия (София)

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...