Печат

Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове

вкл. .

SPL Logo portrait

 

АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК

Август

І кръг – 18.00 часа

06.08 /събота/

Царско село 2015

-

Ботев Гълъбово

   
 

Несебър

-

Ботев Вр

   
 

Банско

-

Етър ВТ

   
 

Оборище Пан

-

Поморие

   
 

Спартак Пл

-

Септември Сф

   

07.08 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Лудогорец 2

   
 

Созопол

-

ЦСКА –София 2

19.00

 

08.08 /понеделник/

Левски Карлово

-

Локомотив

18:00

Diema Sport 2

ІІ кръг – 18.00 часа

13.08 /събота/

Локомотив

-

Оборище Пан

   
 

Етър ВТ

-

Левски Карлово

   
 

Ботев Гълъбово

-

Несебър

   
 

Поморие

-

Спартак Пл

20.00

 

14.08 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Созопол

   
 

6Лудогорец 2

-

Септември Сф

19.00

 

15.08 /понеделник/

ЦСКА –София 2

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Вр

-

Банско

18:00

Diema Sport 2

ІІІ кръг 18.00

20.08 /събота/

Септември Сф

-

Поморие

   
 

Банско

-

Ботев Гълъбово

   
 

Левски Карлово

-

Ботев Вр

   
 

Оборище Пан

-

Етър ВТ

   

21.08/неделя/

Царско село 2015

-

Витоша Бистрица

   
 

Несебър

-

ЦСКА –София 2

   
 

Созопол

-

Лудогорец 2

19.00

 

22.08/понеделник/

Спартак Пл

-

Локомотив

18.00

Диема спорт2

ІV кръг 18.00

26.08 /петък/

 Лудогорец 2

-

Поморие

   

27.08 /събота/

Локомотив

-

Септември Сф

   
 

Ботев Вр

-

Оборище Пан

   
 

Ботев Гълъбово

-

Левски Карлово

   
 

Витоша Бистрица

-

Несебър

   

28.08/неделя/

Етър ВТ

-

Спартак Пл

   
 

ЦСКА –София 2

-

Банско

   
 

Созопол

-

Царско село 2015

17.00

Диема спорт

Септември

V кръг 17.00

10.09 /събота/

Царско село 2015

-

Лудогорец 2

   
 

Несебър

-

Созопол

   
 

Банско

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Ботев Гълъбово

   
 

Спартак Пл

-

Ботев Вр

   

10.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив

19.00

 

11.09 /понеделник/

Септември Сф

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт2

 

Левски Карлово

-

ЦСКА -София 2

   

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата  на Втора лига до 5 кръг включително е съгласувана с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg/

                         VI кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив        - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Поморие (Поморие)               - 
Ботев (Враца) - Септември (София)                          - 
Ботев (Гълъбово) - Спартак Плевен (Плевен)                 - 
ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (Карлово)        - 
Созопол (Созопол) - Банско (Банско)                        - 
Царско село 2015 (София) - Несебър (Несебър)               - 

                           VII кръг

Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Банско (Банско) - Царско село 2015 (София)                 - 
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА II (София)                  - 
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Враца)                          - 
Локомотив  - Етър ВТ (Велико Търново)          - 

                           VIII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
Ботев (Враца) - Локомотив                      - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
ЦСКА II (София) - Септември (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Левски (Карлово)                - 
Несебър (Несебър) - Банско (Банско)                        - 

                           IX кръг

Банско (Банско) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Созопол (Созопол)                - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Поморие (Поморие) - ЦСКА II (София)                        - 
Локомотив  - Ботев (Гълъбово)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 

                           X кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 
Ботев (Гълъбово) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
ЦСКА II (София) - Локомотив                    - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Поморие (Поморие)       - 
Созопол (Созопол) - Септември (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Спартак Плевен (Плевен)         - 
Несебър (Несебър) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Банско (Банско) - Левски (Карлово)                         - 

