Печат

СТК утвърди програмата за още три кръга 24 - 26

вкл. .

bfs

 

Програмата и резултатите на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:

 

Април

ХXIV кръг 17.00 часа

14.04/петък/

Царско село 2015

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Спартак Пл

   
 

ЦСКА -София 2

-

Поморие

   
 

Несебър

-

Левски Карлово

   
 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив

   
 

Ботев Вр

-

Етър ВТ

   

15.04 /събота/

Лудогорец 2

-

Банско

14.00

 

17.04 /понеделник/

Витоша Бистрица

-

Септември Сф

15.30

Диема спорт

ХXV кръг 17.00 часа

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

   
 

Поморие

-

Витоша Бистрица

   
 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

   
 

Оборище Пан

-

Несебър

   
 

Левски Карлово

-

Банско

   

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

   
 

Локомотив

-

ЦСКА -София 2

   

ХXVІ кръг 17.00 часа

30.04 /неделя/

Банско

-

Оборище Пан

   
 

Несебър

-

Спартак Пл

   
 

Царско село 2015

-

Септември Сф

   
 

Витоша Бистрица

-

Локомотив

   
 

ЦСКА -София 2

-

Етър ВТ

   
 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

   
 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

02.05/вторник/

Лудогорец 2

-

Левски Карлово

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

  • Лудогорец 2 до края на първенството на Втора лига ще играе домакинските си срещи на Спортен комплекс „Гнездо на орли“ - град Разград.
Печат

Програма на Втора професионална лига за 21 и 22-ри кръг

вкл. .

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Март

Отложена среща от XVIII – ти кръг

15.03/сряда/

Лудогорец 2

-

Созопол

15.30

 

XXI кръг 15.30

15.03/сряда/

Септември Сф

-

Ботев Вр

14.00

 

18.03 /събота/

Спартак Пл

-

Ботев Гълъбово

   

18.03 /събота/

Левски Карлово

-

Витоша Бистрица

   

18.03 /събота/

Несебър

-

Царско село 2015

   

19.03 /неделя/

Оборище Пан

-

ЦСКА -София 2

   

19.03 /неделя/

Локомотив

-

Лудогорец 2

   

20.03/понеделник/

Банско

-

Созопол

   

20.03/понеделник/

Поморие

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

Април

XXII кръг 17.00

01.04 /събота/

Царско село 2015

-

Банско

   

01.04 /събота/

Витоша Бистрица

-

Оборище Пан

   

01.04 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Септември Сф

   

01.04 /събота/

Ботев Вр

-

Поморие

   

01.04 /събота/

Етър ВТ

-

Локомотив

   

01.04 /събота/

Созопол

-

Левски Карлово

18.00

 

02.04/неделя/

Лудогорец 2

-

Несебър

   

02.04/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Спартак Пл

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg

 

Печат

Програма на Втора професионална лига от 18-ти до 20-ти кръг

вкл. .

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Февруари

ХVІІІ кръг 14.00

25.02 /събота/

Витоша Бистрица

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Банско

   
 

Ботев Вр

-

Левски Карлово

   
 

Етър ВТ

-

Оборище Пан

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Спартак Пл

   

26.02/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Несебър

   

27.02/понеделник/

Поморие

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец 2

-

Созопол

   

XIX кръг 15.30

03.03/петък/

Несебър

-

Витоша Бистрица

15.30

Диема спорт 2

05.03/неделя/

Септември Сф

-

Локомотив 1929 Сф

   
 

Спартак Пл

-

Етър ВТ

   
 

Оборище Пан

-

Ботев Вр

   
 

Левски Карлово

-

Ботев Гълъбово

   
 

Царско село 2015

-

Созопол

   
 

Банско

-

ЦСКА -София 2

   

06.03/понеделник/

Поморие

-

Лудогорец 2

   

XX кръг 15.30

11.03 /събота/

Етър ВТ

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

 

Созопол

-

Несебър

   
 

Витоша Бистрица

-

Банско

   
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан

   
 

Ботев Вр

-

Спартак Пл

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Поморие

   

12.03/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Левски Карлово

   

