Печат

Програмата на Локомотив есен 2015

вкл. .

Loko Botev PD Publika

09 август (неделя), 18:00 ч. 1 кръг Локомотив - Балкан Варвара

2 кръг Пирин Гд - Локомотив

3 кръг Локомотив - Миньор Перник

4 кръг Стурмска слава - Локомотив

5 кръг Локомотив - Септември София

6 кръг Чепинец Велинград - Локомотив

7 кръг Локомотив - Ботев Ихтиман

8 кръг Велбъжд Кюстендил - Локомотив

9 кръг Локомотив - Чико Бяга

10 кръг София 2010 - Локомотив

11 кръг Локомотив - Рилски спортист

12 кръг Беласица - Локомотив

13 кръг Локомотив - Вихрен

14 кръг ЦСКА - Локомотив

15 кръг Локомотив - Германея

16 кръг Сливнишки герой - Локомотив

17 кръг Локомотив - Витоша Бистрица

Печат

Програма „А” футболна група и Купа на България Есен 2015 година

вкл. .

Купа на България 2015/16

Предварителна фаза - до 10 септември 2015
Североизточна България
Северозападна България
Югозападна България
Югоизточна България

Финална фаза
Първи кръг (1/16 финали) - 22-24 септември 2015

 

 
„А” футболна група Есен 2015/16


I кръг

17 юли 2015, петък, 18:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) /пряко по Диема спорт/ 18 юли 2015, събота, 18:30 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) /пряко по Диема спорт/ Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград) /пряко по Диема спорт/ 19 юли 2015, неделя, 18:30 ч: ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) /пряко по Диема/ 19 юли 2015, неделя, 21:00 ч: Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) /пряко по Диема спорт/

                           II кръг

25 юли 2015, събота, 18:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) /пряко по Диема/
25 юли 2015, събота, 21:00 ч:
Левски (София) - Литекс (Ловеч)  /пряко по Диема спорт/
26 юли 2015, неделя, 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) /пряко по Диема спорт/
26 юли 2015, неделя, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)  /пряко по Диема спорт/
27 юли 2015, понеделник, 21:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)  /пряко по Диема спорт/

                           III кръг

1 август 2015, събота, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)  /пряко по Диема спорт/ 
1 август 2015, събота, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)  /пряко по Диема спорт/ 
2 август 2015, неделя, 18:30 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)   /пряко по Диема/ 
2 август 2015, неделя, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)  /пряко по Диема спорт/ 
3 август 2015, понеделник, 21:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) /пряко по Диема спорт/ 

                           IV кръг

7 август 2015, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)  /пряко по Диема спорт/ 
8 август 2015, събота, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)  /пряко по Диема спорт/ 
8 август 2015, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)  /пряко по Диема спорт/ 
9 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) /пряко по Диема спорт 2/ 
9 август 2015, неделя, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) /пряко по Диема/ 

                           V кръг

14 август 2015, петък, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)   /пряко по Диема/ 
15 август 2015, събота, 20:00 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)  /пряко по Диема спорт/ 
16 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)  /пряко по Диема спорт 2/ 
16 август 2015, неделя, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)  /пряко по Диема спорт 2/ 
17 август 2015, понеделник, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) /пряко по Диема спорт/ 

                           VI кръг

21 август 2015, петък, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) /пряко по Диема спорт 2/ 
22 август 2015, събота, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)  /пряко по Диема/ 
22 август 2015, събота, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) /пряко по Диема спорт/ 
23 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)  /пряко по Диема спорт 2/ 
23 август 2015, неделя, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) /пряко по Диема спорт 2/ 

                           VII кръг

28 август 2015, петък, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)  /пряко по Диема спорт 2/ 
29 август 2015, събота, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) /пряко по Диема/ 
29 август 2015, събота, 20:00 ч:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград) /пряко по Диема спорт/ 
30 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) /пряко по Диема спорт 2/ 
30 август 2015, неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора) /пряко по Диема спорт 2/ 

                           VIII кръг

11 септември 2015, петък, 16:15 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) /пряко по Диема спорт 2/ 
12 септември 2015, събота, 16:15 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч) /пряко по Диема спорт/ 
12 септември 2015, събота, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) /пряко по Диема спорт/ 
13 септември 2015, неделя, 16:15 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София) /пряко по Диема спорт 2/ 
13 септември 2015, неделя, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) /пряко по Диема/ 

                           IX кръг

18 септември 2015, петък, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна) /пряко по Диема спорт/ 
19 септември 2015, събота, 16:15 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) /пряко по Диема/ 
19 септември 2015, събота, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) /пряко по Диема спорт/ 
20 септември 2015, неделя, 16:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград) /пряко по Диема спорт 2/ 
20 септември 2015, неделя, 20:00 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора) /пряко по Диема спорт 2/