                           XI кръг

Левски (Карлово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                     - 
Спартак Плевен (Плевен) - Несебър (Несебър)                - 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Локомотив  - Витоша (Бистрица)                 - 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА II (София)                 - 
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 

                           XII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 
ЦСКА II (София) - Ботев (Враца)                            - 
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Созопол (Созопол) - Локомотив                  - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Несебър (Несебър) - Септември (София)                      - 
Банско (Банско) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Левски (Карлово) - Оборище (Панагюрище)                    - 

                           XIII кръг

Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски (Карлово)                 - 
Септември (София) - Банско (Банско)                        - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Локомотив  - Царско село 2015 (София)          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол)               - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Ботев (Гълъбово) - ЦСКА II (София)                         - 

                           XIV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - ЦСКА II (София)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Гълъбово)        - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Несебър (Несебър) - Локомотив                  - 
Банско (Банско) - Поморие (Поморие)                        - 
Левски (Карлово) - Септември (София)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Спартак Плевен (Плевен)             - 

                           XV кръг

Спартак Плевен (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)      - 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Поморие (Поморие) - Левски (Карлово)                       - 
Локомотив  - Банско (Банско)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Несебър (Несебър)               - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
източник: bulgarian-football.com

 

актуална към 05 август 2016 г.

Печат

Предварителна програма на Локомотив във Втора лига

вкл. .

На церемония в зала "Родина" на стадион "Васил Левски" в София бе изтеглен жребият за определяне на програмата за сезон 2016 - 17 във Втора професионална лига. 

Новият шампионат стартира на 6 август и в него ще вземат участие 16 отбора. Зимната пауза ще бъде от 18 декември 2016 година до 25 февруари 2017 година. Сезонът във Втора професионална лига включва 30 кръга и ще завърши на 28 май 2017 година.

Шампионът получава директна промоция за елита, докато вторият и третият ще играят баражи с тимове от Първа професионална лига. Четирите последни отбора изпадат в по - долната дивизия.

 

Програма за 1 - ия кръг на Втора професионална лига: 

ФК "Витоша" (Бистрица) - ПФК "Лудогорец 1945" (Разград) - Втори отбор
ФК "Созопол" (Созопол) - ПФК "ЦСКА - София" (София) - Втори отбор
ФК "Царско село 2015" (София) – ФК "Ботев" (Гълъбово)
ФК "Несебър" (Несебър) – ПОФК "Ботев" (Враца)
ФК "Банско" (Банско) – ФК "Етър" (Велико Търново)
ФК "Левски" (Карлово) – ФК "Локомотив 1929" (София)
ФК "Оборище" (Панагюрище) – ОФК "Поморие" (Поморие)
ОФК "Спартак" (Плевен) – ПФК "Септември" (София)

 1 кръг - Левски Карлово - Локомотив (в Хисаря) -  8 август 18:00 ч.
2 кръг - Локомотив - Оборище Панагюрище - на 13, 14 или 15 август
3 кръг - Спартак Плевен - Локомотив - на 20, 21 или 22 август
4 кръг - Локомотив - Септември София - на 27, 28 или 29 август
5 кръг - Поморие - Локомотив
6 кръг - Лудогорец 2 - Локомотив
7 кръг - Локомотив - Етър В.Търново
8 кръг - Ботев Враца - Локомотив
9 кръг - Локомотив - Ботев Гълъбово
10 кръг - ЦСКА 2 - Локомотив
11 кръг - Локомотив - Витоша Бистрица
12 кръг - Созопол - Локомотив
13 кръг - Локомотив - Царско село
14 кръг - Несебър - Локомотив
15 кръг - Локомотив - Банско

Голяма е вероятността срещите на Локомотив да са понеделник от 18:00 часа.

източници: http://bfunion.bg/

http://bulgarian-football.com/vtora-liga.html

Печат

Програма на СРГ Север ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН 2015/2016 г.

вкл. .

Актуални резултати и промени в програмата вижте тук: Резултати

Програмата само на Локомотив вижте на: Програма на ЛОКОМОТИВ в СРГ Север ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН 2015/2016 г.