13.03/понеделник/

Лудогорец 2

-

Царско село 2015

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

Печат

Програма за контролни срещи зима 2017

вкл. .

soccer ball white-red-grey.egeo 4

21 януари 2017 г. (събота) 14:00 Локомотив - Хебър /Пазарджик, ст. Локомотив изкуствен терен 3:2
25 януари 2017 г. (четвъртък) 14:30 Пансерайкос /Серес, Гърция/ - Локомотив, в гр. Серес 0:2
28 януари 2017 г. (събота)  Локомотив - Ботев /Враца/, в с. Струмяни изкуствен терен 6:2
31 януари 2017 г. (вторник) 12:00 Локомотив - Германея /Сапарева баня/, в с. Склаве 3:0
8 февруари 2017 г. (сряда) 14:00 Локомотив - Миньор /Перник/, ст. Локомотив изкуствен терен 3:1
11 или 12 февруари 2017 г. (събота/неделя) неуточнен Локомотив - Левски /София/, неуточнена ОТПАДА
15 февруари 2017 (сряда)  15:00 Славия - Локомотив, ст. Градски,  Сандански 0:0


18 февруари 2017 г. (събота) 14:00 Локомотив - Сливнишки герой /Сливница/, ст. Локомотив официален терен 1:0

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Печат

Програмата до края на 2016 г. Купа на България, Втора лига, Първа лига

вкл. .

SPL Logo portrait

 

АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК

и ТУК

Национална купа България 1/8 финали

25.10 /вторник/

Септември Сф

-

Дунав Рс

15.00

 
 

Локомотив Пд

 

Оборище Пан

18.00

 
 

Монтана

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт 2

26.10 /сряда/

Литекс

-

Локомотив Сф

18.00

 
 

Левски Сф

-

Черно море

19.00

Диема спорт

27.10 /четвъртък/

Созопол

-

Пирин Бг

16.00

 
 

Верея

-

Поморие

17.00

 
 

Ботев Пд

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт

 

 

Втора професионална лига

Х кръг 16.00

21.10 /петък/

Несебър

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Септември Сф

   

22.10 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Етър ВТ

   
 

ЦСКА –София  2

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Спартак Пл

   
 

Банско

-

Левски Карлово

   

23.10 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Поморие

14.45

Диема спорт 2

 

Лудогорец 2

-

Ботев Вр

   

ХІ кръг 15.00

29.10 /събота/

Левски Карлово

-

Лудогорец 2

   
 

Спартак Пл

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Ботев Гълъбово

   
 

Септември Сф

-

Царско село 2015

   

30.10 /неделя/

Етър ВТ

-

ЦСКА –София 2

14.45

Диема спорт 2

 

Локомотив

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Банско

   
 

Поморие

-

Созопол

   

ХІІ кръг 14.30

03.11 /четвъртък/

Лудогорец 2

-

Ботев Гълъбово

   

04.11 /петък/

Витоша Бистрица

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Септември Сф

   
 

Банско

-

Спартак Пл

   
 

Левски Карлово

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Поморие

   

07.11/понеделник/

ЦСКА –София 2

-

Ботев Вр

   

ХІІІ кръг 14.30

19.11 /събота/

Спартак Пл

-

Левски Карлово

   
 

Септември Сф

-

Банско

   
 

Поморие

-

Несебър

   
 

Етър ВТ

-

Созопол

   

20.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Витоша Бистрица

13.00

Диема спорт

 

Оборище Пан

-

Лудогорец 2

   
 

Ботев Гълъбово

-

ЦСКА –София 2

   
 

Локомотив

-

Царско село 2015

   

ХІV кръг 14.30

26.11 /събота/

Витоша Бистрица

-

Ботев Гълъбово

   
 

Созопол

-

Ботев Вр

   
 

Царско село 2015

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Локомотив

   
 

Банско

-

Поморие

   
 

Левски Карлово

-

Септември Сф

   
 

Оборище Пан

-

Спартак Пл

   

28.11/понеделник/

Лудогорец 2

-

ЦСКА –София 2

17.30

Диема спорт

ХV кръг 14.30

30.11 /сряда/

Септември Сф

-

Оборище Пан

   
 

