Статии

Поморие - Локомотив 1:3

2019 2020 08 vs Pomorie

Локомотив прекъсна негативната си серия от три поредни загуби след победа с 3:1 над Поморие при гостуването си на стадион "Несебър" от 8-ия кръг на Втора лига.

Двубоят обаче стартира с гол във вратата на Локомотив. Новото попълнение на Поморие и бивш играч на Верея Нтойа отбеляза в 8-ата минута. Локомотив успя да изравни в 22-та минута с попадение на младежкия национал Цветомир Вачев, който се разписа след разбърване отблизо. Пет минути преди края на първото полувреме Александър Александров от фаул вкара втори гол за железничарите. След почивката Локомотив затвърди превъзходството си и в 71-та минута, отново Александров останал сам срещу вратаря пусна топката покрай него за крайното 1:3.
С победата Локомотив остава на 4-то място във временното класиране, след като на Монтана ще бъде присъдена служебна победа над Спартак (Плевен). Всички резултатати от кръга и класирането след тях вижте кликвайки тук.
Следващия кръг Локомотив е домакин на горнооряховските железничари, а мачът ще е в петък 20 септември от 17:00 часа.