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН 2015 / 2016 г.

 

ПО ЖРЕБИЙ

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ

СТАДИОН

 

1

ФК „Надежда” /Доброславци/

ст. „Доброславци“

 

2

ФК „Изтребител“

ст. „Иваняне“

 

3

ФК „Спартак” /Подгумер/

ст. „Подгумер“

 

4

ФК „Сокол” /Негован/

ст. „Негован”

 

5

ФК „Въстаник” /Войняговци/

ст. „Негован”

 

6

ФК „Вихър” /Требич/

ст. „Требич”

 

7

ФК София Спорт”

ст. „57-мо у-ще“

 

8

ФК „Кремиковци”

ст. „Кремиковци”

 

9

ФК „Левски” /Чепинци/

ст. „Чепинци”

 

10

ФК „Банкя 2009“

ст. „Иваняне“

 

11

ФК „Локомотив

ст. „Локомотив“

12 кръг - 06. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Надежда

 
 

Банкя

 

Изтребител

ст. Бонсист

 

Левски /Чеп./

 

Сокол /Нег./

 
 

Кремиковци

 

Въстаник

 
 

София спорт

 

Вихър

 
 

почива

 

Спартак

 

13 кръг - 13. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

София спорт

 

Локомотив

12.03/събота/ 16. 30 ч.

 

Вихър

 

Кремиковци

 
 

Въстаник

 

Левски /Чеп./

 
 

Спартак

 

Банкя

 
 

Изтребител

 

Надежда

 
 

почива

 

Сокол /Нег./

 

14 кръг - 20. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Изтребител

 
 

Надежда

 

Спартак

 
 

Банкя

 

Сокол /Нег./

 
 

Левски /Чеп./

 

Вихър

 
 

Кремиковци

 

София спорт

 
 

почива

 

Въстаник

 

15 кръг - 27. 03. 2016 г. /неделя/ - 15. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Кремиковци

 

Локомотив

 
 

София спорт

 

Левски /Чеп./

 
 

Въстаник

 

Банкя

 
 

Сокол /Нег./

 

Надежда

26.03/събота

 

Спартак

 

Изтребител

 
 

почива

 

Вихър

 

16 кръг - 03. 04. 2016 г. /неделя/ - 17. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Спартак

 
 

Изтребител

 

Сокол /Нег./

 
 

Надежда

 

Въстаник

 
 

Банкя

 

Вихър

02.04/събота

 

Левски /Чеп./

 

Кремиковци

 
 

почива

 

София спорт

 

17 кръг - 10. 04. 2016 г. / неделя / - 17. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Левски /Чеп./

 

Локомотив

 
 

София спорт

 

Банкя

 
 

Вихър

 

Надежда

 
 

Въстаник

 

Изтребител

09.04/събота

 

Сокол /Нег./

 

Спартак

 
 

почива

 

Кремиковци

 

18 кръг - 17. 04. 2016 г. /неделя/ - 17. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Сокол /Нег./

 
 

Спартак

 

Въстаник

 
 

Изтребител

 

Вихър

16.04/събота

 

Надежда

 

София спорт

 
 

Банкя

 

Кремиковци

 
 

почива

 

Левски /Чеп./

 

19 кръг - 24. 04. 2016 г. /неделя/ - 17. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Левски /Чеп./

 

Банкя

 
 

Кремиковци

 

Надежда

 
 

София спорт

 

Изтребител

 
 

Вихър

 

Спартак

 
 

Въстаник

 

Сокол /Нег./

 
 

почива

 

Локомотив

 

20 кръг - 30. 04. 2016 г. /събота/ - 17. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Въстаник

 
 

Сокол /Нег./

 

Вихър

 
 

Спартак

 

София спорт

 
 

Изтребител

 

Кремиковци

 
 

Надежда

 

Левски /Чеп./

 
 

почива

 

Банкя

 

21 кръг - 08. 05. 2016 г. /неделя/ - 18. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Банкя