Поморие

-

Левски Карлово

   
 

Локомотив

-

Банско

   
 

Етър ВТ

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Созопол

   

01.12 /четвъртък/

Спартак Пл

-

Лудогорец 2

   

02.12 /петък/

ЦСКА –София 2

-

Витоша Бистрица

   

ХVІ кръг  14.00

04.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Несебър

13.00

Диема спорт 2

 

Ботев Гълъбово

-

Царско село 2015

   
 

Етър ВТ

-

Банско

   
 

Локомотив

-

Левски Карлово

   
 

Поморие

-

Оборище Пан

   

05.12/понеделник/

Септември Сф

-

Спартак Пл

   
 

Лудогорец 2

-

Витоша Бистрица

   
 

ЦСКА –София 2

-

Созопол

   

ХVІІ кръг 14.00

10.12 /събота/

Спартак Пл

-

Поморие

   
 

Оборище Пан

-

Локомотив

   
 

Левски Карлово

-

Етър ВТ

   
 

Банско

-

Ботев Вр

   
 

Несебър

-

Ботев Гълъбово

   

11.12 /неделя/

Созопол

-

Витоша Бистрица

12.30

Диема спорт 2

 

Септември Сф

-

Лудогорец 2

   

12.12 /понеделник/

Царско село 2015

-

ЦСКА –София 2

   

 

 

Първа професионална лига

 

Октомври

ХІ кръг

21.10 /петък/

Локомотив Пд

-

Дунав

17.30

Диема

 

Монтана

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт 2

22.10 /събота/

Ботев Пд

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Берое

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив ГО

20.00

Диема спорт

23.10 /неделя/

Славия

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

 

Верея

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт 2

 

ХІІ кръг

28.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Славия

17.30

Диема

 

Дунав

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт 2

29.10 /събота/

ЦСКА –София

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Монтана

20.00

Диема спорт

30.10 /неделя/

Ботев Пд

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

 

Черно море

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт 2

31.10 /понеделник/

Пирин

-

Верея

20.00

Диема спорт

Ноември

ХІІІ кръг

02.11 /сряда/

Локомотив Пд

-

Берое

17.30

Диема спорт

03.11/четвъртък/

Монтана

-

Ботев Пд

16.30

Диема спорт 2

04.11 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Пирин

15.00

Диема спорт 2

 

Левски

-

Черно море

17.30

Диема спорт 2

05.11 /събота/

Верея

-

Локомотив ГО

13.00

Диема

 

Славия

-

Дунав

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

13.11 /неделя/

България

-

Беларус – квалификация СП

19.00

Отложена среща от І – ви кръг

16.11/сряда

Берое

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

ХІV кръг

18.11 /петък/

Черно море

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

19.11 /събота/

Верея

-

Дунав

13.00

Диема

 

Славия

-

ЦСКА –София

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

17.30

Диема спорт

20.11 /неделя/

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт 2

 

 Монтана

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

21.11 /понеделник/

Нефтохимик Бс

-

Локомотив ГО

17.30

Диема спорт

ХV кръг

25.11 /петък/

Локомотив ГО

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

26.11 /събота/

Монтана

-

Черно море

13.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

15.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

27.11 /неделя/

Берое

-

Славия

12.30

Диема спорт 2

 

Дунав

-

Нефтохимик Бс

15.15

Диема

 

ЦСКА –София

-

Верея

17.30

Диема спорт 2

ХVІ кръг

29.11 /вторник/

Черно море

-

Локомотив ГО

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Монтана

17.30

Диема спорт

30.11 /сряда/

Пирин

-

Дунав

13.00

Диема

 

Славия

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт 2

 

Лудогорец

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

01.12 /четвъртък/

Верея

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Нефтохимик Бс

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

Декември

ХVІІ кръг

02.12 /петък/

Локомотив Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт 2

03.12 /събота/

Дунав

-

Локомотив ГО

15.00

Диема

 

Левски

-

Славия

17.30

Диема спорт

04.12 /неделя/

Берое

-

Нефтохимик Бс

15.00

Диема спорт 2

 