Печат

Програма „А” футболна група и Купа на България последни кръгове Пролет 2015 година

вкл. .

bfs

 

СТК утвърждава програмата за последните два кръга на „А” и „Б” ФГ както следва:

„А” ФГ

ХХХІ кръг /9/ плейоф

21.05/четвъртък/

Марек

-

Хасково

18.00

Диема спорт

22.05/петък/

Славия

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд     

-

Левски

20.00

Диема спорт

23.05/събота/

Берое СЗ

-

Ботев Пд

17.30

Нова спорт

 

Литекс

-

Лудогорец Рз

17.30

Диема

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА                    

17.30

Диема спорт

 

ХХХІІ кръг /10/ плейоф

26.05/вторник/

Черно море Вн

-

Локомотив Пд     

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Марек

20.00

Диема спорт

27.05/сряда/

Хасково

-

Славия

18.00

Диема спорт

31.05/неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Сф

18.00

Нова спорт

 

ЦСКА                   

-

Литекс

18.00

Диема спорт

 

Лудогорец Рз

-

Берое СЗ

18.00

Диема

 

По предложение на ПФЛ и съгласувано сНова Броудкастинг груп  и „Футбол про Медиа”, предвид започващия ремонт на тревната настилка на Нац. стадион „В.Левски” и предстоящо международен турнир по лека атлетика на ст. Берое,  финалът за Купата на  Българиямежду отборите на   ПФК „Левски”Сф иПФК „Черно море”  ,ще се играе  на 30.05/събота/2015 от 20.00часа, на стадион Лазур град Бургас. Срещата ще се излъчва по Нова ТВ.

 

източник: http://bfunion.bg

 

Печат

Програмата на „А” ФГ – от ХХVІІІ-ми до ХХХ-ти кръг

вкл. .

 

м.Май

ХХVІІІ кръг /6/ плейоф

01.05/петък/

Берое СЗ

-

ЦСКА                    

18.00

Диема спорт

02.05/събота/

Марек

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

02.05/събота/

Локомотив Пд     

-

Славия

20.00

Диема спорт

03.05/неделя/

Ботев Пд

-

Лудогорец Рз

15.15

Диема спорт

03.05/неделя/

Литекс

-

Локомотив Сф

20.00

Диема

04.05/понеделник/

Хасково

-

Левски

18.00

Диема спорт

 

05.05/вторник/

  ШЛ – 1/2 финали първи срещи

06.05/сряда/

  ШЛ – 1/2 финали първи срещи

07.05/четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали първи срещи

 

ХХІХ кръг /7/ плейоф

08.05/петък/

Славия

-

Марек

17.30

Диема спорт

08.05/петък/

Литекс

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

09.05/събота/

Черно море Вн

-

Левски

17.30

Диема спорт

09.05/събота/

ЦСКА                    

-

Лудогорец Рз

20.00

Диема спорт

10.05/неделя/

Локомотив Пд     

-

Хасково

20.00

Диема

11.05/понеделник/

Локомотив Сф

-

Берое СЗ

17.30

Диема спорт

 

12.05/вторник/

  ШЛ – 1/2 финали реванши

13.05/сряда/

  ШЛ – 1/2 финали реванши

14.05/четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали реванши

 

ХХХ кръг /8/ плейоф

15.05/петък/

Лудогорец Рз

-

Локомотив Сф

19.00

Диема спорт

16.05/събота/

Ботев Пд

-

ЦСКА                    

17.30

Диема спорт

16.05/събота/

Левски

-

Славия

20.00

Диема спорт

17.05/неделя/

Марек

-

Локомотив Пд     

15.15

Диема

18.05/понеделник/

Хасково

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

20.05/сряда/

Берое СЗ

-

Литекс

19.00

Диема спорт

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата
  • Програмата от ХХVІІІ до ХХХ кръг включително на „А” ФГ е съгласувана с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
  • Програмата за ХХХІ-ви и ХХХІІ-ри кръг на „А” ФГ и ХХІХ и ХХХ-ти кръг на „Б” ФГ  ще бъде обявени допълнително с цел спазване на чл.44 от Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС сезон 2014/2015.

източник: http://bfunion.bg

 

Печат

Програмата на Локомотив пролет 2015

вкл. .