 

Локомотив

 
 

Левски /Чеп./

 

Изтребител

 
 

Кремиковци

 

Спартак

 
 

София спорт

 

Сокол /Нег./

 
 

Вихър

 

Въстаник

 
 

почива

 

Надежда

 

22 кръг - 15. 05. 2016 г. /неделя/ - 18. 00 часа

 

ОТБОР ДОМАКИН

резултат

ОТБОР ГОСТ

БЕЛЕЖКИ

 

Локомотив

 

Вихър

 
 

Въстаник

 

София спорт

14.05/събота

 

Сокол /Нег./

 

Кремиковци

 
 

Спартак

 

Левски /Чеп./

 
 

Надежда

 

Банкя

 
 

почива

 

Изтребител

 

Забележка: ЗС на БФС – София си запазва правото за промени в програмата.

Печат

Обновена програма за контролните срещи зима 2016

вкл. .

Актуална информация и резултати отразяваме на: http://lokosf.info/component/joomleague/teamplan/18-2016/2/0/0

Обновено!!! Последната котролна среща ще бъде в събота 27.02 от 14:00 в Негован със местния Сокол.

programa zima 2016

Променена бе част от програмата на Локомотив отосно приятелските срещи, които ще изграе по време на зимната подготовка. Вижте подробости и статистика за срещите тук:

http://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/18-2016/729

http://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/18-2016/733

http://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/18-2016/730

http://lokosf.info/component/joomleague/nextmatch/18-2016/0/731/0

http://lokosf.info/component/joomleague/nextmatch/18-2016/0/734/0

http://lokosf.info/component/joomleague/nextmatch/18-2016/0/735/0

Контролата за 19.02 със Септември София няма да се играе http://lokosf.info/component/joomleague/nextmatch/18-2016/0/732/0

http://lokosf.info/component/joomleague/nextmatch/18-2016/0/791/0

 

Очаква се първенството на СРГ да започне на 06 март 2016 г.

Програма на ЛОКОМОТИВ в СРГ Север ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН 2015/2016 г.

Печат

Изместиха 2 кръга от програмата за петък

вкл. .


bfs

Зоналният съвет на БФС, направи промени в програмата на Софийската регионална група. Във връзка с предстоящите местен вод и референдум, всички двубои от петия и шестия кръг са изместени в петъчните дни. Гостуването на Спартак 1933 Подгомер е на 23 октомври 2015 г., а домакинството срещу вторите във временното класиране - Левски Чепинци е на 30 октомври 2015 г. Двата двубоя са с начален час 16:00. Всички промени в програмата може да видите тук: http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D Двубоят срещу Кремиковци остава без промяна и е тази неделя 18.10.2015 г. от 16:00 ч. Входът за деца и пенсионери е безплатен.

Печат

Програма „А областна” Софийска регионална футболна група - Север Есен 2015/2016 година

вкл. .

bfs

П Р О Г Р А М А

СРГ – СЕВЕР МЪЖЕ 

  

  ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН   2015 / 2016 г.

 

Актуалните резултати вижте тук

Актуалното класиране вижте тук

 

 

  №  ПО  ЖРЕБИЙ УЧАСТВАЩИ   ОТБОРИ СТАДИОН
  1 ФК  ”Надежда” ст. „Доброславци“
  2 ФК  „Изтребител“ ст. „Иваняне“
  3 ФК  „Спартак” ст. „Подгумер“
  4 ФК  „Сокол” /Негован/ ст. „Негован”
  5 ФК  „Въстаник” ст. „Негован”
  6 ФК  „Вихър” ст. „Требич”
  7 ФК  ”София Спорт”   ст. „Царско село“
  8 ФК  „Кремиковци”  ст. „Кремиковци”
  9 ФК  „Левски” /Чепинци/ ст. „Чепинци”
  10 ФК  „Банкя 2009“   ст. „Иваняне“
  11 ФК  „ЛокомотивСофия 1929   ст. „Локомотив“

 

 