ЦСКА –София

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

05.12 /понеделник/

Ботев Пд

-

Верея

17.30

Диема спорт

Отложена

Монтана

-

Лудогорец

   

ХVІІІ кръг

09.12 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт 2

10.12 /събота/

Славия

-

 8Монтана

13.00

Диема

 

Верея

-

7Левски

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

9Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

11.12 /неделя/

Локомотив ГО

-

4ЦСКА –София

15.00

Диема спорт 2

 

Пирин

-

5Берое

17.30

Диема спорт 2

12.12 /понеделник/

Черно море

-

3Дунав

17.30

Диема спорт

ХІХ кръг

13.12 /вторник/

Монтана

-

Верея

17.30

Диема

14.12 /сряда/

Локомотив Пд

-

Славия

13.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Черно море

15.15

Диема спорт

 

Левски

-

Нефтохимик Бс

17.30

Диема спорт

15.12 /четвъртък/

Берое

-

Локомотив ГО

15.00

Диема спорт 2

 

Ботев Пд

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

16.12 /петък/

ЦСКА –София

-

Дунав

17.30

Диема спорт 2

Отложена среща от ХVІІ

17.12 /събота/

Монтана

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

Печат

Програма на Втора професионална лига от 6-ти до 9-ти кръг

вкл. .

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

Септември

VІ кръг 17.00 часа

15.09 /четвъртък/

Лудогорец 2

-

Локомотив

18.00

 

16.09 /петък/

ЦСКА –София 2

-

Оборище Пан

   

17.09 /събота/

Етър ВТ

-

Поморие

   
 

Ботев Вр

-

Септември Сф

   
 

Ботев Гълъбово

-

Спартак Пл

   
 

Витоша Бистрица

-

Левски Карлово

   
 

Царско село 2015

-

Несебър

   
 

Созопол

-

Банско

18.00

 

20.09 /вторник/

  Купа „България”  1/16 финали

21.09 /сряда/

  Купа „България”  1/16 финали

22.09 /четв./

  Купа „България”  1/16 финали

VІІ кръг 17.00 часа

25.09 /неделя/

Поморие

-

Ботев Вр

   
 

Банско

-

Царско село 2015

   
 

Левски Карлово

-

Созопол

   
 

Оборище Пан

-

Витоша Бистрица

   
 

Септември Сф

-

Ботев Гълъбово

   
 

Несебър

-

Лудогорец 2

   

26.09 /понеделник/

Локомотив

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт 2

 

Спартак Пл

-

ЦСКА –София 2

   

Октомври

VІІІ кръг 17.00 часа

30.09 /петък/

Лудогорец 2

-

Етър ВТ    

01.10 /събота/

Ботев Вр

-

Локомотив

   
 

Ботев Гълъбово

-

Поморие

   
 

Витоша Бистрица

-

Спартак Пл

   
 

Несебър

-

Банско

   
 

Созопол

-

Оборище Пан

18.00

 

02.10 /неделя/

ЦСКА –София 2

-

Септември Сф

14.30

Диема спорт 2

 

Царско село 2015

-

Левски Карлово

   

ІХ кръг 16.00 часа

15.10 /събота/

Банско

-

Лудогорец 2

   
 

Левски Карлово

-

Несебър

   
 

Оборище Пан

-

Царско село 2015

   
 

Спартак Пл

-

Созопол

   
 

Локомотив

-

Ботев Гълъбово

   

16.10 /неделя/

Поморие

-

ЦСКА –София 2

   
 

Септември Сф

-

Витоша Бистрица

   

17.10 /понед./

Етър ВТ

-

Ботев Вр

16.00

Диема спорт 2

БФС си запазва правото на промени в програмата

Печат

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

вкл. .