Loko Botev PD Publika

Записи на двубоите на Локомотив вижте тук

Актуални резултати вижте тук

Резултати и класиране от редовния сезон вижте тук

22 март (неделя), 15:15 ч. Локомотив - Литекс Диема Спорт
05 април (неделя), 20:00 ч.: Берое - Локомотив Диема спорт
13 април (понеделник), 17:00 ч.: Локомотив - Лудогорец Диема
20 април (понеделник), 20:00 ч.: ЦСКА - Локомотив  Диема спорт
26 април (неделя), 17:00 ч.: Локомотив - Ботев Диема спорт
3 май (неделя), 20:00 ч.: Литекс - Локомотив Диема
11 май (понеделник), 17:30 ч.: Локомотив - Берое Диема спорт
15 май (петък), 19:30 ч.: Лудогорец - Локомотив Диема спорт
23 май (събота), 17:30 ч.: Локомотив - ЦСКА Диема спорт
31 май (неделя), 18:00 ч.: Ботев - Локомотив Нова спорт

Печат

Програма „А” футболна група и Купа на България Пролет 2015 година

вкл. .

bfs

 

Записи на двубоите на Локомотив вижте тук

Актуални резултати вижте тук

Резултати и класиране от редовния сезон вижте тук

Програмата на Локомотив пролет 2015

 

м.Април

ХХІV кръг /2/ плейоф

03.04/петък/

Хасково

-

Локомотив Пд     

17.00

Диема спорт

03.04/петък/

Левски

-

Черно море Вн

20.00

Диема спорт

04.04/събота/

Марек

-

Славия

17.00

Диема спорт

04.04/събота/

Лудогорец Рз

-

ЦСКА                    

20.00

Диема спорт

05.04/неделя/

Ботев Пд

-

Литекс

17.00

Диема

05.04/неделя/

Берое СЗ

-

Локомотив Сф

20.00

Диема спорт

 

Купа България – 1/2 финали

07.04/вторник/

Черно море

-

Локомотив Пд

17.00

Диема спорт

08.04/сряда/

Лудогорец

-

Левски

19.00

Диема спорт

 

ХХV кръг /3/ плейоф

10.04/петък/

Черно море Вн

-

Хасково

17.00

Диема спорт

10.04/петък/

ЦСКА                    

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

11.04/събота/

Славия     

-

Левски

17.00

Диема спорт

11.04/събота/

Литекс

-

Берое СЗ

20.00

Диема спорт

13.04/понеделник/

Локомотив Сф

-

Лудогорец Рз

17.00

Диема

13.04/понеделник/

Локомотив Пд

-

Марек

20.00

Диема спорт

 

ХХVІ кръг /4/ плейоф

17.04/петък/

Хасково

-

Марек

17.00

Диема спорт

17.04/петък/

Левски

-

Локомотив Пд     

20.00

Диема спорт

18.04/събота/

Ботев Пд

-

Берое СЗ

17.00

Диема

19.04/неделя/

Черно море Вн

-

Славия

16.30

Диема спорт

19.04/неделя/

Лудогорец Рз

-

Литекс

20.00

Диема спорт

20.04/понеделник/

ЦСКА                    

-

Локомотив Сф

20.00

Диема спорт

 

ХХVІІ кръг /5/ плейоф

24.04/петък/

Локомотив Пд     

-

Черно море Вн

20.00

Диема спорт

25.04/събота/

Марек

-

Левски

17.00

Диема

25.04/събота/

Берое СЗ

-

Лудогорец Рз

20.00

Диема спорт

26.04/неделя/

Локомотив Сф

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

26.04/неделя/

Литекс

-

ЦСКА                    

20.00

Диема спорт

27.04/понеделник/

Славия

-

Хасково

17.00

Диема спорт

 

Купа България – 1/2 финали

28.04/вторник/

Локомотив Пд

-

Черно море

19.00

Диема спорт

29.04/сряда/

Левски

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт

 

източник: БФС

 

всички двубои се очаква да са насрочени за всеки петък, събота или неделя след 03 април 2014 г.

 

20.03/петък/

2 Черно море Вн

-

5 Марек

15.30

Диема спорт

 

1 Левски

-

6 Хасково

17.45

Диема

21.03/събота/

3 Славия

-

4 Локомотив Пд

14:30

Диема спорт

 

2 ЦСКА  

-

5 Берое СЗ

17.00

Диема спорт

22.03/неделя/

1 Лудогорец Рз

-

6 Ботев Пд

13.00

Диема спорт

 

3 Локомотив Сф

-

4 Литекс

15.15

Диема спорт

 

Първа шестица

23-и кръг:

Лудогорец – Ботев (Пд)
ЦСКА – Берое
Локомотив (Сф) – Литекс
 
24-и кръг:
Ботев – Литекс
Берое – Локомотив (Сф)
Лудогорец – ЦСКА
 
25-и кръг:
ЦСКА – Ботев (Пд)
Локомотив (Сф) – Лудогорец
Литекс – Берое
 
26-и кръг:
Ботев (Пд) – Берое
Лудогорец – Литекс
ЦСКА – Локомотив (Сф)
 