1  кръг  -  27. 09. 2015 г.  /неделя/  -  17. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Надежда   Локомотив София ст. Локомотив
  Изтребител   Банкя  
  Спартак   почива  
  Сокол /Нег./   Левски /Чеп./ 26.09/събота/
  Въстаник   Кремиковци  
  Вихър   София спорт  

 

2  кръг  -  04. 10. 2015 г.  /неделя/  -  16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Локомотив София   София спорт  
  Кремиковци   Вихър  
  Левски /Чеп./   Въстаник  
  Почива   Сокол /Нег./  
  Банкя   Спартак  
  Надежда   Изтребител  

 

3  кръг  -  11. 10. 2015 г.  /неделя/  -  16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Изтребител   Локомотив София  
  Спартак   Надежда  
  Сокол /Нег./   Банкя 10.09/събота/
  Въстаник   почива  
  Вихър   Левски /Чеп./  
  София спорт   Кремиковци  

 

4  кръг  -  18. 10. 2015 г.  /неделя/  -  16. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Локомотив София   Кремиковци  
  Левски /Чеп./   София спорт  
  Почива   Вихър  
  Банкя   Въстаник  
  Надежда   Сокол /Нег./  
  Изтребител   Спартак 17.09/събота/

 

5  кръг  -  23. 10. 2015 г.  /петък/  -  15. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Спартак   Локомотив София  
  Сокол /Нег./   Изтребител 11.00 ч.
  Въстаник   Надежда  
  Вихър   Банкя  
  София спорт   почива  
  Кремиковци   Левски /Чеп./  

 

6  кръг  -  30. 10. 2015 г.  /петък/  -  15. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Локомотив София   Левски /Чеп./  
  Почива   Кремиковци  
  Банкя   София спорт  
  Надежда   Вихър  
  Изтребител   Въстаник 11.00 ч.
  Спартак   Сокол /Нег./  

 

7  кръг  -  08. 11. 2015 г.  /неделя/  -  14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Сокол /Нег./   Локомотив София  
  Въстаник   Спартак 11.00 ч.
  Вихър   Изтребител  
  София спорт   Надежда  
  Кремиковци   Банкя  
  Левски /Чеп./   почива  

 

8  кръг  -  15. 11. 2015 г.  /неделя/  -  14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Локомотив София   почива  
  Банкя   Левски /Чеп./  
  Надежда   Кремиковци  
  Изтребител   София спорт 11.00 ч.
  Спартак   Вихър  
  Сокол /Нег./   Въстаник  

 

9  кръг  -  22. 11. 2015 г.  /неделя/  -  14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Въстаник   Локомотив София  
  Вихър   Сокол /Нег./  
  София спорт   Спартак  
  Кремиковци   Изтребител  
  Левски /Чеп./   Надежда  
  Почива   Банкя  

         

10  кръг  -  29. 11. 2015 г.  /неделя/  -  14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Локомотив София   Банкя  
  Надежда   почива  
  Изтребител   Левски /Чеп./  
  Спартак   Кремиковци  
  Сокол /Нег./   София спорт  
  Въстаник   Вихър 28.11/събота/

 

11  кръг  -  05. 12. 2015 г.  /събота/  -  14. 00 часа
  ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Вихър   Локомотив София  
  София спорт   Въстаник  
  Кремиковци   Сокол /Нег./  
  Левски /Чеп./   Спартак  
  Почива   Изтребител  
  Банкя   Надежда  

 

 

Забележка:  ЗС на БФС - София си запазва правото на промени в програмата.

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


boyoarts
boyoarts Първа загуба за сезона в Плeвен: lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%… #lokosfinfo

Retweeted

 

ВИДЕО

www.vbox7.com

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...

     
  • Само Локо Сф.Перукан,Плеш ивеца и корумпетата от т.н. БФС са свински подлоги.

    Прочетете още...

     
  • Не ни трябва милостта на скапаняците от корумпирания БФС. Сами ще се изправим и пак ще бием [censored]ТА ...

    Прочетете още...