SPL Logo portrait

 

АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК

Август

І кръг – 18.00 часа

06.08 /събота/

Царско село 2015

-

Ботев Гълъбово

   
 

Несебър

-

Ботев Вр

   
 

Банско

-

Етър ВТ

   
 

Оборище Пан

-

Поморие

   
 

Спартак Пл

-

Септември Сф

   

07.08 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Лудогорец 2

   
 

Созопол

-

ЦСКА –София 2

19.00

 

08.08 /понеделник/

Левски Карлово

-

Локомотив

18:00

Diema Sport 2

ІІ кръг – 18.00 часа

13.08 /събота/

Локомотив

-

Оборище Пан

   
 

Етър ВТ

-

Левски Карлово

   
 

Ботев Гълъбово

-

Несебър

   
 

Поморие

-

Спартак Пл

20.00

 

14.08 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Созопол

   
 

6Лудогорец 2

-

Септември Сф

19.00

 

15.08 /понеделник/

ЦСКА –София 2

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Вр

-

Банско

18:00

Diema Sport 2

ІІІ кръг 18.00

20.08 /събота/

Септември Сф

-

Поморие

   
 

Банско

-

Ботев Гълъбово

   
 

Левски Карлово

-

Ботев Вр

   
 

Оборище Пан

-

Етър ВТ

   

21.08/неделя/

Царско село 2015

-

Витоша Бистрица

   
 

Несебър

-

ЦСКА –София 2

   
 

Созопол

-

Лудогорец 2

19.00

 

22.08/понеделник/

Спартак Пл

-

Локомотив

18.00

Диема спорт2

ІV кръг 18.00

26.08 /петък/

 Лудогорец 2

-

Поморие

   

27.08 /събота/

Локомотив

-

Септември Сф

   
 

Ботев Вр

-

Оборище Пан

   
 

Ботев Гълъбово

-

Левски Карлово

   
 

Витоша Бистрица

-

Несебър

   

28.08/неделя/

Етър ВТ

-

Спартак Пл

   
 

ЦСКА –София 2

-

Банско

   
 

Созопол

-

Царско село 2015

17.00

Диема спорт

Септември

V кръг 17.00

10.09 /събота/

Царско село 2015

-

Лудогорец 2

   
 

Несебър

-

Созопол

   
 

Банско

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Ботев Гълъбово

   
 

Спартак Пл

-

Ботев Вр

   

10.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив

19.00

 

11.09 /понеделник/

Септември Сф

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт2

 

Левски Карлово

-

ЦСКА -София 2

   

VІ кръг 17.00 часа

15.09 /четвъртък/

Лудогорец 2

-

Локомотив

18.00

 

16.09 /петък/

ЦСКА –София 2

-

Оборище Пан

   

17.09 /събота/

Етър ВТ

-

Поморие

   
 

Ботев Вр

-

Септември Сф

   
 

Ботев Гълъбово

-

Спартак Пл

   
 

Витоша Бистрица

-

Левски Карлово

   
 

Царско село 2015

-

Несебър

   
 

Созопол

-

Банско

18.00

 

20.09 /вторник/

  Купа „България”  1/16 финали

21.09 /сряда/

  Купа „България”  1/16 финали

22.09 /четв./

  Купа „България”  1/16 финали

VІІ кръг 17.00 часа

25.09 /неделя/

Поморие

-

Ботев Вр

   
 

Банско

-

Царско село 2015

   
 

Левски Карлово

-

Созопол

   
 

Оборище Пан

-

Витоша Бистрица

   
 

Септември Сф

-

Ботев Гълъбово

   
 

Несебър

-

Лудогорец 2

   

26.09 /понеделник/

Локомотив

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт 2

 

Спартак Пл

-

ЦСКА –София 2

   

Октомври

VІІІ кръг 17.00 часа

30.09 /петък/

Лудогорец 2

-

Етър ВТ    

01.10 /събота/

Ботев Вр

-

Локомотив

   
 

Ботев Гълъбово

-

Поморие

   
 

Витоша Бистрица

-

Спартак Пл

   
 

Несебър

-

Банско

   
 

Созопол

-

Оборище Пан

18.00

 

02.10 /неделя/

ЦСКА –София 2

-

Септември Сф

14.30

Диема спорт 2

 

Царско село 2015

-

Левски Карлово

   

ІХ кръг 16.00 часа

15.10 /събота/

Банско

-

Лудогорец 2

   
 

Левски Карлово

-

Несебър

   
 

Оборище Пан

-

Царско село 2015

   
 

Спартак Пл

-

Созопол

   
16.10 /неделя/ 

Локомотив

-

Ботев Гълъбово

   

