Съдийска свирка за победа на Славия

svirka Vladimir Valkov

Локомотив загуби от Славия, като ключово въздействие оказа съдийската свирка на Владимир Вълков. Главния съдия на двубоя изгони с два измислени картона Божидар Кацаров. Преди първия картон Вълков препречи пътя на футболиста на Локомотив, а при втория Кацаров пръв стигна и подаде една спорна топка, след което футболист на Славия се хвърли в краката му. Така при резултат 0:0 по-активния отбор на Локомотив остана с човек по-малко в 63-тата минута.

lokomotiv against bfs

Локомотив допусна гол за 1:0 в 70-тата минута. След 88-та минута на калния терен 10 железничари нямаха сили да се противопоставят на свежите резерви на Славия. Локомотив инкасира още два гола от избягалите от войната в Украйна, бивши футболисти на Левски, Цонев и Петков.