27-и кръг:
Локомотив (Сф) – Ботев (Пд)
Литекс – ЦСКА
Берое – Лудогорец
 
28-и кръг:
Ботев (Пд) – Лудогорец
Берое – ЦСКА
Литекс – Локомотив (Сф)
 
29-и кръг:
Литекс – Ботев (Пд)
Локомотив (Сф) – Берое
ЦСКА – Лудогорец
 
30-и кръг:
Ботев (Пд) – ЦСКА
Лудогорец – Локомотив (Сф)
Берое – Литекс
 
31-и кръг:
Берое – Ботев (Пд)
Литекс – Лудогорец
Локомотив (Сф) – ЦСКА
 
32-и кръг:
Ботев (Пд) – Локомотив (Сф)
ЦСКА – Литекс

Лудогорец - Берое 

 

Втора шестица

23 кръг
Черно море - Марек
Левски - Хасково
Славия - Локомотив (Пловдив)

24 кръг
Хасковo - Локомотив (Пловдив)
Марек - Славия
Левски - Черно море

25 кръг
Черно море - Хасково
Славия - Левски
Локомотив (Пловдив) - Марек

26 кръг
Хасково - Марек
Левски - Локомотив (Пловдив)
Черно море - Славия

27 кръг
Славия - Хасково
Локомотив (Пловдив) - Черно море
Марек - Левски

28 кръг
Хасково - Левски
Марек - Черно море
Локомотив (Пловдив) - Славия

29 кръг
Локомотив (Пловдив) - Хасково
Славия - Марек
Черно море - Левски

30 кръг
Хасково - Черно море
Левски - Славия
Марек - Локомотив (Пловдив)

31 кръг
Марек - Хасково
Локомотив (Пловдив) - Левски
Славия - Черно море

32 кръг
Хасково - Славия
Черно море - Локомотив (Пловдив)
Левски - Марек

 

Печат

Програмата на А група и Купа на България до март 2015

вкл. .

bfs

 

Програма на Локомотив в Нюз7 А група за редовния сезон 2014/2015

Февруари

1/4 Купа България

21.02 /събота/

Черно море Вн

-

Локомотив ГО

13.00

Диема Спорт

 

Левски

-

Хасково

17.00

Диема Спорт

22.02 /неделя/

Локомотив Пд     

-

Локомотив Сф

12.30

Диема

 

1/Купа България среща реванш

22.02 /неделя/

Лудогорец

-

Берое

15.30

Диема Спорт

 

ХХ кръг

27.02/петък/

Черно море Вн

-

Славия

14.30

Диема Спорт

 

Левски

-

Хасково

17.00

Диема Спорт

28.02/събота/

Берое СЗ

-

Локомотив Пд     

14.00

Диема

 

Литекс

-

Лудогорец Рз

17.00

Диема Спорт

01.03/неделя/

Локомотив Сф

-

ЦСКА                    

15.30

Диема Спорт

02.03/понеделник/

Ботев Пд

-

Марек

15.30

Диема Спорт

 

Март

1/4 Купа България първа среща

04.03/сряда/

Литекс

-

Победител от срещата Лудогорец – Берое

17.30

Диема Спорт

 

1/4 Купа България срещи реванш

03.03/вторник/

Хасково

-

Левски

14.00

Диема Спорт

04.03/сряда/

Локомотив Сф

-

Локомотив Пд     

14.00

Диема

05.03/четвъртък/

Локомотив ГО

-

Черно море Вн

14.00

Диема Спорт

 

ХХІ кръг

07.03 /събота/

Хасково

-

Славия

14.30

Диема Спорт

 

ЦСКА                    

-

Берое СЗ

17.00

Диема Спорт

08.03/неделя/

Локомотив Пд     

-

Ботев Пд

13.30

Диема

 

Лудогорец Рз

-

Левски

15.30

Диема Спорт

09.03/понеделник/

Марек

-

Литекс

13.00

Диема Спорт

 

Локомотив Сф

-

Черно море Вн

15.30

Диема Спорт

 

ХХІІ кръг

13.03/петък/

Черно море Вн

-

Хасково

14.30

Диема Спорт

 

Литекс

-

Локомотив Пд     

17.00

Диема Спорт

14.03/събота/

Славия

-

Лудогорец Рз

14.30

Диема

 

Левски

-

Марек

17.00

Диема Спорт

15.03/неделя/

Берое СЗ

-

Локомотив Сф

13.00

Диема Спорт

 

Ботев Пд

-

ЦСКА                    

15.30

Диема Спорт

 

1/4 Купа България среща реванш

18.03/сряда/

Побед от Лудог – Берое

-

Литекс

17.30

Диема Спорт

Източник: http://bfunion.bg/news/5186

 

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


LokomotivSF
LokomotivSF Контрола Локомотив - Ботев Ихтиман 29.07.2015 18:30 lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%… #lokosfinfo
 

ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