 

Поморие

-

ЦСКА –София 2

   
 

Септември Сф

-

Витоша Бистрица

   

17.10 /понед./

Етър ВТ

-

Ботев Вр

16.00

Диема спорт 2

 

Х кръг 16.00

21.10 /петък/

Несебър

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Септември Сф

   

22.10 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Етър ВТ

   
 

ЦСКА –София  2

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Спартак Пл

   
 

Банско

-

Левски Карлово

   

23.10 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Поморие

14.45

Диема спорт 2

 

Лудогорец 2

-

Ботев Вр

   

ХІ кръг 15.00

29.10 /събота/

Левски Карлово

-

Лудогорец 2

   
 

Спартак Пл

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Ботев Гълъбово

   
 

Септември Сф

-

Царско село 2015

   

30.10 /неделя/

Етър ВТ

-

ЦСКА –София 2

14.45

Диема спорт 2

 

Локомотив

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Банско

   
 

Поморие

-

Созопол

   

ХІІ кръг 14.30

03.11 /четвъртък/

Лудогорец 2

-

Ботев Гълъбово

   

04.11 /петък/

Витоша Бистрица

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Септември Сф

   
 

Банско

-

Спартак Пл

   
 

Левски Карлово

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Поморие

   

07.11/понеделник/

ЦСКА –София 2

-

Ботев Вр

   

ХІІІ кръг 14.30

19.11 /събота/

Спартак Пл

-

Левски Карлово

   
 

Септември Сф

-

Банско

   
 

Поморие

-

Несебър

   
 

Етър ВТ

-

Созопол

   

20.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Витоша Бистрица

13.00

Диема спорт

 

Оборище Пан

-

Лудогорец 2

   
 

Ботев Гълъбово

-

ЦСКА –София 2

   
 

Локомотив

-

Царско село 2015

   

ХІV кръг 14.30

26.11 /събота/

Витоша Бистрица

-

Ботев Гълъбово

   
 

Созопол

-

Ботев Вр

   
 

Царско село 2015

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Локомотив

   
 

Банско

-

Поморие

   
 

Левски Карлово

-

Септември Сф

   
 

Оборище Пан

-

Спартак Пл

   

28.11/понеделник/

Лудогорец 2

-

ЦСКА –София 2

17.30

Диема спорт

ХV кръг 14.30

30.11 /сряда/

Септември Сф

-

Оборище Пан

   
 

Поморие

-

Левски Карлово

   
 

Локомотив

-

Банско

   
 

Етър ВТ

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Созопол

   

01.12 /четвъртък/

Спартак Пл

-

Лудогорец 2

   

02.12 /петък/

ЦСКА –София 2

-

Витоша Бистрица

   

ХVІ кръг  14.00

04.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Несебър

13.00

Диема спорт 2

 

Ботев Гълъбово

-

Царско село 2015

   
 

Етър ВТ

-

Банско

   
 

Локомотив

-

Левски Карлово

   
 

Поморие

-

Оборище Пан

   

05.12/понеделник/

Септември Сф

-

Спартак Пл

   
 

Лудогорец 2

-

Витоша Бистрица

   
 

ЦСКА –София 2

-

Созопол

   

ХVІІ кръг 14.00

10.12 /събота/

Спартак Пл

-

Поморие

   
 

Оборище Пан

-

Локомотив

   
 

Левски Карлово

-

Етър ВТ

   
 

Банско

-

Ботев Вр

   
 

Несебър

-

Ботев Гълъбово

   

11.12 /неделя/

Созопол

-

Витоша Бистрица

12.30

Диема спорт 2

 

Септември Сф

-

Лудогорец 2

   

12.12 /понеделник/

Царско село 2015

-

ЦСКА –София 2

   

 

Февруари

ХVІІІ кръг 14.00

25.02 /събота/

Витоша Бистрица

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Банско

   
 

Ботев Вр

-

Левски Карлово

   
 

Етър ВТ

-

Оборище Пан

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Спартак Пл

   

26.02/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Несебър

   

27.02/понеделник/

Поморие

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец 2

-

Созопол

   

