Локомотив - Созопол 3:0

Локомотив надигра по категоричен начин отбора на Созопол

Пред повече от 1000 зрители, в среща от двадесет и деветият кръг на Втора лига червено - черните спечелиха  с класическото 3:0 над гостите от Созопол. Двубоят започна  с натиск на столичните железничари и след като Том пропусна от изгодна позиция в 3-та минута, две минути след това Илия Димитров откри резултата  с глава след хубаво центриране от ляво на Влади Романов. Десет минути по късно отново Влади Романов асистира на дежурния голмайстор на Локомотив Илия Димитров,и червено - черната деветка  покачи на 2:0. До края на полувремето Димитров пропуна да направи хеттрик, близо до гола беше и Николай Цветков. В 42-та мин. гостите си отбелязаха автогол, правейки резултата класически за Локомотив. През второто полувреме Том и Семерджиев имаха изгодни ситуации, но не успяха да завършат от удобни позиции.

Локомотив: 92.Андреа Ефремов, 13.Стоян Предев, 15.Александър Горанов, 14.Иво Иванов, 21. Христос Контохристос(77 мин- Галин Ташев), 10.Илиян Стефанов(68 мин - Алекс Боримиров), 6.Владимир Семерджиев, 33.Том, 18. Николай Цветков, 88. Владислав Романов, 9. Илия Димитров (46 мин Мартин  Станкев)

Старши треньор: Младен Додич