Печат

КЛА Локомотив София Никола Карапетров с отлично представяне на 36-тия крос „Ивайло“

вкл. .

ivajlo 2018

Повече от 300 атлети взеха участие в едно от най-старите лекоатлетически състезания у нас и на Балканите – крос “Ивайло“.  Победител при мъжете на 10 км стана Иво Балабанов от „Атлет“ – Мездра, който измина дистанцията от 10 км за 34:54 мин. На втора позиция завърши румънецът Трандафир Емануел, а трети е Илия Куцаров от „Локомотив София – Никола Карапетров“. Сред предварителните фаворити бе и Митко Ценов, който обаче не завърши състезанието заради болки в коляното.

Стефани Стоянова  спечели първо място при девойките под 18 г.  на 3000м. Кристина Георгиева се нареди на второ място  при момичета под 16 г., на 2000м. ,  бронза грабна Лилия Ивтиминова.

 

 

Ето и цялото класиране в различните възрастови групи: 

    класиране мъже    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2845 Иво Балабанов 97 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
2.   1 Trandafir Emanuel-Marian 93 Румъния
3.   2217 Илия Куцаров 86 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
    класиране жени    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2600 Маринела Нинева 93 КЛА „ЛОКОМОТИВ“ ДРЯНОВО
2.   2112 Моника Георгиева 94 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица
3.   1499 Мая Недялкова 90 ССК „СТРАТЕШ АТЛЕТИК“ ЛОВЕЧ
    юноши старша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   263 Иван Иванов 0 СК СУПЕР СПОРТ
2.   1400 Трифон Илиев 0 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
3.   3039 Владислав Михайлов 0 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит
    девойки старша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2833 Дева-Мария Драгиева 2000 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
2.   747 Девора Аврамова 2000 АК Орловец 93 Габрово
3.   1407 Денислава Борисова 2000 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
    юноши младша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   1394 Мелих Мустафа 2002 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
2.   2788 Георги Арсов 2001 ЛК “ЛОКОМОТИВ 55“
3.   2835 Иван Драгановски 2001 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
    девойки младша    
Клас. име и фамилия  г. клуб
1.   2202 Стефани Стоянова 1 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
2.   765 Маргарита Радева 1 АК Орловец 93 Габрово
3.   1389 Петина Христова 2 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
    момчета под 16    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   1655 Станислав Рашков 2003 СК „Атлетика 2012“ – Велико Търново
2.   130 Венцислав Трайков 2004 КЛА“Загорец“ Нова Загора
3.   2966 Асен Статев 2003 АК Орловец 93 Габрово
    момичета под 16    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   759 Ева Петкова 3 АК Орловец 93 Габрово
2.   2205 Кристина Георгиева 4 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
3.   2208 Лилия Ивтиминова 5 КЛА Локомотив София Никола Карапетров

използвани са метериали и от: http://www.atletikabg.com

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

ВИДЕО

начало 15:20

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...