XIX кръг 15.30

03.03/петък/

Несебър

-

Витоша Бистрица

15.30

Диема спорт 2

05.03/неделя/

Септември Сф

-

Локомотив 1929 Сф

   
 

Спартак Пл

-

Етър ВТ

   
 

Оборище Пан

-

Ботев Вр

   
 

Левски Карлово

-

Ботев Гълъбово

   
 

Царско село 2015

-

Созопол

   
 

Банско

-

ЦСКА -София 2

   

06.03/понеделник/

Поморие

-

Лудогорец 2

   

XX кръг 15.30

11.03 /събота/

Етър ВТ

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

 

Созопол

-

Несебър

   
 

Витоша Бистрица

-

Банско

   
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан

   
 

Ботев Вр

-

Спартак Пл

   
 

Локомотив 1929 Сф

-

Поморие

   

12.03/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Левски Карлово

   

13.03/понеделник/

Лудогорец 2

-

Царско село 2015

   

Отложена среща от XVIII – ти кръг

15.03/сряда/

Лудогорец 2

-

Созопол

15.30

 

XXI кръг 15.30

15.03/сряда/

Септември Сф

-

Ботев Вр

14.00

 

18.03 /събота/

Спартак Пл

-

Ботев Гълъбово

   

18.03 /събота/

Левски Карлово

-

Витоша Бистрица

   

18.03 /събота/

Несебър

-

Царско село 2015

   

19.03 /неделя/

Оборище Пан

-

ЦСКА -София 2

   

19.03 /неделя/

Локомотив

-

Лудогорец 2

   

20.03/понеделник/

Банско

-

Созопол

   

20.03/понеделник/

Поморие

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

Април

XXII кръг 17.00

01.04 /събота/

Царско село 2015

-

Банско

   

01.04 /събота/

Витоша Бистрица

-

Оборище Пан

   

01.04 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Септември Сф

   

01.04 /събота/

Ботев Вр

-

Поморие

   

01.04 /събота/

Етър ВТ

-

Локомотив

   

01.04 /събота/

Созопол

-

Левски Карлово

18.00

 

02.04/неделя/

Лудогорец 2

-

Несебър

   

02.04/неделя/

ЦСКА -София 2

-

Спартак Пл

   

 

XXIII кръг 17.00 часа

08.04 /събота/

Поморие

-

Ботев Гълъбово

   
 

Спартак Пл

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Созопол

   
 

Банско

-

Несебър

   

09.04 /неделя/

Левски Карлово

-

Царско село 2015

   
 

Септември Сф

-

ЦСКА -София 2

   

10.04/понеделник/

Локомотив 1929 Сф

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт 2

 

Етър ВТ

-

Лудогорец 2

   

 

ХXIV кръг 17.00 часа

14.04/петък/

Царско село 2015

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Спартак Пл

   
 

ЦСКА -София 2

-

Поморие

   
 

Несебър

-

Левски Карлово

   
 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив

   
 

Ботев Вр

-

Етър ВТ

   

15.04 /събота/

Лудогорец 2

-

Банско

14.00

 

17.04 /понеделник/

Витоша Бистрица

-

Септември Сф

15.30

Диема спорт

ХXV кръг 17.00 часа

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

   
 

Поморие

-

Витоша Бистрица

   
 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

   
 

Оборище Пан

-

Несебър

   
 

Левски Карлово

-

Банско

   

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

   
 

Локомотив

-

ЦСКА -София 2

   

ХXVІ кръг 17.00 часа

30.04 /неделя/

Банско

-

Оборище Пан

   
 

Несебър

-

Спартак Пл

   
 

Царско село 2015

-

Септември Сф

   
 

Витоша Бистрица

-

Локомотив

   
 

ЦСКА -София 2

-

Етър ВТ

   
 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

   
 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

02.05/вторник/

Лудогорец 2

-

Левски Карлово

   

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

Програмата  на Втора лига е съгласувана с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg/

 

Актуална към 7 април 2017 г.

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Когато си направиш мача лесен - взимаш лека победа: Локомотив - Ботев (Враца) 2:0, краен резултат. #lokosfinfo
 

ВИДЕО

начало 7:25

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...